Lubanja vanzemaljca na Marsu?

poruka: 162
|
čitano: 32.099
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

možda nije baš glava od vanzemaljca možda mu je to trbuh ili ruka

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
Random. kaže...
 O čemu mi to? Kakvi posjeti?

Ne možeš na osnovi nagađanja i "svjedočenja" govoriti o nekakvoj tehnologiji koja je daleko ispred naše. Previše X-Files?
 
Komentirao sam nečiju izjavu da vlasti taje posjete izvanzemaljaca i njhove namjere ;)
16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Ovo da tisucama godina necemo moci putovati ni priblizno, a kamoli preko brzine svjetlosti ne mora biti bas tako. Zasto ne bi bilo moguce da sutra netke otkrije nacin kako to postici? Sjetimo se i kako su i prije stoljece - dva pricali kako je otkriveno SVE u fizici, pa je onda jedno otkrice povelo tu znanost u smjeru kakva je danas (slabo se sjecam detalja osim ovog navedenog). Netko je i spomenuo Zemlju kao ravnu plocu, i to je saznanje recimo "preko noci" promijenilo pojam svijeta.

Za ovo kamenje, bas svasta. I ja sam nedavno prepoznao kako se oblaci na nebu formiraju u savrsen oblik ljudskog (bozjeg?) lica pa nisam iz toga izvlacio dublji kontekst. Kao i milijun puta ranije da sam vidio prirodni element koji me podsjetio na neki predmet. Izvori za toboznju vanzemaljsku glavu govore sami za sebe, sve sami senzacionalisticki sajtovi, evo recimo tu na dnevnik.hr meni bar 10 kamenja ima oblik slicniji glavi nego obiljezeni, ljudima se kaze gdje i sto da gledaju i oni to vide, pogledajte sa istom kriticnoscu (bez nje) ostatak kamenja pa cete valjda vidjet groblje...

16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Ma kakva lubanja... O čovjeće, koje gluposti, prije par mjeseci komad drveta, sad lubanja, pa piramide...

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
16 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

http://img19.imageshack.us/img19/2706/spaceb.jpg

 

neznam tko je postao ovo na stranici prije, ali od ovoga se osjetih veoma maleno, kao elektron.

 

Dosta sam puta razmišljao o svemiru , i jedna od teorija koju imam je da šta ako smo mi tj. planeti elektroni, a zvijezde protoni i neutroni, sustavi su atomi, a više sustava zajedno ili galaksija je molekula. I sve te molekule povezane čine neku tvar/predmet , recimo mobitel kojeg drži neko drugo biće i da opet ta bića u njihovom svemiru čine to isto nekim drugim bićima i tako unedogled....

 


Najviše me zanima kako smo nastali, kako je svemir nastao, kako je sve nastalo iz ničega? BRAIN OVERLOAD...

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
jurluk kaže...

ma to je obični kamen i tu prestaje svaka rasprava

 

 

e sad sam prije pol sata došo kuć i putem kući sam se usro. imam do kuće kojih 1 km i idem pješice, a svud okolo mrakača. samo što sam krenuo kuć oko 50 m ispred sebe vidim da se neko miče. ja rek to mi se pričinja. a kad ono stvarno neki nadam se čovjek (možd je izvanzemaljac) visok preko 2 metra sav u bijelom i ide cestom. ja se usro. jer okolo mrakača i niđe žive duše. ja idem prema njemu, a on skrene lijevo (meni desno) i sastane se s nekim tko je sav u crnom. ja se usro. ne izgleda ništa strašno, ali da ste to vidjeli. to mora bit neki nenormalno visok čovjek, garant preko 2 metra i cijeli cjelcati u bijelom, nema nikakve druge boje na sebi. nekak jezivo. znam sve ljude u mom mjestu, ali ne znam tko je baš ovoliko visok. ajoooj. gadno, gadno

 Da nisi mozda sreo Jocu Amsterdama? On je sav u bijelom Osmijeh
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
jurluk kaže...

ma to je obični kamen i tu prestaje svaka rasprava

 

 

e sad sam prije pol sata došo kuć i putem kući sam se usro. imam do kuće kojih 1 km i idem pješice, a svud okolo mrakača. samo što sam krenuo kuć oko 50 m ispred sebe vidim da se neko miče. ja rek to mi se pričinja. a kad ono stvarno neki nadam se čovjek (možd je izvanzemaljac) visok preko 2 metra sav u bijelom i ide cestom. ja se usro. jer okolo mrakača i niđe žive duše. ja idem prema njemu, a on skrene lijevo (meni desno) i sastane se s nekim tko je sav u crnom. ja se usro. ne izgleda ništa strašno, ali da ste to vidjeli. to mora bit neki nenormalno visok čovjek, garant preko 2 metra i cijeli cjelcati u bijelom, nema nikakve druge boje na sebi. nekak jezivo. znam sve ljude u mom mjestu, ali ne znam tko je baš ovoliko visok. ajoooj. gadno, gadno

 ovo me podsjetilo na ovu priču koju sam davno negdje pročitao ( jebe mi se šta je offtopic, predobra je da ju ne ispričam)
Znači, svi znamo kaj se dogodilo u Rosswelu. E sad, postoji naravno par znanstvenika koji su proučavali to mjesto di su navodno pali vanzemaljci. Imali su naravno hrpu zanimljivog materijala, komada "letjelice", kamenja itd., te su imali hrpu slika odprije, na kojima se pretpostavlja da je NLO. I tako, jedne noći, jednom od tih znanstvenika kasno navečer zazvonio je telefon.
Bio mu je to nepoznat čovjek. Rekao je da ga treba hitno vidjeti i da će doći ubrzo. Znanstvenik ga je očekivao za najranije sat vremena, jer najbliža telefonska je bila užasno daleko, a onda nije bilo ni riječi o mobitelima. Kad ono, evo frajera za 10 minuta!! Bio je sav u crnom sa crnim ćalama i vrlo visok( kao u tvom slučaju) i tražio je (pazite sad ovo) da sav materijal vezan uz izvanzemaljce odmah uništi! Znanstvenik se, naravno usro, te je poslušo frajera. Rekao je da više nikad neželi imati veze sa traganjem za izvanzemaljcima.
Pa si ti misli.
Nemojte mi slučajno reći da sam ovo izmislio.
šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
Nemojte mi slučajno reći da sam ovo izmislio.
 Nisi, izmislio je onaj tko je to rekao :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

Znači, svi znamo kaj se dogodilo u Rosswelu.
 Izgleda da ne znamo svi! Neki još misle da se je srušio NLO...
15 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Uvijek ce biti onih koji od kamena vide vanzemaljca i oni koji nece vjerovati taman da ga skupe letecim tanjurom i ishebu ga dobrano da vide sta ce se desit.

Zasto ne bi jednostavno otisli na http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2007/131/mars-strange-2.htm

i malo isklikali i stvorili neko misljenje onda. Evo recimo ovo meni izgleda kao neko raslinje.

15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

A ja baš vjerujem da je Elvis Preasly dosadio pjevajući princezi "Dijani" i Michael Jacksonu i ostalim vanzemaljcima kao što je naš ministar Primorac te su ga zakopali do glave i ostavili da umre....

Vjeojatno nećete shvatit ovo poviše kao nešto smješno, ali slažete se da je ovo jednako vjerovatna varijanta kao i sve vaše teorije...

 

Tikviči vladaju svijetom!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2009 12:30 (Tale).
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Cilj svih ovih misija je pronalazak nekog oblika života van našeg planeta! Nekako mi nema logika da ga taje ako su pronašli, ali vjerujem da već imate neke pametne teorije zavjere...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2009 14:57 (vjeko).
16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Možemo ovako raspravljati do sutra.... Ma to je samo kamen !( ili možda glava od kipa koji je bio zakopan......)

Nekako sve manje vjerujem znanosti; sve više stvari mi je sumljivo; ali sve je moguće! Zar ne?

Glupo mi je uopće mislit na smo jedini u svemiru, pa jel znate koliki je svemir i još ktome se i širi;

pa vidjet ćemo.....................ako poživimoIzlanuo se

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
Hyperion kaže...

http://img19.imageshack.us/img19/2706/spaceb.jpg

 

neznam tko je postao ovo na stranici prije, ali od ovoga se osjetih veoma maleno, kao elektron.

 

 U potpunosti se slažem, ako ne i manje!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
nino206 kaže...
Hyperion kaže...

http://img19.imageshack.us/img19/2706/spaceb.jpg

 

neznam tko je postao ovo na stranici prije, ali od ovoga se osjetih veoma maleno, kao elektron.

 

 U potpunosti se slažem, ako ne i manje!
 ovo je fascinantno Iznenađen
kad svi stavljaju sexy avatare moram i ja
16 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

VY CANIS MAJORIS - najveća zvijezda koju poznajemo, a sunce prema tome tj. naše sunce se ni nevidi pokraj tog.

 

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

to se neka faca zafrkavala s photoshopom

I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
Pudge kaže...

ovo je 2009. a jos nisu u mogucnosti uslikati u bojiBelji se sala, naravno. Ali, ako sumnjaju da je to zaista lubanja, nek se vrate i nek uslikaju izbliza da budu sigurni.-.-

 o čemu ti govoriš znaš li da do marsa ima 6-8 mjeseci putovanja znaći samo do marsa i natrag jedna godina. Dali bi ti njih opremio kada si tako pametan
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
labrovic kaže...

to se neka faca zafrkavala s photoshopom

 ne, nego mi nismo svjesni veličine svemira. naš mozak to ne može shvatit

edit: zanemarite. ja sam mislio da on misli na ono uspoređivanje veličine planeta i zvijezda, ali on misli na sliku "lubanje" svemirca
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2009 22:59 (jurluk).
15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Vidite, nismo sami u svemiru. Tko zna da li upravo TEBE svemirci iz grma prate kako piskaraš po kompjuteru.

Jer kako možemo objasniti krugove u žitu. Možda je upravo taj svemirac(ili kamen)  je mukotrpno cijelu noć ravnao 

to područje. Pa zamislite vi da ste vi na njegovom mjestu, kako bih se osjećali, ne baš ugodno jeli?! Pogotovo ako još

i kiša pada. Ali bilo kako bilo neka samo oni nama dođu, ja ću ih dočekati sa svojim Steyr-Mannlicher SSG-PII na balkonu.


15 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

prvo dokazano je da se ti krugovi u žitu mogu napraviti dva čovjeka sa nekom opremom(neznam kakva oprema treba), drugo zašto krugovi u žitu i vanzemaljci najviše vidu u SAD-u što njima toliko privlaći ta zemlja.

16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

http://en.wikipedia.org/wiki/Crop_circle#Creators_of_crop_circles ;)

 

Naravno, ovo priznanje nije "paranormalno" pa većina ljudi ni nezna za njega.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
ghost division kaže...

 

Jer kako možemo objasniti krugove u žitu.


 Krugove u žitu rade vanzemljaci koji su toliko tehnološki napredni da im se brodovi svako malo ruše na Zemlji. Statistički, najnesigurnije prijevozno sredstvo nije automobil nego leteći tanjur.
16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

osim sto krugovi u zitu cesto nastaju u roku par minuta, imaju isprepletene stabljike i izuzetno su kompleksnih i golemih oblika, iznad njih ocevici znaju vidjeti nekakvo svjetlo i lebdjelicu, zitu se promijeni kemijski sastav (tu me nemojte uzimati za rijec, ali takvo nesto), ljudi se znaju cudno osjecat kad stupe unutar formacije itd.

 

naravno da ima i krugova koji su djela "krivotvoritelja", mozda i vecina, ali opet ostaje pitanje kako, a mozda i bitnije zasto su nastali autenticni...

 

EDIT:

gledao sam nekoliko dokumentaraca o tome kako ljudi rade te "prijevare" i nisam nimalo impresioniran... obicno je to dugo nocno hodanje po polju iza kojeg naravno ostaju tragovi, kao i dolaska do tamo jer jbg, ne mogu lebdjet, ima puno toga samo sam zaboravio...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2009 23:28 (nexus).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
nexus kaže...

osim sto krugovi u zitu cesto nastaju u roku par minuta,

Čekaj, netko je mjerio?
nexus kaže...

imaju isprepletene stabljike i izuzetno su kompleksnih i golemih oblika,

Pogledaj link gore. Tvrdili su to za oblike koje su oni crtali. Tvrdili su da je tako složene oblike mogla osmisliti samo inteligencija daleko naprednija od naše. Pa su im likovi u priznanju objasnili jednostavnost "pothvata".
nexus kaže...

iznad njih ocevici znaju vidjeti nekakvo svjetlo i lebdjelicu

Ah, taj mjesec. I ti avioni :(
nexus kaže...

ljudi se znaju cudno osjecat kad stupe unutar formacije itd.

 

naravno da ima i krugova koji su djela "krivotvoritelja", mozda i vecina, ali opet ostaje pitanje kako, a mozda i bitnije zasto su nastali autenticni...

Ljudi se znaju čudno osjećati i kad nisu unutar tih formacija.

Koji su to autentični?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
itf4n kaže...
nexus kaže...

osim sto krugovi u zitu cesto nastaju u roku par minuta,

Čekaj, netko je mjerio?
 Naravno! Čekali su u polju sa vrhunskom opremom i kad se pojavio leteći izmjerili su koliko im vremena treba za naprave krug, ali su ga zaboravili uslikati.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
itf4n kaže...
nexus kaže...

osim sto krugovi u zitu cesto nastaju u roku par minuta,

Čekaj, netko je mjerio?
nexus kaže...

imaju isprepletene stabljike i izuzetno su kompleksnih i golemih oblika,

Pogledaj link gore. Tvrdili su to za oblike koje su oni crtali. Tvrdili su da je tako složene oblike mogla osmisliti samo inteligencija daleko naprednija od naše. Pa su im likovi u priznanju objasnili jednostavnost "pothvata".
nexus kaže...

iznad njih ocevici znaju vidjeti nekakvo svjetlo i lebdjelicu

Ah, taj mjesec. I ti avioni :(
nexus kaže...

ljudi se znaju cudno osjecat kad stupe unutar formacije itd.

 

naravno da ima i krugova koji su djela "krivotvoritelja", mozda i vecina, ali opet ostaje pitanje kako, a mozda i bitnije zasto su nastali autenticni...

Ljudi se znaju čudno osjećati i kad nisu unutar tih formacija.

Koji su to autentični?
 
1. da, krugovi u zitu cesto nastaju na istim mjestima, pa neki ljudi provode cijelenoci u blizini kako bi bili svjedoci tom cinu... Ima i snimljenih slucajeva
2. samo sam preletio link, nisam citao, sad cu detaljnije pogledat, ali kazu da se prijevare cesto na prvi pogled vide
3. da, mjesec se obicno spusti iznad polja i nestane za par minuta
4. ne mogu ti sad tocno reci, jer se ne sjecam detalja iz dokmentaraca, ali naci cu ponesto od tih izvora pa ti napisem
5. autenticni ne znam koji su, ali vjerujem da ih ima, otkud bi ljudima pala ideja da idu gazit zito i ovo sigurno ne bi bilo toliko mistificirano da je tako jednostavno pocelo

Inace, mislim da je par puta vec bila tema u emisiji Na rubu znanosti, pa pogledaj sam
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2009 23:43 (nexus).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lubanja vanzemaljca na Marsu?
nexus kaže...
1. da, krugovi u zitu cesto nastaju na istim mjestima, pa neki ljudi provode cijelenoci u blizini kako bi bili svjedoci tom cinu... Ima i snimljenih slucajeva
2. samo sam preletio link, nisam citao, sad cu detaljnije pogledat, ali kazu da se prijevare cesto na prvi pogled vide
3. da, mjesec se obicno spusti iznad polja i nestane za par minuta
4. ne mogu ti sad tocno reci, jer se ne sjecam detalja iz dokmentaraca, ali naci cu ponesto od tih izvora pa ti napisem
5. autenticni ne znam koji su, ali vjerujem da ih ima, otkud bi ljudima pala ideja da idu gazit zito i ovo sigurno ne bi bilo toliko mistificirano da je tako jednostavno
 
1. - nhf, ali LOL. Mogu vidjeti snimke?

2. - Da, slažem se. Uistinu, odmah se vide :)

3. - Ne bih se čudio da to tvrde :)

5. - Piše ti sve na linku, u njihovom priznanju. Bilo im je dosadno, a ljudi su zagrizli. Nema tu ništa mistično.


16 godina
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Hm, a sljedeći odlomak kojem je zaključak:

 

Talbott also expressed concerns that the iron particles were not distributed laterally. Furthermore, she felt that the team's use of night-vision headsets and other technologically advanced items would be out of reach for the average hoaxer. This would have been even more so in the '70s and '80s when night-vision equipment was rare outside official use. ?

 

Ne znam, stvarno, ne volim previše zaključivati o stvarima na temelju materijala s Interneta, intervjua, snimaka ili tuđih analiza i radova. Nadam se da ću jednom imati prilike vidjeti i pregledati na svoju ruku neki od takvih krugova. Do tad, vjerujem da ljudi rade te krugove, ali da je moguće i za neke da i nisu potekli od rada ljudskih ruku, upravo iz razloga navedenih u odlomku ispod odlomka Crop circle creators.

 


"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
16 godina
neaktivan
offline
Lubanja vanzemaljca na Marsu?

Pogledao sam emisiju o temi (Na Rubu Znanosti - 2005-12-05 - Krugovi U Zitu, mozes ju naci preko rapidshare trazilica), trebalo bi ih biti jos, od BBC-a, History Channela, Discovery Channela, National Geographic Channela...

 

Koga to doista zanima neka pogleda emisiju i dokumentarce. Snimljeni NLO-i su takodjer prikazani, u ovom slucaju svjetlosne kugle, dosta dobro se vide.

Ako si procitao cijeli clanak znas da je dosad otkriveno oko 12.000 likova u zitu sirom svijeta, pocevsi od 17. stoljeca. Necu ulaziti u to prikazuje li ona slika doista krug u zitu, ali ostaje 11.999 (recimo) likova sirom svijeta za objasniti. U emisiji se spominje da je 20% njih prijevara. Ma neka je i 80%, neka je samo jedan autentican ostaje pitanje tko i zasto ih radi? Krugovima u zitu se bave strucnjaci koji izvode analizu zemlje i biljaka, fotografiraju sa zemlje, iz zraka i pod infracrvenom svjetlom, obavljaju se precizna mjerenja, ocitavanja radijacije i magnetskog polja, to je odgovor na tvoje pitanje o autenticnosti, istina, mozda sam pretjerao kod onog prepoznavanja prijevare na prvi pogled, ali vjerojatno ima i takvih. O svjedocanstvima je tesko sazeto reci jer ih ima stvarno mnogo, ali najbitniji su oni gdje krugovi u zitu nastaju nakon olujne noci, jer blatni tragovi ljudi koji bi bili vise nego ocigledni, nedostaju. Zatim se tu nalaze iste ove cestice magnetita koje se spominju u postu prije, kojih unutar kruga ima u iznimno velikoj kolicini, dok su izvan kruga u normali. Biljke kod autenticnih krugova/likova bivaju savijene, a ne slomljene, i one nastavljaju rasti iako su polegnute. Sto se tice one energije, krugovi snazno utjecu na endokrinoloski sustav (kazu da je muskarcima neugodno jer postanu previse osjecajni), i mnogi su dozivjeli duhovna iskustva, kao i jedan gost u emisiji. Laboratorijski je dokazano da su biljke unutar kruga dozivjele promjenu u sastavu kristala, da bi se sa vremenom polako vracala izvorna struktura, a energija povlacila. Vrijeme stvaranja, koliko sam shvatio, nije par minuta kao sto sam napisao, nego je spomenuto 4-7 sekundi.

 

To bi bio sazetak emisije, dakle nisu niti moje rijeci niti tumacenja, ako imas primjedbe tuzi se Misaku, a ja nemam nista protiv da nastavimo raspravu.

 

ali slazem se djelomicno i sa domagojem ispod tvog posta, ne volim previse vjerovati Internetu, zato imam vise povjerenja u televizijske emisije i dokumentarce, ali na kraju krajeva nije ni televiziji za vjerovati, a kome onda?

 

Jos samo da spomenem i ove prijevare, dobar dio emisije se i time bavi, ako su doista napravili ovaj lik u zitu sa valjda stotinama krugova svaka im cast, vidim i da ostali radovi (i reklame) doista dobro izgledaju, ali ostajem pri tome da nisu mogli napraviti svaki krug ikada napravljen jer otkud bi im pala ta ideja... Zasto nisu sjekli kuruze u obliku kruga :D

 

I od svega toga je ispao dobar turizam, s te strane su dobrodosle makar i prijevare (dok se ne otkriju), ali ajde se ti sada sjeti radit nesto sto ce tek za 5-10 godina izazvat burne reakcije kod ljudi sa uvjerenjem da je nesto nadnaravno uzelo maha (a da nije ukleta kuca)?

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 2:49 (nexus).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice