Jeste li čuli za GameReport

poruka: 74
|
čitano: 27.017
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport

naravno da gledam,recenzije nisu dosadne kao druge.

najjaca mi je recenzija hawx-a.rofl

AMD 5000+ Duo 2,6 Ghz.2 Gb 667 mhz Ram ATI 4670 512 DDR3
15 godina
protjeran
offline
RE: Jeste li čuli za GameReport

Ja takođe volim pogledati, navratim par puta mjesečno pa vidim što novoga daju od igra na maxtportalu... Samo to me i zanima inače na sajtu... Heh

Ocjena: -5

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G stoncin3@windowslive.com
16 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport

decki su odlicni, svaki tjedan recenziraju jednu igru i to uglavnom za PC. trebali bi i malo cesce no ne bunim se dok god zadrze kvalitetu. smijesni su i zanimljivi, a po meni bi mogli bit i kriticniji. takodjer mi nije jasno zasto na BUG DVD-u u TV prilogu ne ubace i koju recenziju u slicnom stilu... osobno mi je najdraza recenzija MGS 4, a najsmijesnija mozda Warriors Orochi.

laus u elementu, LOL laus u elementu, LOL
real life is for people who suck at video games
15 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport

ma naravno da ih gledam...vec ih pratim 2 sezone.poceo sam pratiti GR tu negdje kada je nas Račić otisaoPlač

 

EDIT:neznam zasto su ga otjerali bio mi je dobar

Batman je zakon!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2009 19:10 (luckyluke).
14 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport

slucajno naletio na gamereport

gta 4 pc

mafia the city of lost haven : legenda
14 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport

Ma najbolja recenzija im je za Crysis warhead, kad uleti i kaze "cupaj komponente, treba mi za krizu" :D

14 godina
protjeran
offline
Jeste li čuli za GameReport

samo u HR se mogu nac dva defekta na jednum mjestu

 

moj pradeda je bio legenda, moj deda je bio legenda, moj tata je bio legenda ali zato ja nisma netko treba biti i genij
15 godina
protjeran
offline
Jeste li čuli za GameReport

Best of! Belji se

15 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport

Zakon mi je ona rima u Overlord II recenziji.

Bolje ispast budala nego iz vlaka
15 godina
protjeran
offline
RE: Jeste li čuli za GameReport
Alex Mercer kaže...

Zakon mi je ona rima u Overlord II recenziji.

Sinkoo mozes li me prevesti preko ceste da obavim nesto kod sestre?(il tak nekak)

Predobro XD

14 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport

Odlični su, pratim ih već godinu dana....najbolja mi je recenzija za GTA4

14 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport

Pratim ih več dugo, dugo...   Dečki su zabavni do jaja.. uvijek se veselim smješnim recenzijama.. stvarno dobar način da recenzirate igru..  Cool

15 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport
add me xfire >>> razvaljot add me steam>>razvaljot
15 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport

Najbolje mi je kada u recki za EndWar glume voditelje vijesti pa kažu: Poštovani gledatelji počeo je 3. svjetski rat. U prvom valu uništenja nestali su: Washington, Moskva i Brisel. Tako je, no sada prelazimo na nešto ozbiljnije teme. Sifona Drotovac je na ranču slomila nokat.

They call me a killer, a monster, a terrorist. Im all of these things.
15 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport

Najnovija recenzija,ujedno i najsmjesnija po meni!

 

POGLEDAJTE OVDJE!

Batman je zakon!
15 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport

Kraj je prevulgaran i bolestan za mene.

Moželi mi itko reći kako da gledam stare epizode 8 koje nisu na onom popisu? Jer kada upišemu google, obično mi ispadne neki jedni blog kojeg je napravio neki klinjo, napisao dvije rece i odustao od njega.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
16 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport

Sjećam se jedne recenzije gdje onaj deblji lik trči po livadi u parku i njuši nešto, i nakraju vidi pile(očerupano,očišćeno, mislim da je cekin) i on ide za piletom , netko na koncu vuče pile. Nakraju lik uhvati pile i onako ga zagrize sirovog i jede.

 

Ja sam crko.

 

Likovi su zakon. A ono testna konvfiguracija na gta 4 - athlon x2 4*00+ , 8800gt. 10-15 fps-a na medium detaljima i 1024x768 rezoluciji haha

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport

to ti je recenzija Turoka.

Btw: Može tko odgovoriti na moje pitanje?

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
15 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport

Na prvim videima Wii Games kanala vidiš recenziju za wii, a ostalo ne znam.

15 godina
offline
RE: Jeste li čuli za GameReport
thuglife kaže...

to ti je recenzija Turoka.

Btw: Može tko odgovoriti na moje pitanje?

naravno da mozeNamigivaudi na ovu stranicu ,nadi gumbic sav sadrzaj i tu si ti SVI GR-ovi ikada stvoreniNamigiva

Batman je zakon!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jeste li čuli za GameReport
luckyluke kaže...

Najnovija recenzija,ujedno i najsmjesnija po meni!

 

POGLEDAJTE OVDJE!

"Klasični polugusti mort" Teehehe, kraj je vrhunski. Smijeh

From dying heaven To living hell
15 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport

pratim te recenzije od kad su poceli... sjecam se da je prvo bil neki dosadan lik, pa su lauša smjestili i sad je to komedija vise nego recenzija xD

15 godina
offline
RE: Jeste li čuli za GameReport
Blade18 kaže...

pratim te recenzije od kad su poceli... sjecam se da je prvo bil neki dosadan lik, pa su lauša smjestili i sad je to komedija vise nego recenzija xD

Prvi lik koji je bio je bio Goran Račić(nas forumasNamigiva)neznam zasto je otisao,bio mi je dobar ali ne kao Laus sada.Smijeh

Batman je zakon!
15 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport

Pa bil je ok, ali nije imal takve finte kao laus, ali sjecam se one recenzije 50 cent igre, di je umjetnu intelegenciju popljuval xD

15 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport
Batman je zakon!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jeste li čuli za GameReport
luckyluke kaže...

Ma mora bit da im je netko od ekipe dobio bebača pa sad izvode neke fore, a vidiš da piše kako nastavak slijedi... premda to nije video za rubriku video recenzija - to se slažem.

They took our jobs!
14 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport

Pa lijepo piše:

Poštovani gledatelji i ljubitelji Gamereporta, danas ćete ostati uskraćeni za video recenziju koju Vaš omiljeni voditelj Krešimir Lauš nije mogao odraditi zbog jednog iznimno sretnog događaja. Koji je događaj u pitanju zaključite sami....I onako je trebala biti neka bezveze igra...:)

Mi.LAN
16 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport

Nikada nisam čuo za GameReport! Ja živim u pećini, bez interneta i bilo kakve komunikacije sa vanjskim svijetom. Imam dugačku bradu i velika stopala... :D

 

Pregledao sam sve recenzije i dobri su. Imaju možda malo pre...(hmm, kako da se izrazim) vulgaran smisao za humor. Al ono, inače su ok i pratim svaku recenziju. :)

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
16 godina
offline
Jeste li čuli za GameReport

Lauš dobio bebača...Nadam se da ne bude na nas zaboravilk Cool

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
neaktivan
offline
Jeste li čuli za GameReport

Gledam ih od prvog videa.Još je bio Goran Racič.Prejaki su mi ali nemogu naći one stare videe.BTW počeli su u zimi 2005.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice