Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 597.997
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ovako za polupismene.

 

Crossplay = PS4+XBOX

 

PC + PC, za izopćene vladare FPS-a nema crossplaya, i za 3 mjeseca će playerbase biti 2000 ...

 

Izraz smećari se nije odnosio na komunalne radnike, nego na konzole=smeće, konzolaši=smeće (šala, ne se uvrijediti, ako se uvrijedi netko, njegov problem).

Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jarvan kaže...

Ovako za polupismene.

 

Crossplay = PS4+XBOX

 

PC + PC, za izopćene vladare FPS-a nema crossplaya, i za 3 mjeseca će playerbase biti 2000 ...

 

Izraz smećari se nije odnosio na komunalne radnike, nego na konzole=smeće, konzolaši=smeće (šala, ne se uvrijediti, ako se uvrijedi netko, njegov problem).

 S kim se ti boriš?

 

Cross-platform play za ovaj COD podržava PC, Xbox i PS.

 

Za ovo o 2000 igrača će vrijeme reći.

 

A za ove fore "oko konzolaši = smećari" neću ni komentirati jer sam odavno završio osnovnu školu.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 11:11 (Dodinho).
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Noup (a bitter soup), crossplay u MW je ili uključen (pa trpa PC, PS4, XBOX sve skupa) ili isključen (pa vas stavi s istom platformom).

Nije crossplay samo između konzola a PC odvojen.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 22:17 (191x7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...
Jarvan kaže...

Ovako za polupismene.

 

Crossplay = PS4+XBOX

 

PC + PC, za izopćene vladare FPS-a nema crossplaya, i za 3 mjeseca će playerbase biti 2000 ...

 

Izraz smećari se nije odnosio na komunalne radnike, nego na konzole=smeće, konzolaši=smeće (šala, ne se uvrijediti, ako se uvrijedi netko, njegov problem).

 S kim se ti boriš?

 

Cross-platform play za ovaj COD podržava PC, Xbox i PS.

 

Za ovo o 2000 igrača će vrijeme reći.

 

A za ove fore "oko konzolaši = smećari" neću ni komentirati jer sam odavno završio osnovnu školu.

 Aj hvala bogu ...

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jarvan kaže...

Ovako za polupismene.

 

Crossplay = PS4+XBOX

 

PC + PC, za izopćene vladare FPS-a nema crossplaya, i za 3 mjeseca će playerbase biti 2000 ...

 

Izraz smećari se nije odnosio na komunalne radnike, nego na konzole=smeće, konzolaši=smeće (šala, ne se uvrijediti, ako se uvrijedi netko, njegov problem).

Sve tri platforme su uključene u crossplay s tim da prije početka igranja točno vidiš pored svakog igrača oznaku na kojoj platformi igra + na koji način igra (kontroler ili tipkovnica).

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jarvan znaci nisi u pravu, ajde sad se lijepo ispričaj...

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Skilledžija kaže...
Jarvan kaže...

Ovako za polupismene.

 

Crossplay = PS4+XBOX

 

PC + PC, za izopćene vladare FPS-a nema crossplaya, i za 3 mjeseca će playerbase biti 2000 ...

 

Izraz smećari se nije odnosio na komunalne radnike, nego na konzole=smeće, konzolaši=smeće (šala, ne se uvrijediti, ako se uvrijedi netko, njegov problem).

Sve tri platforme su uključene u crossplay s tim da prije početka igranja točno vidiš pored svakog igrača oznaku na kojoj platformi igra + na koji način igra (kontroler ili tipkovnica).

 Ovo, jel? 

Kontroler je konzola, miš je pc.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...

 Ovo, jel? 

Kontroler je konzola, miš je pc.

Ne sjećam se detaljno kako je izgledalo, ali se sjećam da smo se čudili da nas je stavilo u lobby sa PS igračima.

Pogotovo mi je bilo čudno što je pored nekih na PS-u bila oznaka da igraju s kontrolerom.

Bilo je otprilike pola PS, a pola PC igrača - barem prema onim oznakama pored imena.

[19xx] 4ntraks
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igrao sam betu na Ps4 pro. Ps4 ima svoju ikonu, xbox svoju i pc svoju. Rasturio sam sa snajperom. U jednoj partiji mi omjer kill death bio 15 (15/1); Igrao sam samo team deathmatch.

shit happens too often
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...

 Ovo, jel? 

Kontroler je konzola, miš je pc.

Daj, kakav je ovo fotošop?

 

Kolko znam samo je u lobbyju bilo prikazano ko na čemu igra, unutar runde se nije moglo vidjeti.

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

U beti je pušteno svi protiv svih, namjerno i to su potvrdili.

 

Full game ovako: 

 

i dalje gamepad vs. gamepad, miš vs. miš.

konzolaš s mišem vs. glorious pc player

 

pc player + konzolaši u partyu vs. ostali u istim kombinacijama.

 

gamepad konzole vs. pc miš = ne.

 

U suštini tako je složeno, tj. će bit.

 

191x7 kaže...

Noup (a bitter soup), crossplay u MW3 je ili uključen (pa trpa PC, PS4, XBOX sve skupa) ili isključen (pa vas stavi s istom platformom).

Nije crossplay samo između konzola a PC odvojen.

 kakav mrtvi mw3?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 15:30 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Daj, kakav je ovo fotošop?

 

Kolko znam samo je u lobbyju bilo prikazano ko na čemu igra, unutar runde se nije moglo vidjeti.

 .... izgleda ko kraj runde i scoreboard, a kolko se sjecam na pocetku i na kraju si mogao vidjeti..... jebat ga, sad mi zao kaj nisam slikao runde hqera kad sam bio jedini s misem na serveru ....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

https://www.callofduty.com/mobile

 

https://www.hcl.hr/vijest/besplatni-call-of-duty-mobile-moci-ce-se-igrati-pc-misem-tipkovnicom-146231/?fbclid=IwAR0noqkMcxXOluBCHwxxh9_7osr9YAtp1zSaz5okcIRMATWrt9_Sa_VxpAc

kome se neda čekati a oće ruku trenirati 

 

uskoro će i ovo i moći će se na pc, izgleda loše, ali jebat ga koliko para toliko muzike 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 15:18 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jarvan kaže...
ZGamer kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Jarvan kaže...

A mogu se kladit u plaću, da ovaj MW za 3 mjeseca će imati jedva 2000 igrača.

 Može! Ja se u svoju mjesečnu plaću kladim da će imati daleko više od 2000 igrača nakon tri mjeseca od izlaska.

 ...svaki nastavak Coda ljepi  jedno te istu poruku...ne nadaj se previše 

 Aj mali ne seri, nađi jednu ... ajde molim te.

 

Naravno, mislio sam samo na PC, za smećare ne brinem.

 Maji se naljutio? ...a pamćenje kao u morske ribice 

 

...stalno nešto pričao o nekoj štednji,a tadašnji avatar od crne alfe 

 

Imamo internet ratnika...stvarno sam ga dirnuo kad se prijeti u privatnim porukama 

 

...Balonja ne pratim ja tebe od 2017-te...ali kad neko prospe proljev to ostaje zabilježeno u normalno razvijenom ljudskom mozgu 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 22:32 (ZGamer).
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
191x7 kaže...

Noup (a bitter soup), crossplay u MW3 je ili uključen (pa trpa PC, PS4, XBOX sve skupa) ili isključen (pa vas stavi s istom platformom).

Nije crossplay samo između konzola a PC odvojen.

 kakav mrtvi mw3?

 

 Tipfeler. Nisam ni skužio da sam pisao MW3.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...

Impresivan popis modova

 Bolesno velika lista, a broj mapa se nezna još?

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
8 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav ekipa,

 

Nakon pun k.. i osamsto odlucih kupit ovu igru medjutim zanima me jel jeftinije kupiti preorder ili cekati da izadje igra koja je razlika u cijeni,,isto tako me zanima nude na battle.net 3 razlicite igre max cijena je 100€ ne kuzim st ase tamo dobije a da se u osnovnom paketu ne dobije..isto me tako zanima hoce li biti tesko grindanje odnosno hoce li se mikrotrasakcijama moci uzeti oruzje koje klasican igrac bez dodatnog placanja nece moci imati? molim vas da mi netko odgovori hvala unaprijed :) !

Slovo sto ga Ante kovo
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pričekaj da se Cyber ustane i odgovori. On voli pomagati ljudima

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Pravi filantop, iako bi čovjek mislio da je to fila po nicku, on je potpuno suprotno :P
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

E to su prava pitanja.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
lndestructible kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Nakon pun k.. i osamsto odlucih kupit ovu igru medjutim zanima me jel jeftinije kupiti preorder ili cekati da izadje igra koja je razlika u cijeni,...

Ovo može znati samo kristalna kugla, ali ako gledamo prema ostalim igrama, cijena po izlasku će biti ista kao i preorder.

Ako će biti lošija prodaja, za koji tjedan će možda biti nekakav popust, black friday.. il tako nešto. 

 

lndestructible kaže...

,isto tako me zanima nude na battle.net 3 razlicite igre max cijena je 100€ ne kuzim st ase tamo dobije a da se u osnovnom paketu ne dobije.

 U pitanju su skinovi. Znači nema razlike u oružjima i mapama.

Ako te zanimaju skinovi, morat ćeš sam proučiti koja je razlika.

 

 

lndestructible kaže...

.isto me tako zanima hoce li biti tesko grindanje odnosno hoce li se mikrotrasakcijama moci uzeti oruzje koje klasican igrac bez dodatnog placanja nece moci imati?

 Ovo ćemo saznati tek kad igra izađe, a ako će biti gadovi (što je isto lako moguće) tek će u nekom slijedećem patchu/DLC-u uvesti mikrotransakcije s oružjem.

 

 

lndestructible kaže...

molim vas da mi netko odgovori hvala unaprijed :) !

 

 Izvoliš.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2019 10:08 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
red_bull kaže...

Jarvan znaci nisi u pravu, ajde sad se lijepo ispričaj...

 Bilo je što od ovoga?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...
red_bull kaže...

Jarvan znaci nisi u pravu, ajde sad se lijepo ispričaj...

 Bilo je što od ovoga?

 Bilo je ko naslov filma.

Koristite blage riječi i jake argumente
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

jel vi kužite da je zapravo ovaj dark edition MW najbolje kupiti? držiš fino taj night vision naočale pored kreveta, i onda kad trebaš nešto po noći, npr. otići pišati i fino ih staviš na glavu, ne moraš ni svjetlo paliti. i nema više zapišavanja oko daske u mraku. reći ću ženi da mi to kupi, to je njoj ulaganje a ne trošak

Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ma ti si ljudina samo takva odgovaras kao novinar puno ti hvala za skinove ako mislimo na oruzija I odjecu to me totalno ne zanima ni 5% da ne Kazem koju ruzniju rijec puno ti hvala ziv bio :) !
Slovo sto ga Ante kovo
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Uz skuplje verzije dobije se nekoliko "operatera" iz COD4:MW, dakle skinovi s oružjem. Vrijedi svake lipe, samo što ne plaćate u kunama pa ni nema smisla.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...
lndestructible kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Nakon pun k.. i osamsto odlucih kupit ovu igru medjutim zanima me jel jeftinije kupiti preorder ili cekati da izadje igra koja je razlika u cijeni,...

Ovo može znati samo kristalna kugla, ali ako gledamo prema ostalim igrama, cijena po izlasku će biti ista kao i preorder.

Ako će biti lošija prodaja, za koji tjedan će možda biti nekakav popust, black friday.. il tako nešto. 

 

lndestructible kaže...

,isto tako me zanima nude na battle.net 3 razlicite igre max cijena je 100€ ne kuzim st ase tamo dobije a da se u osnovnom paketu ne dobije.

 U pitanju su skinovi. Znači nema razlike u oružjima i mapama.

Ako te zanimaju skinovi, morat ćeš sam proučiti koja je razlika.

 

 

lndestructible kaže...

.isto me tako zanima hoce li biti tesko grindanje odnosno hoce li se mikrotrasakcijama moci uzeti oruzje koje klasican igrac bez dodatnog placanja nece moci imati?

 Ovo ćemo saznati tek kad igra izađe, a ako će biti gadovi (što je isto lako moguće) tek će u nekom slijedećem patchu/DLC-u uvesti mikrotransakcije s oružjem.

 

 

lndestructible kaže...

molim vas da mi netko odgovori hvala unaprijed :) !

 

 Izvoliš.

 

 I da li se još netko pita zašto studiraš petnaest godina.............

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...
red_bull kaže...

Jarvan znaci nisi u pravu, ajde sad se lijepo ispričaj...

 Bilo je što od ovoga?

 Pobegel je... Pi...a

(G)jokaCRO ingame
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

pokusao sad preko hole kupiti, napravio novi acc sve je u rub ali kad dodje da odaberem karticu me izbaci, probam i paypal isto, jedino me posalje kad odaberem sberbank. jel zna neko rjesenje ako je uspio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dennocro kaže...

pokusao sad preko hole kupiti, napravio novi acc sve je u rub ali kad dodje da odaberem karticu me izbaci, probam i paypal isto, jedino me posalje kad odaberem sberbank. jel zna neko rjesenje ako je uspio?

 zašto jendostvano ne pukneš neki vpn i preko njega. par strana prije sam dao tutorial.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice