Coca Cola SAD

poruka: 18
|
čitano: 4.706
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Coca Cola SAD

Jel se može nekako naručiti cola direktno iz murice?

14 godina
offline
Coca Cola SAD

Sigurno može, ali zašto?! Ako nikako drugačije onda kupiš tamo s amazona i koristiš mail forwarding. 

Btw meni je u SAD Pepsi daleko bolji. 

14 godina
offline
Re: Coca Cola SAD

Ameri sami se kunu da je najbolja iz Meksika - koriste šećer a ne škrobni sirup kao Ameri...

 

američka ti inače ima skoro 20% više šećera od naše....

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2023 8:46 (Stric_Jura).
14 godina
offline
Coca Cola SAD

Guglaj dućan sa američkim grickalicama, ima bar jedan

6 godina
offline
Re: Coca Cola SAD

Obožavam taj pogrdni naziv, murica. Oni ga mrze do jaja!!  Meni je iz McDonaldsa bolja nego ova koju mogu kupit u boci i limenci.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Re: Coca Cola SAD

Da osjetim jel stvarno toliko jača nego kod nas

14 godina
online
Re: Coca Cola SAD
sstrmi kaže...

Da osjetim jel stvarno toliko jača nego kod nas

 https://www.myamericanmarket.com/us/coca-cola-classic?search_query=Coca%20c&fast_search=fs

 

Trenutno je out of stock ali dođe brzo.. baci oko za par dana.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
16 godina
offline
Re: Coca Cola SAD
cvaja997 kaže...

Meni je iz McDonaldsa bolja nego ova koju mogu kupit u boci i limenci.

U McD ju miksaju, optimizirano na pravu temperaturu i količinu leda.

sstrmi kaže...

Da osjetim jel stvarno toliko jača nego kod nas

Nije tolika razlika koliko bi mogao očekivati, bar meni.

Pogledaj i u American food storeu, nekad imaju i obične, ne s raznim okusima.

12 godina
offline
Coca Cola SAD

Evo napravio sam maloprije narudžbu pa javim hoce doci ili sam bacio 60€. Uglavnom poštarina za RH je 30€

10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Coca Cola SAD

Ajd' budi dobra duša, pa snimi video kako jedeš karolinu i uploadaj na yt. 

 

Dobro za tebe da nisi naručio onaj odvratni Da Bomb.

5 godina
offline
Coca Cola SAD


Inače, Ameri jedu govna. Doslovno.
https://www.pcrm.org/news/news-releases/usda-refuses-protect-consumers-fecal-contamination-chicken-and-other-meat
Vjerojatno niti u našoj prehrambenoj industriji nije puno bolje, samo nema novinara s kičmom i mozgom da o tome pišu.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2023 21:24 (Al Crane).
11 godina
offline
12 godina
offline
Re: Coca Cola SAD

Pa mogu, nije nikakav problem. Prije 2 godine sam baš jeo papričicu caroline i to mi je bilo too much jer je bolno i nije bilo poante, dok sve ove proizvode od nje bez problema jedem. Evo ti prošli mjesec narudžba sa Volimljuto sa ljutim umacima od caroline, ovaj Resurrection ti je na njihovoj skali 7/5. Imam od prije reaper 5/5 i frend ima The Last supper 10/5 koji redovito jedemo, štoviše ove godine stavili 3 kapljice tog umaka na komad pizze što nema poante jer se jede u čobancu i varivima, ali iz zajebancije. Uglavnom mogu ti reci da je zajeban, 15min sve utrnuto. Onda Hellfire kikiriki je također od caroline, najviše sam pojeo 9 odjednom i to je bas bilo jebeno, jedan je jeben.

https://www.volimljuto.com/proizvod/the-last-supper-ljuti-umak-850-000-shu-20ml

https://www.volimljuto.com/proizvod/hellfire-peanuts-insane-kikiriki-s-chili-papricicama

10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Coca Cola SAD

Sve mi se čini da ćemo mi morati neku cugu dogovoriti, haha

 

Brutalero Gunpowder im je zakon. Ja sam ga sad (kad sam naručivao) preskočio i uzeo ovaj chili za kobasice koji vidiš u pozadini. Chipotle je blag, ali to je ionako da samo hrani daje "zadimljeni" okus. Inače vrlo dobra stvar. Crazy mix im je definitivno najbolji omjer cijene i dobivenog.

Inače preferiram više te mljevene papričice od umaka. Resurrection se bojim probati.

 

Ja sam naručio ovaj kikiriki i gumene bombone preko Amazona. Bomboni su ok, ali je kikiriki blago odvratan. (No ipak sam pojeo)

12 godina
offline
Re: Coca Cola SAD

Ja sam ti od brutalera i chilia za kobasice prošle godine napravio kulen i kobasice 
Ako si u blizini Slatine / Daruvare, uvijek sam za pivo 

12 godina
offline
Coca Cola SAD

Evo došlo danas 

10 godina
online
Coca Cola SAD

Meni je najbolja cola bila u Cinestaru, bolja i od megića i od flaširane staklene. Nisam bio dosta dugo pa se možda promjenilo nešto. Ipak, sve se mogu saskriti iza Pepsi u 0,33 limenci i to govorim kao 20 godišnji ovisnik o Coca Coli lol

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
offline
Coca Cola SAD

Očekivao sam više od USA cole. Malo je nešto jača, ali ništa posebno. Jedino je dosta slađa i to se osjeti, zapravo je prepuna šećera. Ali čipsovi i to od caroline su vrh 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice