Dead Island

poruka: 596
|
čitano: 101.578
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dead Island

Hvala ti na odgovoru idem sad probati opet igrati igru od početka ali sa backupom sejvanja,javim ti kako to šljaka kad me prvi put izbaci van iz igre.

15 godina
offline
Re: Dead Island

ima li itko da igra co-op preko hamachi-a ili tunngle-a?

when I'm sad, I stop being sad and be AWESOME instead! True story :)
14 godina
offline
Dead Island

ja sam igru završio nedavno ponovno s još dvoje ljudi prek coopa cijelu, fantastično iskustvo, da je barem više igara takvih.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dead Island

I ja isto, baš jučer, ali lega nije, ustvari, napustio me jer mu se više neda igrat, a ja bi farmao i skupljao developere.. Jesi za za još malo zombie ubijačine?

when I'm sad, I stop being sad and be AWESOME instead! True story :)
15 godina
offline
Dead Island

Ja sam isto malo igrao s nekom ekipom preko tunngle još davno kad je igra izašla. Sve što mogu reći je: WOW!

Kakav igra ovako mi je jedna od boljih kad sam igram, ali kad nas se više vozika okolo pa to je perverzija. Meni puno bolje od L4D, ne samo zato što se slobodno krećemo svijeto nego je i nekako osječaj u igri bolji(Barem meni).

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Dead Island

skini na brzinu {#}

when I'm sad, I stop being sad and be AWESOME instead! True story :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dead Island
Jack Sparrow kaže...

Ja sam isto malo igrao s nekom ekipom preko tunngle još davno kad je igra izašla. Sve što mogu reći je: WOW!

Kakav igra ovako mi je jedna od boljih kad sam igram, ali kad nas se više vozika okolo pa to je perverzija. Meni puno bolje od L4D, ne samo zato što se slobodno krećemo svijeto nego je i nekako osječaj u igri bolji(Barem meni).

Točno to, perverzija, jedva čekam Riptide.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
13 godina
offline
Dead Island

Pitanje:dali treba uz dlc Rider white dodanto snimat patcheve ili su oni u samom dlc-u?

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dead Island

pretpostavljam da se radi o cracku jer na stimu takvih pitanja nema :)

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dead Island

Dobro pretpostavljas, pitam zato jer prvi put kad sam igrao DI v1.0 save mi se pokvario na negdje 70% igre

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dead Island

Ja s frendom rokam preko tunngla. Došli smo do 12 chaptera. Predobro :)

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dead Island

dečki može pomoć? dok skupim lovu namjeravam kupit ovu igru, a do tad sam na crno... Skinuo sam update na 1.0.0 i svi questovi i sve mi je nestalo, jel se može to kak vratit? Koji je zadnji patch da ga skinem? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dead Island
Blade18 kaže...

dečki može pomoć? dok skupim lovu namjeravam kupit ovu igru

true story bro !

15 godina
offline
Re: Dead Island
acca kaže...
Blade18 kaže...

dečki može pomoć? dok skupim lovu namjeravam kupit ovu igru

true story bro !

fak skužio si me... kupio sam inače igru, rabljenu :P ali bitan je co op! 

15 godina
offline
Dead Island

Dizem temu jer imam zamolbu.Imam instaliran Dead Island na laptopu,na desktop kompjuteru sam imao havariju sa diskom tj.morao sam formatirati i otisli mi saveovi.
Zapeo sam u gradu pa ako netko ima sve od tada po mogucnosti ako ima kakvo vatreno oruzje,molim da uploada,to je pet minuta posla.
Zahvaljujem {#} 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dead Island

Molim za pomoć,igram dead island neznam po koji put i nisam ju još završio tj. došao do kraja.Zašto,jer mi igra jednostavno prestane raditi,pojavi mi se poruka da je program prestao sa radom i Windows pokušava pronaći problem zbog čega,znači ne mogu ju više pokrenuti da krenem opet od početka,tako da sam ju deinstalirao i nemam više volje pokušavati igrati ju ponovo.Skinuo sa dead island black box v1,pa vas molim ima li nova verzija ili patch ili ima li za kupiti gdje originalna igra po povoljnoj cijeni da ju konačno odigram do kraja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dead Island

pozdrav {#} htio bi sa prijateljom igrati co-op preko tunngle, skinuo sam igricu ali neznam kako dalje, dali trebaju kakvi patchevi ili sl. pomozite

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dead Island
Dali netko ima sličan problem, riječ je o Dead Island Riptide, igram sa likom Loganom, i sada već sam Lvl 45, sve skillovi Combat i Survival su mi do kraja nadograđeni ali Fury nikako ne mogu dalje nadograđivati, imam 6 upgrade za iskoristiti a ne mogu ništa u Fury nadograditi -_- evo slike



Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dead Island
dishonored10 kaže...

pozdrav {#} htio bi sa prijateljom igrati co-op preko tunngle, skinuo sam igricu ali neznam kako dalje, dali trebaju kakvi patchevi ili sl. pomozite

  Prije je bilo dosta tutova na internetu, pročačkaj malo.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
neaktivan
offline
Dead Island

Valja li ovaj novi Dead Island? Kupiti ili ne? :)

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dead Island
ulinsky kaže...

Valja li ovaj novi Dead Island? Kupiti ili ne? :)

Novi otok ista igra, ako ti se svidio prvi dio i ovaj će...

12 godina
offline
Re: Dead Island
dishonored10 kaže...

pozdrav {#} htio bi sa prijateljom igrati co-op preko tunngle, skinuo sam igricu ali neznam kako dalje, dali trebaju kakvi patchevi ili sl. pomozite

Ne vrijedi igrati u multiplayer-u, totalno su usrali taj dio.

WordPress ❤
15 godina
offline
Dead Island

što je bolje, dead island ili nastavak riptide? nisam igrao niti jedan,a planiram započeti pa me zanima koji da krenem igrati, znam da priča u igri ne igra nikakvu ulogu, a nemam vremena za oba proći, barem ne u skorije vrijeme...

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2013 16:01 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dead Island

Meni je prvi bio super ali i drugi je kopija prvog i sve je viđeno, tako da bih ja na tvome mjestu prvi zaigrao.

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
14 godina
offline
Dead Island

Definitivno prvi dio ! Drugi mi je bio pomalo dosadan , sve vec viđeno i ima manje monstera !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Dead Island

ok, onda ću prvi i zaigrati,a drugi nekad kasnije kada uhvatim vremena, ako ima neko za Co-Op slučajno neka se javi :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice