Fifa 09 (cijela)

poruka: 7
|
čitano: 3.811
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Fifa 09 (cijela)

imam fifu 09 full verziju i odlična je samo što me zezaju konterole za đojstik (genius G-12U) zna li ko kako staviti kontrole za nabacivanje itd........

molim pomoć HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fifa 09 (cijela)

Imam ju i ja i katastrofa je...A sto se tice kontrola, tako ti i treba kad igras fifu....

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fifa 09 (cijela)

Točno tak igra za budale,imal sam ju instaliranu čak 1.33 minute.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fifa 09 (cijela)

možel se napravit normalne controle u fifi, jel igrač uvjek mora dodavat loptu u for, jel uvjek moram bit okrenut prema igraču kad hoću nabacivat loptu zasto nemože ko u PESU da normalno ubaci ....

dosad mi je glupa igra, jel zna neko kad izlazi novi PES ili je već izašao?

tell me and I will tell you
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 09 (cijela)

PES imaš na torrentima,ne znam eli službeno izašao

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
15 godina
protjeran
offline
Fifa 09 (cijela)

ja imam pes 2009 cijeli mislim igrica je 2000000000 puta bolja od fife po grafici kontrolama .........

da su bar controle ko na 08 (za fifu govorim)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fifa 09 (cijela)

Fifa 2009 je bolja igra od Pesa 2009 i .

 

Znam da je do sada Pes nosio krunu, ali eto kruna mu je konačno pala sa glave, pa ju je pokupila Fifa.I nije samo zasluga EA Sportsa što je Fifa ove godine bolji nogac, več je to velika zasluga i Konamija koji se sada pretvorio u "EA Sports" prošlih godina.Misle valjda da su napravili sve što se moglo pa sad samo štancaju isto, pa su im konačno ovi iz EA pokazali da to baš i nije tako.Ista lekcija koju je Konami strusio EA u brk.

 

Čitajte malo po forumima i igrajte malo jednu i drugu pa usporedite.Istina, do sada je Pes bio bolji, ali to se promijenilo,Pes je u nekim segmentima bolji, ali  Fifa je konačno bolja igra.

 

Istina Pes ima bolji fizički model dinamičke kretnje lopte, ali ostala fizika, tipa kretnje igrača, uklizavanja i kontakt sa samom loptom su u Fifi puno bolja, u Fifi se ne može desiti kad gledaš reprizu da vidiš da prilikom udarca lopta ne dođe u kontakt sa nogom već fali destetak centimetara (užasno iritantno i ubije feeling u igri).Uklizavanja su milion puta realnija u Fifi 09 nego u pesu 09, kontrole su bolje u fifi 09, npr desna gljiva daje for u smjeru koji odrediš, dok u Pes 09 se ona koristi za nekakvo blesavo direktrno dodavanje ( bezveze).Istina teže je dati gol u fifi, jer nije dovoljno samo doći na desnu stranu šesnaesterca i stisnuti nabac, pa da lopta sleti na prostor bijele točke, već treba se okrenuti biti u pravoj poziciji, itd, lopta ne putuje supersoničnom brzinom ko u Pesu.Ukratko u fifi 09 teže je dati gol, više se moraš dodavati da bi došao u poziciju da zabiješ, nemožeš proći pet igrača u napadu sam tak,osjeti se velika razlika od igrča do igrača, dok su te razlike u Pesu 09 manje izražene, ukratko Pes 09 ima brži gameplay (arkadniji) što ja više nemogu prožvakati, do ove godine sam morao, jer je Fifa bila dosta lošija od Pesa (kojeg su uglavnom svi preferirali), no ove godine stvari su se uvelike promijenile u korist Fife, i mislim da će mnogi preći iz Konamijevog tabora u EA (iako je EA i dalje zli imperij, ali hebi ga ove godine napravili su bolju igru od Konamija, a na kraju krajeva igrače ne zanima ništa do li kvalitete igre za koju keširaju teško hrbanu lovu).

 

Grafika je u fifi uvijek bila bolja, ali ove godine je fenomenalna, a pes i dalj ima isprane terene i lošije modelirane igrače, razlika u grafici naročito je uočljiva tijekom prekida, i puno podiže atmosferu, sramota je i neoprostivo da konami samo štanca istu igru več 4 godine, dodaju malo novih pokreta, par novih turnira i modova igre i to je to, a grafiku ko hebe, a da još bude gore sad su počeli krast od fife (be a pro mod iz fife), a tu več znaš koliko je sati, što se tiće toga koja  je bolja i orginalnija igra.

 

Velika zamjerka Pesu 09 je u tome što je igra previše arkadna, gotovo je nemoguće stati na loptu i malo se dodavati, smiriti igru, svi sam sumanuto trče po igralištu ko  kokoši bez glave, taktika kompa je brzo brzo, ajmo u gol, pa daj stani malo, pa daj to nema veze sa pameću, pa da tak igrači trče u stvarnosti svaki bi pretrčo najmanje 50 kilometara po tekmi (što je idiotarija).U fifi 09 je to ipak realnije, može se loptati, stati na loptu, zagraditi se, driblinzi su puno jednostavniji, i efektivniji, nemoraš ko u pesu za neki jednostavniji driblinig pamtiti kombinaciju 3 tipke ili stisni dva gumba otpusti trećeg u pravom momentu i usmjeri desnu gljivu 2 stotinke nakon zaokreta u desnu stranu u odnosu na horizontalnu os protivničkog igrača koji se tebi nalazi sa lijeve strane.

 

Rostere neću niti spominjati, a svakotjedni updateovi rostera i statistika igrača i klubova iz stvarnog svijeta u Fifi 09 je fenomenalna stvar.

Baotica Baot
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice