Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.363.746
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
11 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...
LeftY_CRO kaže...

da to je meni isto jedina zamjerka. jucer ostanemo 1v1 i ponestane mi metki, vratim se par metara iza di sam ubio lika da pokupim metke od njega kad ono ne mogu jer je preko njih bila puska pa mi je cijelo vrijeme swapao oruzje -.-

 Nisi se sjetio baciti bombu među predmete da ih malo razbaca?

 nije bilo vremena, a i ne bi se sjetio toga

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
9 godina
offline
Battlefield V

Ja baš guštam, prisutan je onaj adrenalin kad skočimo nas 5 na isto mjesto, i na kraju top 5 srce udara u solo partijama, ma top, samo lootanje da srede prilikom killa da se lakše loota protivnik, imao sam par susreta sa tenkom dje sam ga bez problema uništio ali većinom je ekipa on foot, ja također odbijam igrati u bilo kakvom vozilu, krug je dovoljno spor i brzi si od njega. Evo sad mi je upravo u partiji sa 11 fragova zadnji kill ukrao krug, suzio se do samog kraja :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Level 3 (Pink) Loot 

  • Halvoy Dam
  • Pluto (Dig Site A)
  • Minerva Docks
  • Friggatind
  • Baldr’s Point
  • Nannahavn
Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
offline
Battlefield V
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 pa svakako, izlazit će jedna mapa godišnje.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

Ajd da vidimo dal će ovo nešto promijeniti.

 pa svakako, izlazit će jedna mapa godišnje.

 Pa sad izlazi jedna mapa godišnje :D

 

Ali ozbiljno, piše da nije otpušten ni jedan zaposlenik vezan uz razvoj neke igre, samo vodstvo i marketing....

 

Možda je to ono što je trebalo EA-u.

A možda sad vidimo da može i gore :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

 U Electronic Artsu su odlučili smanjiti svoju prisutnost na tržištima Rusije i Japana te dobar dio otkaza dolazi na funkcijama za te regije.

Odličan potez i naravno da će biti bolje. Crveni rusi i žuti japanci sui krivi za loš imidž EA i sve probleme u AmeriKi a ne glad za što više $$$$ 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 9:17 (MRSKI).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
fila2208 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

Ajd da vidimo dal će ovo nešto promijeniti.

 pa svakako, izlazit će jedna mapa godišnje.

 

 

Ali ozbiljno, piše da nije otpušten ni jedan zaposlenik vezan uz razvoj neke igre, samo vodstvo i marketing....

 

 A bilo bi jako neozbiljno da otpuste tih 10 radnika...

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

 A bilo bi jako neozbiljno da otpuste tih 10 radnika...

 U to si ubrojio ove iz criteriona ili samo dice?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield V

Nakon dužeg vremena sam počeo ponovno igrati BFV, pogotovo sad kada je došao firestorm..
Pa ako je netko za neki gameplay (po matchu znam imat po min 5 killova, ali onda umrem jer nemam teammatove) :/

Pa ako nekome fali igrač ili bi se htio ubacit na neku španicu, neka si javi..

 

Origin: Chuljina

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

 

prilično relan, ali i tužan video...kako su uspjeli toliko uništit igru...ili je nikad nisu ni neće uspjeti složit.

kad se sjetim da sam naivno vjerovao da će petica vratit onaj stari sjaj....

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Je netko isprobao Nvidia highlights u Battlefieldu?

Dobro radi?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Je netko isprobao Nvidia highlights u Battlefieldu?

Dobro radi?

 

U pozadini snima gameplay cijelo vrijeme i spremi 20 sekundi kada ga okine određeni događaj (headshot, long range kill, multikill, itd...). Meni sreže FPS sa 100-120, na 80-90.

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Je netko isprobao Nvidia highlights u Battlefieldu?

Dobro radi?

 

U pozadini snima gameplay cijelo vrijeme i spremi 20 sekundi kada ga okine određeni događaj (headshot, long range kill, multikill, itd...). Meni sreže FPS sa 100-120, na 80-90.

 Hvala!

Nego, baš čitam o njemu, nekim ljudima je prestalo raditi jučer! Možeš provjeriti kak je kod tebe?

 

Ja trenutno ne mogu isprobati...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 17:02 (CyberDemonVZ).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Je netko isprobao Nvidia highlights u Battlefieldu?

Dobro radi?

 

U pozadini snima gameplay cijelo vrijeme i spremi 20 sekundi kada ga okine određeni događaj (headshot, long range kill, multikill, itd...). Meni sreže FPS sa 100-120, na 80-90.

 Hvala!

Nego, baš čitam o njemu, nekim ljudima je prestalo raditi jučer! Možeš provjeriti kak je kod tebe?

 

Ja trenutno ne mogu isprobati...

 

Ne radi ni kod mene. Sinoć sam malo igrao i čudio se wtf, jel trebam nešto ponovo konfigurirati!?

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 Hvala!

Nego, baš čitam o njemu, nekim ljudima je prestalo raditi jučer! Možeš provjeriti kak je kod tebe?

 

Ja trenutno ne mogu isprobati...

 

Ne radi ni kod mene. Sinoć sam malo igrao i čudio se wtf, jel trebam nešto ponovo konfigurirati!?

 Svima crklo?? :(

Baš kad sam mislio upaliti...

 

Ne, nisam pronašao rješenje, samo da ljudi pišu da odjednom ne radi...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Kliknuo sam na video ne očekujući puno. Nisam bio razočaran, duhovito i istinito.

 

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

prilično relan, ali i tužan video...kako su uspjeli toliko uništit igru...ili je nikad nisu ni neće uspjeti složit.

kad se sjetim da sam naivno vjerovao da će petica vratit onaj stari sjaj....

 

A gledaj, i nije bilo tako naivno. Potencijal je svakako postojao. U jednu ruku još uvijek postoji.

12 godina
offline
Battlefield V

OK, ovi u Kriterijonu znaju srediti svoje prioritete.

Slijedeći tjedan stiže patch koji će malo popraviti looting - sve stvari će biti odmaknute jedna od druge, više se neće preklapati.

 

A već sad rade na prepravljenom načinu skupljanja, još se ne zna kak će izgledati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Pozdrav. Nikad nisam igrao Battlefield, ali kao konstantni igrač PUBGa, zanima me Firestorm. Da mi samo potvrdite, znači službeno je izašao Firestorm? Da li se posebno kupuje ili samo moram imati na kompu najnoviji Battlefield? Da li se već može igrati i solo i duo? Thanks

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
ReverseFlash kaže...

Pozdrav. Nikad nisam igrao Battlefield, ali kao konstantni igrač PUBGa, zanima me Firestorm. Da mi samo potvrdite, znači službeno je izašao Firestorm? Da li se posebno kupuje ili samo moram imati na kompu najnoviji Battlefield? Da li se već može igrati i solo i duo? Thanks

 Moraš kupiti Battlefield V i imaš odma firestorm kao game mode kao i ostatak igre, za sada u igri su Solo te Squad kasnije dolazi duo, kroz mjesec dana.

 

 

Evo baš igram svaki dan pomalo, i mogu reći pobjediti je baš zajebano, prvi dan je mi je nekako bilo easy rokati ljude, sada likovi koji nisu ni rank 10 baš se fino napucavaju, baš se vidi da su određeni uzeli igru kad je firestorm izišao i daleko je to od onih njubara u multiplayer conqestu, baš se vidi da igraju malo ozbiljniji ljudi kojima je do kompetativne igre a ne do jurcanja od A do E zastave, evo igram večeras jedno 15tak partija sam odigrao winao sad zadnju sa 10 fragova, bude svaku partiju killsa ali stvarno se događa svega i zajebano je za winat, ali svakako je prezanimljivo. Mada bih ja Stavio 100HP max i armora 100, to bi bilo idealno. Ugasio bi zvuk vatre kad si blizu kruga jer mi remeti koncentraciju te omogućio bi da se može nositi 6 pločica za popravljanje armora, jer 3 je jednostavno premalo i endgame bude bez armora :D... 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 1:33 (BeLLicus).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
ReverseFlash kaže...

Pozdrav. Nikad nisam igrao Battlefield, ali kao konstantni igrač PUBGa, zanima me Firestorm. Da mi samo potvrdite, znači službeno je izašao Firestorm? Da li se posebno kupuje ili samo moram imati na kompu najnoviji Battlefield? Da li se već može igrati i solo i duo? Thanks

 Moraš kupiti Battlefield V i imaš odma firestorm kao game mode kao i ostatak igre, za sada u igri su Solo te Squad kasnije dolazi duo, kroz mjesec dana.

 

 

Evo baš igram svaki dan pomalo, i mogu reći pobjediti je baš zajebano, prvi dan je mi je nekako bilo easy rokati ljude, sada likovi koji nisu ni rank 10 baš se fino napucavaju, baš se vidi da su određeni uzeli igru kad je firestorm izišao i daleko je to od onih njubara u multiplayer conqestu, baš se vidi da igraju malo ozbiljniji ljudi kojima je do kompetativne igre a ne do jurcanja od A do E zastave, evo igram večeras jedno 15tak partija sam odigrao winao sad zadnju sa 10 fragova, bude svaku partiju killsa ali stvarno se događa svega i zajebano je za winat, ali svakako je prezanimljivo. Mada bih ja Stavio 100HP max i armora 100, to bi bilo idealno. Ugasio bi zvuk vatre kad si blizu kruga jer mi remeti koncentraciju te omogućio bi da se može nositi 6 pločica za popravljanje armora, jer 3 je jednostavno premalo i endgame bude bez armora :D... 

 

 

 Pretpostavljam da nema third person viewa?

15 godina
offline
Re: Battlefield V

Slažem se za HP, armor i zvuk. Ono što mene jako živcira su kemperi koji odu lootat i onda love zonu i kempaju do end gamea. X nebrojeno puta su nas pokosili najveći kemperi u povijesti battlefielda, i to baš zbog toga jer se u svakom fajtu potroše armor plateovi i kada dođeš u end game nemaš hpa a ovi kemperi 150-150.
Ako se poveća broj armor plateova, kempera će biti još i više.

 

Ono što bih ja htio da se uvede da se u kućama ne smije ostati više od 30s i da ti nakon toga ili pokaže lokaciju drugima ili ti počne uzimati HP.

 

Battlefield je igra akcije, a ne fakin kempanja po kućama. Najsmješnije što se rade sačekuše, uđeš u kuću i 3 tipa te rokaju odjednom (gangbang nakon kojeg lupam ALT+F4 i idem se hladit pol sata)

edit: što se looting sistema tiče - vidio sam video na kojem su pokazali kako će to izgledati u budućnosti (itemi neće više biti jedan na drugom nego će svaki item imati neki distance, što je malo bolje od trenutnog - a opet, zašto ne uvest kutije)

mislim da su uveli već neke promjene. Kada si u firestormu, počneš goriti i svi te vide. stavili su također da ti se ekran zamuti dok ne dođeš u zonu - bar sam te neke promjene primjetio u zadnji par dana

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 1:57 (WithSkill).
11 godina
offline
Battlefield V

da ovih 150 je previse, sad ostali zadnji protiv squada dvojicu pokosi sa stg samo tako jer nisu imali plateove, ja imao 150 nisu mi mogli nista, pao jesam na 50hp cca al da sam imao manje bi definitivno bio down, na kraju zavrsio sa 8 killova

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Igraju moji kolege, lik ih trojicu skine s po jednim pogotkom iako su imali i puni health i po 2 oklopa. I onda mi netko kaže da u igri nema cheatera. -.-

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Igraju moji kolege, lik ih trojicu skine s po jednim pogotkom iako su imali i puni health i po 2 oklopa. I onda mi netko kaže da u igri nema cheatera. -.-

 

Igra je sama po sebi cheat.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 11:16 (NiramX).
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Igraju moji kolege, lik ih trojicu skine s po jednim pogotkom iako su imali i puni health i po 2 oklopa. I onda mi netko kaže da u igri nema cheatera. -.-

 Ne postoji MP igra bez čitera,što je igra popularnija više je i čitera.

Pa to bi trebali znati.

سمندری ڈاکو
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
191x7 kaže...

Igraju moji kolege, lik ih trojicu skine s po jednim pogotkom iako su imali i puni health i po 2 oklopa. I onda mi netko kaže da u igri nema cheatera. -.-

 Ne postoji MP igra bez čitera,što je igra popularnija više je i čitera.

Pa to bi trebali znati.

 

U Battlefieldu ih je bilo uvijek. Ništa nova.

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

 U Battlefieldu ih je bilo uvijek. Ništa nova.

 Da,u drugim mp igrama ih nije bilo uvijek

سمندری ڈاکو
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
NiramX kaže...

 U Battlefieldu ih je bilo uvijek. Ništa nova.

 Da,u drugim mp igrama ih nije bilo uvijek

 

Pirata? Pa naravno da je.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice