Call of Duty 8

poruka: 87
|
čitano: 18.967
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Call of Duty 8

Nemrem reč da ne volim call of duty serijal, al mislim da su se trebali ugledat na Team Tortreess 2, koji traje več par godina bez da su izdavali nastavke i uzimali lovu od ljudi, nego ga cijelo vrijeme unaprjeđuju bez da naplate ništa a kamoli set staza 15 eura.

FOR THE HORDE
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty 8

Mislim da je ovo pomalo čudno, infinity ward se totalno odvojio od Cod-a, prekinuta je tradicija, sad izlazi Cod 8 i MW3 u isto vrijeme

kao da se natječu

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
 
0 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8
Mitch kaže...

Mislim da je ovo pomalo čudno, infinity ward se totalno odvojio od Cod-a, prekinuta je tradicija, sad izlazi Cod 8 i MW3 u isto vrijeme

kao da se natječu

IW nece izdat MW3 ja mislim...oni kao rade na nekoj novoj MMO igri

15 godina
offline
RE: Call of Duty 8
-Desmond- kaže...

IW nece izdat MW3 ja mislim...oni kao rade na nekoj novoj MMO igri

pročitaj zadnji red prvog posta

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
15 godina
offline
Call of Duty 8

Ja furam samo četvorku, platio origigi key i derem za gušt, hebeš grafiku, trebaju izbaciti pack s mapama

I do what I must because I can
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty 8
Katana kaže...

Ja furam samo četvorku, platio origigi key i derem za gušt, hebeš grafiku, trebaju izbaciti pack s mapama

ja skidam custom mape, predobre su mi, pogotovo ona s heličem iz mw2 ali je još veća

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
14 godina
offline
Call of Duty 8

Pošto neću ništa platit ovo nego ilegalno nabavit ne vidin zašto da ne prođen barem singleplayer. Ionako neću imat šta radit osim ako ne bude koja bolja igra. Inače ka i ostali velik dio forumaša smatran da su cod2 i cod4/6 vrh toga serijala. Ali eto... pohlepa je gadna stvar.

Na svijetu postoji 10 vrsta ljudi. Oni koji znaju binarni sustav i oni koji neznaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty 8

@Sirka666:U početku sam i ja igrao s piratskim sp i mp, ali igra vrijedi svake kune jer je jedna igra legendarna

I do what I must because I can
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 8

bože....

meni fali WWII, hebiga kad sam fanatik Cool

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=0MRmxfLuNto&NR=1"]Odgovor na 90% postova[/URL]
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty 8

pa oće onda iduće godine izaći mw3 ili će ga ovaj mijenjati (možda i oba izađu, ko zna, lud je activision)

 

mislim da će taj cod8 biti mmofps...

bc2: SaPPhir3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8
hrvatskafarkasevec kaže...

Da dobro ste procitali ovo je tema o Cod-u pod rednim brojem 8

prva vijest je tu 

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=259407

 

na igri radi Sledgehammer games 

ona bi trebala doc 2011 godine 

isto kada i infinitiward-ov novi ModernWarfare

 

 

Vise neradi IW CoD-ove, nego Treyarch i taj novi Sledgehammer koji ce napravit MW3, a IW ce pravit neki MMO CoD.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8
Tsar kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

Da dobro ste procitali ovo je tema o Cod-u pod rednim brojem 8

prva vijest je tu 

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=259407

 

na igri radi Sledgehammer games 

ona bi trebala doc 2011 godine 

isto kada i infinitiward-ov novi ModernWarfare

 

 

Vise neradi IW CoD-ove, nego Treyarch i taj novi Sledgehammer koji ce napravit MW3, a IW ce pravit neki MMO CoD.

Gjde si to procitao da vise nece raditi MW3?Ako nisi procitao taj clanak-"Sledgehammer's Call Of Duty game will be an 'adventure FPS' spin-off from the CoD series - and shouldn't affect the arrival of Infinity Ward's 'proper' next entry in the franchise in 2011."

13 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8

Ovo je za mene čista sprdačina Call of Duty serijala. Sad će ovi kreteni od FPS-a napraviti takvu glupost.

 

 

.....

14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8
Archy kaže...

Call of duty je propao prvo sam modern warfare 2,jos neznamo za cod7 al za mene iskreno propao jer ni ove nove igre nemogu nadmasiti cod2 i cod4 :) barem moje misljenje

istina...cod1,uo,cod2,cod4 najjace igrice i najbolji serijali ikada! a ovo danas samo nastavak za nastavkom a sve losije od losijeg..

13 godina
protjeran
offline
Call of Duty 8

CoD1,CoD2,CoD3,CoD4,CoD5 (mp sranje al sp je odličan) a ovo sve dalje je čisto sranje mw2 samo načas nabacana,kratka i dosadna igra sa lošom pričom....sad konji upropastiše CoD serijal....Black Ops će biti iste grafike ko mw2 samo druga priča i opet veliko sranje i propast..a i CoD isto...trebali bi stvoriti novi serijal igre...pa ćemo se mi danas mladi gameri sjećati CoD-a za 15-20 godina Plač....stvarno me dirne ova legenda o CoD-u....previše se sad preseravaju..još nije kasno da se ne upropasti CoD serijal...dobro nek izbace sad Black Ops..al 8-ica je stvarno preseravanje...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8
obožavam_slagati_konfe kaže...

CoD1,CoD2,CoD3,CoD4,CoD5 (mp sranje al sp je odličan) a ovo sve dalje je čisto sranje mw2 samo načas nabacana,kratka i dosadna igra sa lošom pričom....sad konji upropastiše CoD serijal....Black Ops će biti iste grafike ko mw2 samo druga priča i opet veliko sranje i propast..a i CoD isto...trebali bi stvoriti novi serijal igre...pa ćemo se mi danas mladi gameri sjećati CoD-a za 15-20 godina Plač....stvarno me dirne ova legenda o CoD-u....previše se sad preseravaju..još nije kasno da se ne upropasti CoD serijal...dobro nek izbace sad Black Ops..al 8-ica je stvarno preseravanje...

cod3 nije bio baš proslavljen..mw2 loša priča? ima jedan od najbolji sp ikada. multiplayer s pravom ekipom je uživancija.

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
13 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 8
djdomi kaže...
obožavam_slagati_konfe kaže...

CoD1,CoD2,CoD3,CoD4,CoD5 (mp sranje al sp je odličan) a ovo sve dalje je čisto sranje mw2 samo načas nabacana,kratka i dosadna igra sa lošom pričom....sad konji upropastiše CoD serijal....Black Ops će biti iste grafike ko mw2 samo druga priča i opet veliko sranje i propast..a i CoD isto...trebali bi stvoriti novi serijal igre...pa ćemo se mi danas mladi gameri sjećati CoD-a za 15-20 godina Plač....stvarno me dirne ova legenda o CoD-u....previše se sad preseravaju..još nije kasno da se ne upropasti CoD serijal...dobro nek izbace sad Black Ops..al 8-ica je stvarno preseravanje...

cod3 nije bio baš proslavljen..mw2 loša priča? ima jedan od najbolji sp ikada. multiplayer s pravom ekipom je uživancija.

hahahahah najbolji sp ikada LoL CoD4 ga dere u sve ejdnom segmentu priče i gameplaya...priča mu je jako loša i ne uzbudljiva..CoD4 ima vrlo dobru,zanimljivu i uzbudljivu priču..ja se sav naježim kad je igram a ono El-Asad i Zhakarov imam osjećaj kao da sam u novom hladnom ratu..

16 godina
offline
Call of Duty 8

Neznam jeste vidili na game.co.uk ali preorder je samo 130 funti. I dobijes neki glupiu auto na baterije. Jesu oni normalni!?

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Call of Duty 8
obožavam_slagati_konfe kaže...

hahahahah najbolji sp ikada LoL CoD4 ga dere u sve ejdnom segmentu priče i gameplaya...priča mu je jako loša i ne uzbudljiva..CoD4 ima vrlo dobru,zanimljivu i uzbudljivu priču..ja se sav naježim kad je igram a ono El-Asad i Zhakarov imam osjećaj kao da sam u novom hladnom ratu..

  IMHO, MW2 je lošij od COD4 po pitanju SP komponente, ali nipošto nije loš i nije daleko od COD4. COD4 je bolji od MW2 po:

- Atmosfera je nešto nabrijanija i soundtrack je bolji, mogucnost naginjanja

 

MW2 SP je bolji od COD4 po:

- Drastično se manje osjete skripte u AI-u

- Prostor je veći

- Priča je dinamičnija i više je filmskih scena

- Grafika je bolja

 

Na kraju kad se sve sagleda, obje igre su tu negdje po pitanju SP komponente, u MP djelu MW2 nema dedicated servera što je mnoge ljubitelje COD4 odvratilo od igranaj i igra je poprilično brzo zamrla nakon izlaska.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 20:30 (Weky).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8
obožavam_slagati_konfe kaže...
djdomi kaže...
obožavam_slagati_konfe kaže...

CoD1,CoD2,CoD3,CoD4,CoD5 (mp sranje al sp je odličan) a ovo sve dalje je čisto sranje mw2 samo načas nabacana,kratka i dosadna igra sa lošom pričom....sad konji upropastiše CoD serijal....Black Ops će biti iste grafike ko mw2 samo druga priča i opet veliko sranje i propast..a i CoD isto...trebali bi stvoriti novi serijal igre...pa ćemo se mi danas mladi gameri sjećati CoD-a za 15-20 godina Plač....stvarno me dirne ova legenda o CoD-u....previše se sad preseravaju..još nije kasno da se ne upropasti CoD serijal...dobro nek izbace sad Black Ops..al 8-ica je stvarno preseravanje...

cod3 nije bio baš proslavljen..mw2 loša priča? ima jedan od najbolji sp ikada. multiplayer s pravom ekipom je uživancija.

hahahahah najbolji sp ikada LoL CoD4 ga dere u sve ejdnom segmentu priče i gameplaya...priča mu je jako loša i ne uzbudljiva..CoD4 ima vrlo dobru,zanimljivu i uzbudljivu priču..ja se sav naježim kad je igram a ono El-Asad i Zhakarov imam osjećaj kao da sam u novom hladnom ratu..

nije uzbudljivo kad te naganja cijelo selo i oće te ubiti a ti trčiš bez oružja do helija da se spasiš?

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
15 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 8
tnakir kaže...

Neznam jeste vidili na game.co.uk ali preorder je samo 130 funti. I dobijes neki glupiu auto na baterije. Jesu oni normalni!?

to je za black ops 

a sad neznam za taj auto po meni ima vecu funkcionalnost neg 

onaj nightvision koji se dobio uz mw2 (ima kameru i microfon lol)

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8
hrvatskafarkasevec kaže...
tnakir kaže...

Neznam jeste vidili na game.co.uk ali preorder je samo 130 funti. I dobijes neki glupiu auto na baterije. Jesu oni normalni!?

to je za black ops 

a sad neznam za taj auto po meni ima vecu funkcionalnost neg 

onaj nightvision koji se dobio uz mw2 (ima kameru i microfon lol)

baš se pitam kakva je kvaliteta kamere i mic-a...

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
13 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 8
djdomi kaže...
obožavam_slagati_konfe kaže...
djdomi kaže...
obožavam_slagati_konfe kaže...

CoD1,CoD2,CoD3,CoD4,CoD5 (mp sranje al sp je odličan) a ovo sve dalje je čisto sranje mw2 samo načas nabacana,kratka i dosadna igra sa lošom pričom....sad konji upropastiše CoD serijal....Black Ops će biti iste grafike ko mw2 samo druga priča i opet veliko sranje i propast..a i CoD isto...trebali bi stvoriti novi serijal igre...pa ćemo se mi danas mladi gameri sjećati CoD-a za 15-20 godina Plač....stvarno me dirne ova legenda o CoD-u....previše se sad preseravaju..još nije kasno da se ne upropasti CoD serijal...dobro nek izbace sad Black Ops..al 8-ica je stvarno preseravanje...

cod3 nije bio baš proslavljen..mw2 loša priča? ima jedan od najbolji sp ikada. multiplayer s pravom ekipom je uživancija.

hahahahah najbolji sp ikada LoL CoD4 ga dere u sve ejdnom segmentu priče i gameplaya...priča mu je jako loša i ne uzbudljiva..CoD4 ima vrlo dobru,zanimljivu i uzbudljivu priču..ja se sav naježim kad je igram a ono El-Asad i Zhakarov imam osjećaj kao da sam u novom hladnom ratu..

nije uzbudljivo kad te naganja cijelo selo i oće te ubiti a ti trčiš bez oružja do helija da se spasiš?

ma aj to bi se moglo nazvati uzbudljivim al i to je jako kratko...i fali takvih scena u igri..sve je skarabudženo...igra jednostavno nema elementa za uzbuđivanje

15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8

Taj dio mi je najbolji, adrenalin lupa, ali opet imam osjećaj da sam do negdje vidio...... Ah da, ona prva misija iz cod4, u brodu, čak ima i onaj ''Jump for it'' dio. Po meni cod4 i MW2 imaju odlične i SP i MP, i ne treba ih uspoređivati nego jednostavno zaigrati cod4 SP i čim završite pokrenuti MW2 SP, tako imate ono filmsko iskustvoCool

Life taker and heart breaker
13 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 8
The Geek kaže...

Taj dio mi je najbolji, adrenalin lupa, ali opet imam osjećaj da sam do negdje vidio...... Ah da, ona prva misija iz cod4, u brodu, čak ima i onaj ''Jump for it'' dio. Po meni cod4 i MW2 imaju odlične i SP i MP, i ne treba ih uspoređivati nego jednostavno zaigrati cod4 SP i čim završite pokrenuti MW2 SP, tako imate ono filmsko iskustvoCool

dobar post,nema šta,al meni je i dalje cod mw2 glup...trebalo je tu ubaciti dosta takvih momenata..npr šuljanje po ventilacijskim otvorima...silent assasinations..i još toga da bi se to moglo nazvati savršenom igrom

15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 8

sam početak mw2. uvod, kad sam skinuo igru to je bilo nešto najbolje. kad gledaš taj uvod imaš neki najbolji osjećaj.

onda invazija na ameriku kad makarov napravi plan. prvo ide lagano, a kasnije(po noći) akcija. u jednom dijelu si bez oružja i nestane struje(emp).

onda lov na sheparda...da mi je još jedanput proć slično iskustvo...ali activision zasrao serijal. sp je odličan...

također kad si s priceom u onoj špilji, kad bježiš iz kuće u kojoj si uzeo "usb". onda shepard ubije.

još je dobro kad si sam među 50000000 neprijatelja i trčiš do auta. ubiju vozača i moraš vozit do helija...

just awesome!

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 20:46 (djdomi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Call of Duty 8
djdomi kaže...

sam početak mw2. uvod, kad sam skinuo igru to je bilo nešto najbolje. kad gledaš taj uvod imaš neki najbolji osjećaj.

onda invazija na ameriku kad makarov napravi plan. prvo ide lagano, a kasnije(po noći) akcija. u jednom dijelu si bez oružja i nestane struje(emp).

onda lov na sheparda...da mi je još jedanput proć slično iskustvo...ali activision zasrao serijal. sp je odličan...

Da, SP je u globalu dosta dobar, al ipak se nemoze reci najboljim SP dosada (predaleko je od toga), a jos manje da je loš.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 8
obožavam_slagati_konfe kaže...

CoD1,CoD2,CoD3,CoD4,CoD5 (mp sranje al sp je odličan) a ovo sve dalje je čisto sranje mw2 samo načas nabacana,kratka i dosadna igra sa lošom pričom....sad konji upropastiše CoD serijal....Black Ops će biti iste grafike ko mw2 samo druga priča i opet veliko sranje i propast..a i CoD isto...trebali bi stvoriti novi serijal igre...pa ćemo se mi danas mladi gameri sjećati CoD-a za 15-20 godina Plač....stvarno me dirne ova legenda o CoD-u....previše se sad preseravaju..još nije kasno da se ne upropasti CoD serijal...dobro nek izbace sad Black Ops..al 8-ica je stvarno preseravanje...

HAHAHAHAHAH

da... bas..

If you hurry up, you might get your arm back!/// 'cause 50 cent isn't enough for this game///http://cod4ever.freeforums.org/index.php//Pokvario se Thump Up, umjesto njega klikni Hvala :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 21:18 (I Am Alive).
14 godina
offline
Call of Duty 8

COD MW2 je vrlo dobar ako ga gledate kao jednu igru bez svoga prethodnika, ali ako racunate COD4 onda MW2 gubi na ocjeni, jer izgleda kao vrlo dobra kopija COD-a 4, jednostavno nema dovoljno novih stvari da bi to bio odlican nastavak...

Uzmite za primjer GTA 4 i njegove epizode, bil bilo fer da su te epizode ispale GTA V?

Al dobro, COD novi ni ne moze bit toliko razlicit od prethodnika kad svake godine izdaju "novu igru" koja izgleda kao neka odlicna epizoda ili nesto slicno...

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2010 0:15 (frenky17).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty 8

 

 

Poslije partije za kompom fino ideš van s ekipom furat autiće

Do the inposible, see the invisible ROW ROW FIGHT THE POWER
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice