Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.098
|
čitano: 1.235.313
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kUPAC:http://www.bug.hr/forum/user/microman/7278.aspx

 

Prodavatelj:http://www.bug.hr/forum/user/gogych/15829.aspx

 

predmet:http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-pm-iphone-4-32-gb-t-mobile/116835.aspx

 

Nakon što je dogovorio kupovinu i složio se sa cijenom dogovorili smo da predmet šaljem hpexpressom na trošak kupca kao što sam prvi radni dan i učinio,no  kolega se više nije udostojio uopće javiti i naravno nije preuzeo iphone nego je on još i danas, 9-ti dan od dana slanja u pošti u mjestu gdje ga je trebao preuzeti.Naravno da sam čak i zvao upoštu gdje je poštar rekao kako je dotični dobio obavjest kako ga paket čeka,također sam mu poslao više poruka na pm ali on ne odgovara.

Poštovani kolega microman,oštetili ste me za oko sto kuna,oštetili ste me i tako što sam odbio druge ponude/zamjene a možda i ozbiljnog kupca te očekujem povrat barem tih troškova dostave koju ću sada naravno ja morati platiti.

 

preporuka: ne trgovati sa micromanom niti pod razno,osim ako vam unaprijed plati

 

Ocjena 0/5

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2011 19:44 (gogych).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: dedaa

 

Prodavač: Bork

 

Predmet: BF 3 Key

 

Dakle, sve je počelo u ponedjeljak kada sam se dotičnom javio da bih kupio ruski bf 3 key. Lijepo on rekao može, poslao broj računa na mail (broj racuna od neke zenske osobe) i sve 5.

Reko ja evo idem ti uplatiti, pošaljem ti scan uplatnice kad se vratim. I tako dobije on scan di vidi 200kn uplacenih na racun i pitam ga kad ce key (vidjeh da je istog dana napisao da je isporuka keyeva instantna), on lijepo kaze ponedjeljak navecer ili utorak ujutro. Naravno odmah mi je nesto zasmrdilo. Sto je najgore, svaki put kad ga pitam kad ce je*eni key, on svaki put kaze navecer i uz to sam jos ja duzan ko kreten svaki put slati pm o stanju moga keya, umjesto da se on kao ozbiljan prodavac potrudi sam poslati pm i objasniti situaciju. Danas vidim zakljucao temu, nema ga online, nekakvu obavijest o procesu isporuke objavio. Sve dok ne dode , ako dode, za mene je los trgovac.

 

Ocjena: 0/5

 

Update: Key napokon stigao, sa zakasnjenjem ali ajde progledat cu mu kroz prste.

 

Ocjena: 5/5

http://downloads.khinsider.com/?u=653470 >>>> Preko 6700 Game Soundtrackova!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2011 23:14 (dedaa).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač:zweitakt

 

kupac: ja

 

tema:memorija

 

Zaslužio je 5/5 jer je odmah drugi dan dostavio memoriju.

Memorija radi, samo moja mbo i skillovi se svađaju{#}.

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

evo da javim da je stolnik-ov bratic podignuo paket, nisam vjerovao pa sam nazvao postu u vinici i stvarno paket podignut i novci stizu... zao mi je kaj se zako zmjesalo to sve. ocjenu 4/5 zbog te neozbiljnosti liverpool mozes ocistit spam navecer kad svi vide :P

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Eto prvi put trgovao preko bug foruma, i bilo je pozitivno iskustvo :D

 

prodavac: bradonja_85

kupac: ja

 

roba: 2 x 1gb ddr2 kingstone

 

Dogovorio se s covjekom brzo i jednostavno, nakon moje uplate on poslao i sve stiglo brzo i dobro upakirano. Ja mu rekao da nemam gdje isprobati nekih desetak dana, ali rekao je da nema problema i da mu javim kad probam. Pacijen (komp) stigao kod mene, ja stavio ram, sve se upalilo iz prve i sve ispravno, provjereno.

 

U svakom slucaju preporuka za daljnju trgovinu.

 

5/5

 

EDIT: priznajem da nisam bas previse citao pravila u vezi postanja ovdje, eto popravio, jel sad valja?

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 20:56 (novogodisnjak).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Nitko zapravo nije kriv.

 

Micro,daj mu 50kn za postarinu da nemora jadan platit to sve,mislim,bilo bi u redu od tebe.

 

Pametnije drugi put.

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavatelj: longlive775

 

Kupac: Ivanjino96

 

Predmet: Xigmatek XLF-1253

 

Dojam: Dogovorili se preko PM i našli se danas u ZG ja mu dao pare on meni ventove pozdravili se došao doma svi rade i sve 5

 

Ocjena: 5/5

 

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: nick54312

Kupac : Jim Carrey from Hollywood ( moja mala malenkost )

 

Predmet: BF3 LE EU key

Dojam: Sve rješili preko pm, nakon uplate scaned key stigao na mail za 10 minuta i 24 sekunde. Sve 5. Kupio više komada točnije 3. 

Ocjena: 5/5"

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2011 23:27 (Jim Carrey).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Kupac:Ja

Prodavač:Nick54321

Sve riješili preko PM,uplatio i key dobio isti dan.Preporučujem ga,brz i pouzdan!

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2011 22:39 (CoKsA).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Jim Carrey kaže...

Javno ti se ispričavam za ovaj treći key. Znači bila je ovakva situacija:

Taj dan kolega mi je naručio dva keya, jednog sam mu isporučio po dogovoru, nakon što sam se uvjerio da su novci sjeli, a drugog sam mu trebao poslati tokom dana. Međutim ne znam što mi je bilo, uopće nisam razmišljao na taj treći key i zaboravio sam mu ga poslat.. Naravno kolega me drugi dan podsjetio, ja sam mu poslao key i nikakvih problema :D

 

Btw. tu je link od oglasa

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-battlefield-3-limited-edition/122420.aspx

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: nick54312

 

Kupac: ja

 

Predmet: Battlefield 3 Limited Edition Key

 

Iskustvo: Vidio oglas za prodaju, pogledao iskustva drugih korisnika, sve pozitivno o prodavaču, javio mu se na PM u 2-3 poruke sve rješili, ja uplatio na račun on poslao scan key-a na mail za 4-5 sati. Sve uredno radi. Preporuka

 

Ocjena: 5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

 

Prodavač: nick54312

 

Predmet: BF3 LE EU key

 

Dojam: Sve rješili preko pm, nakon uplate scaned key stigao na mail za 10-ak minuta. Sve 5.

 

Ocjena: 5/5

 

 

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein; originID: rake007_HR
15 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Spam obrisan i držite se teme!

 

Ona tema za komentiranje ostaje zaključana,ovdje možete napisati post-dva ako netko ima nešto za dodati.

 

 

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2011 11:58 (pirat).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Je li netko kupovao od generala_WOO pitam
jer trebam kupit grafu od njega.
Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
robimarko kaže...
Je li netko kupovao od generala_WOO pitam
jer trebam kupit grafu od njega.

 nisam kupavao al mu prodavao kuciste, pa jos jednu kuciste, odlican lik, nije muljator tak da si siguran :)

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavać:Seth (http://www.bug.hr/forum/user/seth/54.aspx)

Kupac:ja

Predmet:Demistificirani c++

 

Iskusto:Pohvale Seth-u jer je poslao slike (da vidim kakvo je stanje) i bio strpljiv na moja pitanja.Knjiga je u odlićnom stanju.

 

Ocjena:5/5

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2011 16:22 (nux21).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Pozdrav svima, sorry ako je offtopic, ali ovo ce mi biti prva kupnja na BOLu pa sam htio pitati dali itko zna ista o joker385 clanu posto sa njim tream napraviti transakciju uskoro, a nebi mi bas drago bilo ostati bez novaca. Hvala unaprijed.
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Necrolepsy kaže...
Pozdrav svima, sorry ako je offtopic, ali ovo ce mi biti prva kupnja na BOLu pa sam htio pitati dali itko zna ista o joker385 clanu posto sa njim tream napraviti transakciju uskoro, a nebi mi bas drago bilo ostati bez novaca. Hvala unaprijed.

Dobro ako " treas "... Uglavnom, gledajuci njegove teme, ne otkrivam nista posto covjek je napravio svega 3 teme o prodaji i u nijednog nije naveo da je prodao. Budi covjek koji ce probit led pa javi kako je proslo {#}

Nothing lasts forever
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Sa korisnikom: gogych dogovorena razmjena mobova... mob stigao drugi dan, sve štima, a tu je naravno i garancija. Sve prema dogovoru.

 

10/10.

 

LP

14 godina
offline
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: RaZ0R19111 {#} (http://www.bug.hr/forum/user/raz0r9111/34363.aspx)

Kupac: Ja {#}

Predmet: Corsair H50

 

Dogovorili se, poslao poštom i sljedeći dan stiglo, sve kako treba i radi, odličan i korektan ;)

5/5 :)

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: nick54312

Kupac: Ja

Predmet: Battlefield 3

Dogovorili se, uplatio mu novce i isti dan dobio key na mail. Brzo i pouzdano. Dok drugi nisu mogli nabavit igru on je istu mogao iako sam bio skeptičan.
I želio bih pohvali microman-a jer sam od njega nabavio gtx470.
Hvala obojici, drugima sa kojima ču poslovat u budučnosti i naravno bug oglasniku jer je to najbolje mjesto za kupnju informatićke opreme!

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ja

Kupac: Beba Kul http://www.bug.hr/forum/user/beba-kul/47836.aspx

Predmet: 4GB RAM http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-4-x-1gb-ddr2-800-ram/123443.aspx

Iskustvo: loše, neozbiljan kupac

 

Nakon što sam pristao na od njega ponuđene uvjete, krene njegovo izmotavanje koje traje evo već danima. Nakon tf. razgovora s njim mi je jasno da ga je netko prije prevario i da je u smrtnom strahu izgubiti 200kn, jedino ne shvaća da onda ne bi trebao više trgovati na taj način, a ne gnjaviti kupca cijeli tjedan s detaljima daleeeko od _njegovog_ inicijalnog prijedloga s kojim smo se obojica složili. Postoji također i mogućnost da je on taj koji pokušava prevariti drugu stranu, ali ovo zadnje je ipak samo špekulacija (ali dobro podgrijana njegovim vrlo neobičnim ponašanjem).

 

Naravno, u međuvremenu ja odbijam druge kupce jer memoriju držim njemu rezerviranu, bezveze...

 

Zaobići Beba Kula u širokom luku, neće taj ništa od vas kupiti samo će vam uzeti vrijeme, novac i živce.

 

The first rule of Fight Club is: you do not talk about Fight Club!
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: irumora

Kupac: hazz

Predmet: Creative Sound Blaster 5.1 VX

Ocijena: 5/5

 

Brz dogovor, kartica ispravna, dobio cijeli bundle, kupac za preporuku :))

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : Ja

Prodavac: Ivanjino96

Predmet:Dock za Iphone

Tema:Prodajem razne stvari

 

Javljam se 20.10.2011. doticnom useru da sam zainteresiran za kupnju docka da iphone, javlja da nije u drzavi ali da se vraca u nedjelju (23.10), te da salje paket kada dodje u drzavu, reko ok, nije mi tako hitno, stavi ga kao prodanog i posalji.

26.10. mu javljam da kada bi mogao poslati dock, na sta on odgovara da mu posaljem ponovno podatke iako sam mu ih poslao vec jednom, reko ok, saljem podatke. Odgovara da ne moze poslati taj tjedan posto mu je skola u jutro, a posta radi do 3, reko ok, nije mi tako hitno.

31.10. (ponedjeljak prije dana sv.svetih) korisnik javlja da je poslao dock(na moj upit).

U petak (4.11.) mu se javljam da dock nije stigao na sto on odgovara da li sam zaboravio da je bio blagdan pa da sacekam, (reko opet ok, nije mi tako hitno iako nije poslao sigurno jer bi stiglo).

Ponedjeljak (07.11.) javljam mu da paket jos nije stigao, na sto on odgovara da mu se paket vratio jer je on upisao moju krivu adresu (na sto mogu reci da nije istina jer da je upisao samo dobar grad ili postanski broj postar bi me nasao posto zivim u malom mjestu i pijem rakiju sa postarom vec godinama, ali recimo da je upisao i krivi grad i postanski broj i adresu (possible?) ). Taj dan popodne salje mi scan potvrde da je napokon poslao paket i jos kaze da obavezno stavim ocjenu ovdje, stoga i pisem ovo inace mi se neda zamarati..

Srijeda 09.11. postar veselo kuca na vrata jer zna da cemo ubit rakiju, a ja jos veselije otvaram jer reko ajde stigao dock, kad opet shock (mozete mislit) otkupnina nije 30kn (kao sto se navodi u oglasu) + postarina (nemoj ga pokusati izbrisati ili editirati jer imam prntscrn), vec 40kn (posrat se za 10kn) + postarina. Reko necu biti takav da mu se paket vrati natrag i platim ja to sve skupa 48,90 kn pa kud puklo sa tuznim pogledom postara da mu utocim jos jednu, no...

 

Eto to je moje iskustvo sa doticnim userom, od 20.10. do 09.11. da stigne paket na adresu po nedogovorenoj cijeni, vi sami procijenite da li se isplati ulaziti u trgovinu, moja sreca je sto mi je bio predmet koji mi ne treba hitno, a i da je cifra bila veca bio bi vracen odakle je dosao... ocjena 0/5

 

Slika nize scan na kojemu se vidi 40 + ppt, a ne 30kn navedenih u oglasu + ppt...

 

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Balavac vjerojatno jos ide u osnovnu školu, mislim da to sve govori kakvu (ne)ozbiljnost treba ocekivati.

http://downloads.khinsider.com/?u=653470 >>>> Preko 6700 Game Soundtrackova!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
dedaa kaže...

Balavac vjerojatno jos ide u osnovnu školu, mislim da to sve govori kakvu (ne)ozbiljnost treba ocekivati.

zapravo srednju teslu, al to je manje bitno bitno da me kostao zivaca i 2 dana bezveze jer se nije udostojio dati nekakav broj da ga se kontaktira, jako je neozbiljan i neopisivo naporan i dosadan sto nisam osjetio samo ja.... 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
mislavgray kaže...
dedaa kaže...

Balavac vjerojatno jos ide u osnovnu školu, mislim da to sve govori kakvu (ne)ozbiljnost treba ocekivati.

zapravo srednju teslu, al to je manje bitno bitno da me kostao zivaca i 2 dana bezveze jer se nije udostojio dati nekakav broj da ga se kontaktira, jako je neozbiljan i neopisivo naporan i dosadan sto nisam osjetio samo ja.... 

Balavac mi sramoti Teslu, steta sto sam je zavrsio prije 2 godine inace bi ga malo posjetio.

http://downloads.khinsider.com/?u=653470 >>>> Preko 6700 Game Soundtrackova!
13 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
dedaa kaže...

Balavac vjerojatno jos ide u osnovnu školu, mislim da to sve govori kakvu (ne)ozbiljnost treba ocekivati.

neznam kako to netko može napraviti, nema veze što je u osnovnoj, svi smo bilo u osnovnoj, ali ovakva neozbiljnost je neoprostiva.

12 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Mislim da za takve postoji jedno rješenje a ono se zove crni karton. Balavac jedan neodgojeni.

Autore koje ignoriram: Tallahasee, Fićo_CoD5, Promatrač, proćerani
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice