Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.364.012
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Jel ovo novi neki feature da se u pol runde počnem spawnati bez oružja i postanem potpuno beskoristan?

 

Pa zar nemaš čekić?

 

16 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Dodinho kaže...

Jel ovo novi neki feature da se u pol runde počnem spawnati bez oružja i postanem potpuno beskoristan?

 

Pa zar nemaš čekić?

 

Vjera mi brani da išta gradim.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Hm, izgleda da je igra definitivno u žešćem kurcu što se tiče prodaje. Pojavio se na Xbox-u popust od 50% za veterane (one koji posjeduju BF4 ili BF1). Navodno sponzorirano od Microsofta.

 Čemu onda ljutnja kad se izlože činjenice koje i vrapci znaju da je igra spušila. Pitam te zašto je spušila ajd reci, čudno ti? Zato jer je dobra ili jer je prosjek kakve je ocjene i dobila.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
animosity_frenzy kaže...

Hm, izgleda da je igra definitivno u žešćem kurcu što se tiče prodaje. Pojavio se na Xbox-u popust od 50% za veterane (one koji posjeduju BF4 ili BF1). Navodno sponzorirano od Microsofta.

 Čemu onda ljutnja kad se izlože činjenice koje i vrapci znaju da je igra spušila. Pitam te zašto je spušila ajd reci, čudno ti? Zato jer je dobra ili jer je prosjek kakve je ocjene i dobila.

 

Kakva ljutnja?

 

Nije mi čudno što je manja prodaja. Pitanje je kolko manja? Ako je BF1 najuspješniji BF ikad koji je prodan u šta ja znam 15M+ primjeraka, BFV bi nakon svega mogao biti prezadovoljan sa 7-8M.

 

E sad ako se proda u 2-3M, to je već sranje i to žešće...

 

Edit:

 

A zašto je interes puno manji je druga priča i rekao bih ne tako jednostavna. Meni osobno je ovo najjače izdanje otkad igram ovu franšizu. Najbolji gameplay i najmanje iritantnih stvari. Ironija je recimo da je BF1 koji mi je bio najgori od BC2, najuspješniji. Ja bih rekao da su se godine loših praksi slomile na BFV. Vrhunac negativnosti je bio na SW:BF2, dodaj tome katastrofalnu PR kampanju i imamo ono što danas imamo - fenomenalnu igru koju su zasjenila sranja izvan njene domene.

uteče Medžedža!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 16:46 (animosity_frenzy).
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

mene zanima di su ta nova oruzja i dal su izasla..pise mi recimo u company pod assault da imam 8 od 11 oruzja i kad udjem da promjenim oruzje nema ta 3...jel neka sema da ih se otkljuca ili sta jel zna ko?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
animosity_frenzy kaže...

Hm, izgleda da je igra definitivno u žešćem kurcu što se tiče prodaje. Pojavio se na Xbox-u popust od 50% za veterane (one koji posjeduju BF4 ili BF1). Navodno sponzorirano od Microsofta.

 Čemu onda ljutnja kad se izlože činjenice koje i vrapci znaju da je igra spušila. Pitam te zašto je spušila ajd reci, čudno ti? Zato jer je dobra ili jer je prosjek kakve je ocjene i dobila.

 Ma igra je dobra, popušili su sa prodajom zbog sjw propagande kroz igru. Igra je najebala ni kriva ni dužna :)

 

Btw vozio sam Ju 88 a sada, nerfan je masovno, više nema 3 seta bombi, 32 bombe po 50kg su smanjenje na 16 komada i više se šire kad ih bacaš, i imaš još 4x po 500kg, kad ih potrošiš moraš otići po nove, i onda traje reload sigurno pola minute. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 16:46 (BeLLicus).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
robyvk24 kaže...

mene zanima di su ta nova oruzja i dal su izasla..pise mi recimo u company pod assault da imam 8 od 11 oruzja i kad udjem da promjenim oruzje nema ta 3...jel neka sema da ih se otkljuca ili sta jel zna ko?

 

Od sutra ti počinje prvi Tides of War pa ćeš onda moć otključavati.

 

BeLLicus kaže...
dery kaže...
animosity_frenzy kaže...

Hm, izgleda da je igra definitivno u žešćem kurcu što se tiče prodaje. Pojavio se na Xbox-u popust od 50% za veterane (one koji posjeduju BF4 ili BF1). Navodno sponzorirano od Microsofta.

 Čemu onda ljutnja kad se izlože činjenice koje i vrapci znaju da je igra spušila. Pitam te zašto je spušila ajd reci, čudno ti? Zato jer je dobra ili jer je prosjek kakve je ocjene i dobila.

 Ma igra je dobra, popušili su sa prodajom zbog sjw propagande kroz igru. Igra je najebala ni kriva ni dužna :)

 

Yea, baš sam editirao odgovor.

uteče Medžedža!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 16:47 (animosity_frenzy).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Nije mi čudno što je manja prodaja. Pitanje je kolko manja? Ako je BF1 najuspješniji BF ikad koji je prodan u šta ja znam 15M+ primjeraka, BFV bi nakon svega mogao biti prezadovoljan sa 7-8M.

 

E sad ako se proda u 2-3M, to je već sranje i to žešće...

 Bf1 je puno bolja igra, čudno će bit ako se ova proda 7-8M, ustvari hoče se prodat jer će spustit cijenu skoro đaba.Ono šta vrijedi to se i proda.Ovo će morat poklanjat uz neku igru vjeruj.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 16:51 (dery).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

 Bf1 je puno bolja igra, čudno će bit ako se ova proda 7-8M, ustvari hoče se prodat jer će spustit cijenu skoro đaba.Ono šta vrijedi to se i proda.Ovo će morat poklanjat uz neku igru vjeruj.

 

Ok, svako ima svoj ukus. Mogao bih sad obrazlagat, ali čemu? Ostanimo na tome da se ne slažemo po tom pitanju.

 

Za sada se čini da stvari financijski ne izgledaju dobro za BFV. Vidjet ćemo kad budu neki službeni podaci o financijskom (ne)uspjehu igre, broju igrača, itd... Ja bih rekao da će najvažniji pokazatelj biti živahnost igrača za nekih 6 mjeseci.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Nije ovde pitanje ukusa več budimo objektivni, kad je nešto kopija sa greškom šta bilo da bilo da li te može zadovoljit kao original ili si ravnodušan.Ne zamaraj se i i udaraj šta te briga.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 17:11 (dery).
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

nisam jos isprobao update,ali sto nigdje ne spominju da dodaju MSAA ili nesto bolje i mogucnost da se ukloni ovaj TAA posve?

 

mislim kako je moguce da su ljudi jednostavno prihvatili ovo mutno sranje zvano TAA?

 

(i da probao sam sa onim configom da se nekako iskljuci,nije idealno jer cijela slika titra konstantno,ubi u oci)

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
mersimh kaže...

nisam jos isprobao update,ali sto nigdje ne spominju da dodaju MSAA ili nesto bolje i mogucnost da se ukloni ovaj TAA posve?

 

mislim kako je moguce da su ljudi jednostavno prihvatili ovo mutno sranje zvano TAA?

 

(i da probao sam sa onim configom da se nekako iskljuci,nije idealno jer cijela slika titra konstantno,ubi u oci)

 Poboljšali su TAA jer je mutno bilo radi buga. Nisam probao još ali tako piše.

 

TAA je forsiran jer ako ga ugasiš dešavaju se grafički glitchevi. Probao sam sa onim fixom koji je netko ovdje postavio, ali se dešava ovo:

-Sve u armory i company je crno, ne vidiš skinove ni ništa drugo

-Neke eksplozije su zelene boje

-Random bluran ekran u avionima

 

A navodno još pokoji kojeg nisam primjetio jer sa nakon ovih glitcheva ponovo upalio TAA, odnosno maknuo onaj "fix"

 

 

 

15 godina
offline
Battlefield V

Eh da navodno se unutar meča sad može slagati specijalizacije i mjenjati izgled vojnika, a ne piše u patch notesu. Jel probao netko?

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

20gb patch...bome morat ću po novi ssd u pekaru.

 

Jel probao tko, jesu sredili većinu rage inducing bugova?

panzerstorm? cyber na aparatima 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Eh da navodno se unutar meča sad može slagati specijalizacije i mjenjati izgled vojnika, a ne piše u patch notesu. Jel probao netko?

 Ja nisam uspio pronaći, niti na biranju loadouta niti na esc.

 

I da, zašto neki spominju da patch ima 20gb, neki 17, a meni skidalo oko 10gb?

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 19:21 (Dodinho).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...
Jack Sparrow kaže...

Eh da navodno se unutar meča sad može slagati specijalizacije i mjenjati izgled vojnika, a ne piše u patch notesu. Jel probao netko?

 Ja nisam uspio pronaći, niti na biranju loadouta niti na esc.

 

I da, zašto neki spominju da patch ima 20gb, neki 17, a meni skidalo oko 10gb?

 Ovisno o kdr, više gb za ove za većim kdr, jer mora loadat više fajlova za fail od shooting rangea, puno više meta itd.

 

i meni je 10, očito smo prelow da komentiramo išta o igri, na bugu ti ispod 3.0 ne možeš editirat post, a navodno će ukinut i pisanje,.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 19:22 (fila2208).
13 godina
offline
Battlefield V

Imam osjecaj da mrvicu fludnije radi mada je mozda i do zadnjih nvidia drivera koje sam stavil danas.

Fascinantno mi je da mi u  mapu ulazi doslovno instant loading traje 2 sec a izlazi jedno pola minute, dice pls

 

Malo sam probal medica sad kad su buffali SMGe ima to sad smisla, a KE7 je i dalje broken op je jos uvijek.

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 19:30 (dad0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...
Jack Sparrow kaže...

Eh da navodno se unutar meča sad može slagati specijalizacije i mjenjati izgled vojnika, a ne piše u patch notesu. Jel probao netko?

 Ja nisam uspio pronaći, niti na biranju loadouta niti na esc.

 

I da, zašto neki spominju da patch ima 20gb, neki 17, a meni skidalo oko 10gb?

 Kad krene piše 17, a skinda 10. Valjda kompresirano za skidanje.

11 godina
offline
Battlefield V

tijekom runde idem na assignments i ne mogu nista osim alt F4, igra ne prizna ni back, ni esc ni alt tab.

dobar patch nema kaj.

 

edit:

mp40 izgleda ok, recoil nije tolko veliki ko prije

stg44 djeluje nerfan

iz runde izlazi i dalje sporo

achievementi i dalje broken u smislu da na kraju runde kaze da je completed a u biti nije, isto tako su najavili nove "tjedne" kojih ne vidim

spawnanje broken, ne mozes se spawnati na igracu bez obzira sto nije "pod paljbom" vec se mora ici na overview i tamo se moze bez problema na istom igracu spawnat

i dalje umirem u cudnim situacijama (iza zaklona)

 

 

mg42 izgleda da je op, igrao breaktrough i skoro svi defenderi ga imali.. nemoguce napadati

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 20:41 (LeftY_CRO).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

To je zato jer je odgođen jedan dan. Da je mjesec dana odgođeno onda bi radilo.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Battlefield V

Animosity_frenzy, jel ti to ime i na originu? Ako je, evo upravo naletio na tebe na aerodromu!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Dice je jedini team koji bi uz patch notes trebao izdat break notes.

 

parodija!

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Evo i 50% je off za one koji imaju bf 4 ili bf 1 na originu.

Link

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 22:25 (Yamacha).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Znači 45 min se spajam u igru, black screen, error, cannot find server ili neki protocol.

ne nije do mene, prvo frenzy 3490423 puta uđe izađe, tetka...

 

 

parodija od patcha pa jesu oni jebeno normalni? Sjebali su stvar koja je donekle radila dobro, to je connectanje na prijatelje, sad i to svira kurcu.

 

ajde sad javite se svi, e meni radi super, problem je do mene. jasno da je, uvijek je do mene, uvijek je dice fanstaično odradio.

Kurac je odradio, oni i njohovo odgođeno smeće od patcha.

 

rant off

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Yamacha kaže...

Evo i 50% je off za one koji imaju bf 4 ili bf 1 na originu.

Link

 Možda je situacija ozbiljnija nego izgleda, padaju dionice, odustaju ulagači od EA.. Drago mi je da im se to dogodilo sami su krivi, kaznila ih napokon gaming populacija.Svaka čast ljudi bravo.Možda je ovo zadnji bf.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 22:29 (dery).
12 godina
suspendiran
offline
Battlefield V

Refund!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Yamacha kaže...

Evo i 50% je off za one koji imaju bf 4 ili bf 1 na originu.

Link

 jbte a igra izasla neki dan.mozete govorit sto hocete i uljepsavat stvari koliko hocete ali ovo govori sve

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Govna su i takvima ne treba davat novac (a dao sam...). Gledam reddit, ekipa pizdi epski...

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Ehm jeli u pitanju bug ili su nerfali Panzershrek da ne moze razvaliti niti 1 zid kuce/ograde cak ni drvenu! Dok dinamit sve razvaljuje bez problema.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Hvataju se za slamku ovih dana,sve su ukakili što su mogli.Od reveala do Soderlunda sa svojim izjavama.

Early accesom ubrali nešto para i release igre rastegnuli previše.

Izašla igra,niti na Twitchu po gledanosti ne briljira.

Po običaju patch useru.Odlična igra.

Sjedi 1
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice