Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.364.010
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Puskaranje u igri je subjektivni dojam, ali osobno, meni je nakon igranja PUBGa, Tarkova i Insurgency: Sandstorm pucanje u BF kao da pucam iz puhaljke, CoD necu niti stavljati u istu recenicu jer je to tamo bas lose, 10 godina zaostalo(barem). Oni ovdije stalno recikliraju stvari i copy/paste iz prijasnjih igara, nekako je to sve ostarilo i to se osijeti. Oni su tehnoloski dozivjeli vrhunac sa BF3, za ono vrijeme pucanje/zvuk, ma sve, igra je s te strane bila bomba, od tada je to tu negdije. Pogledaj zadnje igre sto je DICE radio, oba Battlefronta i BF1 i BF5, one su kao los AAA film, all form no substance, ali opet to je subjektivno sve, ja jednostavne ne osijecam ove njihove igre.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Ajde pokušaj maknuti i iz nekih riječi pa će ljepše izgledati. e.g. OSIJEĆAJ -> OSJEĆAJ itd...priajteljski savjet :)

 

nebitno, iznio si prilično subjektivan dojam, kao i ja svoj.

 

Objektivno bf v će biti opet AAA shooter koji će ponuditi kampanju, multi, coop i royale, ako bude uz igru ili posebno ili free.

 

Ako pogledamo to sve u paketu, bez premiuma itd, može li vrijediti 60e? Pa mislim da se može isplatiti u svakom slučaju, a igra takve produkcije može samo biti bolja kako stari kako je svaki bf.

 

Nije ti igra sjela, kao i mnogima. Treba pričetaki full game, uzmi si access, ne evil, nego origin access i probaj pa sudi onda.

Nemoj me krivo shvatiti, samo pokušavam objektivno uzeti sve u obzir i to je to.

 

lp

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 16:32 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Sto to oni mogu popraviti do full gamea? Ne budi naivan. Coop i kampanja u BF, ljudi to igraju, stvarno?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...

Sto to oni mogu popraviti do full gamea? Ne budi naivan. Coop i kampanja u BF, ljudi to igraju, stvarno?

 Pa dobro, ali je u paketu da zamaže oči. Bf3 i 4 kampanje sam prešao. Bilo je stvarno brutalnih djelova što je je. Bf 1 je bio užas, ali ovaj bio jer je ww2 mogao bit dobar.

kakav će biti coop ne znam, ali tko zna što će bit od toga.

 

Pa podosta, i već neke stvari i jesu, ali dobro, ja se nadam da hoće, nije da vjerujem čvrsto, ali se nadam jer ako sjebu pa pojest će ih blackout koji će sjebati i pubg ionako.

Ostat će rdr2 i blackout, bf će kaskati, a to će koštati ea, zato moraju dati taj royale da podmite igrače.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Ako mene pitas njihov poraz je sto uopce rade taj BR, ono sto je najgore je da je ljudima tog BR vec mrvicu preko glave, ja koji obozavam PUBG ga sve rijedje upalim jer sam ga se naigrao. Fortnite je free, to ionako igraju klinci 8-16, i mislim da nikada Losija igra u povijesti nije postala tako planetarno popularna, LOL je Mercedes za Fortnite. Blackout je 60e, iako je igra zabavna, ima te gadgete i perkove i heli i zombije ima tu materijala za zabaviti se, igra je specificna i 60e.

 

Kao netko tko voli PUBG i opcenito ideju BR u ovom trenutku bi radje igrao dorbo napravljeni BF5 conquest nego BF5 BR.. Nije PUBG postigao sve to sto jeste zato jer je BR, vec zato sto je dobra pucacina, BR publika je ona sto je igrala modove po Armi i sto je igrala H1Z1, ogromna vecina ljudi sto su igrali i sto igraju PUBG igraju zasto sto je igra dobra pucacina, ne zato sto je BR. Pogledaj samo koliko je BR igara izaslo nakon PUBGa, samo je Fortnite uspio, jer ga igraju/furaju klinci i jer je besplatan.

 

Tko ce ovdje igrati BF5 BR?! Mozda par partija dok ne zadovoljis znatizelju, pa se onda vratiti igrati conquest. Ali opet ostajem otvorenog uma kao i u svemu i neka me iznenade, neka naprave nesto sto ce me natjerati da provucem karticu i rado cu to uraditi.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...

Sto to oni mogu popraviti do full gamea? Ne budi naivan. Coop i kampanja u BF, ljudi to igraju, stvarno?

 Do izlaska ima još 2 mjeseca.

 

Jedan PUBG sa 30 radnika je napravio i izdavao patcheve tjedno. Ili kako Insurgency patchaju i imjenili igru u mjesec dana sa isto tolko ili čak manje radnika. Šta ona nebi jedan AAA dev team sa 200 ljudi. Recimo Rainbow Six se 2-3 mjeseca nakon izlaska jako propavio, tek onda sam ga kupio, tako da dosta je vremena da izmjene neke stvari.

 

 

Ne kužim zašto ti loše pucanje u BF5? Ajde da si napisao BF1, ali BF5 je dosta dobar feeling imao. STG ima onaj kick, ali kad zahvatiš nekog ubiješ ga sa 3-4 metka kao i u PUBG. Ako ništa BF barem na 64 igrača radi i to stabilno na 60hz.

 

 

I kako je poraz BR, pa to je samo jedan dodatni mod koji izgleda radi sasvim drugi studio. Ima je BF nešto slično još u BF3 sa scavangerom ili squad deathmatchom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 17:53 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield V

Neka radi ko god hoće i koji god hoće tip igre  uvijek će biti neko kome će se to nešto svidjeti ako je kvalitetno ugrađeno. Glavna zamjerka DICEu ide radi "arkadizacije" battlefielda. Vidjet ćemo sada hoće li uspjeti išta uraditi po pitanju povratka na old school bf.

Ne može se svima ugoditi. Pubg je uspio jer su ljudi radili svoje i ekipi se svidjelo. Nisu se dodvoravali nikome. Dice je trebao samo ići istom formulom kojom je išao ispočetka i kvalitetno to raditi iz nastavka u nastavak i to bi bilo to.

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Evil Access kaže...

Sto to oni mogu popraviti do full gamea? Ne budi naivan. Coop i kampanja u BF, ljudi to igraju, stvarno?

 Do izlaska ima još 2 mjeseca.

 

Jedan PUBG sa 30 radnika je napravio i izdavao patcheve tjedno. Ili kako Insurgency patchaju i imjenili igru u mjesec dana sa isto tolko ili čak manje radnika. Šta ona nebi jedan AAA dev team sa 200 ljudi. Recimo Rainbow Six se 2-3 mjeseca nakon izlaska jako propavio, tek onda sam ga kupio, tako da dosta je vremena da izmjene neke stvari.

 

 

Ne kužim zašto ti loše pucanje u BF5? Ajde da si napisao BF1, ali BF5 je dosta dobar feeling imao. STG ima onaj kick, ali kad zahvatiš nekog ubiješ ga sa 3-4 metka kao i u PUBG. Ako ništa BF barem na 64 igrača radi i to stabilno na 60hz.

 

 

I kako je poraz BR, pa to je samo jedan dodatni mod koji izgleda radi sasvim drugi studio. Ima je BF nešto slično još u BF3 sa scavangerom ili squad deathmatchom.

 Taj STG sam napravio full upgrade i igrao sam ga samo sa ironsight, jer mi je tako oruzije bilo najbolje, i usput gun je u odnosu na sva semi auto oruzija u igri totalno OP na polu distanci sto znaci da mu kick nije dovoljno jak, ali to ce najlakse ispraviti. Uzmi kalash u pubg i pucaj i STG uf BF5, usporedi to, dozivljaj je puno bolji kada pucas u PUBG, ili bilo koji semi auto gun.

 

Mislim da im bolje bilo da su suradjivali s drugim studijem da naprave bolju igru nego da su radili BR, BR ce u ovoj igri biti samo gimick i nista vise, ne kupujem BF da igram BR, vec da ratujem na bojistu kako i sami naziv igre govori, hocu da ratujem i sto nam oni daju? Daju nam da ratujemo kao njemac u cijem squadu je crnac, svi ste naoruzani ruskim oruzijem i pored tebe krici ranjena kineskinja da je cuje pola mape... Postoji li netko tko zeli igrati to i kome je to zabavno?

 

Temelj i u PUBGu i u Siegeu i u ovom novom Insurgency je zdrav i onda se moze graditi/raditi na tome, na zalost temlj BF je dobro nagrizen. 

 

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Pa dajs radi 'normalni' bf,br radi neka druga ekipa...

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...

 Taj STG sam napravio full upgrade i igrao sam ga samo sa ironsight, jer mi je tako oruzije bilo najbolje, i usput gun je u odnosu na sva semi auto oruzija u igri totalno OP na polu distanci sto znaci da mu kick nije dovoljno jak, ali to ce najlakse ispraviti. Uzmi kalash u pubg i pucaj i STG uf BF5, usporedi to, dozivljaj je puno bolji kada pucas u PUBG, ili bilo koji semi auto gun.

 

Mislim da im bolje bilo da su suradjivali s drugim studijem da naprave bolju igru nego da su radili BR, BR ce u ovoj igri biti samo gimick i nista vise, ne kupujem BF da igram BR, vec da ratujem na bojistu kako i sami naziv igre govori, hocu da ratujem i sto nam oni daju? Daju nam da ratujemo kao njemac u cijem squadu je crnac, svi ste naoruzani ruskim oruzijem i pored tebe krici ranjena kineskinja da je cuje pola mape... Postoji li netko tko zeli igrati to i kome je to zabavno?

 

Temelj i u PUBGu i u Siegeu i u ovom novom Insurgency je zdrav i onda se moze graditi/raditi na tome, na zalost temlj BF je dobro nagrizen. 

 

 

 Veći je recoil u PUBG, ali je pucanje dosta slično.

 

Kakve veze ima tko trci pored tebe? Dosovno PUBG koji sam nazivaš igrom svih vremena ima kineze, crnce, žene koji se deru pored. Dal te i tamo smeta? I ipak ti je zabavno šta ne? Koje gluposti ti pišeš lol. Pa ovo je igra ipak, nije stvarnost.

 

Ne kužim ovo plakanje oko usranog MODA za igru, neće maknuti jebeni Conquest ili Operacije. Ako želiš igrati to igraj, nitko ti ne brani da igraš. Isto plakanje je bilo kad su dodali TDM u BF3, kao to je CODovki. Ma koga boli kita? Samo je dodatna opcija za igranje. BR neće ni biti u igri po izlasku tek negdje nakon, a radi ga oni koji su napraviti Burnout, NFS i borbe u svemiru u BFSW2(Criterion Games).

 

Koji je to zdrav temelj i kako je to nagrizen haha. Što znači to?

7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Evil Access kaže...

 Taj STG sam napravio full upgrade i igrao sam ga samo sa ironsight, jer mi je tako oruzije bilo najbolje, i usput gun je u odnosu na sva semi auto oruzija u igri totalno OP na polu distanci sto znaci da mu kick nije dovoljno jak, ali to ce najlakse ispraviti. Uzmi kalash u pubg i pucaj i STG uf BF5, usporedi to, dozivljaj je puno bolji kada pucas u PUBG, ili bilo koji semi auto gun.

 

Mislim da im bolje bilo da su suradjivali s drugim studijem da naprave bolju igru nego da su radili BR, BR ce u ovoj igri biti samo gimick i nista vise, ne kupujem BF da igram BR, vec da ratujem na bojistu kako i sami naziv igre govori, hocu da ratujem i sto nam oni daju? Daju nam da ratujemo kao njemac u cijem squadu je crnac, svi ste naoruzani ruskim oruzijem i pored tebe krici ranjena kineskinja da je cuje pola mape... Postoji li netko tko zeli igrati to i kome je to zabavno?

 

Temelj i u PUBGu i u Siegeu i u ovom novom Insurgency je zdrav i onda se moze graditi/raditi na tome, na zalost temlj BF je dobro nagrizen. 

 

 

 Veći je recoil u PUBG, ali je pucanje dosta slično.

 

Kakve veze ima tko trci pored tebe? Dosovno PUBG koji sam nazivaš igrom svih vremena ima kineze, crnce, žene koji se deru pored. Dal te i tamo smeta? I ipak ti je zabavno šta ne? Koje gluposti ti pišeš lol. Pa ovo je igra ipak, nije stvarnost.

 

Ne kužim ovo plakanje oko usranog MODA za igru, neće maknuti jebeni Conquest ili Operacije. Ako želiš igrati to igraj, nitko ti ne brani da igraš. Isto plakanje je bilo kad su dodali TDM u BF3, kao to je CODovki. Ma koga boli kita? Samo je dodatna opcija za igranje. BR neće ni biti u igri po izlasku tek negdje nakon, a radi ga oni koji su napraviti Burnout, NFS i borbe u svemiru u BFSW2(Criterion Games).

 

Koji je to zdrav temelj i kako je to nagrizen haha. Što znači to?

 Promasio si cijelu loptu.

 

Igra je izgubila identitet, niti oni sami ne znaju sto zele napraviti, to je temelj.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 19:33 (Evil Access).
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Evil Access...

 

Igra je izgubila identitet, niti oni sami ne znaju sto zele napraviti, to je temelj.

 To si pročitao negdje na forumu pa sad stalno to trubiš.

 

Igram bf od 1942 i sve je to tu negdje,nikakvi identitet nije igra izgubila....jedini problem je da je malo previše arkadna zadnje vrijeme.(i ženske očito)

سمندری ڈاکو
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
Evil Access...

 

Igra je izgubila identitet, niti oni sami ne znaju sto zele napraviti, to je temelj.

 To si pročitao negdje na forumu pa sad stalno to trubiš.

 

Igram bf od 1942 i sve je to tu negdje,nikakvi identitet nije igra izgubila....jedini problem je da je malo previše arkadna zadnje vrijeme.(i ženske očito)

 Igram i ja bf od 1942 i igrao sam sve igre u serijalu i imam svoje misljenje i sta ce mo sada? Je li mogao US marinac u BF2 poceti partiju sa kalasom? Nije samo arkadnost problem(zapravo pravljenje igara primarno za konzole), ima tu jos dosta toga, ali s ovim BF to stvarno postaje cirkus.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...
pirat kaže...
Evil Access...

 

Igra je izgubila identitet, niti oni sami ne znaju sto zele napraviti, to je temelj.

 To si pročitao negdje na forumu pa sad stalno to trubiš.

 

Igram bf od 1942 i sve je to tu negdje,nikakvi identitet nije igra izgubila....jedini problem je da je malo previše arkadna zadnje vrijeme.(i ženske očito)

 Igram i ja bf od 1942 i igrao sam sve igre u serijalu i imam svoje misljenje i sta ce mo sada? Je li mogao US marinac u BF2 poceti partiju sa kalasom? Nije samo arkadnost problem(zapravo pravljenje igara primarno za konzole), ima tu jos dosta toga, ali s ovim BF to stvarno postaje cirkus.

 Pa onda igraj BF2 ako ti je tolko drag.

 

Igra se prilagodila vremenu i tržištu. Eto Battalion kopirao stari COD 2 pa kako je ispalo. Jednostavno to više ne pali.

13 godina
offline
Battlefield V

činjenica je da se igre rade za neke ''nove klince'' i zato imamo to što imamo, a šta nas čeka strah me pomislit.

Kako bude bude, ako ovo zajebu, onda su stvarno cash grabing debili veći nego sam mislio,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Ma ne znam za vas, ali ja jedva cekam BR mod... još kad bi dodali solo/duo a ne samo squad - ufff 

 

EDIT: Iako ne znamo detalje još uvijek, moguće da samo nisu spominjali..

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 10:14 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...
pirat kaže...
Evil Access...

 

Igra je izgubila identitet, niti oni sami ne znaju sto zele napraviti, to je temelj.

 To si pročitao negdje na forumu pa sad stalno to trubiš.

 

Igram bf od 1942 i sve je to tu negdje,nikakvi identitet nije igra izgubila....jedini problem je da je malo previše arkadna zadnje vrijeme.(i ženske očito)

 Igram i ja bf od 1942 i igrao sam sve igre u serijalu i imam svoje misljenje i sta ce mo sada? Je li mogao US marinac u BF2 poceti partiju sa kalasom? Nije samo arkadnost problem(zapravo pravljenje igara primarno za konzole), ima tu jos dosta toga, ali s ovim BF to stvarno postaje cirkus.

 Je li to stvarno ono sto te brine? Da svi mogu koristiti sva oruzja i ostale nerealnosti igrica?

Gameplay UVIJEK mora biti na prvom mjestu. Igramo igricu, ne gledamo film niti simulaciju. Ako hoces da ameri ne mogu koristiti Kalasnjikov, onda neka Rusi imaju 3x vise ljudi, Amerikanci neka imaju beskonacne Dronove, Kinezi neka imaju beskonacnu vojsku.

Sve sto se radi se radi u svrhu nekog balansa. Da si u BF4 kao amer imao ociju izmedu M416 i Scara a sa Rusima AK i eventualno AEK, bilo bi sranje od igre jer svaki gun je sluzio svojoj svrsi. Amerikanci nikada ne bi ulazili u CQB dok bi Rusi samo trcali kroz tunele Zavoda i OP Lockera.

15 godina
online
Battlefield V

LOL, na BF3 si ko rus počeo sa AK, a ameri sa M16, dok nisi skupio određeni broj bodova da otključaš oružja za obje strane...

 

Ako me moje pamćenje dobro služi, ako ne, ispravit će me netko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V

zavidan sam novim klincima i vama kojima se ovakve verzije bf sviđaju

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

zavidan sam novim klincima i vama kojima se ovakve verzije bf sviđaju

Novim klincima a valjda 90% populacije igrača BF serijala iznad 30g

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Po broju igraca koji je igrao BF1 i po broju preordera za ovu igru se vidi da su odluke koje su donosili vremenom bile lose. Da su te odluke bile dobre za gameplay i za igru ljudi bi igrali njihove igre.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V

Ma ja sam ga uzeo ionako nemam vremena pa nekupujem previse igara godisnje a bf uvijek mogu odigrat a posto mi je beta vec bolja nego bf1 to mi je dovoljan razlog. Zivcira me dugi respawn proces i neoptimiziranost to jest fps dropovi ali i to ce se popraviti. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...

Po broju igraca koji je igrao BF1 i po broju preordera za ovu igru se vidi da su odluke koje su donosili vremenom bile lose. Da su te odluke bile dobre za gameplay i za igru ljudi bi igrali njihove igre.

 BF1 je katastrofa od igre. Gunplay koji je najbitnija mehanika u bilokojem shooteru je bio katastrofa.

BFV je imao problem sa ekipom koja je odlucila da nece kupiti igricu jer "nema respekta prema WW2 jer nemaju sto zene raditi u igrici.". To je tako uzasno glup razlog zasto ne kupiti FPS igricu. Hoces li usred fajta stati i reci "ne, ja necu pucati u to, to je zena i ona nije na ratistu!". Neces, neces ni primjetiti da je to skin zenske sa protezom za ruku jer je igrica brza i ako ne odlucis Tea-baggati neces ni primjetiti kakve ekipa ima skinove na sebi. Ali danas sve mora biti problematicno i sve sto da iole razloga jednoj od dvije ekstremisticke strane da pocne srat, ove ce iskoristiti. Ili Inceli ili Feminazi ekipa ce naci razlog.
Naj zabavnija situacija takva je bila sa Tracer iz OW. Prije nego je igra dosla je Blizzard mora promijeniti jednu od njenih poza jer je "ukljucivala muske fantazije i pokazivala jako seksualne crte dupeta". Feminaziji su poludili. Blizzard je kasnije te godine napravio strip o Tracer i rekli da je lezbijka. Sada su Feminaziji pak poceli hvaliti Blizzard da je tako privlacan, popularan i seksualan lik Gay. Mos ga jebat, netko ce nac razlog da se naljuti na zrno prasine i to se desilo i BFV sa prvim trailerom.

Sorry na offtopicu.

I preorderi su generalno sranje.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Samo da se nadovezem na popularnost pubga. Popularan je samo zato kaj je ljudima vec dopizdilo trcat od zastave do zastave pa nazad do zastave. Jedine zastave koje bi ja sad igral je dobar ctf mod. Ko u doba coda 2/4 i red factiona. 3 lane competitive ctf bez puno kerefeka.. a ostalih zastava mi je dost za ovaj zivot :D.

Ko malo dijete sam bil sretan kad su najavili ctf za bf3, na kraju vece smece od moda nisam vidio..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...

Po broju igraca koji je igrao BF1 i po broju preordera za ovu igru se vidi da su odluke koje su donosili vremenom bile lose. Da su te odluke bile dobre za gameplay i za igru ljudi bi igrali njihove igre.

 koji je to broj igrača? preko 25mil ljudi igralo BF1 do sad. Aktivni broj igrača se držao na 25-30k što je negdje u top 10-15 na steamu.

 

Sad ćeš reći da je naglo pao broj igrača, ma pao je i PUBG broj igrača sa 3mil na 500k, pa što sad. Ne znači ništa osim da je igra ljudima dopizdila.

Sale_ds kaže...
Samo da se nadovezem na popularnost pubga. Popularan je samo zato kaj je ljudima vec dopizdilo trcat od zastave do zastave pa nazad do zastave. Jedine zastave koje bi ja sad igral je dobar ctf mod. Ko u doba coda 2/4 i red factiona. 3 lane competitive ctf bez puno kerefeka.. a ostalih zastava mi je dost za ovaj zivot :D.

Ko malo dijete sam bil sretan kad su najavili ctf za bf3, na kraju vece smece od moda nisam vidio..

 Si probao Frontlines na BF1? Prezabavni mod, pogotovo kad se 40 minuta ganjate napred-nazad.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Ma ne znam za vas, ali ja jedva cekam BR mod... još kad bi dodali solo/duo a ne samo squad - ufff 

 Ako ostane samo na squadovima, ne brini. Samo se javi, lako mi pronađemo suborce 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Evo ovako mene zanima jel netko uplatio BF V preorder.Evo preko necaka i njegove sirus kartice od Erste banke naravno po prvi put se igra nije naplatila a stoji mi u Librery  i na mail mi stiglo koliko ce se naplatiti ali nikako da se naplati.Jeli tko imao takva iskustva.Da li oni cekaju datum izlaska igre pa onda se naplacuju ili smo mi nesto zahebali u postupku!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
StingerHR kaže...

Evo ovako mene zanima jel netko uplatio BF V preorder.Evo preko necaka i njegove sirus kartice od Erste banke naravno po prvi put se igra nije naplatila a stoji mi u Librery  i na mail mi stiglo koliko ce se naplatiti ali nikako da se naplati.Jeli tko imao takva iskustva.Da li oni cekaju datum izlaska igre pa onda se naplacuju ili smo mi nesto zahebali u postupku!

 Origin ti naplati pre-order kada igra izađe.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
15 godina
offline
Battlefield V

Svasta je napisano a....

Valja'l igra?

Moj PC  
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice