Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 597.305
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
manipulator kaže...

Gledam baš sinoć malo stream dr. Disrespect, on je na pc, ja sam na ps4. 

Lik ima sniiper i smg.. Ja mogu samo na ps4 nosit pištolj, 1 pušku i one specijalne? Neki bug ili?? 

 Na PC-u možeš nositi više oružja i municije jer ima više diskovnog prostora

11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jesi mene naso na uranak jebavati?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
manipulator kaže...

Jesi mene naso na uranak jebavati?? 

 Netko se na lijevu nogu ustao...

 

سمندری ڈاکو
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Početnik sam u codu pogotovo na ps4, zato pitam lijepo, jer teško objasniti i napisati u jednoj ili 2 rečenice? Mislim stvarno 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...

Igra kao da nije BR, nego neki TDM. Baš dosta blago i razvodnjeno to djeluje.

TTK je prebrz za ovo, svi kempaju po kutevima i tko prvi koga vidi je gotov. A recoil nikakv. Još mapa takva da se lako kempa.

Zvuk baš loš. Preko cijele mape se čuje pucanjava, direkcija zvuka isto skoz zeznuta, na 50 metara i na 10 se jednako čuju koraci. Sniper ima zvuk kao da tenk opalio.

Grafični isto loše izgleda. I dalje je igra mutna, zblurana, pogotovo u daljini što otežava dosta stvari. Pa jedan PUBG ima čistu sliku kad gledaš u daljinu, a ovdje sve mutno.

 

Apex i dalje majka BR igri, PUBG, pa čak i BF5 firesotorm mi bolji od ovoga. Ako ništa barem borbe squadova traju nešto dužem, puše imaju neki recoil pa nije lako sprejati. A ovdje klikneš i u 2 sekunde borba gotova.

 

Zblurano si možeš promijeniti u postavkama, meni je isto bilo tako dok nisam skužio šta je, sada mi je odlično

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Igra kao da nije BR, nego neki TDM. Baš dosta blago i razvodnjeno to djeluje.

TTK je prebrz za ovo, svi kempaju po kutevima i tko prvi koga vidi je gotov. A recoil nikakv. Još mapa takva da se lako kempa.

Zvuk baš loš. Preko cijele mape se čuje pucanjava, direkcija zvuka isto skoz zeznuta, na 50 metara i na 10 se jednako čuju koraci. Sniper ima zvuk kao da tenk opalio.

Grafični isto loše izgleda. I dalje je igra mutna, zblurana, pogotovo u daljini što otežava dosta stvari. Pa jedan PUBG ima čistu sliku kad gledaš u daljinu, a ovdje sve mutno.

 

Apex i dalje majka BR igri, PUBG, pa čak i BF5 firesotorm mi bolji od ovoga. Ako ništa barem borbe squadova traju nešto dužem, puše imaju neki recoil pa nije lako sprejati. A ovdje klikneš i u 2 sekunde borba gotova.

 

Zblurano si možeš promijeniti u postavkama, meni je isto bilo tako dok nisam skužio šta je, sada mi je odlično

 Pa onda reci što je igram na nativnoj rezoluciji, ugasio sve one motion blur efekte, film grain i to. Jedino mi preostaje u nvidia control panelu nabiti sharpness.

9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...
Cansee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Igra kao da nije BR, nego neki TDM. Baš dosta blago i razvodnjeno to djeluje.

TTK je prebrz za ovo, svi kempaju po kutevima i tko prvi koga vidi je gotov. A recoil nikakv. Još mapa takva da se lako kempa.

Zvuk baš loš. Preko cijele mape se čuje pucanjava, direkcija zvuka isto skoz zeznuta, na 50 metara i na 10 se jednako čuju koraci. Sniper ima zvuk kao da tenk opalio.

Grafični isto loše izgleda. I dalje je igra mutna, zblurana, pogotovo u daljini što otežava dosta stvari. Pa jedan PUBG ima čistu sliku kad gledaš u daljinu, a ovdje sve mutno.

 

Apex i dalje majka BR igri, PUBG, pa čak i BF5 firesotorm mi bolji od ovoga. Ako ništa barem borbe squadova traju nešto dužem, puše imaju neki recoil pa nije lako sprejati. A ovdje klikneš i u 2 sekunde borba gotova.

 

Zblurano si možeš promijeniti u postavkama, meni je isto bilo tako dok nisam skužio šta je, sada mi je odlično

 Pa onda reci što je igram na nativnoj rezoluciji, ugasio sve one motion blur efekte, film grain i to. Jedino mi preostaje u nvidia control panelu nabiti sharpness.

 

imaš dvije opcije za rezoluciju u grafičkim postavkama. jebiga sad se ne sjećam baš točno kako se zove, kad se vratim s posla ću vidjeti, ali u svakom slučaju imaš jednu grafičku postavku koja je meni inicijalno bila postavljena na rezu 720p, ali to nije glavna rezolucija, nego mislim da su to postavili da ljudima ide više fpsa. Uglavnom bilo mi je mutno i neko vrijeme sam tako igrao, dok nisam skužio i stavio tu rezu na 1440p i odmah mi je bilo oštro ko britva

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MGloc kaže...

Tipku na misu na koju obicno ide palac.

 Ije....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...

 

imaš dvije opcije za rezoluciju u grafičkim postavkama. jebiga sad se ne sjećam baš točno kako se zove, kad se vratim s posla ću vidjeti, ali u svakom slučaju imaš jednu grafičku postavku koja je meni inicijalno bila postavljena na rezu 720p, ali to nije glavna rezolucija, nego mislim da su to postavili da ljudima ide više fpsa. Uglavnom bilo mi je mutno i neko vrijeme sam tako igrao, dok nisam skužio i stavio tu rezu na 1440p i odmah mi je bilo oštro ko britva

 Jedino što ne izgleda mutno u daljini je kad smanjim AA ali onda vidim one rubove koji se jako vide. Kad povećam AA do kraja, onda nema rubova ali su rubovi mutni.

 

Sreća pa ima nvidia taj sharpness koji je popravio mutnu sliku. TAA je problem radio je isto i u Siegeu, i u BF5 i u PUBG. Samo što su neke od tih igre popravile to(BFG5 i Siege), a druge same implementirale sharpness u igru kao PUBG pa si popraviš to što pokvari TAA.

 

Ali moraj taj Sharpness preko shadowplay upalit, ako upalim preko control panela još gore izgleda. Valjda neki bug.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 10:38 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Perk valjda?!
Luc
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Novim patchom je došla opcija za mjenjanje mini-mape...Može se birati između kruga (koja je do sad bila jedina opcija) i četverokuta. Četverokut pokazuje veću površinu nego krug, tako da bi svi trebali prebaciti na tu opciju, više manje 'no brainer'.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 11:25 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
manipulator kaže...

Jesi mene naso na uranak jebavati?? 

 zamijeni pistolj za drugo oruzje.

 

edit:

 

takoder mi se svaki put srusi igra ako alt+tabam. 

 

neki directx error. inace sve radi super.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 11:55 (zeryx).
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
zeryx kaže...
manipulator kaže...

Jesi mene naso na uranak jebavati?? 

 zamijeni pistolj za drugo oruzje.

 

edit:

 

takoder mi se svaki put srusi igra ako alt+tabam. 

 

neki directx error. inace sve radi super.

 Ma znam to ali neće. Hvala 

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MGloc kaže...

Tipku na misu na koju obicno ide palac.

 Jel se može kako bindati opcija da se nagnem sa Q i E (kao sto je bio primjer u ovim starim CODovima)? Ili se moze nagnit samo ako si blizu barijere ili zida?

10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni isto zblurana slika bila, jos sam lijepo stavio onaj render resolution na 100% (tj. da bude 1920x1080), udjem u gejm i opet sve zblurano, i vidim da mi je opet stavilo na 50%, stavim na 100% i directx error 

 

Edit: najnoviji nvidia driver je opet sve zeznuo, znaci sa starim je sve radilo normalno ali reko idem probat najnoviji posto je optimiziran za warzone, kad ono errori na sve strane... evo sad nekakav fatal error sa kodovima 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 16:12 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sad sam igrao warzone Plunder s likom koji je kroz mec sam skupio 300k casha i na kraju je kupio 15 balona svaki je 22500 casha hahaha
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Moram priznati da je dosta zabavno, ttk je i dalje nemilosrdan i mapa je super, ogromna. Nisam uspio winat s randomima, najboje mi je 3rd, ali vuče da se igra još. Fora.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zašto mi trokira, kad idem nekoga upucat sve mi se smrzne, a i inače zna zapet.

Instalira sam nove drivere. Apex i ostale igre mi radi bez problema.

 

 

Intel i5-4460
KINGSTON DDR3 8GB
Zalman Z3
Fortron Hyper 500W
GIGABYTE GF GTX 1060 GAMING
HDD SEAGATE Barracuda 1TB
ASRock H81M-HDS
BENQ GW2765HT

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Grancigula kaže...

Zašto mi trokira, kad idem nekoga upucat sve mi se smrzne, a i inače zna zapet.

Instalira sam nove drivere. Apex i ostale igre mi radi bez problema.

 

 

Intel i5-4460
KINGSTON DDR3 8GB
Zalman Z3
Fortron Hyper 500W
GIGABYTE GF GTX 1060 GAMING
HDD SEAGATE Barracuda 1TB
ASRock H81M-HDS
BENQ GW2765HT

 Na kolko ti je proc posto ? Igra je bas zahtjevna sto se tice procesora, ja sa r5 1600 i SMT OFF (tj. 6/6 umjesto 6/12) imam cca 90% usage (a cesto skoci i na 100%) sa klokanom 1660ti koja je na 90-99%. Isto ti moze problem radit i ram kojeg je malo, jer cod je uvijek imao memory leak, probaj si nastimat standby list cleaner pa vidi kak radi... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 18:43 (hahhaajaads).
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne patim bas puno od detalja u ugri i znam da imam slabiji komp,no ne vidim stabla(krošnje da),od helihoptera ne vidim skije,rep...zidovi su kao iz minecrafta....

Cini mi ovo neigrivo.

Ok,situacija je bila bolja instalacijom onih shadersa,svejedno je igra prezahtjevna za moju konfu.

Server dosta izbacuje(mislim da je to glavni razlog odustajanja brojnih igraca)

Morati cu se malo poigrati postavkama,jer ne mogu da vjerujem da ako igram na 80% resursa u postavkama i da moja Radeonka radi na 45%,da to tako loše izgleda!

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zna mi se desit kad ugasim igru, da se sve smrzne i da moram resetirat komp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
... imam neke pubgane, kojima se apex nije svidjao, a warzone im se svidja... kad ga ispeglaju za tjedan dva, mjesec... khm, druga godina za redom BR naslov igra godine?... jos prije pojave apexa, BR je kao bio mrtav... nismo mi jos vidli najbolje od tog zanra, mark my words...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Warzone,, hmm , za vrijeme druge partije razmišljam kako cu cim poginem baciti koju partiju pubg-a.. 

Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... huh, nakon druge? zasto ne nakon prve...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
manipulator kaže...

Gledam baš sinoć malo stream dr. Disrespect, on je na pc, ja sam na ps4. 

Lik ima sniiper i smg.. Ja mogu samo na ps4 nosit pištolj, 1 pušku i one specijalne? Neki bug ili?? 

 Jel koristiš Overkill perk?

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...

... huh, nakon druge? zasto ne nakon prve...

 Bilo je kasno nekidan kad sam skinio i odigrao jednu pa sam danas isao provjerit ponovo jesam dobro vidio.. 

11 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... kod Fate prolazi samo vezana trica... jedan po jedan u par dana se ne racuna...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Moram reći što više igram više mi se sviđa. Žao mi je da loot nema toliku težinu jer svi furaju svoje loadoute, ali opet ima u tome nešto. 

Zašto ti svaki kill igra ne da da staviš neki atacment ili da kupiš u nekim gunsmith kutijama itd.  Loot kao weaponi su smeće, sve je isto. 

Varijacija više bi valjalo. 

 

Mapa je ogromna I cesto se opustiš pa te netko iznenadi. 

Ttk je solidan, iako čudan kad dođeš sa mp. 

Odigrao sam par mečeva s ekipom, jasno igra tako dobije još veću dubinu. 

Gulag je super dodatak, I mislim da će ga drugi br-ovi kopirati. 

Ima dosta noviteta, dodataka br žanru i to mi se sviđa, regen hp je super npr. 

 

Ugl. odličan dodatak već solidnom paketu od igre za 200kn, ne mogu reći. 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja si razmisljam da uzmem MW za 38e na battle netu igra nije losa , ali cu pricekat jos jer cu se vjv. vratit na Vikendi jos ako ubace crossplay.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Onaj Plunder mi bolji od BR-a. Samo što je bezveze što se oni koje ubiješ spawnaju odmah iznad tebe pa ti landaju iza leđa.

A i zvuk moraju popraviti. Sniperi sa 1km se čuju kao na 2 metra, a lik koji doslovno pokraj tebe hoda ne čuješ.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice