Vaši prankovi (šale) i hackovi

poruka: 1.070
|
čitano: 250.932
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi

pa trebalo bi...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
Plahi kaže...
CroVandal kaže...

127.0.0.1 imestranice

sad radi, problem je bio u onim ljestvama sa strane.... hvala.

Ljestve sa strane su za komentar u hosts datoteci. {#}

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
Escudo kaže...

Kad smo bili kod krade lozinke za facebook evo nacina kako da ukradete bilo koju lozinku bilo koje stranice bez instaliranja ikakvih programa.

 

Idite u C:\Program Files\Mozilla Firefox\components i nadite datoteku "nsLoginManagerPrompter" i zamijenite ju ovom i firefox (sve 3.x.xx verzije) ce vam automatski pamtit sve lozinke bez pitanja dal da zapamti ili ne

 

Efikasno ali opet osoba mora biti na vasem kompu a moze koristit i ako vam se jednostavno neda svaki put klikat remember (kao sto je moji slucaj, tako je i nastalo ovo)

 

PS

I naravno nijedan antivirus na svijetu vam nece ovo otkrit za razliku od key loger-a

 

 

 

Za Firefox 4.x otvorite dateku omni.jar (WinRar moze otvorit) koja se nalazi u C://Program Files/Mozilla Firefox, kad ju otvorite imat cete folder zvan components, jednostavno u njega stavite ovaj modificirani nsLoginManagerPrompter.js i sve foldere koje ste izvukli iz omni.jar nazad zapakirate kao .zip pa preimenujete u .jar i zamijenite ovaj omni.jar sa originalnim, i eto, i ff4 ce vam pamtit lozinke bez pitanja.

13 godina
protjeran
offline
Vaši prankovi (šale) i hackovi

oprostite, čitjući temu zamjetio sam tisuće riječi hakiranje pa bi vas zamolio da mi samo na jedan primjer date link

EDIT: ne mislim na vašu temu, to su sve bach,vbs skripte. mislim opčenito mi recite jedan primjer hakiranja

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 1:56 (nick_01).
13 godina
protjeran
offline
Vaši prankovi (šale) i hackovi

..opet mene krenula ponoćna inspiracija

Kad sam god kaj napisal u ovom forumu napisal sam da pomognem ljudima ili trazio pomoč koje nisam dobio, čak i banalne tipa one copy paste. hvala

Obično dobijem TD po postovima jer pomozem( nekad čudnim stilom ) svojim iskustvom ne guglajuči.

pa ču sad opet dobiti par TD jer ču vam reči da ni jedan od vas ne zna što je hakiranje ( sorry ali ponizavate tu riječ i to me bode u oći ). samo dajte po TD, ne diraju oni mene

a sve ovo pišem jer vidim da vas zanima i s nadom da ču vas odvesti u pravi smijer...

Niko nikad nije hakirao Windowsom, niko nikad Linuxom, ni BackingTrackom ; to su gluposti o kojima čitate na internetu, s  time se hakirati ne moze.

Manite se cmda, bacha, vbsa, virusa, backingtrack linuxa. BackingTrack kao najproduktivniji dio toga je zapravo kao da curici date barbiku da se uči češljati na njoj.. Hakirati tu nečete moći.

Facebook se ne hakira, trojanskim provaljivanjem se ne hakira. To je najobičnije crackiranje, čak niti to. CMD je stvar koju haker nikad neče koristiti u zanatu kao i terminal BackingTracka.

Za hakiranje moja preporuka vam je da se svega ovog manite i u Linux ućiti ( ko nije ) pa zatim ućiti graditi Linux.

E tek tad mozete napraviti brutalan patch za jezgru toolchain baze koja če( ako je patch dobar ) razbijati buffer overflow, kasnije tim stilom dogradite bazu pa kernel ( u kom isto treba pripaziti na neke stvari ) - time imate i moć koju svaki pravi haker ima.

ne cmd i backingtrackom, to su priće za malu dijecu. BackingTrack je tu da se uči u njemu, ali nema snage da bude produktivan. Ne postoji sustav kojim se moze hakirati.

Traba sam napraviti ključ koji otvara sva vrata, no treba znati prije toga kakve su brave na vratima. Nitko na gotovo to ne daje.

Cmd i hakiranje nemaju apsolutno nikakve veze osim gluposti po internetu. On dijeluje samo u mrezi, a one gluposti tipa upiši ip... ..smiješne su

čisto ono, da vas uputim

poz

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 6:12 (nick_01).
13 godina
protjeran
offline
Vaši prankovi (šale) i hackovi

Vrlo si u krivu. I vrlo si nečitak. I backtrack je ne backingtrack. Ne znaš ni ti što je u samoj definiciji hakiranje.

 

Ali ovo je tema za prankove i šale, i nek se djeca zabavlja.

Drago mi je.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
nick_01 kaže...

..opet mene krenula ponoćna inspiracija

Kad sam god kaj napisal u ovom forumu napisal sam da pomognem ljudima ili trazio pomoč koje nisam dobio, čak i banalne tipa one copy paste. hvala

Obično dobijem TD po postovima jer pomozem( nekad čudnim stilom ) svojim iskustvom ne guglajuči.

pa ču sad opet dobiti par TD jer ču vam reči da ni jedan od vas ne zna što je hakiranje ( sorry ali ponizavate tu riječ i to me bode u oći ). samo dajte po TD, ne diraju oni mene

a sve ovo pišem jer vidim da vas zanima i s nadom da ču vas odvesti u pravi smijer...

Niko nikad nije hakirao Windowsom, niko nikad Linuxom, ni BackingTrackom ; to su gluposti o kojima čitate na internetu, s  time se hakirati ne moze.

Manite se cmda, bacha, vbsa, virusa, backingtrack linuxa. BackingTrack kao najproduktivniji dio toga je zapravo kao da curici date barbiku da se uči češljati na njoj.. Hakirati tu nečete moći.

Facebook se ne hakira, trojanskim provaljivanjem se ne hakira. To je najobičnije crackiranje, čak niti to. CMD je stvar koju haker nikad neče koristiti u zanatu kao i terminal BackingTracka.

Za hakiranje moja preporuka vam je da se svega ovog manite i u Linux ućiti ( ko nije ) pa zatim ućiti graditi Linux.

E tek tad mozete napraviti brutalan patch za jezgru toolchain baze koja če( ako je patch dobar ) razbijati buffer overflow, kasnije tim stilom dogradite bazu pa kernel ( u kom isto treba pripaziti na neke stvari ) - time imate i moć koju svaki pravi haker ima.

ne cmd i backingtrackom, to su priće za malu dijecu. BackingTrack je tu da se uči u njemu, ali nema snage da bude produktivan. Ne postoji sustav kojim se moze hakirati.

Traba sam napraviti ključ koji otvara sva vrata, no treba znati prije toga kakve su brave na vratima. Nitko na gotovo to ne daje.

Cmd i hakiranje nemaju apsolutno nikakve veze osim gluposti po internetu. On dijeluje samo u mrezi, a one gluposti tipa upiši ip... ..smiješne su

čisto ono, da vas uputim

poz

 

 

Kao sto se da vidjeti po tvome postu, vrlo si nepismen covijek, kojem znanje informatike bas i nije jaca strana.

ONo sto si  ti nas*ao tu, negdje ima istine a negdje ne. U 95% nema nikakve istine.

A sad bi trebalo razjasniti definiciju Hackiranje.

Onaj tko se bavi hackiranjem je hacker.

Hacker je osoba koja posjeduje nevjerojatno veliko znanje informatike,poznaje programske jezike, i poznaje racunala i tehnologiju.

On svoje znanje upotrijebljava u dobre svrhe, pomaze tvrtkama za racunalnu sigurnost i slicno.

 

Ono o cemu ti u postu pricas je Crackiranje.

A osoba koja se bavi time je cracker.

Cracker je gotovo isto sto i hacker, samo sto Cracker svoje znanje koristi u ilegalne svrhe.

 

 

Tvoje znanje dokazuje cinjenica da pljujes po BackTRacku, i preporucujes nam ucenje rada na Linux Operativnom sustavu, a BackTrack je distribucija Linuxa ako nisi znao.

Eto cisto da te uputim.

 

Pozz

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 10:40 (xZero).
13 godina
protjeran
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
xZero kaže...

 

Kao sto se da vidjeti po tvome postu, vrlo si nepismen covijek, kojem znanje informatike bas i nije jaca strana.

ONo sto si  ti nas*ao tu, negdje ima istine a negdje ne. U 95% nema nikakve istine.

A sad bi trebalo razjasniti definiciju Hackiranje.

Onaj tko se bavi hackiranjem je hacker.

Hacker je osoba koja posjeduje nevjerojatno veliko znanje informatike,poznaje programske jezike, i poznaje racunala i tehnologiju.

On svoje znanje upotrijebljava u dobre svrhe, pomaze tvrtkama za racunalnu sigurnost i slicno.

 

Ono o cemu ti u postu pricas je Crackiranje.

A osoba koja se bavi time je cracker.

Cracker je gotovo isto sto i hacker, samo sto Cracker svoje znanje koristi u ilegalne svrhe.

 

 

Tvoje znanje dokazuje cinjenica da pljujes po BackTRacku, i preporucujes nam ucenje rada na Linux Operativnom sustavu, a BackTrack je distribucija Linuxa ako nisi znao.

Eto cisto da te uputim.

 

Pozz

Ne, ni to nije točno.

Drago mi je.
14 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi (šale) i hackovi

Jel zna netko kako namjestiti i gdje kod igrice Red Faction Guerrilla da kad se otključaju i koriste šifre(koje daje sama igrica) , a da se pritom igra može saveati....

Jer kad upotrijebim neku šifru, više ne mogu spremati i loadati igricu.

Plaćam pivu onome tko pomogne! {#}

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
14 godina
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi

Evo forum pa citajte sve o hakiranju ovo je vise zahebancija i neradimo nista korisno...

http://www.hackforums.net/

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
protjeran
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
CroVandal kaže...

Evo forum pa citajte sve o hakiranju ovo je vise zahebancija i neradimo nista korisno...

http://www.hackforums.net/

Sve o hakiranju {#}

 

Skiddie forum :)

Drago mi je.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
nick_01 kaže...

..opet mene krenula ponoćna inspiracija

Kad sam god kaj napisal u ovom forumu napisal sam da pomognem ljudima ili trazio pomoč koje nisam dobio, čak i banalne tipa one copy paste. hvala

Obično dobijem TD po postovima jer pomozem( nekad čudnim stilom ) svojim iskustvom ne guglajuči.

pa ču sad opet dobiti par TD jer ču vam reči da ni jedan od vas ne zna što je hakiranje ( sorry ali ponizavate tu riječ i to me bode u oći ). samo dajte po TD, ne diraju oni mene

a sve ovo pišem jer vidim da vas zanima i s nadom da ču vas odvesti u pravi smijer...

Niko nikad nije hakirao Windowsom, niko nikad Linuxom, ni BackingTrackom ; to su gluposti o kojima čitate na internetu, s  time se hakirati ne moze.

Manite se cmda, bacha, vbsa, virusa, backingtrack linuxa. BackingTrack kao najproduktivniji dio toga je zapravo kao da curici date barbiku da se uči češljati na njoj.. Hakirati tu nečete moći.

Facebook se ne hakira, trojanskim provaljivanjem se ne hakira. To je najobičnije crackiranje, čak niti to. CMD je stvar koju haker nikad neče koristiti u zanatu kao i terminal BackingTracka.

Za hakiranje moja preporuka vam je da se svega ovog manite i u Linux ućiti ( ko nije ) pa zatim ućiti graditi Linux.

E tek tad mozete napraviti brutalan patch za jezgru toolchain baze koja če( ako je patch dobar ) razbijati buffer overflow, kasnije tim stilom dogradite bazu pa kernel ( u kom isto treba pripaziti na neke stvari ) - time imate i moć koju svaki pravi haker ima.

ne cmd i backingtrackom, to su priće za malu dijecu. BackingTrack je tu da se uči u njemu, ali nema snage da bude produktivan. Ne postoji sustav kojim se moze hakirati.

Traba sam napraviti ključ koji otvara sva vrata, no treba znati prije toga kakve su brave na vratima. Nitko na gotovo to ne daje.

Cmd i hakiranje nemaju apsolutno nikakve veze osim gluposti po internetu. On dijeluje samo u mrezi, a one gluposti tipa upiši ip... ..smiješne su

čisto ono, da vas uputim

poz

{#}

 

Hvala, bolje nemoj! Jednog dana ćeš se i sam smijati ovom što si napisao, vjeruj! {#}

Sin: Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?! Tata: WTF? ROFLMAO!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
Plahi kaže...

Jel zna netko kako namjestiti i gdje kod igrice Red Faction Guerrilla da kad se otključaju i koriste šifre(koje daje sama igrica) , a da se pritom igra može saveati....

Jer kad upotrijebim neku šifru, više ne mogu spremati i loadati igricu.

Plaćam pivu onome tko pomogne! {#}

Pretpotstavljam da se igrica odvija na samom serveru tako da nema tu nekih mogucnosti da se sistem prevari...

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
xZero kaže...
Plahi kaže...

Jel zna netko kako namjestiti i gdje kod igrice Red Faction Guerrilla da kad se otključaju i koriste šifre(koje daje sama igrica) , a da se pritom igra može saveati....

Jer kad upotrijebim neku šifru, više ne mogu spremati i loadati igricu.

Plaćam pivu onome tko pomogne! {#}

Pretpotstavljam da se igrica odvija na samom serveru tako da nema tu nekih mogucnosti da se sistem prevari...

Ne.

 

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
Plahi kaže...
xZero kaže...
Plahi kaže...

Jel zna netko kako namjestiti i gdje kod igrice Red Faction Guerrilla da kad se otključaju i koriste šifre(koje daje sama igrica) , a da se pritom igra može saveati....

Jer kad upotrijebim neku šifru, više ne mogu spremati i loadati igricu.

Plaćam pivu onome tko pomogne! {#}

Pretpotstavljam da se igrica odvija na samom serveru tako da nema tu nekih mogucnosti da se sistem prevari...

Ne.

 

A cuj prvi put cujem za tu igricu pa neznam :)

 

BUdem je skinuo i instalirao (ako se moze) pa budem probao...

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi (šale) i hackovi

Po meni ni jedno ni drugo nije hakiranje. Hakiranje je korištenje znanja o nečemu da se to nešto promjeni i natjera ga se da radi ono što mi želimo. Hakiranje nemora biti vezano uz informatiku, primjer hakiranja je recimo spork u kojem je hakirana žlica, znam da zvuči glupo ali tako je. Ja sebe smartam hakerom, iako nisam nikad ni u jedan sistem provalio, niti napisao vb scriptu.

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 14:07 (dj_beni).
13 godina
protjeran
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
xZero kaže...
nick_01 kaže...

 

Tvoje znanje dokazuje cinjenica da pljujes po BackTRacku, i preporucujes nam ucenje rada na Linux Operativnom sustavu, a BackTrack je distribucija Linuxa ako nisi znao.

Eto cisto da te uputim.

 

Pozz

BacKINGTrack je distribucija linuxa kojom se mozes pozluziti pri velikoj nuzdi, i wepirati modem sestri u sobi ( jedan metar od tebe ), i to će biti teško.

upravo sam se i ubacio u temu ujer ko što rekoh ponizavate riječ hakiranje... i ti to opet radiš; cracker i hacker nemaju nikakve veze...

cracker moze biti bilo tko, i ja ću mamu naućiti da crackira password facebooka. Hacker se treba roditi..

a što se tiće pravopisa, ne zamaram se gledanjem u tastaturu ad pišem, nisam na satu hrv

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 16:25 (nick_01).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
nick_01 kaže...

BacKINGTrack je distribucija linuxa kojom se mozes pozluziti pri velikoj nuzdi, i wepirati modem sestri u sobi ( jedan metar od tebe ), i to će biti teško.

upravo sam se i ubacio u temu ujer ko što rekoh ponizavate riječ hakiranje... i ti to opet radiš; cracker i hacker nemaju nikakve veze...

cracker moze biti bilo tko, i ja ću mamu naućiti da crackira password facebooka. Hacker se treba roditi..

a što se tiće pravopisa, ne zamaram se gledanjem u tastaturu ad pišem, nisam na satu hrv

 

Ne baš. Kreker bi trebao imati isto znanje kao i heker, kreker je heker koji dok koristi svoje znanje šteti drugima. Ono o čemu ti govoriš s skiddiesi ili lameri.

Ovako bi to trebalo biti:

Heker:

Čovjek koji svoje znanje koristi da bi nešto promjenio ili natjerao to da radi kako haker želi kao što sam već napisao par postova iznad.

Kreker:

Isto kao i haker, samo svoje znanje koristi da bi naštetio drugima ili da bi sebi donio korist.

Lamer/Skiddie:

Čovjek koji koristi tuđe skripte i programe i hakira bez znanja što te skripte i programi u suštini rade.

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
13 godina
protjeran
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
Bellatrix kaže...

 

Hvala, bolje nemoj! Jednog dana ćeš se i sam smijati ovom što si napisao, vjeruj! {#}

tebi sam se dovoljno nasmijao u temi za što si sve upotrebljavao riječ Hack

14 godina
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
Mjesate white hat i black hat hackere sa crackerima! Recimo geohot je hacker dok mujo koji hacka facebook je cracker...sve su to vrste i podvrste iako ova rasprava nema smisla...tema je napravljena za salu i slicno za nista drugo
Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
protjeran
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
dj_beni kaže...

Ne baš. Kreker bi trebao imati isto znanje kao i heker, kreker je heker koji dok koristi svoje znanje šteti drugima. Ono o čemu ti govoriš s skiddiesi ili lameri.

Ovako bi to trebalo biti:

Heker:

Čovjek koji svoje znanje koristi da bi nešto promjenio ili natjerao to da radi kako haker želi kao što sam već napisao par postova iznad.

Kreker:

Isto kao i haker, samo svoje znanje koristi da bi naštetio drugima ili da bi sebi donio korist.

Lamer/Skiddie:

Čovjek koji koristi tuđe skripte i programe i hakira bez znanja što te skripte i programi u suštini rade.

e to je ono što piše...

cracker radi stvari u neralnom vremenu i koristi se alatima, trikovima, patchevima,....

hacker ne koristi ništa od toga, nema desktop, samo komadnu liniju u čijoj se jezgri nalazi moć koju je sam slozio

i što je najbitnije drugaćiji im je zanat i drugaćiji ciljevi...

kao kruške i jabuke, nemaju veze jedan s drugim

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 16:02 (nick_01).
13 godina
protjeran
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi

amo djeco prebacite se na hackforums hahahaha meni prijatelj nigdje ama bas nigdje nije nasao toliko zrtava nego kod hackforumsa.......  legenda napravila fud crypter i bindala ga trojancem i objavio ga besplatno na forumu :)  i ne da je dobio mnogo korisnika foruma kao zrtve na njegovom "rat-u" nego je dobio i reputacije^^^^^^^ eto istinita prica......

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi (šale) i hackovi

evo na racun teme, da sada ne editiram gornju poruku...

u notepadu napisite %0|%0 i spremite u .bat format i napravite shortcut nekome na destkopu pod imenom My Computer i promijenite ikonicu u mycomputer nesto i gledajte :D

 

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
mihaeeel kaže...

evo na racun teme, da sada ne editiram gornju poruku...

u notepadu napisite %0|%0 i spremite u .bat format i napravite shortcut nekome na destkopu pod imenom My Computer i promijenite ikonicu u mycomputer nesto i gledajte :D

 

što će se dogoditi? {#}

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi (šale) i hackovi
@nick_01 tu si dva tjedna i pravis se pametan ajd ne glupiraj se prodaji maglu negdje drugo. Pravi haker ne prica i ne hvali se svojim znanjem uopce... Neznas s kim se raspravljas, nije svima 13 godina na ovom forumu! Pozdrav...


I sorry za offtopic...
Sin: Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?! Tata: WTF? ROFLMAO!
13 godina
protjeran
offline
Vaši prankovi (šale) i hackovi

kakve ima veze kolko sam na forumu. vidim s kim raspravljam, čital sam temu

oni koji nešto znaju ne diram ih, kao ni one koji ne znaju. diram one poput tebe koji misle da nešto znaju a nemaju pojima

u ovoj temi, pročitaj, dao si do znanja da si zaeban haker, a nemaš pojma o čemu pričaš nisi čak ni crackirao ništa, eventualno proguglao neku skriptu...

 

Edit: za post dolje. Ja nikad nism rekao da sam haker za razliku od tebe koji si to u temi naglasio 50tak puta

inače si u pravu, haker ne moze biti haker ako nije bio streber i ne zna razliku između č i ć, to su osnove hakiranja

89.164.229.33 evo ti ip, kakvim si se pretstavio u temi, to je nula za tebe..

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 18:11 (nick_01).
15 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi (šale) i hackovi
@nick_01 nauci pisati pa cemo se raspravljati.. Haker nikako nesmje biti nepismen! Ajde hakeru moj uzivaj.
Sin: Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?! Tata: WTF? ROFLMAO!
13 godina
offline
Re: Vaši prankovi (šale) i hackovi
mihaeeel kaže...

evo na racun teme, da sada ne editiram gornju poruku...

u notepadu napisite %0|%0 i spremite u .bat format i napravite shortcut nekome na destkopu pod imenom My Computer i promijenite ikonicu u mycomputer nesto i gledajte :D

 

sta ce se desit?

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
neaktivan
offline
Vaši prankovi (šale) i hackovi

forkich :D %0|%0 ti je fork virus...

interesantan je jer je najmanji virus koji moze jako zeznuti windowse.. nece neku trajnu stetu napraviti, ali poceti ce beskonacno puta otvarati sve programe, znaci explorer, cmd, start....... ne moze se zaustaviti jer i otvori milijun procesa, i potrebno je odstrujiti kompjuter i pokrenuti ga.. znaci,  nece izbrisati nista, ali ce zablokirati i izgleda prejakoooooo...

sry sta nisam na prvu odgovorio

 

EDIT: kao da date kompjuteru da podjeli sa nulom :D

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 18:57 (mihaeeel).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice