Posao preko zimskih praznika

poruka: 12
|
čitano: 6.503
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Posao preko zimskih praznika

Bok svima!! 

Imam 14 godina I volio bi nesto raditit preko zimskih praznika,da zaradim nesto para za PS3. Inace zivim u rijeci pa jel zna netko gdje mogu raditi i kako se zaposliti?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posao preko zimskih praznika
asus nexus kaže...

Bok svima!! 

Imam 14 godina I volio bi nesto raditit preko zimskih praznika,da zaradim nesto para za PS3. Inace zivim u rijeci pa jel zna netko gdje mogu raditi i kako se zaposliti?

 

Mozes bit zastitar u nekom klubu.

http://isvijet.com.hr
12 godina
protjeran
offline
Posao preko zimskih praznika

Imam jednu ideju. Malo je glupa ali za četrnaestogodisnjaka boli glava....

 

-posudi od staraca nešto love i kupi si obicnu digitalnu vagu, i nađi si prijevoz za Zg, ili ako te nije sramota možeš i u Rijeci

-stani negdje u po centra grada i napiši na nekakav karton "vaganje samo 2 kn" i stavi to negdje pored vage ili drzi natpis u rukama i gledaj...

-gledaj koliko ce se ljudi izvagat pogotovo ako si u Zg, ili ako odeš pred Božić. Moći ćeš si kupiti dva PS3 još će ti ostati da se napiješ...

 

Šalim se,morao sam ovo napisat, palo mi na pamet kad sam vidio temu{#}

13 godina
offline
Posao preko zimskih praznika

Zimski praznici ,ovo nisam dugo cuo.....

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
11 godina
offline
Re: Posao preko zimskih praznika
Ajde prodavat maglu
Signature is assuming direct control
13 godina
offline
Posao preko zimskih praznika

Čisti snijeg po Gorskom Kotaru

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Posao preko zimskih praznika

Ajde da je ljeto pa bi nešto i mogao, ali preko zime? 

 

Jedino ako snijeg zakrva pa da cistis okolo, ali ovako jedino sjest pred crkvu i ruke ispred sebe.

GL&HF
10 godina
neaktivan
offline
Posao preko zimskih praznika

u državi s 400 000 nezaposlenih,ti misliš da bi 14-godišnjaku dali posao?da je ljeto,pa ajde,al zima....

Remember, remember the Fifth of November Gunpowder, treason and plot; I know of no reason why gunpowder treason. Should ever be forgot
11 godina
neaktivan
offline
Posao preko zimskih praznika

A znate sta bi mogao preko ljeta raditi,ima posla na benzinskoj ali mislim da to ide preko veze...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posao preko zimskih praznika
kivic15 kaže...

u državi s 400 000 nezaposlenih,ti misliš da bi 14-godišnjaku dali posao?da je ljeto,pa ajde,al zima....

Pa za ove glupave poslove normalno da da, pogotovo zato jer na njega ne plaća porez i ostale pi*darije, neznam točno kako to ide.

Battlelog: gjurki
7 godina
neaktivan
offline
Re: Posao preko zimskih praznika
Pozdrav,
Zovem se Luka imam 15 godina i tražim posao preko zimskih praznika. Radio bih sve vrste poslova i u bilo koje doba dana pa eto ako neko ima ponudu ili poznaje nekoga kome treba šljaker neka mi se javi. Hvala
7 godina
neaktivan
offline
Re: Posao preko zimskih praznika
Inace zivim u Zg pa trazim posao po Zg i u blizoj okolici
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice