F1 2010 - rasprava

poruka: 3.571
|
čitano: 950.863
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

A šta im znači "Feeder series"?

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
BlackM kaže...

Friške vijesti. Codisi odustali od saftey cara, formacijskog kruga i nažalost laserskog skeniranja staze. Neće biti ni split screena.

pa tu je dosta propusta...to ce upropastiti ugođaj utrke.

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
14 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
sk8 4 life kaže...
BlackM kaže...

Friške vijesti. Codisi odustali od saftey cara, formacijskog kruga i nažalost laserskog skeniranja staze. Neće biti ni split screena.

pa tu je dosta propusta...to ce upropastiti ugođaj utrke.

nema veze bit ce LAN a i to je u redu

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

"and the dumbing down begins…"

 

najbolji citat iz prvog komentara sa VirtualR-a. kako kažu to bi vrlo lako mogao biti GRID sa F1 skinovima. A znamo da Codemasters radi igre za veći krug korisnika i da teško tu mi željni neke fizike i simulacije možemo profitirat. nema Safety cara? Pa jedan rFactor ima SC! U čemu je problem, zašto ne ubaciti? Ah da; vikend trkačima se neda zayebavat i žele stisnut gas i lomit oko sebe u tri kruga koliko traje utrka. To je to.

Sljedeća vjest bi lako mogla biti: odustali smo smiulacijskog dijela i vozit će se oko 10% utrke jer će tako prvenstvo biti fluidnije i neznam ja šta... moš mislit, podilazi se vikend trkačima, a ljubitelje "simulacija" ko je......

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
doktor1 kaže...

"and the dumbing down begins…"

 

najbolji citat iz prvog komentara sa VirtualR-a. kako kažu to bi vrlo lako mogao biti GRID sa F1 skinovima. A znamo da Codemasters radi igre za veći krug korisnika i da teško tu mi željni neke fizike i simulacije možemo profitirat. nema Safety cara? Pa jedan rFactor ima SC! U čemu je problem, zašto ne ubaciti? Ah da; vikend trkačima se neda zayebavat i žele stisnut gas i lomit oko sebe u tri kruga koliko traje utrka. To je to.

Sljedeća vjest bi lako mogla biti: odustali smo smiulacijskog dijela i vozit će se oko 10% utrke jer će tako prvenstvo biti fluidnije i neznam ja šta... moš mislit, podilazi se vikend trkačima, a ljubitelje "simulacija" ko je......

Eto što kapitalizam uradi od igrica...najviše cemu sam se nada je simulaciji, s sad kad cujem na što ce F1 2010 licit...nema SC, simulacije, cijele utrke...bolje im je da se šale!!

 

Nakon GRID-a i DiRT-a malo su se razmazili...imaju gotov engine nije im nego se pozabavit grafikom

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 16:59 (sk8 4 life).
15 godina
protjeran
offline
F1 2010 uskoro

napraviti ce igru da pokriju najveci moguci dio ciljane publike, kao i uvijek...e sad, spadamo li mi koji se volimo oznojit za volanom kod kuce u vise od 3 kruga u vecinu ili manjinu?..hebi ga

Nobody expects the Spanish inquisition!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
i_rambo_plache kaže...
sk8 4 life kaže...

ma bit ce dobro ...rade je preko Dirt2 engine-a dakle hardwerski zahtjevi neće bit drugaciji od DiRT 2 i naravno izgledat ce šaroliko Cool... možda ce nas kroz F1 2010 igru vodit neki F1 velikani ko Travis u DiRT 2

1. I DIRT je rađen na EGO engineu pa vidiš šta je bilo s njim. 99% će trebati pila za pokretati na max. iako ne sumnjam da će biti prijateljski nastrojeni i prema slabijim konfiguracijama.

2. Nadam se da neće biti nikakve priče nego da će sve biti kao u svim dosadašnjim F1 igricama (izaberi vozača i igraj).

3. Travis nije velikan  :P

1.Dirt 2 uopće nema neke visoke zahtjeve za igranje

ja sa svojom konfom vrtim sve na high,nikad mi igra nije zaštekala

ne kažem da imam slab komp,ali uistinu nemam ni ništa posebno

16 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
patch123 kaže...
i_rambo_plache kaže...

1. I DIRT je rađen na EGO engineu pa vidiš šta je bilo s njim. 99% će trebati pila za pokretati na max. iako ne sumnjam da će biti prijateljski nastrojeni i prema slabijim konfiguracijama.

2. Nadam se da neće biti nikakve priče nego da će sve biti kao u svim dosadašnjim F1 igricama (izaberi vozača i igraj).

3. Travis nije velikan  :P

1.Dirt 2 uopće nema neke visoke zahtjeve za igranje

ja sa svojom konfom vrtim sve na high,nikad mi igra nije zaštekala

ne kažem da imam slab komp,ali uistinu nemam ni ništa posebno

Pa nije uopće bitno koji je engine ako igrica nije dobro optimizirana. I nigdje nisam spominjao DIRT 2, već DIRT (jedan) koji je također rađen na EGO engineu pa je loše optimiziran.

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2010 0:17 (i_rambo_plache).
14 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

Evo da počnem veliki sam ljubitelj F1 pa tako i njenih igara, počeo sam sa Formula1 2006 sezonom na PS3, a kasnije prešao na Rfactor koji me za razliku od arkadne igre F1 na ps3 očarao ne samo fizikom nego i grafikom modova kao što su CTDP2006, MMG2007 i naravno FSONE2008. Već duže pratim napredak F1 igre od codmastersa i mogu reči da bi to mogao biti još jedan produkt za širu masu koja ne voli simulacije. F1 od codmastersa je prvobitno bio najavljen za sve platforme kao sezona 2009, a zatim kada su vidjeli da se legenda F1 Michael Schumacher vrača i da bi 2010 sezona mogla biti nešto posebno sve su prebacili na rujan 2010 što me nije razočaralo previše jer uskoro izlazi FSONE2009 koji bi trebao biti fantastičan. Još jedna vijest u negdje šestom mjesecu ove godine ili malo kasnije bi trebao doči Rfactor2 koji bi trebao imati poboljšanu grafiku i trebao bi doči u paketu sa CTDP2009 F1 sezonom što bi moglo premašiti i FSONE2009 normalno ne samo zbog grafike nego i zbog fizike. Mišljenja sam da su u Codmastersu već načinili sezonu 2009, ali zbog preloše sezone 2009 su odlučili sve preraditi za sezonu 2010 što me nije razočaralo pod jednim uvjetom da naprave igru ponajviše za ozbilje igrače te da igra ne bude arkada kao GRID i Colin Mcrae2 te da dorade sve kako treba, a mogli bi pokoji put odigrati FSONE2009 te još neke dobre modove kako bi napravili sve kako spada, a ne napravili prosječni igru sa savršenom grafikom i arkadnim elementima.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
kejbl kaže...

Još jedna vijest u negdje šestom mjesecu ove godine ili malo kasnije bi trebao doči Rfactor2 koji bi trebao imati poboljšanu grafiku i trebao bi doči u paketu sa CTDP2009 F1 sezonom

Od kud ti taj podatak da će biti gotov do ljeta, ja se bojim da ga nebu uopće ove godine. CTDP 09 je otkazan zbog nedostatka ljudi i zbog toga jer bi odužio završetak CTDP 94 moda. Prvi pravi mod za rF2 bude vjerojatno World Super GT 2.

 

Sory na off t. al ipak se tiće F1.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
BlackM kaže...
kejbl kaže...

Još jedna vijest u negdje šestom mjesecu ove godine ili malo kasnije bi trebao doči Rfactor2 koji bi trebao imati poboljšanu grafiku i trebao bi doči u paketu sa CTDP2009 F1 sezonom

Od kud ti taj podatak da će biti gotov do ljeta, ja se bojim da ga nebu uopće ove godine. CTDP 09 je otkazan zbog nedostatka ljudi i zbog toga jer bi odužio završetak CTDP 94 moda. Prvi pravi mod za rF2 bude vjerojatno World Super GT 2.

 

Sory na off t. al ipak se tiće F1.

 Vjerovatno sam upoznat sa starim informacijama hvala na ovim novim iako su me malo razočarle jer Rfactor2 rade podosta dugo, a neznam što rade jer ionako žive od modova, očigledno da nam spremaju nešto dobro ili je razlog novac ili nešto treće.

15 godina
offline
F1 2010 uskoro

Evo prvog

, i tri nove slikice :D.

 

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Moj PC  
4 0 hvala 10
14 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
BlackM kaže...

Evo prvog

, i tri nove slikice :D.

 

MAGNIFICO! Hvala puno na informaciji

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
16 godina
offline
F1 2010 uskoro

Ovo izgleda fenomenalno!! Samo da fizika i "simulacija" prvenstva bude na vrhu i to je to!!!

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

Jel nema još videa. tražim ali ništa. Pa očekivao sam danas hrpu toga

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
doktor1 kaže...

Ovo izgleda fenomenalno!! Samo da fizika i "simulacija" prvenstva bude na vrhu i to je to!!!

ne bude.. rekoše da su odustali od "skalarnosti" fizike.. očekuj neku prosječnost poput grida..

16 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
nixass kaže...
doktor1 kaže...

Ovo izgleda fenomenalno!! Samo da fizika i "simulacija" prvenstva bude na vrhu i to je to!!!

ne bude.. rekoše da su odustali od "skalarnosti" fizike.. očekuj neku prosječnost poput grida..

Heh, izgledom i liči na GRID (pun k**** sepije)...

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2010 23:31 (i_rambo_plache).
14 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

kada bi otprilike trebala doči igra

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
kejbl kaže...

kada bi otprilike trebala doči igra

U 9. mjesecu ove godine.

16 godina
offline
F1 2010 uskoro
You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
F1 2010 uskoro
http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Moj PC  
0 1 hvala 5
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

I ovdje isto carrer mod detalji link

http://bfbc2.elxx.net/sig/detail5/pc/Kuky90.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: F1 2010 uskoro
hrvatskafarkasevec kaže...

- Sudeći prema videu, očekuje nas nerealno upravljanje, opako krivudanje bolida koje me podsjeća na GRID (zaboravite na tipkovnice) i jako čudno upravljanje na pijesku.

- AI je preloš, ima puno previše sudara - iako mislim da će ovo biti ispravljeno pošto je video pre-alpha verzija igrice, a nadam se da će se težina AI moći regulirati.

- Korištenje travnatih površina kao prečica se ne kažnjava - ovo će također vjerojatno biti dorađeno - ali ono što me smeta je to što je osjetno brže proći kroz pijesak nego kroz šikanu. Totalno nerealno.

- Primijetio sam da ima samo 14 vozača. Pretpostavljam da je ovo također zato što je ovo tek razvojna verzija igrice.

- Ima samo 3 kruga. Ovo me posebno zabrinjava... Sjeća li se još tko Toce i njenog boks sistema? Isto je bilo 3 (ili 5) krugova i trebalo je barem jednom u boks...

- Rikverc?? Otkad formule imaju rikverc?? Na ovo mogu djelomično zažmiriti pošto su dobre F1 igrice također imale rikverc...

- Otkad mehaničari izlaze iz boksa kad je bolid 20 metara od mjesta gdje treba stati?! Koliko ja znam, vozač javlja tokom kruga da ulazi u boks, a ekipa ga čeka spremna još prije nego što uopće uđe u boks... Na ovo bi također zažmirio da se Codemasters nije hvalisao totalno realnim boksom...

- Vidim, sepija nije bila samo estetski dodatak na screenshotovima, već će je biti i u igrici...

 

Znam da je ovo pre-alpha verzija, ali ima puuuno stvari koje bi se nužno trebale popraviti da igrica ne bude čistokrvna arkada. Činjenica je da Codemasters ima fizički model koji radi bez kardinalnih grešaka, samo što taj model nije nimalo realan već arkadan. Ne vjerujem da će ga ići mijenjati iz temelja, eventualno će ga malo doraditi (autor videa je rekao da trebaju još doraditi kočioni sustav).

 

Sve u svemu, kako se približava dolazak nam F1 2010 sve manje polažem nade u nju. Ne sumnjam da će igrica pokupiti mnoštvo publike (uostalom, to im je i cilj NeodlučanPlačViče), ali mislim da ljubitelji simulacije neće imati što tražiti u ovoj igrici... Toplo se nadam da se varam...

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

E ovo je game kaj jedva čekam...  samo da je F1.  Iskreno ne vjerujem da bude smeće, vjerojatno bude naginjala arkadi, za sve ljubitelje HC simulacija tu je R factor.

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: F1 2010 uskoro
Dodi NAPALMIKUS kaže...

E ovo je game kaj jedva čekam...  samo da je F1.  Iskreno ne vjerujem da bude smeće, vjerojatno bude naginjala arkadi, za sve ljubitelje HC simulacija tu je R factor.

Grantursimo Cool

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 16:12 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
offline
F1 2010 uskoro

 

Igra je bila postavljena na arcade mod. Simulation mod budu valjda skrivali do samog izlaska (ko EA za Shift-kojeg na kraju i nije bilo).

 

 

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 17:09 (BlackM).
Moj PC  
1 0 hvala 5
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

ma izgleda sve super al nadam se da bude u stilu simulacije prije no sto ga releasaju jer ovo arkadno mi stvarno vec ide na zivce toga jednostavno u formuli ne moze biti

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F1 2010 uskoro

JAO!!! samo 3 kruga !!! nadam se da se zajeb. ili da će bar imat free race ili nešto slicno gdje cu moci sam postavljat postavke utrke Viče

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: F1 2010 uskoro
sk8 4 life kaže...

JAO!!! samo 3 kruga !!! nadam se da se zajeb. ili da će bar imat free race ili nešto slicno gdje cu moci sam postavljat postavke utrke Viče

ma bude sigurno, ne vjerujem da ce ostat na 3 kruga

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
offline
F1 2010 uskoro

De ljudi čitajte linkove i lgedajte šta ima na njima.BIT ĆE FULL RACE

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice