Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.147.839
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad smo već kod najnovijih verzija, sprema se i 1.23 update. Čini mi se da bi ovo mogla dobra stvar biti i da više neće biti brige sa modovima i verzijama igre, a isto tako i prilikom reinstalacija će se svi modovi vratiti.

 

A baš sam razmišljao neki dan kako bi bilo odlično da nešto slično se može i sa saveovima napravit, tj. da se saveovi ne spremaju lokalno nego na na neki cloud server, pa da se prilikom reinstalacije isto tako sami povuku.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U toku izrada H- shiftera sad jos cekamo mikroprekidace i gamepad s ebaya, ako nekog zanima detaljnije kako smo napravili nek se javi u PP pa cu mu poslat link. Planiram napravit i dva prekidaca na rucici mjenjaca koji ce bit za promjenu grupe i polovice, samo bio bih zahvalan kad bi netko objasnio kako to podesit u igri. Također zanima me jel bi mogao za promjene grupe i polovice uzet neke obicne prekidace kao npr. na nekim el. aparatima. U planu je jos i izrada kvacila ali to ce pricekat malo. I da jel mogu u ETS uparit DFGT, tipkovnicu i gamepad? LP!

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.2.2016 21:45 (macgyver 53).
Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

U toku izrada H- shiftera sad jos cekamo mikroprekidace i gamepad s ebaya, ako nekog zanima detaljnije kako smo napravili nek se javi u PP pa cu mu poslat link. Planiram napravit i dva prekidaca na rucici mjenjaca koji ce bit za promjenu grupe i polovice, samo bio bih zahvalan kad bi netko objasnio kako to podesit u igri. Također zanima me jel bi mogao za promjene grupe i polovice uzet neke obicne prekidace kao npr. na nekim el. aparatima. U planu je jos i izrada kvacila ali to ce pricekat malo. I da jel mogu u ETS uparit DFGT, tipkovnicu i gamepad? LP!

 

 

 

DFGT + tipkovnica + gamepad + gaming tipkovnica(G13) u mene radi

obicne prekidace mozes uzeti ali treba ih spojiti na kontroler 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Skinuo sam si Jazzycatov Railway cargo pack, ali mi se ne sviđa što gotovo svaki drugi AI kamion vozi taj teret. Ima li načina da se možda smanji intenzitet tih prikolica u igri za AI vozila, tj. da ih je manje na cesti?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

1992 Volvo F16 500 Euro1

 

Snimiti cu i video kad uvatim vremena da uplodam!!

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

1992 Volvo F16 500 Euro1

 

Snimiti cu i video kad uvatim vremena da uplodam!!

 Opa prelijepo izgleda

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Skinuo sam si Jazzycatov Railway cargo pack, ali mi se ne sviđa što gotovo svaki drugi AI kamion vozi taj teret. Ima li načina da se možda smanji intenzitet tih prikolica u igri za AI vozila, tj. da ih je manje na cesti?

 ako mod nije zakljucan mozes smanjiti tako da udjes u AI Traffic text file i napravis edit

13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pogledajte što nas čeka u novom update-u za ETS2 i ATS

 

Ultimate Wheel Customization

 

Wheels customization preview 

 

Unlock the Power Within
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Cini se da je netko negdje zalutao ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U MP dodan CB radio

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozdrav..evo naklon dugo vremena odlucio sam da opet malo zaigram jer vidim da se je vec nakupilo jako mnogo modova, pogotovo ovih za mape.

iz pocetka vrlo sam igrao i pratio sve o ovoj igri i bio upucen sve

Vidim da ima mnogo mapa i da se daju povezati u jednu cijelinu, ja dok sam igrao jos se nije moglo..TSM je bio vrh.

Znaci, htio bi povezati sve u jednu cijelinu sve mape koje se daju, rusiju skandidaviju, TSMmap, i ostalo sto je novo izaslo...koje verzije moram skinuti i koje fixeve da to radi bez crashanja...
Ima li gdje sve u kompletu..hvala 

 

 

ETS2 Croatia http://www.facebook.com/pages/Euro-Truck-Simulator2-Croatia/431952926867042
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i video kojeg sam obeca napraviti !!

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Na listi poznatih bug-ova ne vidim Sloveniju iako tamo vazi pravilo: sad ga vidis sad ga ne vidis ...  

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Mako novosti o novom DLC-u Francuska

Unlock the Power Within
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Evo i video kojeg sam obeca napraviti !!

 

 Pozdrav svima! Nov sam na forumu.

 

Igram ETS2 već duže vreme, pa me interesuje koju ovo mapu koristiš?

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Promods 2.0.1. ti je mapa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

EDIT: Kolega Vrinho me prestigao u pisanju odgovora. :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2016 12:11 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pitanjce maleno. 
Zna li tko povecava li se maksimalni broj zaposlenih vozaca sa Scandinava DLC-om u odnosu na Going East?

Hvala

http://luka-ivankovic.from.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

meni uopce ne zeli vise nikoga zaposlit iman 228 radnika

L.P
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

228 je maksimalan broj vozača koji se mogu zaposliti zasad. Možda u nekom od slijedećih updateova (možda DLC Francuska) ponovno dođe do povećanja broja vozača, ali zasad nema mogućnosti za zapošljavanjem većeg broja ljudi.

 

----EDIT---

 

Malo se vozilo danas, pa evo par slika dolje. A Volvo je danas odvrtio svojih prvih 10 000 km i to bez većih kvarova. Ali još puno mora raditi da bi dostigao ostalu ekipu iz garaža koja je već na oko (a neki već i preko) 100 000 km. :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2016 22:30 (Igzy20).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Bas steta, i ja sam dostigao maksimalni broj zaposlenih. Uzivam u tom dijelu igre, zaposljavanju igraca i organiziranju tvrtke. Stvarno se nadam da ce u nekom update-u to povecat.

http://luka-ivankovic.from.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vani je ets2 1.23 open beta na Steam ... 

 

------------------ edit

Yebena beta rusi mi se na svim profilima sa modovima, jedino MP profil radi ok (znaci bez modova) ... ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2016 18:44 (suMaper).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Workshop 

SVEMOGUĆI
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Momci imam problem, steam mi je sam napravio update na 1.23 verziju i sad se igra uopće neće pokrenut :/ Zna netko možda šta bi moglo bit?

Never late in a \8/
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

moj kamion heheh

L.P
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 15:45 (xXTheLuka1998xX).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Scania Fanatic,  uopće ti ne pokreće igru ili te izbacuje?

Ako je ovo drugo  onda je moguće da je neki mod problem. Pokušaj isključiti 1.23 beta verziju, pa ćeš vidjeti dal će ti se problem i dalje ponavljati.  

Odi na Steam, klikni na library, desno na ETS 2 klikni desni klik i odaberi Properties. Otvori karticu Betas i iz padajućeg izbornika izaberi 1.22 verziju.

 

xXTheLuka1998xX, nisi stavio sliku. :D :D Nemoj se sramiti pokazati svoju pilu. :D

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zajebo me internet usb adapter mi je neispravan bit ce slika editirat cu post
Morate to vidit steta sto nije ucitalo
L.P
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Spojio sam mikroprekidac za H-Shifter i prvo sam ga isprobao na sva 4 zmigavca i radi super. Ali Nezz kako upalit automatsko kvacilo za H-Shifter u igri, kada stavim na sekvencijalni rucni mjenjac i dolje odaberem brzine na mikroprekidacima nece ubacit u brzine, radi mi samo kada odaberem H-Shifter i za kuplung odaberem kocnicu na volanu pa onda stisnem nju i mikroprekidac pa ubaci u brzinu. Gledao sam na netu i pokusao u save-u od profila promjenit da kvacilo bude autoamatsko ali ne radi opet. LP!

 

EDIT: Slozio :)

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 18:20 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
jel dobar ovaj mis za euro truck simulator 2

jel dobar ovaj mis za euro truck simulator 2 ima 18 dugmeta ? Ja sam danas gledao U Paracinu kod mene taj mis i ima ga u Win win prodavnici i stize mi u ponedeljak :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 17:14 (dzonyy).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: jel dobar ovaj mis za euro truck simulator 2
dzonyy kaže...

jel dobar ovaj mis za euro truck simulator 2 ima 18 dugmeta ?

 http://i.imgur.com/HujbPZi.gif

SVEMOGUĆI
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice