Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.386.232
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
online
Re: Battlefield V

1. trenutno neznam, ali grafa je GTX 1050

2. Windows 10 Home 1909

3. Origin je najnovija verzija

16 godina
offline
Battlefield V

Jel SSD dovoljno velik za BF? Treba biti oko 150GB slobodno ako se ne varam.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Jel SSD dovoljno velik za BF? Treba biti oko 150GB slobodno ako se ne varam.

 BF5 ima oko 85gb.

16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Dodinho kaže...

Jel SSD dovoljno velik za BF? Treba biti oko 150GB slobodno ako se ne varam.

 BF5 ima oko 85gb.

 U pravu si. Moja greška.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
online
Re: Battlefield V

mislim da da... nije prije imao problema sa bf-om uopce... isao je deinstalirati neku drugu igru pa je to onda i krenilo... malo sam cackao po netu pa neki kazu da su istekali drugi HDD pa su Windowsi proradili a neki su zamijenili SATA kabel... mislim da nije do same igre nego nesto drugo... da nije SSD mozda neispravan?

15 godina
offline
Re: Battlefield V
kule kaže...

mislim da da... nije prije imao problema sa bf-om uopce... isao je deinstalirati neku drugu igru pa je to onda i krenilo... malo sam cackao po netu pa neki kazu da su istekali drugi HDD pa su Windowsi proradili a neki su zamijenili SATA kabel... mislim da nije do same igre nego nesto drugo... da nije SSD mozda neispravan?

 vjerovatno greška u hardwareu. Nek mjenja stvari postepeno pa proba, najvjerovatnije SSD ili HDD. Može bit i ram, meni je na jednoj straoj matičnoj bio BSOD jer mi slot na matičnoj nije valjao. Kad sam rame ubacio u drgi utor sve fino radilo.

14 godina
offline
Battlefield V

1. Win 10 pro skini i instaliraj pa javi dojmove

2. Kasnije nakon toga ssd cemo testirat

Moj PC  
0 1 hvala 1
16 godina
offline
Battlefield V

Jel se igra Wake? Trebao je u 11h biti pušten ako se ne varam.

 

Čitam reddit i vidim da ekipa pizdi na balans tenkova, DICE je opet uspio ujebat čini se...

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 11:52 (Dodinho).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Ijao, zaboravio sam na to. Ja s klincima lutam vani!

 

Je netko probao?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Jel se igra Wake? Trebao je u 11h biti pušten ako se ne varam.

 

Čitam reddit i vidim da ekipa pizdi na balans tenkova, DICE je opet uspio ujebat čini se...

 

Nisam probao, ali ta ekipa na Redditu u BFV subu je pošla u qrac malo.

Pizde na svaki klinac i sto treba i sto ne treba.

Tenkovi su dosta pojačani, ali da su besmrtni i nisu, veci je problem spoting. Sada tenker zna svaki tvoj korak, a ti si se u godinu dana navikao da kada se sklonis da te se ne vidi.

Raštelano je podosta..

4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Da, sranje je sa tim spotanjem, a tenkove su j.bno pojačali, neki dan bacim 2 stickyja na tenk, i još ga 2 puta sa zoljom pogodim i lik se okrene i samo me prošara, bezveze.

Po meni bi trebale te zolje biti puno jače, a ne da skinem tenku 10-15% kada ga pogodim, a nekad i manje, za infantry je neupotrebljivo ako ga baš direkt ne pogodiš, puno je bolje to bilo na BF4 riješeno.

 

12 godina
offline
Battlefield V

kad krece nova mapa?danas u koliko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

kad krece nova mapa?danas u koliko?

 Piše ti gore, u 11.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Šta se žalite na svaku promjenu. Igrica je dobra. Ako vam se ne sviđa ne igrajte

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Šta se žalite na svaku promjenu. Igrica je dobra. Ako vam se ne sviđa ne igrajte

 Možemo sve ovo gledati i na drugi način. Nakon godinu dana i nakon ovog patcha, dobili smo sasvim drugu igru, besplatno. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield V

Evo hangara

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

Da, sranje je sa tim spotanjem, a tenkove su j.bno pojačali, neki dan bacim 2 stickyja na tenk, i još ga 2 puta sa zoljom pogodim i lik se okrene i samo me prošara, bezveze.

Po meni bi trebale te zolje biti puno jače, a ne da skinem tenku 10-15% kada ga pogodim, a nekad i manje, za infantry je neupotrebljivo ako ga baš direkt ne pogodiš, puno je bolje to bilo na BF4 riješeno.

 

 

 

Moraš ga zveknuti pod što je više moguće pravim kutom, a odiza je još jači dmg.

 

Nije baš ok da 1 inf moze odsolirati tenka čak i ako prosječan tenkista u pitanju. Ali 2jica assaulta ga pojedu ko od šale.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Evo hangara

 Jel ti to zlatna puška svega ti?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
frane998 kaže...

Da, sranje je sa tim spotanjem, a tenkove su j.bno pojačali, neki dan bacim 2 stickyja na tenk, i još ga 2 puta sa zoljom pogodim i lik se okrene i samo me prošara, bezveze.

Po meni bi trebale te zolje biti puno jače, a ne da skinem tenku 10-15% kada ga pogodim, a nekad i manje, za infantry je neupotrebljivo ako ga baš direkt ne pogodiš, puno je bolje to bilo na BF4 riješeno.

 

 

 

Moraš ga zveknuti pod što je više moguće pravim kutom, a odiza je još jači dmg.

 

Nije baš ok da 1 inf moze odsolirati tenka čak i ako prosječan tenkista u pitanju. Ali 2jica assaulta ga pojedu ko od šale.

 To jedino ako se ti i Cyber nađete zajedno na serveru.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
frane998 kaže...

Da, sranje je sa tim spotanjem, a tenkove su j.bno pojačali, neki dan bacim 2 stickyja na tenk, i još ga 2 puta sa zoljom pogodim i lik se okrene i samo me prošara, bezveze.

Po meni bi trebale te zolje biti puno jače, a ne da skinem tenku 10-15% kada ga pogodim, a nekad i manje, za infantry je neupotrebljivo ako ga baš direkt ne pogodiš, puno je bolje to bilo na BF4 riješeno.

 

 

 

Moraš ga zveknuti pod što je više moguće pravim kutom, a odiza je još jači dmg.

Nije baš ok da 1 inf moze odsolirati tenka čak i ako prosječan tenkista u pitanju. Ali 2jica assaulta ga pojedu ko od šale.

 Ako imaš pokupljen ammo prije nego ugledaš tenk (više dinamita i panzerfausta) i ako mu dođeš s leđa i imaš jako puno sreće:

zalijepiš mu sve dinamite koje imaš na guzicu, ispališ panzerfaust u njega i odma ga ubiješ ili jaako ozlijediš. Ako je još živ, obično još jedan panzerfaust spašava situaciju.

Uspjelo mi je više puta, uopće mi nije palo na pamet snimiti.

Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Evo hangara

 Jel ti to zlatna puška svega ti?

 Još nemam sve dijelove, tek skupljam! Polako.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

LOL, ukidaju pasivno spotanje u potpunosti i priznaju da su sjebali TTK na daljinu, te rebalansiraju ponovo mnoge puške u skorom hotfixu:

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/e9oxzo/community_broadcast_improving_update_52/?st=k431ina0&sh=fda223b4

 

Kakav urnebes.

uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

LOL, ukidaju pasivno spotanje u potpunosti i priznaju da su sjebali TTK na daljinu, te rebalansiraju ponovo mnoge puške u skorom hotfixu:

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/e9oxzo/community_broadcast_improving_update_52/?st=k431ina0&sh=fda223b4

Kakav urnebes.

A dugo im je trajao.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield V

Hvala k****

I ovako mi ova nova mapa izgleda jadno i "hladno"  :/

 

Al zato nova puska ebeee keve 😁

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 20:13 (psihoroba).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
frane998 kaže...

Da, sranje je sa tim spotanjem, a tenkove su j.bno pojačali, neki dan bacim 2 stickyja na tenk, i još ga 2 puta sa zoljom pogodim i lik se okrene i samo me prošara, bezveze.

Po meni bi trebale te zolje biti puno jače, a ne da skinem tenku 10-15% kada ga pogodim, a nekad i manje, za infantry je neupotrebljivo ako ga baš direkt ne pogodiš, puno je bolje to bilo na BF4 riješeno.

 

 

 

Moraš ga zveknuti pod što je više moguće pravim kutom, a odiza je još jači dmg.

 

Nije baš ok da 1 inf moze odsolirati tenka čak i ako prosječan tenkista u pitanju. Ali 2jica assaulta ga pojedu ko od šale.

 Zasto nebi bilo u redu da 1 savije tenka?

3x dinamita, 1 aa bomba, 3x piat-a

Pa sta vise druze 😮

15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

LOL, ukidaju pasivno spotanje u potpunosti i priznaju da su sjebali TTK na daljinu, te rebalansiraju ponovo mnoge puške u skorom hotfixu:

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/e9oxzo/community_broadcast_improving_update_52/?st=k431ina0&sh=fda223b4

 

Kakav urnebes.

 Ne treba biti baš doktor znanosti da vidiš kako pasivno spotanje i balans nisu baš u redu. Ali opet nisu potpuno maknuli to, samo trebaš aim imati više na liku nego prije.

A puške su samo malo pojačali, nisu vradili baš totalno na staro.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Dobro, kad malo bolje razmislim u pravu si, ali opcenito mi se ne svidja sto je mali damage sa piatom npr. i na infantry i na tenk.

Po meni ako si vec zalijepio dva sticka na tenk, to ga mora dici u zrak.

Mozda sam jos uvijek u BF4 modu 😁

15 godina
offline
Battlefield V

Pa piat radi veći damage pješadiji nego Panzerfaust i mislim da ima bolji splash damage.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
animosity_frenzy kaže...

LOL, ukidaju pasivno spotanje u potpunosti i priznaju da su sjebali TTK na daljinu, te rebalansiraju ponovo mnoge puške u skorom hotfixu:

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/e9oxzo/community_broadcast_improving_update_52/?st=k431ina0&sh=fda223b4

 

Kakav urnebes.

 Ne treba biti baš doktor znanosti da vidiš kako pasivno spotanje i balans nisu baš u redu. Ali opet nisu potpuno maknuli to, samo trebaš aim imati više na liku nego prije.

A puške su samo malo pojačali, nisu vradili baš totalno na staro.

 

To je ipak veliki samo. Stavili su video kako to izgleda sad i kako će bit:

 

 

Razlika je po meni nebo i zemlja. Ovo što će zapravo vratiti postoji već mjesecima i čak su sad još suzili kut kada se pojavi onaj nametag iznad glave. Mislim da je to čak i dobro rješenje zbog silnog 'vizualnog šuma'.

uteče Medžedža!
16 godina
offline
Battlefield V

Bože kako je ova igra fenomenalna kada se sudare dva solidna tima.

 

I dalje mi se gadi sustav specijalizacije oružja.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Ako imaš pokupljen ammo prije nego ugledaš tenk (više dinamita i panzerfausta) i ako mu dođeš s leđa i imaš jako puno sreće:

zalijepiš mu sve dinamite koje imaš na guzicu, ispališ panzerfaust u njega i odma ga ubiješ ili jaako ozlijediš. Ako je još živ, obično još jedan panzerfaust spašava situaciju.

Uspjelo mi je više puta, uopće mi nije palo na pamet snimiti.

 3 stickya, AT-granade i panzerfaust u dupe za svaki slucaj generalno rjesavaju proeblem.

Ali da je u BF4 bilo bolje, je. Jos kada je server bez 3pp za vozila pa se malo sakrijes, dodes iza tenka sa kompicem, tutnete mu jedan u dupe, tutne drugi... Zapitkivao sam se o svojoj seksualnosti cesto u BF4.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice