Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.546.740
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

pa da je od zlata toliko ne vrijedi {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2012 19:04 (crna.pantera0406).
13 godina
offline
Njuškalo biseri
Never let a computer know you're in a hurry.
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Kolega Bulldozer s foruma je car

Asus P4P800-X//Celeron 1.800MHz Willamette/Gigabyte R9250//WD400JB//WD400BB//512MB PCI3200 Kingmax//512MB PCI3200 Kingmax//256MB PCI2700 Apacer//Codegen 400W//EverPower CX-2359...
12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

par

ima se, meže se
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
redikulx kaže...

par

Vadim djecu,prodajem zrak,prodajem dedu,qrčim se s psom,pa kud ovaj svjet ide? no dobro da nema takvih budala nebi se imali kome smijat.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
kruskar kaže...
 no dobro da nema takvih budala nebi se imali kome smijat.

Možda se čovječanstvo zbog budala i naučilo smijati. Smijeh je zdrav=budale su korisne svijetu.

Das Herz hat seine Grunde, die der Verstand nicht kennt !
15 godina
online
Re: Njuškalo biseri
kruskar kaže...
redikulx kaže...

par

Vadim djecu,prodajem zrak,prodajem dedu,qrčim se s psom,pa kud ovaj svjet ide? no dobro da nema takvih budala nebi se imali kome smijat.

al dedi nose tortu 130 godina ima, sto ce nekom njegovi organi

16 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
mar123 kaže...
kruskar kaže...
redikulx kaže...

par

Vadim djecu,prodajem zrak,prodajem dedu,qrčim se s psom,pa kud ovaj svjet ide? no dobro da nema takvih budala nebi se imali kome smijat.

al dedi nose tortu 130 godina ima, sto ce nekom njegovi organi

za juhu{#}

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
15 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Hrvatska snalažljivost

 

1

2

3

15 godina
online
Re: Njuškalo biseri
AlienWare1 kaže...

Hrvatska snalažljivost

 

1

2

3

ti su jos dobri, bio je neki lik sto je davo neki veliki popust isto iz buga i cjenio ga oko 1000 kn.

12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Mislim da ovaj lik trazi malo vise nego sto konfa vrijedi ali svakako zanimljiv oglas jer daje dodatnu opremu gratis {#}

http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/pc-konfiguracija-infocus-puno-opreme-povoljno-oglas-6249242

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
auslender kaže...

Mislim da ovaj lik trazi malo vise nego sto konfa vrijedi ali svakako zanimljiv oglas jer daje dodatnu opremu gratis {#}

http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/pc-konfiguracija-infocus-puno-opreme-povoljno-oglas-6249242

 

Ja sam se izgubio kod procesora xD. One je otključao x3 athlona u x4 phenoma .... zanimljivo :) Još k tome daje još jednog athlona ... iskeno, uspio me je zbuniti. 

13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
etnes kaže...
auslender kaže...

Mislim da ovaj lik trazi malo vise nego sto konfa vrijedi ali svakako zanimljiv oglas jer daje dodatnu opremu gratis {#}

http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/pc-konfiguracija-infocus-puno-opreme-povoljno-oglas-6249242

 

Ja sam se izgubio kod procesora xD. One je otključao x3 athlona u x4 phenoma .... zanimljivo :) Još k tome daje još jednog athlona ... iskeno, uspio me je zbuniti. 

Pa ako jesu unlockabilni, u Phenom II B55 se mogu otključati i Athlon II 455 i Phenom II 555. Sad znaš{#}.

Asus P4P800-X//Celeron 1.800MHz Willamette/Gigabyte R9250//WD400JB//WD400BB//512MB PCI3200 Kingmax//512MB PCI3200 Kingmax//256MB PCI2700 Apacer//Codegen 400W//EverPower CX-2359...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Caesar et Brutus kaže...
etnes kaže...
auslender kaže...

Mislim da ovaj lik trazi malo vise nego sto konfa vrijedi ali svakako zanimljiv oglas jer daje dodatnu opremu gratis {#}

http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/pc-konfiguracija-infocus-puno-opreme-povoljno-oglas-6249242

 

Ja sam se izgubio kod procesora xD. One je otključao x3 athlona u x4 phenoma .... zanimljivo :) Još k tome daje još jednog athlona ... iskeno, uspio me je zbuniti. 

Pa ako jesu unlockabilni, u Phenom II B55 se mogu otključati i Athlon II 455 i Phenom II 555. Sad znaš{#}.

aaa, a ja sam mislio da se athlon otključa u athlona, a phenom u phenoma {#}. Uglavnom sad znam {#}

 

14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

http://www.njuskalo.hr/ostali-bicikli/morski-bicikl-oglas-6727916

 

 

Ovaj se neće tako brzo prodat, tako da mogu staviti samo link. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Zna li itko instalirati vindolse?

13 godina
offline
Njuškalo biseri

Evo jedan i od mene, cijena je bila 1700kn, u medjuvremenu je promjenio cijenu.

Ja normalno poslao link covjeku s njuskala da mu je nova tolko u d24,al i u futureit.

On odgovara da si samo ja kupujem te "retail" kartice, da je ova full bundle.

Onda sam pokušao objasnit čovjeku da postoji OEM verzija(predpostavljao sam da na to misli) i da su to sve bundle kartice ,neka vise neka manje, napomenuo mu staro pravilo s hr.ponuda.hardver.

On me nazvao budalom jednom i glupanom i stavio u filter, na sta sam se ja rasplako i skocio s prozora svog podrumskog stana da malo udahnem zraka jer me glupost stvarno pocela gušit.

Htio sam jos covjeku pokazat da za samo 5 kn vise ima stvarna bundle(ja jos uvijek ne znam za kaj on smatra bundle karticu) kartica gdje se dobije i djaba Sniper Elite V2..

Al ,umjesto da se pokrije usima jel sam upeco običnog šanera s grafama, gospon jos tu posta na bug, nakon toga, identican oglas.

Ispade da je to kolega forumas, pa si mislim, OK, peca u mutnom na njuskalu, oce zaradit na naivi, to mogu prihvatit, al tu na Bugu ,{#}...

Al necu bit taki da kazem ko je..

 

Evo, kolega, nadam se da ce te neko uputit na ovaj thread  da nekaj naucis

razlika izmedju retail i bundle-a, tvoja karta je retail s slabim bundle-om..

re·tail 
/ˈrēˌtāl/
Noun
The sale of goods to the public for use or consumption rather than for resale.
Adverb
Being sold in such a way: "it is not available retail".
Verb
Sell (goods) to the public in such a way: "the difficulties in retailing new products".
Synonyms
peddle

 

bun·dle 
/ˈbəndl/
Noun
A collection of things, or a quantity of material, tied or wrapped up together.
Verb
Tie or roll up (a number of things) together as though into a parcel: "she bundled up her clothes".
Synonyms
noun.     pack - package - bunch - sheaf - parcel - truss - packet
verb.     pack

 

hr.ponuda.hardver - news server gdje se je šanalo,preprodavalo, prodavalo na nivou koji ti nemreš nit zamislit skoro 15 godina...

 

Ajd, sretni ti blagdani i pozdravi starce doma kad dodješ..

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 16:01 (EpicFailGuy).
11 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
KOKOSAR kaže...

Zna li itko instalirati vindolse?

Ja znam instalirat windowse ali vindolse ne :D

Poznat ću te i po mraku po felgama i turbaku a ti mene po rotirci na mojoj škodici
15 godina
offline
Njuškalo biseri

Neznam jel bilo ali wtf?? 12 tisuca kuna ovo??

 

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
$rky kaže...
Tyberius_Prime kaže...

MALA ZVIJER :D :D :D :, oglas pregledan 7300 puta, i on jos uvjek drzi cjenu. Mora da je neki trol. 

http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/mala-zvijer-oglas-4413233

P4 dvije jezgre {#}

Maurer
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

Njuškalo bi trebalo uvesti ljude da brišu retarde sa stranica te uvesti sisem vjerodostojnosti kao e-bay

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
13 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri
Ukrali ste mi jedinu zvijezdu. Drzava me krade, Vi me kradete. Sramite se!
12 godina
offline
Njuškalo biseri

Nema veze sto je novi jeftiniji par stotina kuna, ovaj je po HTC licenci rađen pa je zato cijena takva xD

14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Ovaj oglas sam našao slučajno na jednoj stranici.

Možda ja ima čudan smisao za humora ali sam se nasmijao do suza, dugačak je ali isplati se pročitati do kraja.

 

link 

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
12 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

Ne znam što je vama klincima tu smiješno no ja te sve debile prijavim namah. Lijepo mi se zahvale s Njuškala i dobro se osjećam zbog te zahvale.

Das Herz hat seine Grunde, die der Verstand nicht kennt !
12 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
Ghost777 kaže...

Evo jos jednog, a mislim ovaj oglasnik ni ne mozes ozbiljno shvatiti. 

Sad si se ti javio pametan !?

Što je tebi "ozbiljno" ???????????????????

 

Kako da ti ljudi u danu pospreme svo smeće što se pojavi ???

 

Sad si se ti javio s tim smajlijem koji glumi "veliku pamet" i misliš da si i ti odmah jako pametan. Kažem ti da nisi. Trebaš imati takav Veliki oglasnik koji je uspješan kao Njuškalo i spriječiti idiote da pišu gluposti.

Ajde...ti nam objasni...koja je to info tehnika koja može to riješiti u dan---dva

 

Ajde mozgu !?

 

Objasni !!!

Das Herz hat seine Grunde, die der Verstand nicht kennt !
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 3:49 (Budokai).
14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

A joj di sam uletio na njuskalo pa zar dijete poklanja?????

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 8:36 (Nello).
16 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Budokai kaže...
Ghost777 kaže...

Evo jos jednog, a mislim ovaj oglasnik ni ne mozes ozbiljno shvatiti. 

Sad si se ti javio pametan !?

Što je tebi "ozbiljno" ???????????????????

 

Ajde mozgu !?

 

Objasni !!!

Khm, majstore...

 

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
12 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Budokai kaže...
Ghost777 kaže...

Evo jos jednog, a mislim ovaj oglasnik ni ne mozes ozbiljno shvatiti. 

Sad si se ti javio pametan !?

Što je tebi "ozbiljno" ???????????????????

 

Kako da ti ljudi u danu pospreme svo smeće što se pojavi ???

 

Sad si se ti javio s tim smajlijem koji glumi "veliku pamet" i misliš da si i ti odmah jako pametan. Kažem ti da nisi. Trebaš imati takav Veliki oglasnik koji je uspješan kao Njuškalo i spriječiti idiote da pišu gluposti.

Ajde...ti nam objasni...koja je to info tehnika koja može to riješiti u dan---dva

 

Ajde mozgu !?

 

Objasni !!!

 

Ma sta u danu? Pa ne pospreme u par tjedana.

Negdje prije sam naišao na oglas, star dvadesetak dana u kojem je pisalo doslovno ovako: agfafsgdfsgdfsg

Danima stoji i oglas za jedan mobitel, i u naslovu oglasa piše da je mobitel prodan...

Tako da se i meni čini da administratori ne obavljaju baš najbolje svoj posao.

 

A da ne budem offtopic, evo i jedan biser. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 15:05 (testerica).
13 godina
offline
Njuškalo biseri
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice