Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

poruka: 167
|
čitano: 87.165
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
moderator
online
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!
ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
16 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Nek se Ivo ne uvrijediNevinašce

lol lol
BC2 ingame: Dorjan_CRO Mene nije strah drugome stisnuti TU i Hvala, a tebe?
14 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Evo od mene

1 1
2 2
Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
15 godina
neaktivan
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

.

 

World Championships: 7, GP started: 265, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,415
16 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Evo malo iz stihova Ramba Amadeusa...

16 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Naš Mato u epizodi...

... BUG FoRuM ... BUG FoRuM
Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
14 godina
neaktivan
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Njujork Smijeh

 

i 1001 Noć Smijeh

 

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
16 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Evo jedan za konzolaše i PCjaše:

PlayZone PlayZone
Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
13 godina
protjeran
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!
Dodinho kaže...

Nek se Ivo ne uvrijediNevinašce

 To care svaka čast evo jedan moj:

 

Kolko?-5. ................... Kolko?-5. ...................
Jebeš novce i slavu kad nema moje drage kraj mene...
14 godina
protjeran
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!
191x7 kaže...

Nigdje ne napisah da je alternativa Bugu. PlayZone je taman za uzeti uz Bug.

Prije bi bilo da je alternativa GamePlayu i sličnima. PCChip i VIDI su alternativa BUGu.

PC Chip i Vidi ne mogu biti alternative Bugu nego samo konkurencija. Alternativa je samo jedna budući da je korijen riječi alternativa alter, altera, alterum što bi na latinskom značilo drugi od dvojice. Mrzim kada naši novinari i svi ljudi pišu kako postoji dvadeset alternativa. Samo je jedna. 

 

Nisu ti ljudi dali TD-ove jer si napisao da je on zamjena Bugu, već zato što je strip koji si napravi neduhovit.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
16 godina
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!
lukavg kaže...

Nisu ti ljudi dali TD-ove jer si napisao da je on zamjena Bugu, već zato što je strip koji si napravi neduhovit.

Znam, ali ne postoji loša reklama. Nekad se loša reklama bolje pamti. Recimo ovaj moj strip pročitalo je barem 19 ljudi. xD

 

Al nek ovaj bude duhovitiji i u stilu teme...

 

NOĆU NOĆU
Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 21:16 (191x7).
15 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Evo,nema rime al j*biga. Smijeh

Ko je pametan skužit će.

Stare Dad - Đuro Stare Dad - Đuro
Stare Dad - Vuco Stare Dad - Vuco
When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
14 godina
protjeran
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Malo o Vahidu!

 

 

Wanna Date my Avatar?
16 godina
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

evo jedan iz srednjoškolskih dana..

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 22:01 (nixass).
14 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

... 

Loši stari komp... na izmaku snaga :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 20:21 (tonchy).
14 godina
protjeran
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!
tonchy kaže...

ahah ovi staredadovi su opaljeni... :D :D... evo i od mene, početnika, nešto.... 

Nije ti ubacilo sliku...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

evo i od mene xD

Loši stari komp... na izmaku snaga :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 20:21 (tonchy).
15 godina
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!
tonchy kaže...

gdje mi je staredad???????

nece mi ga u onom postu... da probam opet

eto ti ga opet nemaCool

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
13 godina
neaktivan
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

3+6 ili 6+3

Be Gamer
14 godina
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

...

Loši stari komp... na izmaku snaga :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 20:21 (tonchy).
13 godina
neaktivan
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

bug vs marko :D Bug wins

Be Gamer
16 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Stare grandpa

čoko čoko
Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
14 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

eto jos.. :D :D

Loši stari komp... na izmaku snaga :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 20:22 (tonchy).
14 godina
protjeran
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Molio bih vas da pišete duhovite stvari. Po mogućnosti da nemaju 3 kile teksta i da se rimuju, jer ovo zaista nema smisla.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 22:44 (lukavg).
14 godina
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

...

Loši stari komp... na izmaku snaga :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 20:23 (tonchy).
14 godina
protjeran
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Procesor:

I jedan Slovenski:

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

ima kucanje i mlaćenje... :)

Loši stari komp... na izmaku snaga :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 20:23 (tonchy).
14 godina
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!
191x7 kaže...

Nigdje ne napisah da je alternativa Bugu. PlayZone je taman za uzeti uz Bug.

Prije bi bilo da je alternativa GamePlayu i sličnima. PCChip i VIDI su alternativa BUGu.

Izvinjavam se na OT, ali samo bih rekao par rijeci o casopisu koji realno nece bas dugo opstati na trzistu.

 

Casopis je IMHO los (bar meni), a bogme nije ni alternativa GamePlay-u koji je IMHO daleko kvalitetniji casopis od navedenoga te mu ne predvidam bas svijetlu buducnost. Vjerujem da je ciljana populacija ekipa iz osnovnih skola....nemaju neko znanje, a i mogu nazicat roditelje 15 kn.

 

Danas sam razgovarao sa glavnim urednikom jednih dnevnih novina te i sam kaze kako iz dana u dan sve manje prodaju novina i djele otklaze te kako se polako sve vise preusmjeravaju na web i portale koje bi u nekoj buducnosti poceli naplacivati.

 

PlayZone bi mozda i prosao prije cca 6-7 god, ali danas pored ostalih casopisa bas i nema sta raditi (naravno, samo moje misljenje). Uzeti uz BUG!? Ne vjerujem da osobe koje se bas bave informatikom te su nekako vezani uz IT bas "lude" sa takvom vrstom casopisa kao sto je navedeni PlayZone.

 

VIDI, BUG, GamePlay, PCChip, PC Play, Mreza....nema tu bas mjesta za jos jedan casopis pa makar on kostao i tih 15-ak kn (no i tesko da ce cijena bas dugo ostati ista..naravno ako uistinu casopis zazivi).

 

Prije cca 2 god. sam direktno sudjelovao u stvaranju novoga IT casopisa malo drugacijega formata nego sto je to BUG, VIDI i sl. te je bilo zamisljeno da izlazi svaka dva tjedna i to uz jako pristupacnu cijenu no sve je propalo nakon svega par brojeva. Cijena je bila jako niska, tekstovi kvalitetni no na trzistu su ipak malo veci igraci te nije bilo mjesta za jos jedan casopis.

 

Dalje.....ako se vec ide nesto reklamirat, onda se uzme neki ozbiljan PR a ne ovako "prozirno" po forumu stavljati reklame.

 

Ne zelim bas nikoga vrijedat i daj Boze da stvar zazivi i da bude novih radnih mjesta, ali IMHO jako tesko.

 

P.S.

 

Ovo je konstruktivna kritika pa NHF...sve je receno u najboljoj namjeri. Izvinjavam se jos jednom na OT.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2010 13:00 (win32).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!
win32 kaže...

Izvinjavam se na OT, ali samo bih rekao par rijeci o casopisu koji realno nece bas dugo opstati na trzistu.

 

Casopis je IMHO los (bar meni), a bogme nije ni alternativa GamePlay-u koji je IMHO daleko kvalitetniji casopis od navedenoga te mu ne predvidam bas svijetlu buducnost. Vjerujem da je ciljana populacija ekipa iz osnovnih skola....nemaju neko znanje, a i mogu nazicat roditelje 15 kn.

 

Danas sam razgovarao sa glavnim urednikom jednih dnevnih novina te i sam kaze kako iz dana u dan sve manje prodaju novina i djele otklaze te kako se polako sve vise preusmjeravaju na web i portale koje bi u nekoj buducnosti poceli naplacivati.

 

PlayZone bi mozda i prosao prije cca 6-7 god, ali danas pored ostalih casopisa bas i nema sta raditi (naravno, samo moje misljenje). Uzeti uz BUG!? Ne vjerujem da osobe koje se bas bave informatikom te su nekako vezani uz IT bas "lude" sa takvom vrstom casopisa kao sto je navedeni PlayZone.

 

VIDI, BUG, GamePlay, PCChip, PC Play, Mreza....nema tu bas mjesta za jos jedan casopis pa makar on kostao i tih 15-ak kn (no i tesko da ce cijena bas dugo ostati ista..naravno ako uistinu casopis zazivi).

 

Prije cca 2 god. sam direktno sudjelovao u stvaranju novoga IT casopisa malo drugacijega formata nego sto je to BUG, VIDI i sl. te je bilo zamisljeno da izlazi svaka dva tjedna i to uz jako pristupacnu cijenu no sve je propalo nakon svega par brojeva. Cijena je bila jako niska, tekstovi kvalitetni no na trzistu su ipak malo veci igraci te nije bilo mjesta za jos jedan casopis.

 

Dalje.....ako se vec ide nesto reklamirat, onda se uzme neki ozbiljan PR a ne ovako "prozirno" po forumu stavljati reklame.

 

Ne zelim bas nikoga vrijedat i daj Boze da stvar zazivi i da bude novih radnih mjesta, ali IMHO jako tesko.

 

P.S.

 

Ovo je konstruktivna kritika pa NHF...sve je receno u najboljoj namjeri. Izvinjavam se jos jednom na OT.

  Sorry, morao samSmijeh

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2010 13:14 (FlyBoy).
14 godina
protjeran
offline
Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Zar nije najbolje na moj racun?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice