Bionic Commando

poruka: 32
|
čitano: 4.694
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Bionic Commando

Nisam naisao na slicnu temu pa odlucih otvoriti ju.Naime,radi se o igri koja je jucer izasla.Danas ju igram i ne mogu prestati .Ovdje pisite svoja misljenja,dozivljaje i tome slicno.Igra od mene zasluzuje cistu cetvorku.Zaista dobra igra za razbit dosadne,vruce ljetne dane Smijeh

 

Za vise informacija o igri pogledajte ovdje

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Bionic Commando

Čekaj jeli besplatna ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bionic Commando

Nije besplatna.Bionic Commando:Rearmed je besplatna igra.Ova je igra prebačena sa konzola nove generacije(Xbox 360,PS3 za neznalice Izlanuo se)tako da nije moguće da bude besplatna.

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Bionic Commando

ali ima besplatan multy barem zasad..igrao sam kod frenda i nije lose sam kaj igraju sami rusi pa nist ne kuzis kaj ko prica

da nema NIKOLE TESLE mi bi danas televizor gledali u MRAKU
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.7.2009 19:15 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bionic Commando

Evo ja upravo izašel iz igre!

Ulaskom u igru dočekat će vas lagana pjesma u glavnom meniu, koji je izveden na zbilja poseban način.

Mijenjanja postavki grafike, osim rezolucije, aspekt ratia i gamme, nema.

Grafika je sama po sebi prilično lijepa, meni osobno na 1680/1050 ide na 20-25fps.

 

Ono kaj nije dobro su kontrole, točnije nemogućnost igranja s gamepadom.

Da se namjestiti kontrole ali (kod mene Rumblepad 2) sve osim pomicanja kamere - za koju je rezerviran isključivo miš :((

To nije ok, a vidim da je itekak igrivo s gamepadom kad su kontrole u obliku Xbox tipki...

Znači, na Logitech Rumblepadu 2 nemre se odvojiti digital i analog ili još bolje rečeno, lijevi analog za kretanje, desni za pomicanje kamere...to je zbilja ogroman propust.

 

Drugi fejl je kaj je default kretanje - hodanje, koje je samo po sebi vrlo sporo.

Da bi trčali, treba stalno držati Y(default), a to poprilično smeta kod igranja.

 

Proizvoljnog sejvanja nema, to je izvedeno zbilja konzolaški.

Neke će ova igra podsjetiti na Prototype, kojeg ja osobno nisam ni probal ali znam da ima skakutanja okolo.

 

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Bionic Commando

Meni je igra predobra, jako je igriva i ima besplatan multiplayer.

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Bionic Commando

Bili meni mogla na moju konfu?

16 godina
offline
RE: Bionic Commando
hrvatskafarkasevec kaže...

ali ima besplatan multy barem zasad..igrao sam kod frenda i nije lose sam kaj igraju sami rusi pa nist ne kuzis kaj ko prica

Kak misliš besplatni multiplayer?

Besplatni acc sa osobnim nickom i davanjem e-maila ili kaj?

Misliš na multi online ili multi lan?

U igri postoji i jedno i drugo.

 

U LAN opciji ima DM, TDM i CTF sa nekoliko mapa...

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
offline
RE: Bionic Commando
Cherina15 kaže...

Bili meni mogla na moju konfu?

mislim da ne bi ali vrijedi probat ima Pixel Shader 2 karticu a danasnje igre nemres igrat bez PS3,zao mi jeNeodlučan

Batman je zakon!
15 godina
protjeran
offline
RE: Bionic Commando
Armor kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

ali ima besplatan multy barem zasad..igrao sam kod frenda i nije lose sam kaj igraju sami rusi pa nist ne kuzis kaj ko prica

Kak misliš besplatni multiplayer?

Besplatni acc sa osobnim nickom i davanjem e-maila ili kaj?

Misliš na multi online ili multi lan?

U igri postoji i jedno i drugo.

 

U LAN opciji ima DM, TDM i CTF sa nekoliko mapa...

ne lan bas pravi probaj account napravit pa ces vidjet...frend tak igra ima nick i pass sam kaj je dosta velik lagg

da nema NIKOLE TESLE mi bi danas televizor gledali u MRAKU
15 godina
offline
Bionic Commando

ja sam probao malo igrati i nikakvog lagga nisam osjetio.

Pitanje:kada stisnem statistiku pisu igraci onda desno od toga kill ,deaths a kaj je ono trece ping?

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Bionic Commando

zapeo sam na 47% igre i nemogu dalje.trebam proci onog buraq helicoptera.stanem se pred njega s bazukom i nece mi ga nanisaniti i nemogu ga pogoditi nikako.dali netko zna sto uciniti?

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Bionic Commando

Tu sam se i ja malo mucil s nisanenjem. Ja sam nisanil u sredinu i sa strane i pokazao mi se target lock, pa kad ispalis prati ga sam kaj poslije prvog puta kaj ga pogodis stalno salje rakete koje odvrate tvoje pa sam ja puco tri odjedanput posto ih je mogao odvratit samo 2.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2009 23:20 (Lasta).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bionic Commando

Evo ja danas ujutro oko 2:20h probo nakratko nekih 5 minuta, igra izgleda odlicno puno lijepse nego prototype i i manje zahtjevnija je kolko sam skuzio igra ide jako glatko bar meni. Kontrole nisu bas zeznute doduse nisam ni dosos do zapetljavanja radnje itd.. ali puno puno vise mi se na prvi pogled svida od prototype

14 godina
protjeran
offline
RE: Bionic Commando
Armor kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

ali ima besplatan multy barem zasad..igrao sam kod frenda i nije lose sam kaj igraju sami rusi pa nist ne kuzis kaj ko prica

Kak misliš besplatni multiplayer?

Besplatni acc sa osobnim nickom i davanjem e-maila ili kaj?

Misliš na multi online ili multi lan?

U igri postoji i jedno i drugo.

 

U LAN opciji ima DM, TDM i CTF sa nekoliko mapa...

Ne mislia je besplatni multiplayer ka šta je Battlefield Heroes, Combat Arms- igru koja se može besplatno skinit i igrat u multiu.

16 godina
offline
RE: Bionic Commando
Armor kaže...

Ono kaj nije dobro su kontrole, točnije nemogućnost igranja s gamepadom.

Da se namjestiti kontrole ali (kod mene Rumblepad 2) sve osim pomicanja kamere - za koju je rezerviran isključivo miš :((

To nije ok, a vidim da je itekak igrivo s gamepadom kad su kontrole u obliku Xbox tipki...

Znači, na Logitech Rumblepadu 2 nemre se odvojiti digital i analog ili još bolje rečeno, lijevi analog za kretanje, desni za pomicanje kamere...to je zbilja ogroman propust.

To ti je zato što Rumblepad koristi Direct Input.

Sa xbox controllerom sigurno možeš igrati bez problema.

 

To zapravo u jednu ruku i nije propust kod same igre.

 

xinput je novija tehnologija i puno je lakše isprogramirati nešto za njega u odnosu na Direct Input, zato dosta igara nema podršu za controllere tipa Rumblepad, dok sa xbox controllerom radi normalno.

 

Što se tiče same igre, po screenovima se čini guba, malo sam i čitao o njoj i vjerujem da ću zaigrati.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
protjeran
offline
RE: Bionic Commando

Ne nije tak mislil. Mislil je da imas single i multi u jednoj igri, al nemas serijski broj. Tak da sam odes pod Multiplayer Online napravis Username i das im email. Pa oni tebi posalju lozinku. I to je sve nitkop nis ne pita za serijski sam udes i igras.

15 godina
neaktivan
offline
Bionic Commando

Kako srediti ona dva robota na 26%,nemam baš puno municije,a i sve ispucam na samo jednoga i ne uspijem ga skroz srediti?

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Bionic Commando

Moraš ih u leđa tuć.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2009 18:43 (Lasta).
15 godina
neaktivan
offline
Bionic Commando

Igrica je prva liga,samo mie živciraju oni šugavi snajperisti :)

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bionic Commando

Ja sam mislio da je ovo free roam igra kada ono linearnost do bola. Go to checkpoint i tako cijelu igru. Ma daj ajde to malo sto mozes se razbacivat kao spiderman nije nista posebno, grafika je nesto tipa prototype. Nista posebno -.-'

This is usually the part where people start screaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bionic Commando

Igra li itko multiplayer?

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bionic Commando

ja sam ga malo igrao ne svida mi se pretjerano pa sam odustao.

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Bionic Commando

Igra je zabavna za jednom preć i to je to, ja sam se zabavio u ta 2 dana što sam ga igrao i probao sam MP koji je nemoguće igrat zbog lagga.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bionic Commando

Ne znam isplati li se skidat, meni se čini prototype bolji od tog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bionic Commando

meni je prototype cisti promasaj.ovo mi se puno vise svida od prototypea.prototype 5.5/10 ,bionic commando 7.9/10

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Bionic Commando

koliko sam vidio na slikama ovaj lik ima ruku na nadograđivanje

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bionic Commando

Bionic Commando se ne može uspoređivati s Prototype. BC je linearnija igra, Prototype je nelinearna i više kao GTA. To su dvije vrste, može se samo mjeriti zabavnost, ali i to je subjektivno. Meni je Prototype zabavniji upravo zbog divljačkog ludovanja s modifikacijama, trčanjem po zgradama, letenjem, pretvaranjem u druge likove, biranja što ćeš raditi, itd a i igra je optimizirana izvrsno.

 

Od Bionic Commando sam dobio što sam i očekivao - konzolašku preradu, linearnost i neka ograničenja, ali vrijedi se zabaviti, svakako.

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2009 9:50 (Faerdhur).
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Bionic Commando

Jel znat tko na koji način se hacka relay?Neodlučan

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bionic Commando

:p ping ti je brzina veze .. tj. brzina uploada :) (sta je veci to je ping manji =)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice