Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 693.341
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
zolmajstor kaže...
SimeKZ kaže...
zolmajstor kaže...
SimeKZ kaže...
melanctha kaže...

Bok,

 

Ja sam zainteresirana! Koja cijena, i zanima me zašto prodajete? :9

 

Thanks!

Sat je prodan. 

 

Prodajem jer mi ne pase sama interakcija sa satom. Zamjeram mu 3 stvari. 

 

1. Nakon sta primis vise od jedne poruke, ne moguce ih je procitat. 

2. HRM je jako neprecizan pri trcanju, skoro je stalno bilo pravilo da mi pokazuje 180+ kod laganog jogiranja. 

3. Sama implementacija softwarea je po meni jako losa. 

 

Posto volim trcati i imat izmjereno sve kako treba, odlucio sam se na S3 Sport. Akcija je u SDu i za tu cijenu dobijem sat sa vrhunskim suceljem i podrskom softwarea. 

 

 Sve pet ali HR ce ti i dalje biti neprecizan osim ako ne koristis chest senzor

Stajao sam kraj prijatelja koji ima Frontier i razlika u 40-50 otkucaja je po meni deal breaker. Posto su Frontier i Sport identicni, tu nemam sta razmisljat.

 Opet ponavljam...sat od 2500 kn i sat od 1000 kn nemozes usporedjivati

 Reklamiraju se kao Sport Smartwatch oboje... spadaju u istu kategoriju, dakle mogu. To sta ovaj kosta 1000 a ovaj 2500 ne znaci bas nista. Ako nekome nije od presudnog znacaja ovo sta ja zelim od Sportskog Smartwatch onda nema kaj dalje gledat od Amazfita. Kome nije dovoljan Gear S3, taj ide na Garmin i tako u krug. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Evo stigao mi je sat u petak, odradio sam jedno trčanje s njime i za sad super zadovoljan.

Ne mogu syncat podatke sa Amazfit app-a na Strava-u. Logiran sam na Strava-i, stisnem Data Sync i nist se ne desi. Vidjet ću sutra kad idem ponovno trčat. 

 

Jedna zamjerka kod intervalnog trčanja; nakon pauziranja i nastavljanja preostalo vrijeme intervala je ostalo stajati na 0:00 i nije više radilo. Jedino što mi je preostalo je bilo da stavim na drugi meni pa da si sam gledam koliko vremena trčim i kad je kraj intervala. Prijavit ću bug pa ćemo vidjet kolko im treba da poprave to. 

 

Senzor otkucaja mi nije baš uvjerljiv bio al ukupna slika je ok. Kad sam bio u sprintu mi je kazalo oko 130, a kad sam počeo hodat je otišlo na 170. Probat ću jače zategnut remen drugi put jer ga možda muči ako se pomiče malo na ruci kad mjeri.

 

Upravo za vrijeme pisanja ovog posta vidim da je došlo novo ažuriranje.

 

Verzija 2.3.2.8

- UI fixes

- Fixed problems with syncing data on iPhone devices

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Meni je dosel 1.3.7 na vuru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Frenkeeh kaže...

Evo stigao mi je sat u petak, odradio sam jedno trčanje s njime i za sad super zadovoljan.

Ne mogu syncat podatke sa Amazfit app-a na Strava-u. Logiran sam na Strava-i, stisnem Data Sync i nist se ne desi. Vidjet ću sutra kad idem ponovno trčat. 

 

Jedna zamjerka kod intervalnog trčanja; nakon pauziranja i nastavljanja preostalo vrijeme intervala je ostalo stajati na 0:00 i nije više radilo. Jedino što mi je preostalo je bilo da stavim na drugi meni pa da si sam gledam koliko vremena trčim i kad je kraj intervala. Prijavit ću bug pa ćemo vidjet kolko im treba da poprave to. 

 

Senzor otkucaja mi nije baš uvjerljiv bio al ukupna slika je ok. Kad sam bio u sprintu mi je kazalo oko 130, a kad sam počeo hodat je otišlo na 170. Probat ću jače zategnut remen drugi put jer ga možda muči ako se pomiče malo na ruci kad mjeri.

 

Upravo za vrijeme pisanja ovog posta vidim da je došlo novo ažuriranje.

 

Verzija 2.3.2.8

- UI fixes

- Fixed problems with syncing data on iPhone devices

 

Ne mjeri dobro ako se ne smiris, tj. ako mjeris tokom sprinta nece dobro pokazivat, moras na kraju sprinta stati i biti miran 10ak sekundi. To me iznimno zivcira pa ga vise bas ne koristim. Za sve ostalo je za te novce izvanredan. 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Frenkeeh kaže...

Evo stigao mi je sat u petak, odradio sam jedno trčanje s njime i za sad super zadovoljan.

Ne mogu syncat podatke sa Amazfit app-a na Strava-u. Logiran sam na Strava-i, stisnem Data Sync i nist se ne desi. Vidjet ću sutra kad idem ponovno trčat. 

 

Jedna zamjerka kod intervalnog trčanja; nakon pauziranja i nastavljanja preostalo vrijeme intervala je ostalo stajati na 0:00 i nije više radilo. Jedino što mi je preostalo je bilo da stavim na drugi meni pa da si sam gledam koliko vremena trčim i kad je kraj intervala. Prijavit ću bug pa ćemo vidjet kolko im treba da poprave to. 

 

Senzor otkucaja mi nije baš uvjerljiv bio al ukupna slika je ok. Kad sam bio u sprintu mi je kazalo oko 130, a kad sam počeo hodat je otišlo na 170. Probat ću jače zategnut remen drugi put jer ga možda muči ako se pomiče malo na ruci kad mjeri.

 

Upravo za vrijeme pisanja ovog posta vidim da je došlo novo ažuriranje.

 

Verzija 2.3.2.8

- UI fixes

- Fixed problems with syncing data on iPhone devices

 Jednostavno lose mjeri pri nekakvoj jacoj fizickoj aktivnosti. Tu nema pomoci. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Nakon dva usporedna trčanja sa Stratosom i Garmin forerunnerom mogu reći da su podaci gotovo identični. Razlika je stvarno zanemariva. Svi podaci su gotovo identični, čak i puls zadovoljavajuće mjeri. Nisam imao nikakve extreme u mjerenju pulsa. Nikakva ludovanja u podacima....  Stegnuo sam remen za jednu rupicu bolje nego svakodnevno nosim. 


Zanima me jel netko stavio na Stratos alternativne programe kao što su Watch Droid ili nešto slično? Googlao sam malo ali nisam još siguran što točno trebam. Ili netko preporučuje nešto drugo? Treba mi prvenstveno malo otvoriti sustav, da mogu čitati sve pristigle poruke i da mogu odgovoriti na poruku.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Na kojim stranicama skidate watchface? Koje su vam najbolje?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
omomomomoomm kaže...

Na kojim stranicama skidate watchface? Koje su vam najbolje?

 Imaš vamo.

https://amazfitwatchfaces.com/pace/

 

Al ja koristim onaj standardni crveni koja dolazi sa satom. Jednostavno je najbolji od svih koje sam vidio i super su rapoređene informacije na ekranu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Imaš na fejsu stranicu NENO Amazfit, čovjek radi lijepe watchfaceove pogledaj malo ako te zanima

9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Super su wf, šteta samo za stratos/pace...
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Ima tko ideju kako da ovo popravim? Ili gdje bi to mogao popraviti? Nisam pronašao rezervne djelove na aliexpressu... 

Dakle pao mi je taj dio za kopču. Samo ukrasni dio. Funkcionalno ne smeta jer drži remen, ali ga nemogu postaviti u punjač da sam stoji. 

Neznam ni sam kako sam to izgubio. Sat nemam ni mjesec dana već raspada. Nije ni meni jasno kako jer stvarno djeluje čvrsto i kvalitetno. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Kupio sam neki dan Stratos, vrlo sam zadovoljan

S obzirom da puno bicikliram sviđa mi se kako taj dio odrađuje, a koristit ću ga i tijekom plivanja

U nekim slučajevima mi pokazuje caller id, odnosno ime pozivatelja iz imenika, a za neke kontakte samo broj, nisam još uspio skužiti zašto. Ima li netko sličan problem?

Osim toga za sada nikakvih drugih primjedbi nemam



Tempus fugit
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Pozz ekipa ma trebala bi mi.mala pomoc.Odav o vec raznisljam o pametnom satu pa sam zapeo za amazfit pace.Nisam ga imao prilike vidit uzivo al na youtube me se stvarno dojmio

Nisam neki profi pa bi mi sluzio pracenju samo za svakodnevni zivot plus trcanje/bicikliranje

Dal ste zadovoljnji,koliko vam baterija traje i ujedno mw zanima kakvo je osvijetljenjw na suncu?

Te ono najbitnjijw pitanje,gdje kupit i po kojoj cijeni?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
robisierra92 kaže...
Kupio sam neki dan Stratos, vrlo sam zadovoljan

S obzirom da puno bicikliram sviđa mi se kako taj dio odrađuje, a koristit ću ga i tijekom plivanja

U nekim slučajevima mi pokazuje caller id, odnosno ime pozivatelja iz imenika, a za neke kontakte samo broj, nisam još uspio skužiti zašto. Ima li netko sličan problem?

Osim toga za sada nikakvih drugih primjedbi nemam


 Isto je i kod mene. Nisam 100% siguran ali čini mi se da kratka imena prikazuje, a duga ne. A možda uopće nema veze s dužinom imena

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Kod mene je obrnuto čini se ;)

Čim saznam nešto više dojavit ću
Tempus fugit
9 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kratki osvrt nakon malo manje od 2 mjeseca koristenja Amazfit Bip-a;

 

generalno nemam nikakvih pimjedbi. najveći plusevi sata i ono sto me oduševilo su vidljivost ekrana na suncu i baterija. ekran na suncu je izrazito dobro vidljiv. imam s8+, koji ima odličan ekran za sunce i na jakom suncu izgleda ispran u usporedbi sa bip-om. znam da su tehnologije potpuno različite, ali govorim o vidljivosti, a tu je BIP bolji. baterija je odlična, fenomenalna, do sad sam ga samo 1x stavio na punjač. :-D

 

mali minus je mozda originalni gumeni remen, ali za 4-5$ ima silikonskih zamjena za kupiti. (za mi band sam kupio MiJobs marku remena i stvarno je super i mogu ihpreporučiti) 

uglavnom remen drzi, ali mi se cini da na duzi rok bi mogao otkazati poslušnost, vidjet cemo...

mozda najveca mana je taj IP68 rating, gdje piše da moze ici samo do 1,5m u slatkoj vodi. ja ga s ruke ne skidam (kupanje, tuširanje, bazen nekoliko puta do sada), ali pise da slanu vodu ne podnosi. naravno, bio sam i u moru par puta do sada i mislim da preko ljeta ga necu skidati s ruke kad cu ici u more, tako da cemo vidit jel ce izdržati sve to....;)

vidio sam da nekima je nakon plivanja ušla vlaga unutra oko ekrana (plivanje stvara veći pritisak od 1,5m dubine, pa onda propusti vodu), kao i da se ekran nekima odljepio nakon nekog vremena, tako da mislim da taj dio gdje je ekran zaljepljen je neka "slaba" točka uređaja...i ako nije malo jače/bolje zaljepljeno da ima problema s vodom.

 

sto se tiče watchface-a, stvarno ih ima ogroman broj (cca 7000 za sada) i koliko je to super, toliko mi i ide na živce jer puno vremena gubim gledajuci ih i prateći kojih novih ima i onda svako malo i mijenjam ih na satu...

 

čak sam i par watchface-a sam napravio/modificirao (vrlo je jednostavno)...

 

Zaključak - za 400kn mislim da sam stvarno dobio odličan smartwatch, meni u potpunosti zadovoljava moje potrebe, jos ako izdrži i ljeto i more, stvarno sam bez ikakave primjedbe.

 

ako koga još nesto zanima, slobodno pitajte. ;-)

 

p.s. mala nadopuna, sjetio sam se jos jedne mane - čini mi se da miband mi je bio precizniji u bilježenju sna, ovdje vidim nekad nekih odstupanja u odnosu na pravo stanje (kasnije zabiljezi da sam zaspao), a cak imam ukljuceno HR senzor da mi prati san...mozda ga to i buni (te opcije nije bilo na mibandu, algoritmi bi trebali biti slični), budem to probao ugasiti i to malo detaljnije istestirati...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 10:18 (Dan1234567890).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
papinijanus kaže...
robisierra92 kaže...

U nekim slučajevima mi pokazuje caller id, odnosno ime pozivatelja iz imenika, a za neke kontakte samo broj, nisam još uspio skužiti zašto. Ima li netko sličan problem?

 Isto je i kod mene. Nisam 100% siguran ali čini mi se da kratka imena prikazuje, a duga ne. A možda uopće nema veze s dužinom imena

 Po vašim postovima se vidi da koristite slova sa našim dijakritičkim znakovima (čćžđš) kod pisanja, pa možda u tome leži problem, ako imate imena u imeniku sa tim znakovima...

13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Salju li s alija iz Spanjolske i Njemacke ili sve ide iz Kine, vidim da ima na linku opcija?

English Version Huami Amazfit Stratos Smart Sports Watch 2 GPS 5ATM Water 1.34'' 2.5D Screen GPS Firstbeat Swimming Smartwatch
http://s.aliexpress.com/I3QNFbeI?fromSns=Copy to clipboard

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
marxone kaže...

Salju li s alija iz Spanjolske i Njemacke ili sve ide iz Kine, vidim da ima na linku opcija?

English Version Huami Amazfit Stratos Smart Sports Watch 2 GPS 5ATM Water 1.34'' 2.5D Screen GPS Firstbeat Swimming Smartwatch
http://s.aliexpress.com/I3QNFbeI?fromSns=Copy to clipboard

 Ako ima opcija onda salju, ne vidim smisao ovog pitanja.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Dan1234567890 kaže...

 

p.s. mala nadopuna, sjetio sam se jos jedne mane - čini mi se da miband mi je bio precizniji u bilježenju sna, ovdje vidim nekad nekih odstupanja u odnosu na pravo stanje (kasnije zabiljezi da sam zaspao), a cak imam ukljuceno HR senzor da mi prati san...mozda ga to i buni (te opcije nije bilo na mibandu, algoritmi bi trebali biti slični), budem to probao ugasiti i to malo detaljnije istestirati...

 

 

 Imao sam prije miband i sada Pace, i mislim da ti je bas sada mjerenje tocnije. Buduci ti miband nije pratio heart rate, gledao je samo kada se umiri kretanje. To je u pravilu cim legnes u krevet, dok onda prodje neko vrijeme dok se umiris, zaspes, i broj otkucaja srca opadne.. Razliku bi trazio tu.

Why so serious???
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 17:14 (Cika Jova Zmaj).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
SimeKZ kaže...
marxone kaže...

Salju li s alija iz Spanjolske i Njemacke ili sve ide iz Kine, vidim da ima na linku opcija?

English Version Huami Amazfit Stratos Smart Sports Watch 2 GPS 5ATM Water 1.34'' 2.5D Screen GPS Firstbeat Swimming Smartwatch
http://s.aliexpress.com/I3QNFbeI?fromSns=Copy to clipboard

 Ako ima opcija onda salju, ne vidim smisao ovog pitanja.

 Spanjolska, Njemacka - bez pdva i carine, zato i pitam jel tko narucivao. Iz Kine salju, Spanjolska i Njemacka nema opciju za slanje u HRV?

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 18:24 (marxone).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Iwa1001 kaže...
papinijanus kaže...
robisierra92 kaže...

U nekim slučajevima mi pokazuje caller id, odnosno ime pozivatelja iz imenika, a za neke kontakte samo broj, nisam još uspio skužiti zašto. Ima li netko sličan problem?

 Isto je i kod mene. Nisam 100% siguran ali čini mi se da kratka imena prikazuje, a duga ne. A možda uopće nema veze s dužinom imena

 Po vašim postovima se vidi da koristite slova sa našim dijakritičkim znakovima (čćžđš) kod pisanja, pa možda u tome leži problem, ako imate imena u imeniku sa tim znakovima...

 Ili možda ono +385 i bez toga.?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Prikaz imena pozivatelja za sada nema veze s hr znakovima u imenu, duljinom imena, predbrojem...barem u mom slučaju

Dao sam sva dopuštenja aplikaciji, čak sam kopirao kontakte na sim i dalje bez promjene

WhatsApp, sms i email obavijesti uredno prikazuju obavijesti i ime pošiljatelja

Ali ne predajem se još, siguran sam da je neka banalna glupost u pitanju

Tempus fugit
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ja sam imal isti problem, stavio međunarodni predbroj i sve radi normalno. Dosta ljudi i na Xda isto pišu da im je pomoglo.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
U pravo si, evo funkcionira sad kako treba :)
Tempus fugit
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ja isto imam dosta problema sa mobom. Bateija sa 40% padne na 10 samo odjednom, nemam uopce povijest punjenja uredaja tj. pise da uredaj nije nikad napunjen, notifikacije mi ponekad pokazuje ponekad ne, a o vremenu necu ni pricati. Ne znam kako je vama ali meni za zagreb odkad sam kupio mob uvijek budu oblaci i grmljavine, naci ne sjecam se kad sam zadnji put vidio sunceko kao vrijeme. Ma ne znam, okej je sat ali mozda ga se rijesim u skorije vrijeme i uzmem si mi band 3.
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Gam3r kaže...
Ja isto imam dosta problema sa mobom. Bateija sa 40% padne na 10 samo odjednom, nemam uopce povijest punjenja uredaja tj. pise da uredaj nije nikad napunjen, notifikacije mi ponekad pokazuje ponekad ne, a o vremenu necu ni pricati. Ne znam kako je vama ali meni za zagreb odkad sam kupio mob uvijek budu oblaci i grmljavine, naci ne sjecam se kad sam zadnji put vidio sunceko kao vrijeme. Ma ne znam, okej je sat ali mozda ga se rijesim u skorije vrijeme i uzmem si mi band 3.

 Pretpostavit cu da su problemi sa satom, ne sa mobom.. jesi li mozda stavio koji sumnjiv WF na sat, posebno APK verziju..? Ili si dodavao nesto aplikacija na njega?

Why so serious???
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
robisierra92 kaže...
U pravo si, evo funkcionira sad kako treba :)

 Prije si probao i nije radilo?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Kad bih primio poziv sat je pokazivao broj s predbrojem 385 na zaslonu ali bez imena.

Istovremeno whatsapp je pokazivao ime pošiljatelja jer automatski označi broj s predbrojem 385.

Pa tek kad sam ušao u imenik i skuzio da neki brojevi, svi oni koje sam sam upisao, nemaju 385 - "zbrojio sam 2 i 2", dodao 385 uz brojeve koji nisu imali upisan predbroj i od tada prikazuje sve ispravno
Tempus fugit
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Može netko snimit hearth rate sa Amazfit Bip?

 

Meni taj senzor djeluje nekako čudan. Kad ga maknem sa ruke on i dalje mjeri i pokazuje razne brojeve. Djeluje mi ko da temperatura uvjetuje.

Pa me zanima kako kod drugih funkcionira. Da li je moj neki pokvareni ili je to tako normalno.

 

Brijevi baš ne ispadnu slično kad si mjerim srce sa nekim uređajem koji mjeri i tlak.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 18:51 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice