Kako uci u zakljucani user na kompu.?

poruka: 16
|
čitano: 20.819
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako uci u zakljucani user na kompu.?
pitanje

Ovako. Zanima me kako se zove onaj program di mogu uci u drugi user na kompjuteru. Znaci imam 2 usera. jedan zakljucan sa passwordom. Cuo sam da postoji neki program za to da upadnem u taj zakljucanu user. Zna netko kako se zove.,ili kako uci?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako uci u zakljucani user na kompu.?
autorov komentar

Zna netko mozda?

16 godina
offline
Kako uci u zakljucani user na kompu.?

Na ovo sumnjam da ces dobit odgovor zbog pravila foruma. Mogu ti rec samo da mozes bez programa, trebas pritisnut odredjenju kombinaciju tipki i nesto napisat, evo toliko...malo googlaj

Audi R8 - born of powerful ideas
16 godina
neaktivan
offline
Kako uci u zakljucani user na kompu.?

samo naputak : u safe modeu možeš svašta radit xD

15 godina
neaktivan
offline
Kako uci u zakljucani user na kompu.?

Imaš li administratorske ovlasti? Ako da, lagano mu možeš promijeniti šifru (run... control userpasswords2... reser password)

Ako nemaš, već je teže, najlakše bi probio šifru tako da izvučeš SAM file (što ne možeš iz windowsa, najlakše bootanjem live CD distre Linuxy...) i onda lagano to crackaš...

 

 

Naravno, ovo nije ništa ilegalno. To su samo naputci ukoliko je čovjek zaboravio svoj password a mora doći do svojih podataka. Po mom mišljenju, ovo se ne krši s nikakvim pravilima foruma, ako moderatori misle drukčije, neka slobodno obrišu ovaj post...

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako uci u zakljucani user na kompu.?
autorov komentar

prvo: nemam adminstratorske ovlasti. i nebi bas mogao to napraviti.,kako si mi objasnio. naravno da nisu nikakvi ilegalni sadrzaji ovo.,samo zaboravio sifru=)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako uci u zakljucani user na kompu.?

Nije to ništa ilegalno jer se može desiti da i vlasnik kompa zaboravi lozinke i slično...imaš na youtube
video prikaz kako sve zaobići ....samo napišeš change user password youtoube i eto ti podosta rješenja.
Općenito roditelji traže takvu pomoć jer im djeca sve zabrljaju ,stoga ne mislim da je to ilegalno .
Evo

pa biraj.Ako admini misle da je to zabranjeno neka to i zbrišu ali moje mišljenje

je da nije jer svakome se može desiti zaboravnost lozinke..a druga stvar je ako to netko koristi za loše
stavri to niti potičem niti želim jer pomažem.

Private
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2009 21:27 (Private).
15 godina
neaktivan
offline
Kako uci u zakljucani user na kompu.?

jesi našao rješenje

procesor:intel e8400 matična:gigabyte ep35 ds3l grafička:xfv hd4870
15 godina
neaktivan
offline
Kako uci u zakljucani user na kompu.?

Izvuci SAM s Linuxom, donesi ga u win, pokreni SAM inside, pokreni Cain & Abel i čekaj...

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako uci u zakljucani user na kompu.?
autorov komentar
Private kaže...

Nije to ništa ilegalno jer se može desiti da i vlasnik kompa zaboravi lozinke i slično...imaš na youtube
video prikaz kako sve zaobići ....samo napišeš change user password youtoube i eto ti podosta rješenja.
Općenito roditelji traže takvu pomoć jer im djeca sve zabrljaju ,stoga ne mislim da je to ilegalno .
Evo

pa biraj.Ako admini misle da je to zabranjeno neka to i zbrišu ali moje mišljenje

je da nije jer svakome se može desiti zaboravnost lozinke..a druga stvar je ako to netko koristi za loše
stavri to niti potičem niti želim jer pomažem.

 evo uspio sam pomocu ove metode. iz comand ploce. eto hvala svima koji ste pomogli!
16 godina
offline
Kako uci u zakljucani user na kompu.?

Po meni je najlakše pomoću Hiren's Boot CD-a, provjereno miče passworde sa XP-a i Viste. Svaka čast onome koji je to smislio i ko je napravio da je tako jednostavno, spasio me muke kad mi je Vista poludila i nije mi prihvaćala password, a nisam imao password reset disk xD

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako uci u zakljucani user na kompu.?
odi klikni na taj user precni ctr alt delete prvo ctrl onda alt onda delete na user sto pise bilo sta izbrisi i napisi Administrator i enter i uso si
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako uci u zakljucani user na kompu.?
dizic kaže...
odi klikni na taj user precni ctr alt delete prvo ctrl onda alt onda delete na user sto pise bilo sta izbrisi i napisi Administrator i enter i uso si
  Osim ako Administratorski acc ima pass ili je disablean, onda si na 0...
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
Kako uci u zakljucani user na kompu.?

ophcrack live cd je dobar za vraćanje(samo je ilegalan ako se provaljuje u tuđi komp)

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
14 godina
neaktivan
offline
Kako uci u zakljucani user na kompu.?

kak se koristi taj ophcrack-xp-live cd?

jel mi može neko objasniti

 

14 godina
neaktivan
offline
Kako uci u zakljucani user na kompu.?

jel mi može ko pomoci na moje pitanje iznad.???

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice