Za nas koji smo u ZG... ZET

poruka: 213
|
čitano: 54.644
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

uhuhuhu onda ipak ništa od toga :)))  hahaha al zato mi ostaje darivanje krvi :D :D

MMA is not game , MMA is life!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 21:33 (Hrvojestr).
14 godina
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
EnlightenedPhoenix kaže...
DamageHigh kaže...

Ma nek se steraju...

Stvarno, tvoj potpis najbolje opisuje trenutnu situaciju..

Ali za sad me briga..piše mi na pokazu da vrijedi još godinu dana..i dok to ne istekne ne diraju me kontrolori..

  Idi čitaj TOS zeta... ima pravo u svakom trenutku ukinuti pokaze koji su dobiveni razlicitim beneficijama...

E jbg onda...ne znam stvarno..

Ali šta nije da te karte plaća grad, a ne ZET..tako da ne kužim kako mogu ukinuti plaćenu uslugu...-.-

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
DamageHigh kaže...

E jbg onda...ne znam stvarno..

Ali šta nije da te karte plaća grad, a ne ZET..tako da ne kužim kako mogu ukinuti plaćenu uslugu...-.-

  Grad plaća istina, ali ZET je gradska tvrtka, i ako im se ukine financiranje tih beneficija... oni mogu samo prekinuti...

 

 

IMAMO HRVATSKU...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
protjeran
offline
Za nas koji smo u ZG...

ma hrvatskoj treba neka revolucija 

rusenje cijelog sistema jer ovo ne vodi nikuda 

tj vodi u propast

Captain EO
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
To znamo svi...


Samo...

Bojimo se da ne izgubimo i ovo malo što još imamo...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

Treba promjenit mentalitet ljudi prvo ali opet ima ona: "Mozes istjerat covjeka s balkana ali ne mozes istjerat balkan iz covjeka"

 

 

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
protjeran
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
EnlightenedPhoenix kaže...
To znamo svi...


Samo...

Bojimo se da ne izgubimo i ovo malo što još imamo...

nemamo prakticki nista jer smo u ogromnom dugu 

Captain EO
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
hrvatskafarkasevec kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
To znamo svi...


Samo...

Bojimo se da ne izgubimo i ovo malo što još imamo...

nemamo prakticki nista jer smo u ogromnom dugu

  A gle ja imam svoju obitelj i svoju dragu...

 

I vjeruj ja to ne želim izgubiti... i to je jedino sto me drzi da ne odem s bombom u sabor...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
protjeran
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...

  A gle ja imam svoju obitelj i svoju dragu...

 

I vjeruj ja to ne želim izgubiti... i to je jedino sto me drzi da ne odem s bombom u sabor...

gadaj kroz prozor {#}

Captain EO
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 21:52 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
hrvatskafarkasevec kaže...

ma hrvatskoj treba neka revolucija

rusenje cijelog sistema jer ovo ne vodi nikuda

tj vodi u propast

Mi nit nemamo prave ljude nit plan kako vratit ovu jadnu naciju na noge.

 

Ovo mi je samo trebalo 430 kuna za mjesečnu kartu!!! OMG

 

Krenem na faks i to me dočeka, ajd bar država plaća drugu i treću godinu faksa što mi uštedi oko 15 hiljada kuna no kako je krenulo sumnjam da će i toga biti.

 

Ah ništa od strojarske do sveučilišne aleje ću se švercat, a od strojarske do ljubljanice neznam kako ću to je preduga ruta da bi se mogao švercat. Pola šverc komerc, a pola pješke :-)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Downloading High Definiton Video
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
Hyperion kaže...

Mi nit nemamo prave ljude nit plan kako vratit ovu jadnu naciju na noge.

 

Ovo mi je samo trebalo 430 kuna za mjesečnu kartu!!! OMG

 

Krenem na faks i to me dočeka, ajd bar država plaća drugu i treću godinu faksa što mi uštedi oko 15 hiljada kuna no kako je krenulo sumnjam da će i toga biti.

 

Ah ništa od strojarske do sveučilišne aleje ću se švercat, a od strojarske do ljubljanice neznam kako ću to je preduga ruta da bi se mogao švercat. Pola šverc komerc, a pola pješke :-)

  Ozbiljno misliš da će i to opstati???

 

 

Ja sam već više puta rekao... HRVATSKO VISOKO ŠKOLSTVO ne može opstati...

 

BTW evo na čeg nam sveučilište troši novac... 

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
EnlightenedPhoenix kaže...
Hyperion kaže...

Mi nit nemamo prave ljude nit plan kako vratit ovu jadnu naciju na noge.

 

Ovo mi je samo trebalo 430 kuna za mjesečnu kartu!!! OMG

 

Krenem na faks i to me dočeka, ajd bar država plaća drugu i treću godinu faksa što mi uštedi oko 15 hiljada kuna no kako je krenulo sumnjam da će i toga biti.

 

Ah ništa od strojarske do sveučilišne aleje ću se švercat, a od strojarske do ljubljanice neznam kako ću to je preduga ruta da bi se mogao švercat. Pola šverc komerc, a pola pješke :-)

  Ozbiljno misliš da će i to opstati???

 

 

Ja sam već više puta rekao... HRVATSKO VISOKO ŠKOLSTVO ne može opstati...

 

BTW evo na čeg nam sveučilište troši novac... 

he he školovani ljudi vjeruju u babaroga bajke a takvi govore da su vjernici zatupljeni,nemam komentara

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
Hyperion kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

ma hrvatskoj treba neka revolucija

rusenje cijelog sistema jer ovo ne vodi nikuda

tj vodi u propast

Mi nit nemamo prave ljude nit plan kako vratit ovu jadnu naciju na noge.

 

Ovo mi je samo trebalo 430 kuna za mjesečnu kartu!!! OMG

 

Krenem na faks i to me dočeka, ajd bar država plaća drugu i treću godinu faksa što mi uštedi oko 15 hiljada kuna no kako je krenulo sumnjam da će i toga biti.

 

Ah ništa od strojarske do sveučilišne aleje ću se švercat, a od strojarske do ljubljanice neznam kako ću to je preduga ruta da bi se mogao švercat. Pola šverc komerc, a pola pješke :-)

pa ne plaća svima. svima plaća samo prvu godinu, a drugu i dalje plaća samo onima koji daju sve ispite u roku

Atomska bubamara
14 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

ljudi moji ja ne razumijem kako se ljudi bune na svaki racku kaj se napiše o zetu a pola toga su bajke i izmišljotine... ne kažem da nema nekih teških propusta u poslovanju ali nije ni sve tako crno... a ovo što se tiče plaćanja prijevoza-da li smatrate normalnim kada u kafiću popijete kavu da ju i platite? vjerojatno da! e pa zašto onda ne smatrate normalnim i platiti prijevoz koji je takođe vrsta usluge kao i ispijanje kafe po subotnjoj špici? naravno da ne spominjem problem gužve u tramvajima kao posljedicu toga da ekipa iz dosade bauljaju ko "gluve kuje" po gradu i vozikaju se bespotrebno jednu stanicu... zatim dolazimo do gužve u samom prometu tramvaja-kao što i sam vozim tramvaj nedavno sam primjetio kako bi pomogli rješavanju gužve na tramvajskoj pruzi ekipa iz zagrebačih cesta je fino na jednom komadu vlaške maknula žutu liniju...{#} gledam i ne vjerujem; znači ako su auti u prekšaju na pruzi ajmo smanjit gužvu tako da maknemo žutu i pustimo ih da neometano se vozikaju ponavljam bespotrebno po gradu... NHF ali mislim da sam ukratko sažeo neke od problema javnog prijevoza u zagrebu...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
smrad06 kaže...

.....

Prema tebi onda bi trebali 2x placati voznju?

Zar nije dovoljno da placamo prirez/porez i sta-sve-jos-ne gradu a sad jos i kartu do 25kn!?

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2010 13:25 (AA-d00d).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
Hahaha... ovaj smrad da vlada ili grad kaze da treba i ono za kruh za njih, da si mogu pokupovati nove aute ili za menadjere za njihove ogromne nezasluzene place... on bi rekao tako treba...


On topic... plaćam im prirez i to za 14 ljudi... a oni meni ovako... Presmijesno...

Selim se u VK s svime ako mi ovo uspije kako treba... KUNEM SE...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
offline
Za nas koji smo u ZG...

Ha nista, svercat cu se i dalje... :)

- Psiho246
14 godina
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
EnlightenedPhoenix kaže...
Hahaha... ovaj smrad da vlada ili grad kaze da treba i ono za kruh za njih, da si mogu pokupovati nove aute ili za menadjere za njihove ogromne nezasluzene place... on bi rekao tako treba...


On topic... plaćam im prirez i to za 14 ljudi... a oni meni ovako... Presmijesno...

Selim se u VK s svime ako mi ovo uspije kako treba... KUNEM SE...

pa takvi ljudi kao ti prvi nahebu u ovoj državi,što si ti prema državi bolji ona je prema tebi gora

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

LIPE IM NE DAM, LIPE!!!! Idem iz sesveta u v. goricu na faks, i imam besplatan studentski pokaz za vlak i dvije zone. Po novom bi ja trebao mjesečno davati cirka 500kn (pokaz za dvije zone + vlak)

Nek me svaki dan izbacuje iz vlaka, lipe im nedam. Baš mi super stimuliraju obrazovanje i edukaciju. Tko si može priuštiti 500kn mjesečno za kartu????

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
FlyBoy kaže...

LIPE IM NE DAM, LIPE!!!! Idem iz sesveta u v. goricu na faks, i imam besplatan studentski pokaz za vlak i dvije zone. Po novom bi ja trebao mjesečno davati cirka 500kn (pokaz za dvije zone + vlak)

Nek me svaki dan izbacuje iz vlaka, lipe im nedam. Baš mi super stimuliraju obrazovanje i edukaciju. Tko si može priuštiti 500kn mjesečno za kartu????

Sta nije da ti kaznu uvale?

Battlement plan's a bad plan I'm raw like cats from Afghanistan with gats in their hands From Philly to Pakistan space packin the stands You make all fake thugs start acting like stans
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
Fake_Alert kaže...
FlyBoy kaže...

LIPE IM NE DAM, LIPE!!!! Idem iz sesveta u v. goricu na faks, i imam besplatan studentski pokaz za vlak i dvije zone. Po novom bi ja trebao mjesečno davati cirka 500kn (pokaz za dvije zone + vlak)

Nek me svaki dan izbacuje iz vlaka, lipe im nedam. Baš mi super stimuliraju obrazovanje i edukaciju. Tko si može priuštiti 500kn mjesečno za kartu????

Sta nije da ti kaznu uvale?

  Otkad nema vlakopratnje ne mozete kazniti (jer te ne moze legitimirati)... a vjeruj za banalne kazne (ispod 1000 kn) policija ne izlazi...

 

 

Moze te samo izbaciti na sljedecoj stanici...

 

BTW flyboy imas jako povoljne gradske mjesecne i godisnje karte hz-a (mislim da je 120 kn za grad zagreb godišnja)

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

gdje su to godišnje karte HŽ-a 120kn ??

MMA is not game , MMA is life!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
Negdje sam to čuo (ne mogu jamčiti)...

Znam da je meni godišnja do VK kojih 1800 kn...

Sto bi mi se isplatilo da idem svaka dva tjedna kuci (ali ne idem)
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

hmm ako je tako onda je ok i to ću platiti....putujem iz sesveta do kustošije...od kuće do stanice imam 5min i od kustošije do stanice 5min...to bi se čak i dalo :)

MMA is not game , MMA is life!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
Odi na glavni kolodvor i na info pultu pitaj za godišnju... pošto je to gradski ne vjerujem da ce biti puno skuplje od ovoga sto sam rekao...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

Igore pa nabavi si neki motorcic,auto ii bicikli i to ti je malo jeftinije naravno bicikli pogotovo!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
Bicikl koji ja hocu je nesto preko 4000 kn + ne mozes s time zimi ici jer je... hm... prehladno...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
protjeran
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
EnlightenedPhoenix kaže...
Bicikl koji ja hocu je nesto preko 4000 kn + ne mozes s time zimi ici jer je... hm... prehladno...

na nemoze biti toliko hladno 

meni vise smeta npr. kisa

Captain EO
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
AA-d00d kaže...

Prema tebi onda bi trebali 2x placati voznju?

Zar nije dovoljno da placamo prirez/porez i sta-sve-jos-ne gradu a sad jos i kartu do 25kn!?

kolko vidim i ovih 10 vam je puno... da stave i 50 lipa da je karta opet bi se svi švercali jer smo ciganski narod...{#}

15 godina
protjeran
offline
Za nas koji smo u ZG...

Dobro došli u stvarnost "dragi" zagrepčani...eto da malo iskusite kak je svima van zagreba!

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice