Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.378.209
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Zero2 kaže...

Nisi jedini. Nama se isto ne igra a imamo cca 100 sati. Da nema ovih shema za nove puške otključavati valjda uopće nebi igrali.

Suqad CQ je pomak u dobrom smjeru ali samo 3 mape!!....ono...dopizdi ti nakon 2 rotacije.

 

 

 

 Baš mislio pitati jel ima šoranja kod d zastave gdje ste...a kad ono šljiva.

Pa e, fali sadržaja mapa i modova. Frontlines i btrgh su onako, partija dve max. COnquest i dalje to sve drži. Sad će rush, nadam se da ga neće sjbat, al će opet bit na dve tri mape kao i s.conquest. Kao da umjetno filaju sadržaj i daju ga na kapaljku ne bi li zainteresirali igrače, a čine upravo suprotno.

Koliko god premium tad bio lopovluk, ali ajde dao je svježinu igri, sad kad rade za ''džaba'' za kurac je. Kozmetika im ne može donesti novac jer company coin ne radi kako treba. Lvl cap je 50. Asajmenti su prilično loši i ne nose neke zanimljive nagrade. Samo se zatrpavam gun asajmentima.

 

Upalim navečer sat vremena radi ekipe i zafrkancije, ali često bude priča baš o tome kud igra ide i hoće imati igrača dovoljno da preživi godinu....žalosno na što je jedan bf spao.

 

+ čak je i frags skužio da nikog ne zanima bf pa je počeo vrtit bf3 i bf4 i ima više viewsa...lol

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 12:53 (fila2208).
11 godina
offline
Battlefield V

sto se tice coinsa, ovi iz dicea se rade glupi da istrazuju problem ovo ono no medjutim prica se vec jedno vrijeme da su namjerno limitirali coinse kako HC igraci ne bi bili u velikoj prednosti (puni para) kad uvedu valutu za prave pare.. ciganija teska

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

sto se tice coinsa, ovi iz dicea se rade glupi da istrazuju problem ovo ono no medjutim prica se vec jedno vrijeme da su namjerno limitirali coinse kako HC igraci ne bi bili u velikoj prednosti (puni para) kad uvedu valutu za prave pare.. ciganija teska

 Odakle ti to?

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

sto se tice coinsa, ovi iz dicea se rade glupi da istrazuju problem ovo ono no medjutim prica se vec jedno vrijeme da su namjerno limitirali coinse kako HC igraci ne bi bili u velikoj prednosti (puni para) kad uvedu valutu za prave pare.. ciganija teska

 Ne znam baš, ali mislim da jadni više ne znaju što rade iskreno. I to svakim novim danom pokazuju. Sve je soon, sve je odgođeno. 2mj+ nisu sposobni složit to. kao sredit će i dobit će se retroaktivno coinsi...kako da ne.

Osobno me boli kifla, otključao sam sve puške bar do 4lvl i speckao ih, kupio hrpu smeća i opet imam 10k. Beskoristan je coins kad ga nemaš na šta trošit, skinovi i vizuala su ruganje. Sem kojeg skina za tenk, nemaš na što.

 

Oni ako planiraju dizat lovu od real moneya ili Boinsa jebenih, trebaju kompletan overhaul armorya, još skinova, uniformi i sitnica.

Pogledaj cod ww2. Imaju charmove, skinove, uniforme, ma nema šta nemaju, ekipa upumpava, tj tad je, lovu u to sve da budu shema. U bf nemaš od toga koristi ni intresa kad sve izgleda na nivou skinova za cod4. Malo crveno, malo plavo il sivo + golden i chrome.

 

Žešća patetika + level cap limit od 50 je najvća glupost svemira.,

 

Najjače mi kad netko napiše omg ofc you win you have 7 lvl 50 in your team, a ono 90% servera level 50.

kao level 50 je pkazatelj skilla i nolajfa....ne znam jel se nasmijat ili zaplakati...to je sad beef, i to je to,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

Pa fixani su coinsi pred par dana za sve.Ma kad dodu boinsi ce vjerojatno ubacit nove uniforme i skinove.

Patch dolazi drugi tjedan.Ima negdje oko 8 stranica

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Pa fixani su coinsi pred par dana za sve.Ma kad dodu boinsi ce vjerojatno ubacit nove uniforme i skinove.

Patch dolazi drugi tjedan.Ima negdje oko 8 stranica

 Da, piše ti sad točan iznos i onda ti svako malo dolje piše da si dobio 2soma koja nisi + retroaktivno su rekli vratiti kao jer svaki put kad dođeš opet do lvl50 kao trebaju ti dat soma.

Neki su, kako si rekao dobili 50k. neki ništa. I jasno da će uvest sve novo kad dođu boinsi, tako da ako se netko nafarmao da ne kupi nešto fora, prije nego dođe ovaj s real money a on ne može jer niej nafarmao.

Moraš pripremit sve da lova krene u igru, ali ne kužim zašto im tako dugo treba, pa sami sebe kradu lol.

 

Ako je to fix onda dobro,da znam da tako izgleda fix.

Što se tiče patch notesa, od 8 stranica to stane na 3-4, puno mjesta uziamaju razmaci i slike tako da na kraju ti se svodi na normalne patch notese.

 

Živo me zanima, što će ovaj patch nepopravit, i još sjebat čak štoviše.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 18:34 (fila2208).
15 godina
offline
Battlefield V

Vrag te dal. Pa u svemu nađete nešto negativno. Pa šta je neka depresija udarila? haha

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Soldier977 kaže...

Džaba sve ali BF V ima tu neku dobru "atmosferičnost" rata

 

 

Kapilare mi popucale u ocima - sta ne snimas u 60 fps? I zvuk ti nesto ne valja

 Snimam u 60 ali rendam u 30. Ah ko da su neki videi pa treba kvaliteta ...

 

Da.. . Primijetio sam da je zvuk niđe veze. Ali samo na snimku  U igri je Ok.

 

 

Edit: aha sad sam se sjetio. . Možda je Oculus ostao upaljen pa sjebao zvuk mirroringom.

 

 

 

 

Edit 2: nešto kontam eh da je ovakav gunplay ko iz BF V u BF4 sa mapama iz BF 3, pa ne bi trebala više niti jedna igra da izađe ikad.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 19:00 (Soldier977).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Vrag te dal. Pa u svemu nađete nešto negativno. Pa šta je neka depresija udarila? haha

 ne, nego sam kompletno izgubio nadu u to da šačica ljudi koja radi na igri može išta od nje napraviti.

 

Ako ti netko proda nešto pokvareno i popravlja ti to 2mj, pa popravi to polovično, ti bi trebao bit zadovljan?

kažem, baš mi je žao jer igra ima potencijal, samo trebaju pumat sadržaj i kozmetiku, pokrpat te jebene bugove...ali pola toga neće, nešto ne znaju i sve je soon.

Tražim si drugu igru za igrat, nažalost ne izlazi ništa takvog ranga pa ću možda natrag na siege ili nešto...jednostavno sam se zasitio trenutne bete od igre...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

Evo sad nije glavna team vise company coinsi i bugovi nego RSP.

Naravno da zelim da daju RSP al ne onakav kao u bf3 i bf4.Zato?


Zato jer su na pola serveri admini abjusali prava.Ili su si stackali timove,pa banali oruzja i gadgete.

A najgore od svega je bilo kikanje i bananje ljudi koji su imali dobre scorove ili si ubio admine 10 puta pa su te banali ili kikali.To se meni desavalo na bf4

Pa su onda bili serveri di se nisi ni mogao joinati jer si imao kd2 ili više.To je totalno blesavo i djetinjasto.

Pogotovo jer sam igrao fly maps only di sam mogao bit u tenku ili avionu na svakoj mapi.

Na kraju mi je ostalo par servera di sam mogao igrati.

 

Stoga ako ce vec uvoditi RSP onda bi to trebali napraviti na drugaciji nacin.Neznam kako je bilo u bf1 nebi ulazio u to.

Ako ce uvesti i bit ce isto ko u bf4 onda nek omoguce da prijavis takve admine ili nesto.

 

 

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Evo sad nije glavna team vise company coinsi i bugovi nego RSP.

Naravno da zelim da daju RSP al ne onakav kao u bf3 i bf4.Zato?


Zato jer su na pola serveri admini abjusali prava.Ili su si stackali timove,pa banali oruzja i gadgete.

A najgore od svega je bilo kikanje i bananje ljudi koji su imali dobre scorove ili si ubio admine 10 puta pa su te banali ili kikali.To se meni desavalo na bf4

Pa su onda bili serveri di se nisi ni mogao joinati jer si imao kd2 ili više.To je totalno blesavo i djetinjasto.

Pogotovo jer sam igrao fly maps only di sam mogao bit u tenku ili avionu na svakoj mapi.

Na kraju mi je ostalo par servera di sam mogao igrati.

 

Stoga ako ce vec uvoditi RSP onda bi to trebali napraviti na drugaciji nacin.Neznam kako je bilo u bf1 nebi ulazio u to.

Ako ce uvesti i bit ce isto ko u bf4 onda nek omoguce da prijavis takve admine ili nesto.

 

 

 Ako bude, onda ce biti kao u BF1 jer su ljudi abjuzali i glitchali onu slobodu koju su imali u BF4. Znaš ono da ti otključa neke stvari kad samo uđeš na server, ili kad ti je davalo po 10 battlepackova i sl. Pa onda pluginovi koji su radili probleme i kickali ljude iz drugih regije i sl.

U BF1 si mogao zabraniti neke gadgete i puške, ali ne samo jednu nego recimo sve SLR ili sve snipere, ili vozila, ili klasu i sl. Kickati si mogao, ali mislim da ban nisi mogao dati ljudima. Možda do kraja runde i to je to.

I da provjeravaju admine. Bio je onaj lik za kojeg znam što je dobio ban jer je namjestio server da se ljudi boostaju za uništavanje vozila.

 

Ali opet, kao što su napisali nema baš potražnje za RSP. Da ljudi pišu to sve, ali u BF1 se rijetko našao custom server. Svi bi htjeli, a pitanje kolko bi platilo za takvo što. Pa onda udovoljiš i potrošiš resurse na RSP, a zapravo skoro nitko ne uzme. Tako da za sad rađe tim koji bi radio na RSP, su rađe prebacili na druge stvari.

12 godina
offline
Battlefield V

Pa koja je poanta rentanja servera ako imaš tako ograničene ovlasti. U BF3 je admin imao sve ovlasti na serveru što je po meni u redu. Imao sam dvadesetak servera u favoritima koje sam samo igrao, koji su imali aktivne i fer admine koji su čak prebacivali timove po zahtjevu ili zbog balansa. I takvi serveri su uvijek bili puni i veliki se komjuniti okupljao oko toga. Vrlo brzo se pokaže gdje je admin šu..k i na taj server više nikad ne dođeš i bila stvar i vrlo brzo ostanu prazni. Ovako ti je svejedno na koji god server uđeš, svi su manje više isti. 

Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Pa koja je poanta rentanja servera ako imaš tako ograničene ovlasti. U BF3 je admin imao sve ovlasti na serveru što je po meni u redu. Imao sam dvadesetak servera u favoritima koje sam samo igrao, koji su imali aktivne i fer admine koji su čak prebacivali timove po zahtjevu ili zbog balansa. I takvi serveri su uvijek bili puni i veliki se komjuniti okupljao oko toga. Vrlo brzo se pokaže gdje je admin šu..k i na taj server više nikad ne dođeš i bila stvar i vrlo brzo ostanu prazni. Ovako ti je svejedno na koji god server uđeš, svi su manje više isti. 

 Pa možeš raditi svoju rotaciju mapa, mjenjati tickete, pravila i to.Te naravno server gdje možeš kickati očite čitere ili trolove. Samo nema da glitchaš sistem, stavljaš kojekakve pluginove i baniraš ljude bez razloga. 

To je za okupljenje nekog communitya ili privatni serveri za warove.

 

Imao sam 2 takva u BF1 na svojoj favorit listi jer su imali dobru rotaciju mapa. Ali inače je brže bilo kliknuti quickmatch i odmah te spoji, a ovako sam morao čekati 5 minuta u queue.

 

 

Razlika je što u BF3 ili bf4 nisi imao baš ofišl servera sa default presetom i brzim matchmakingom kao sada. Pa si jednostavno morao sam otvoriti server ili tražiti neki kojega je netko kupio. 

Nije bilo da stisneš play i igra sama digne server i baci 60 ljudi na njega ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 10:54 (Jack Sparrow).
6 godina
offline
Battlefield V

Ne slazem se sa napisanim, u BF1 su custom serveri bili u biti beskorisni, ista stvar kao i EA serveri samo sa drugacijim imenom.

U BF4 je bilo hrpa losih servera ali su se lako dali naci i kvalitetni serveri koji su ili bili zajebancija (DM samo sa sniperima, Conq sa pistoljima) ili kvalitetni serveri, pogotovo moj favorit - MonkeyGamers - 300% delay na vozila, bez kamere iz treceg lica, spotanje je samo na minimapi i to samo ako netko udari spot, 1200 ticketa i uz to fenomenalni admini koji su si stvarno dali truda oko servera. Ako si bio odlican, bio si ok. Ako si konstanto radio cudne stvari (citaj wallhackovi) ili bio ocit aimbotter, dobio bi kick bez rasprave. Jos je uz to bilo i samo infantry only servera sa limitom za snipere... milina, i sve sto je trebalo je znati procitati gdje ides.

 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Razlika je što u BF3 ili bf4 nisi imao baš ofišl servera sa default presetom i brzim matchmakingom kao sada. Pa si jednostavno morao sam otvoriti server ili tražiti neki kojega je netko kupio. Nije bilo da stisneš play i igra sama digne server i baci 60 ljudi na njega ;)

 Da jesi. I zvali su se official serveri. I na njih si isao (kasnije) samo ako si htio vidjeti aimbot u akciji jer kada se igra spustila na 5$ i kada su krenuli besplatni triali, bila hrpa cheatera na takvima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 10:58 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
Jack Sparrow kaže...
Razlika je što u BF3 ili bf4 nisi imao baš ofišl servera sa default presetom i brzim matchmakingom kao sada. Pa si jednostavno morao sam otvoriti server ili tražiti neki kojega je netko kupio. Nije bilo da stisneš play i igra sama digne server i baci 60 ljudi na njega ;)

 Da jesi. I zvali su se official serveri. I na njih si isao (kasnije) samo ako si htio vidjeti aimbot u akciji jer kada se igra spustila na 5$ i kada su krenuli besplatni triali, bila hrpa cheatera na takvima.

 

bilo ih je jako malo, konzole ih imale nešto više tih ofišl servera. Svi smo obično rokali po nekim community serverima. Quick match u BF4 te obično spojio na nečiji prazni server.

 

BF1 sam igrao na UP i PBT serverima, na početku su bili beskorisni jer nisu imali dosta toga za mjenjati. Ali kasnije su uveli puno više stvari za podešavanje.

I ne tada nisu bili beskorisni jer su jedino community server imali SVE mape u rotaciji, a ne da sam morao određeni DLC tražiti, te naravno izbacili su mape koje su bili loše i dosadne. Bilo par onih sa više ticketa ili infantry only koje sam igrao. Pogotovo odlično rush u inf only.

 

Laže je kad kažeš da su isti kao official, isti su samo ako admin odluči ostaviti default preset. Inače si mogao mjenjati dosta toga.

 

EDIT: evo ovo si mogao mjenjati. Mogao si u principu napraviti classic ili HC ako si htio. Plus što još i mape možeš odabrati. Al eto nisi ti probao, pa ajmo na pamet laži širiti

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 11:27 (Jack Sparrow).
16 godina
offline
Battlefield V

Trebaju dodati servere koje možeš iznajmiti i na kojima bi onda mogao kickati visokopingaše, ograničiti mape/oružja, banati neke pojedince da ne mogu na taj server ulaziti i još da admin može prebacivati igrače po stranama.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Uopce ne kuzim zasto ne bi omogucili rentanje servera. Pa to im je lova isto... To ako ne omoguce onda su ga tek usrali.

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 1
9 godina
online
Battlefield V

Jos mi fali zadnji dio za full gold plate stg 44, što ovo točno znači, da trebam u krugu objektiva dok je u crvenom ubiti 10 ljudi in 1 life, i u rundi 20 ljudi. Pretpostavljam da moraš biti na objektivu dok je on u crvenom tj  još pod neprijateljima i na taj način skinuti 10 likova bez smrti i 20 tako u rundi. Lolara

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Jos mi fali zadnji dio za full gold plate stg 44, što ovo točno znači, da trebam u krugu objektiva dok je u crvenom ubiti 10 ljudi in 1 life, i u rundi 20 ljudi. Pretpostavljam da moraš biti na objektivu dok je on u crvenom tj  još pod neprijateljima i na taj način skinuti 10 likova bez smrti i 20 tako u rundi. Lolara

 

Ne moras oba nego jedno od to dvoje - bar tako pise

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Uopce ne kuzim zasto ne bi omogucili rentanje servera. Pa to im je lova isto... To ako ne omoguce onda su ga tek usrali.

 Pa napisali su da će morati odvojiti dio tima iz drugih stvari kako bi napravili to rentanje kak spada, onda pak gube vrijeme i novac na tim drugih pojektima. A kao misle napraviti to kak spada, a ne strgano i radi toga treba dosta resursa. 

 

Uglavnom ne žele. haha

BeLLicus kaže...

Jos mi fali zadnji dio za full gold plate stg 44, što ovo točno znači, da trebam u krugu objektiva dok je u crvenom ubiti 10 ljudi in 1 life, i u rundi 20 ljudi. Pretpostavljam da moraš biti na objektivu dok je on u crvenom tj  još pod neprijateljima i na taj način skinuti 10 likova bez smrti i 20 tako u rundi. Lolara

 Da moraš ubiti kad je u crvenom. Ako je zastava neutralana ili ako je već poplavila ne računa ti više. I moraš stajati točno na objectivu.

Za te stvari najbolje igrati operacije ili breaktrough, na opracijama ti čak i u airborne računa ako si blizu onog topa kojeg treba uništiti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 13:15 (Jack Sparrow).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Koja je to hrpa morona tamo, ja to nikako ne kontam...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

renatanje servera je razlog zašto bf3 i bf4 žive.

tko te tjera na fast spawn million ticket servere? Neka stave da je matchmaking kao sad ofišl serveri. Ako ideš ručno onda browsaš takve servere koji su custom itd.

 

Community se okupljao oko određenog klana ili servera i tu se igralo i bilo je vrhunskog šoranja oko D zastave. Otkako su to ubili, ubili su smisao communitya i samim time sabotirali sami sebe.

Ne znam tko je tamo šef i u kojem smjeru gleda razvoj igre, ali žalosno je da se gazi po bitnim stvarima koje su bf činile upravo takvim kakvim je, community igrom koja je toliko i jaka bila jer je jak community.

 

Zamilsi sad privatni 8v8 squad conquest server. Brzo podne dogvoor i bacimo scrim domaće ekipe malo za istać. taktiziranje, puckanje...ili domaći 32v32 recimo probrane mape kako je nekad bio xxx...to je gorilo.

 

Ovo danas je k.určina što bi rekao ripley 

BeLLicus kaže...

Jos mi fali zadnji dio za full gold plate stg 44, što ovo točno znači, da trebam u krugu objektiva dok je u crvenom ubiti 10 ljudi in 1 life, i u rundi 20 ljudi. Pretpostavljam da moraš biti na objektivu dok je on u crvenom tj  još pod neprijateljima i na taj način skinuti 10 likova bez smrti i 20 tako u rundi. Lolara

 

Igra ni sama ne zna kako da računa taj objective asajment. Nekad broji nekad ne. Moraju se zvijezde poklopit i čut se sirena štuke da ti kaže da ti se sad zbrajaju killovi na objectivu. najbolje leć i zakampat i molit se Bogu da ima debila

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 13:06 (fila2208).
Moj PC  
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

Ali opet, kao što su napisali nema baš potražnje za RSP. Da ljudi pišu to sve, ali u BF1 se rijetko našao custom server. Svi bi htjeli, a pitanje kolko bi platilo za takvo što. Pa onda udovoljiš i potrošiš resurse na RSP, a zapravo skoro nitko ne uzme. Tako da za sad rađe tim koji bi radio na RSP, su rađe prebacili na druge stvari.

 

 

Evo ti krivca za to:

https://twitter.com/jackfrags/status/801098345095647233

 

nakon tog tweeta DICE mu je polizao guzu i maknuo custom servere iz quick playa, nakon toga je stvar umrla!

Nakon toga ide rage communitiy, pa red izlika od DICE-a i tako dalje i tako dalje...i tako smo danas tu gdje jesmo..... 

9 godina
online
Battlefield V

Uspio sam napraviti to za STG 44 mada ne znam ni sam kako, nisam se previše fokusirao na to jer igram squad conquest ovih dana a tu je to dosta teško jer runde brzo završavaju.. Samo sam izišao iz igre i odjednom otključano, reko aj super. Riješio sam i za drugi tijedan tides of wara sve sada također. Mas je nova DMR puška, probao nisam još. Vjerovatno sve slično kao i ostale, vidim da ima slične statistike kao gewehr 1-5. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 14:33 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

lijep je stg, svalka ti čast. Sem nejga i gevere/carbine ionako nema smisla niš drugo nosit.

 

Malo dulji video ali on point, ima čitera ali su pametniji nego prije. naiđe se na one bahate što kidaju jako, ali neku večer su nas kidali whackeri, svi smo bili spotani...kidali su nas.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

lijep je stg, svalka ti čast. Sem nejga i gevere/carbine ionako nema smisla niš drugo nosit.

 

Malo dulji video ali on point, ima čitera ali su pametniji nego prije. naiđe se na one bahate što kidaju jako, ali neku večer su nas kidali whackeri, svi smo bili spotani...kidali su nas.

 

 

 Ma da, po 2 oružja iz svake klase si staviš skinove i dosta, meni osobno je još lijepši skin onaj chromed finish. Ali treba dosta company coinsa za cijeli gun. 

13 godina
offline
Battlefield V

Još jedna odlična competive igra dobiva esports

 

Primjera radi, bf v još nema rental server program,ali dobro, soon™.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Još jedna odlična competive igra dobiva esports

 

Primjera radi, bf v još nema rental server program,ali dobro, soon™.

 

Zakon! 

12 godina
offline
Battlefield V

Vidim dice je vratio coinse ljudima kiji nisu dobivali nakon 50lvl.Update je krenuo prije oko 1h i trajat ce par sati dok svi ne dobe.

Neki dobivaju po 100 000+

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice