Novi dizajn za forum

poruka: 8
|
čitano: 894
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn za forum

Mislim,pošto je portal dobio redizajn,mislim da je vrijeme da i forum dobije jedan.Ne kažem da je ružan,ali eto čisto da bude u skladu s portalom.

Ovo je samo tema za svojevrsni prijedlog.
Stvari koje bih ja promjenio(u dizajnu):

Responzivnost(to bih dodao,jer to praktički ne postoji,i da,znam da postoji mobilna verzija)
Low-res bug logo i općenito sve low res slike

Dodao bih par emojia(svakako postojeće ostavite jer su prekul)

Modernizirao naslove i podnaslove koji su ostali isti po par godina(za jedan sam zaslužan što se promjenio al to nije bitno sad).

Smanjio bih neke emojie tako da se ne mora tekst prebacivati za jedan red ispod zbog njih 

Maknuo apsolutno sve pluginove koji su ugrađeni u HTML5,a koriste se zasebno(Ukoliko ih ima)

Općenito prebacio sajt u HTML5 izgled(neke stvari i dalje izgledaju kao da su u HTML 4.1 eri)

Neke sitnice 

Funkcionalnost(tu ne mogu gotovo ništa prigovoriti ali ipak ima par sitnica + bilo bi dobro dodati neke stvari(također ne znam koliko je ove stvari teško napraviti jer nisam backend developer)):

Privatne teme ili grupni chat

PP bih zamjenio sam nekim message sistemom(kao messenger ali ne mora biti ni približno toliko napredno)

Ovo su stvari što bih ja promjenio,ne tražim da se ubije forumov stil u potpunosti,ali eto to su neke stvari koje bih ja želio

 

I da,NIKAKO NE PROMJENITI LAYOUT,SAVRŠEN JE OVAKAV KAKAV JE

 

 

Fight with the best,die like the rest!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 14:28 (FatMAN).
9 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn za forum

Ne. Ovako je dobro.

11 godina
odjavljen
offline
Novi dizajn za forum

Neka ne diraju forum. Meni je odličan ovakav kakav je. Navikao sam na njega. 

...................................... funny facts
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi dizajn za forum

Nije da se meni ne sviđa,dobar je layout,samo tražim da malo promjene izgled,to je sve

Fight with the best,die like the rest!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 14:27 (FatMAN).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Novi dizajn za forum
FatMAN kaže...

Nije da se meni ne sviđa,dobar je layout,samo tražim da malo promjene izgled,to je sve

 7 godina sam na forumu(banned) i navikao sam,postalo mi je dnevna rutina doci provjeriti.

I jos uvijek mi izgleda najpreglednije i modernije od svih foruma koje sam posjetio. 

9 godina
offline
Novi dizajn za forum

Slažem se sa ekipom. Svakodnevno sam na forumu i sviđa mi se ovakav kakav je. Mislim da ga nema potrebe dirati. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi dizajn za forum

Dobro,sviđa vam se dizajn,ali mislim da se svi možemo složiti da bi bilo dobro dodati responzivnost,jer je nepostojeća.

Fight with the best,die like the rest!
11 godina
odjavljen
offline
Re: Novi dizajn za forum
FatMAN kaže...

Dobro,sviđa vam se dizajn,ali mislim da se svi možemo složiti da bi bilo dobro dodati responzivnost,jer je nepostojeća.

 Istina.. 

...................................... funny facts
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice