Disney i njegovi crtići

poruka: 64
|
čitano: 18.479
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Disney i njegovi crtići

15 godina
offline
RE: Disney i njegovi crtići
2029.MN4 kaže...
Bladepu kaže...
2029.MN4 kaže...

Očito se varam. Na ovom forumu ljudi mogu ostati ravnodušni, zakolutati očima, dobaciti psovku i kliknuti na slijedeći link...

 

A o raznim gaćicama i sex znakovima neću ni komentirati....pa prosječan MTV spot ima više eksplicitnog sadržaja nego sve subliminalne poruke u svim crtanima zajedno. Budimo realni.

 

 

Svijet ide nizbrdo, to je istina. 

 Zašto se pomiriti s tim?

Ni slučajno ja nisam rekao da se treba pomiriti sa time.

 

Ja kažem da apsolutno postoje procesi na djelu kojima je cilj da zatupe i zaglupe ljude, da ih učine nesretnim, agresivnim, bolesnim, manjkavim, bezvoljnim. Ništa od toga nije fantazija, sve je to dokazano, to je toliko očito da smo o tome čak učili i na ekonomskom faksu.

 

Sa druge strane isto kažem da se ljudi trebaju osvijestiti, trebaju se malo trznuti i osloboditi. I postoji gomila videa i literature koji to potvrđuju. Ali na žalost ovaj video ne spada u tu kategoriju i samo odmaže krajnjem cilju "buđenja rase".

Ovaj video je apsurdna nakupina NE PROVJERENIH činjenica, spreman za objavu na portalu 24sata pod WOW! sekciju. U krajnjoj liniji meni ovaj video izgleda kao nekakva (loše napravljena) kršćanska propaganda protiv seksa, magije i homića.

 

A tebi prijateljski savjet: Nemoj se praviti da su drugi ljudi glupi oko tebe, da "žive u neznanju", nemoj ih omalovažavati sa svojim "hahahaha" ispadima. Jer tvoje ponašanje izgleda kao ponašanje prosječnog TROLLA, a to ne koristi nikome, tema gubi ozbiljnost i kvalitetu, i svodi se na još jednu hrpu gluposti.

 

 

 

 

 

 

 

 

I rather like the restless nights
15 godina
neaktivan
offline
Disney i njegovi crtići

s čim se vi ljudi zamarate

Can I tell you a secret???I see dead peoples!Oooh this shit is awesome!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Disney i njegovi crtići
Ad4pt3r kaže...
2029.MN4 kaže...

 Zašto se pomiriti s tim?

1. A tko smo mi da šta promjenimo. Zabrani svojem djetetu doma, sutra će kod prijatelja vidjeti isto.

A ako hočeš živjeti potpuno odsječen i biti totalni tudum, to je na tebi.

Mislim da je na 2. svakom čovjeku da sam odabere ono što mu godi i što mu šteti.

3. Šteti ljudima koji odmah na prvu skaču i misle da je to istina. Ovaj video povezuje stvari kojih se pučanstvo toliko boji i stvara lažnu, nepotrebnu paniku.

 

 1. U malim stvarima se može mnogo toga promijeniti. Npr, možda bi mogao biti sretniji (što i nije zanemarivo, zar ne?) Zapravo - večina ljudi misli kao ti. Tko sam ja (mali čovjek) da išta promjenim. Zato vi meni i ne vjerujete. Jer, ako su ovakve stvari istinite - kako bi se ja, mi, vi (mali ljudi) branili od toga? I onda sami odgovarate - nikako. Na kraju se prepustite i boli vas briga. To ne mora biti tako.

 

2. Tako je. Svatko bira za sebe. Ja samo govorim onima koji žele slušati. Ne namećem se.

 

3. Nemam komentara. Ne znam o kojoj panici se priča. Panike nema i u tome je najveći problem.

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
16 godina
neaktivan
offline
Disney i njegovi crtići

Idem odmah u ženin ormar i zapaliti ću sve njene crvene haljine. Belji se

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
neaktivan
offline
RE: Disney i njegovi crtići
Bladepu kaže...
2029.MN4 kaže...
Bladepu kaže...
2029.MN4 kaže...

Očito se varam. Na ovom forumu ljudi mogu ostati ravnodušni, zakolutati očima, dobaciti psovku i kliknuti na slijedeći link...

 

A o raznim gaćicama i sex znakovima neću ni komentirati....pa prosječan MTV spot ima više eksplicitnog sadržaja nego sve subliminalne poruke u svim crtanima zajedno. Budimo realni.

 

 

Svijet ide nizbrdo, to je istina. 

 Zašto se pomiriti s tim?

Ni slučajno ja nisam rekao da se treba pomiriti sa time.

 

Ja kažem da apsolutno postoje procesi na djelu kojima je cilj da zatupe i zaglupe ljude, da ih učine nesretnim, agresivnim, bolesnim, manjkavim, bezvoljnim. Ništa od toga nije fantazija, sve je to dokazano, to je toliko očito da smo o tome čak učili i na ekonomskom faksu.

 

Sa druge strane isto kažem da se ljudi trebaju osvijestiti, trebaju se malo trznuti i osloboditi. I postoji gomila videa i literature koji to potvrđuju. Ali na žalost ovaj video ne spada u tu kategoriju i samo odmaže krajnjem cilju "buđenja rase".

Ovaj video je apsurdna nakupina NE PROVJERENIH činjenica, spreman za objavu na portalu 24sata pod WOW! sekciju. U krajnjoj liniji meni ovaj video izgleda kao nekakva (loše napravljena) kršćanska propaganda protiv seksa, magije i homića.

 

A tebi prijateljski savjet: Nemoj se praviti da su drugi ljudi glupi oko tebe, da "žive u neznanju", nemoj ih omalovažavati sa svojim "hahahaha" ispadima. Jer tvoje ponašanje izgleda kao ponašanje prosječnog TROLLA, a to ne koristi nikome, tema gubi ozbiljnost i kvalitetu, i svodi se na još jednu hrpu gluposti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ako si mi želio dati prijateljski savjet - ok. Samo me nakon toga nemoj svrstavati u prosječne trollove. Najgore je biti prosječan.

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
16 godina
neaktivan
offline
RE: Disney i njegovi crtići
betmen kaže...
2029.MN4 kaže...

 Zašto se pomiriti s tim?

zato što nemaš drugog izbora. igraj po pravilima (kakva god ona bila) ili ispadaš iz igre. postaneš tudum (ovo sam ubacio da se nadovežem na ad4pt3r-ov post :)

 Znam, znam, znam. Imaš barem malo izbora. Ako ti želiš reći da nemoamo izbora - znaći da nisi slobodan. Ja jesam slobodan i mogu gledati i NE gledati što god hoću.

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
16 godina
offline
RE: Disney i njegovi crtići
2029.MN4 kaže...
Ad4pt3r kaže...
2029.MN4 kaže...

 Zašto se pomiriti s tim?

1. A tko smo mi da šta promjenimo. Zabrani svojem djetetu doma, sutra će kod prijatelja vidjeti isto.

A ako hočeš živjeti potpuno odsječen i biti totalni tudum, to je na tebi.

Mislim da je na 2. svakom čovjeku da sam odabere ono što mu godi i što mu šteti.

3. Šteti ljudima koji odmah na prvu skaču i misle da je to istina. Ovaj video povezuje stvari kojih se pučanstvo toliko boji i stvara lažnu, nepotrebnu paniku.

 

 1. U malim stvarima se može mnogo toga promijeniti. Npr, možda bi mogao biti sretniji (što i nije zanemarivo, zar ne?) Zapravo - večina ljudi misli kao ti. Tko sam ja (mali čovjek) da išta promjenim. Zato vi meni i ne vjerujete. Jer, ako su ovakve stvari istinite - kako bi se ja, mi, vi (mali ljudi) branili od toga? I onda sami odgovarate - nikako. Na kraju se prepustite i boli vas briga. To ne mora biti tako.

 

2. Tako je. Svatko bira za sebe. Ja samo govorim onima koji žele slušati. Ne namećem se.

 

3. Nemam komentara. Ne znam o kojoj panici se priča. Panike nema i u tome je najveći problem.

1. Mi smo samo individue. Ja mogu promjeniti, izbaciti puno toga i živjeti ko fratar. No, opet nije ni to izlaz. Ako hoču biti koliko toliko normalan moram raditi bar dio stvari koje čini društvo, a s time mi se automatski nameču ta kapitalistička dobra kojim nas truju.

 

2. Na neki način se i namečeš jer nas tu prozivaš i govoriš da je onaj video novi izvor znanja.


3.Panike ima. Traže se deseta koljena predsjednika i povezuju sa iluminatima, u videima Lady Gage traže se sotonistički znakovi, na svjetu ima preko 30 000 teorija zavjera i slično. Ali sva ta panika koju sami stvaramo je samo jedna velika promocija.

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 22:34 (Ad4pt3r).
15 godina
neaktivan
offline
Disney i njegovi crtići

Disney je zasigurno kriv. Vražja Mala sirena! Zbog nje se rodilo toliko pedofila da to nije zapamćeno.

A tek Mickey Mouse! Pa prema njemu je osnovana čitava sekta luđaka s velikim crnim ušima i bijelim,

zakrvavljenim rukavicama koji u slobodno vrijeme idu klat krave. No dobro, ako zanemarimo to da uvijek

u svakim novinama najviše članaka opisuje neki skandal od kojeg mi se bljuje, ubojstvo, pljačku, silovanje,

masakriranje, katastrofe, nesreće i da u vijestima bude više nasilja i ubijenih ljudi nego u filmovima, crtana gamad

je jedino moguće riješenje za ovu misteriju. A onda - onda stiže pravi krivac! Je*eni Garfield! Znao sam! Taj mačak

potiče ljenost i tako mami djecu da budu robovi televizije i medija! Zanemarimo također i to da je to jedina stranica

od koje se čovjek barem nasmije od svih 50+ stranica beskorisno potrošenog papira.

 

Pouka ovog teksta (osim da shvatite zavjeru) je ta da ne vjerujete videu koji je izašao iz Facebook-a. Dobro, možda nešto

je od toga i istina, ali bez crtića siguran sam da bi mi svi poludjeli u ovom svijetu.

 

A ja? Bez brige, na mene nije utjecao Disney. Ispričavam se, vrijeme je za oblačenje rukavica.

BTW, ako mislite da je ovaj post ozbiljan i da ga vrijedi komentirat, čestitam, osvojili ste 3x Head->Desk.

http://mkm.doublebuffer.org
16 godina
neaktivan
offline
RE: Disney i njegovi crtići

Hvala na dozi humora. Potrebno je:)

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
15 godina
neaktivan
offline
RE: Disney i njegovi crtići
2029.MN4 kaže...

Hvala na dozi humora. Potrebno je:)

Nema na čemu, i drugi put ^^

http://mkm.doublebuffer.org
16 godina
neaktivan
offline
RE: Disney i njegovi crtići
Ad4pt3r kaže...
2029.MN4 kaže...
Ad4pt3r kaže...
2029.MN4 kaže...

1. Mi smo samo individue. Ja mogu promjeniti, izbaciti puno toga i živjeti ko fratar. No, opet nije ni to izlaz. Ako hoču biti koliko toliko normalanmoram raditi bar dio stvari koje čini društvo, a s time mi se automatski nameču ta kapitalistička dobra kojim nas truju.

 

2. Na neki način se i namečeš jer nas tu prozivaš i govoriš da je onaj video novi izvor znanja.


3.Panike ima. Traže se deseta koljena predsjednika i povezuju sa iluminatima, u videima Lady Gage traže se sotonistički znakovi, na svjetu ima preko 30 000 teorija zavjera i slično. Ali sva ta panika koju sami stvaramo je samo jedna velika promocija.

 Svaka čast. Dobro rečeno. Možda si sarkastičan u nekim dijelovima, ali govoriš istinu. Ne slažem se da moramo raditi stvari koje čini društvo. Slažem se da nam se uglavnom nameču "kapitalistička dobra". Ključna je riječ - NAMEČU.

 

Ljudima u zatvoru se nešto nameče, slobodnom čovjeku ne možeš nešto namaknuti. (Zapravo...hm, možeš- ali onda i nije slobodan, zar ne?)

 

Robovima se zapovijeda što rade, kada, gdje i kako, slobodnom čovjeku ne!

 

Poanta je = manje smo slobodni nego ikada i poistovječujemo se strulim društvom da TRULO društvo ne bi NAS ocijenilo kao trule, čudne i na kraju - otpadnike. Svaki čovjek se boji biti odbačen i zato tako malo ljudi javno iskazuje sklonost prema nekomdruštveno neprihvatljivom razmišljanju.

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
15 godina
offline
Disney i njegovi crtići

Hehe pa tu nije bas nista cudno, mnogi to koriste za reklame, kad se otkriju te "tajne" poruke vecinom se reklame neprikazuju vise, mislim da su zabranjene, reklame tipa za coca colu i sl., vjerojatno ste culi da ne duljim, pa zasto onda to nekoristiti i u crtićima za djecu, bez obzira na video i neke njegove smjesne stvari koje su naime istinite ali i glupe, ima par djelova koji su vise istiniti, covjek te poruke sprema u podsvijest pa ljudi to neprimjete a pogotovo djeca no to utječe pomalo na njihov daljni razvoj, naime to je istina sami neki događaji u ovom svijetu su primjeri pa se neki neznaju kontrolirati.
Disneyeve crtiće nebi trebalo ukinuti(mozda za neke i bi :D) ali mislim da bi odrasli trebali paziti na ponasanje svoje djece kad primjete cudne stvari i to je to.

Autor tog nije mislio nista lose, ljudi neki shvate nesto tek kad im se u to uperi prstom, pa mnogi to uzmu preozbiljno, dok drugi se previse zezaju s tim.

Meni osobno mnogo drazi Anime Cool

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
16 godina
offline
RE: Disney i njegovi crtići
2029.MN4 kaže...

 Svaka čast. Dobro rečeno. Možda si sarkastičan u nekim dijelovima, ali govoriš istinu. Ne slažem se da moramo raditi stvari koje čini društvo. Slažem se da nam se uglavnom nameču "kapitalistička dobra". Ključna je riječ - NAMEČU.

 

Ljudima u zatvoru se nešto nameče, slobodnom čovjeku ne možeš nešto namaknuti. (Zapravo...hm, možeš- ali onda i nije slobodan, zar ne?)

 

Robovima se zapovijeda što rade, kada, gdje i kako, slobodnom čovjeku ne!

 

Poanta je = manje smo slobodni nego ikada i poistovječujemo se strulim društvom da TRULO društvo ne bi NAS ocijenilo kao trule, čudne i na kraju - otpadnike. Svaki čovjek se boji biti odbačen i zato tako malo ljudi javno iskazuje sklonost prema nekomdruštveno neprihvatljivom razmišljanju.

Teško je reči što je to trulo društvo. Svatko je čovjek bez obzira što on napravio. Slažem se da jako malo ljudi iskazuje sklonost prema nekom društveno neprihvatljivom razmišljanju ali mislim da je to iz razloga jer ih jednostavno nije briga ili nisu dovoljno educirani.

Ljudi žive i rade za te iste kapitalističke gospodare i postaju marionete cijeli život. Mi nismo slobodni ljudi. Tjeraju nas u škole, fakultete, poslove i slično i te ciljeve nam nameče društvo, a ne mi sami.

Mi smo u kavezu.

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 22:54 (Ad4pt3r).
14 godina
offline
Disney i njegovi crtići

Ovaj video me pomalo podsjeća na zeitgeist, neznan zašto. 

 

Iako iskreno nevirujen u ovo sve, gleda san dosta disneyevih crtića i smatran da nisu utjecali na mene, da san ih 10 sati zaredon gleda ka dite ( a vjerojatno i sad ) nebi ovo ništa primjetija. Mislin onaj ***** u maloj sireni na dvorcu, ma daj molinte.

Na svijetu postoji 10 vrsta ljudi. Oni koji znaju binarni sustav i oni koji neznaju.
15 godina
offline
Disney i njegovi crtići

Kad je lik rekao: "Djeca koja danas gledaju Kralja Lavova će sutra biti ubojice?" navelo me je da ugasim video i pokušam sve ovo što prije zaboraviti.

 

A life? Where can I download one of those?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Disney i njegovi crtići
Ad4pt3r kaže...
2029.MN4 kaže...

 Svaka čast. Dobro rečeno. Možda si sarkastičan u nekim dijelovima, ali govoriš istinu. Ne slažem se da moramo raditi stvari koje čini društvo. Slažem se da nam se uglavnom nameču "kapitalistička dobra". Ključna je riječ - NAMEČU.

 

Ljudima u zatvoru se nešto nameče, slobodnom čovjeku ne možeš nešto namaknuti. (Zapravo...hm, možeš- ali onda i nije slobodan, zar ne?)

 

Robovima se zapovijeda što rade, kada, gdje i kako, slobodnom čovjeku ne!

 

Poanta je = manje smo slobodni nego ikada i poistovječujemo se strulim društvom da TRULO društvo ne bi NAS ocijenilo kao trule, čudne i na kraju - otpadnike. Svaki čovjek se boji biti odbačen i zato tako malo ljudi javno iskazuje sklonost prema nekomdruštveno neprihvatljivom razmišljanju.

Teško je reči što je to trulo društvo. Svatko je čovjek bez obzira što on napravio. Slažem se da jako malo ljudi iskazuje sklonost prema nekom društveno neprihvatljivom razmišljanju ali mislim da je to iz razloga jer ih jednostavno nije briga ili nisu dovoljno educirani.

Ljudi žive i rade za te iste kapitalističke gospodare i postaju marionete cijeli život. Mi nismo slobodni ljudi. Tjeraju nas u škole, fakultete, poslove i slično i te ciljeve nam nameče društvo, a ne mi sami.

Mi smo u kavezu.

 Ovo zadnje isprintaj na jumbo plakata i polijepi po cilom gradu. To je istina. I rekao si nešt istinito, što sam i ja rekao maloprije, a napadnut sam zbog toga -ljude nije briga i nisu educirani. Ja bi samo dodao - u ljudima nema vatre, nema makar ni krijesa da žive normalnim životom...

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
16 godina
neaktivan
offline
Disney i njegovi crtići

kakve to sad veze ima sa kikirikijem i miki mausom?

tvorcu onog klipa nisu svi parkirani ispod kose.

teško vrijeme za matore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Disney i njegovi crtići
torrente kaže...

kakve to sad veze ima sa kikirikijem i miki mausom?

tvorcu onog klipa nisu svi parkirani ispod kose.

Kikiriki vole jest slonovi. Slonovi se pak boje miševa. Asocijacija?

Slonić Dumbo :O

http://mkm.doublebuffer.org
14 godina
offline
Disney i njegovi crtići

haha ako ti je disney bolestan onda pogledaj Hentai :P

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD /// WEB SITE http://hcgamer.weebly.com/ !!!!!!!!!
15 godina
offline
Disney i njegovi crtići

Moram priznat da sam imao sklonosti prema maloj sireni kao klinac, ali ovaj video je stvarno previše to napuhao...dosney ima stvarno dobre crtiće, šta reć za one japanske beyblade, yugioh i to???

I do what I must because I can
15 godina
offline
RE: Disney i njegovi crtići
Katana kaže...

Moram priznat da sam imao sklonosti prema maloj sireni kao klinac, ali ovaj video je stvarno previše to napuhao...dosney ima stvarno dobre crtiće, šta reć za one japanske beyblade, yugioh i to???

Gle sto se tice japanskih stvari, ti djeciji poput navedenih tjeraju djecu da kupuju sličice/karte/bayblade sta već ne, a većinom imaju u sebi ono sto je korisno, jer vecinom u Animeima(Japanski crtani) ističu prijateljstvo, vaznost bliznjih, ljubav, i sl. znaci većinom utječe pozitivno, bar većina.

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
14 godina
neaktivan
offline
RE: Disney i njegovi crtići
2029.MN4 kaže...

 1. U malim stvarima se može mnogo toga promijeniti. Npr, možda bi mogao biti sretniji (što i nije zanemarivo, zar ne?) Zapravo - večina ljudi misli kao ti. Tko sam ja (mali čovjek) da išta promjenim. Zato vi meni i ne vjerujete. Jer, ako su ovakve stvari istinite - kako bi se ja, mi, vi (mali ljudi) branili od toga? I onda sami odgovarate - nikako. Na kraju se prepustite i boli vas briga. To ne mora biti tako.

 

2. Tako je. Svatko bira za sebe. Ja samo govorim onima koji žele slušati. Ne namećem se.

 

3. Nemam komentara. Ne znam o kojoj panici se priča. Panike nema i u tome je najveći problem.

Nakon što sam pročitao temu...samo ovo boldano pogledam i odmah mi je sve jasno.

15 godina
odjavljen
offline
Disney i njegovi crtići

[sakrazam] 2029.MN4 hvala što si mi otvorio oči. Ja sam mislio da sam ovakav zato što sam s ekipom gledao erotike na trafici (koje su bile u izlogu dok je trafika zatvorena), ali sad vidim da su crtići krivi! [/sarkazam]

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
16 godina
offline
Disney i njegovi crtići

Jezus ne kuzim ovakve freekove koji u svemu zivome vide teoriju urote, pranje mozga i slicno. Koji je vama kur*ac. Jel vama dosadno u zivotu pa si ovim ispunjavate vrijeme? Jel imate kakvih psihickih problema pa se osvrcete svako malo jer mislite da vas tko prati. Jel cujete nepoznate glasove u glavi? Decki, ajte na terapiju. Paranoja se da uspjesno lijeciti!

I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Disney i njegovi crtići
tnakir kaže...

Jezus ne kuzim ovakve freekove koji u svemu zivome vide teoriju urote, pranje mozga i slicno. Koji je vama kur*ac. Jel vama dosadno u zivotu pa si ovim ispunjavate vrijeme? Jel imate kakvih psihickih problema pa se osvrcete svako malo jer mislite da vas tko prati. Jel cujete nepoznate glasove u glavi? Decki, ajte na terapiju. Paranoja se da uspjesno lijeciti!

 Ja ne razumijem ljude koji misle da je sve divno i krasno i koje jednostavno ne briga što se događa. Ove ostale uvrede sam samo boldao, čisto da vidimo kakav si ti intelektualac.

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
16 godina
offline
RE: Disney i njegovi crtići
2029.MN4 kaže...
tnakir kaže...

Jezus ne kuzim ovakve freekove koji u svemu zivome vide teoriju urote, pranje mozga i slicno. Koji je vama kur*ac. Jel vama dosadno u zivotu pa si ovim ispunjavate vrijeme? Jel imate kakvih psihickih problema pa se osvrcete svako malo jer mislite da vas tko prati. Jel cujete nepoznate glasove u glavi? Decki, ajte na terapiju. Paranoja se da uspjesno lijeciti!

 Ja ne razumijem ljude koji misle da je sve divno i krasno i koje jednostavno ne briga što se događa. Ove ostale uvrede sam samo boldao, čisto da vidimo kakav si ti intelektualac.

Da, intelektualci se inace bave teorijama zavjere, traze slike isusa u talogu kave, lijepe alu foliju po zidovima da ih visa sila nebi prisluskivala i slicno. Get a hobby!

I'm going woo woo
14 godina
offline
Disney i njegovi crtići

de omg, kada sam vidio ovu temu ja mislio da o crtićima pričate a ono teorija zavjere -.-

 

no možda ima nešto u tome, pogledajte ovu epizodu south parka koja dosta dobro obrađuje ovu temu ahahhaahhah, koji su to kraljevi

 

klik

 

 

bc2: SaPPhir3
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 10:06 (ph3nom_gamer).
13 godina
neaktivan
offline
Disney i njegovi crtići

bdw, to izgleda kao prazno mjesto između njegovih noga

16 godina
neaktivan
offline
Disney i njegovi crtići

Ne znam zašto sam potratio 10 minuta. Video nabacuje "činjenice" bez ikakvog reda i smisla. Jbt, pa IQ ti nakon odgledanog padne za 10. U uradak koji bi trebao potaknuti na razmišljanje su ubačene laži. Primjerice: kad se govori o značenju riječi pocahontas - google it. Pogledao sam prvih par rezultata (podudaraju se) i ispada da je ona stvarno postojala, a Pocahontas joj je bio nadimak i znači "playful one". Toliko o vjerodostojnosti. Ostale "činjenice" su vjerojatno isto toliko pouzdane tako da ovaj video smatram širenjem laži koje truju mozak više nego "zavjere". U vezi skrivenih sex simbola - kod videoigara se takve stvari zovu easter eggovi i služe tome da se osoba koja ih ugleda nasmije. Nit' mi nije jasno zašto se bore protiv sexa. Pa nećeš postat serijski ubojica koji doma skuplja skalpove ako vidiš pi*ku. Najgore je to što je lik na kraju homofob - potiče djecu na širenje mržnje prema onima koji nisu jednaki kao većina. To je puno veći problem nego ku*ac na Mickey Mausovoj glavi. Očito se bori za širenje Crkve i njezine istine istine među djecom, a svi znaju kako se Crkva "brine" za djecu. Samo, svećenici su bolji ljudi od njega i svejedno im je je li dijete muško ili žensko. Amen.

http://boards.4chan.org/b/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice