FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 931.033
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Je l ima neko problem na TM u Futu na pc da mu ne da da biduje? Izlazi mi poruka stalno da je drugi igrac ponudio vise ma za koliko ja povecam ponudu isto tako I kod ovih igraca gde je jos pocetna cena isto mi govori da je neko ponudio vise a nije. Inace ja od utorka od 16:00 pa do danas transferima zaradih 360.000 a ov likovi sto igraju celu godinu sa maltene srebrnima neka I dalje misle da krisom pravimo takve timove potezuci kreditnu karticu :-) ali priznajemnisam izasao iz kuce od tad, na tl sam do sest sedam ujutru I od 13-14 popodne kad ustanem
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kad stizu nagrade od squad battlesa?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
miikaa77 kaže...

Kad stizu nagrade od squad battlesa?

Mislim da je prošlog tjedna bilo u ponedjeljak, odnosno ovaj ponedjeljak :)

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 17:52 (Skilledžija).
11 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
TheAster kaže...

Pozdrav, ja sam onaj lik koji je napisao na onaj YT klip da je dobio ban xD, ali nisam, mene samo tu zanima kako vi dodjete do tolikih coinsa odmah na pocetku da imate za Bale-a, ja sam igrao fifu 14 i 15, bio sam u prvoj diviziji, ali nisam imao cijeli klub vrijedniji od 200k, makar sam radio ono s broncanim packovima, da kupis pack i prodas za malo vise i radio sam tradovanje, da kupim igraca za 2k, a prodam za 3,5 k. 

 Pa tko gubi vrijeme na brončane packove? Izaberi si ligu i prati cijene igrača. Neki dan sam uzeo dembele za 15k a prodao ga za 32k coinsa. Uzeo sam firmina za 10k coinsa a prodao ga za 19k coinsa. Kupio sam oblaka za 21k a prodao ga za 29k coinsa. Kupio sam gameira za 4k coinsa a prodao ga za 13k coinsa, i da ti dalje ne nabrajam. Nakupovao sam se team fitness kartica i sada čekam da im cijena poraste kada krenu WL. Samo na njima ću uzeti oko 150k coinsa. Kupovao sam ih po 500 coinsa a ići će za preko 1200 coinsa. Prošle godine su uredno išle za 1500 coinsa.

 

Niti to nije nešto ali za početak igre sasvim solidno. Igrajući cijelu godinu možeš samo od igranja potegnuti 2 milje coinsa ako si tako dobar kako kažeš. Imaš WL koja donosi solidne novce i ako imaš sreće pa izvučeš i solidne igrače iz nagradnih packova. Uvijek netko nešto u packu dobije pa odmah u startu ima bolju momčad. No zadnje dvije godine doći do par milijuna coinsa nije nikakav problem. I sve to bez ikakvog varanja.

 Ne moras ni cekat WL za squad fitnesse. Ja danas cijeli dan kupujem iste za 750 coinsa i uredno prodajem vec sad za 1300. Ekipa je zbunjena i postoje ljudi koji uopce ne prate cijene, samo kupuju. Jos kad ih nanizas tak jedno 50 komada odjednom jos ce ti lakse ici jer ima ekipe kojoj se neda listat vec kupuju prvo sto vide.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
12 godina
offline
FIFA 18

slideri za bolju simulaciju nogometa (nisam jos probao)

World Class/Legendary, 10-15 Mins, Slow Speed + Full Manual (shooting,passing,crossing etc..)

Sprint Speed - 51/51 - Needs more testing, but the attempt here is to increase more physicality, but also to balance the slower animations due to pass speed decrease.
Acceleration - 50/50
Shot Error - 50/50
Pass Error - 60/60 - We liked the decision making here from the CPU, without hurting the variety.
Shot Speed - 45/45 - Kudos to Josh here, fantastic find. Loving the shot animations and the power on the shots still. Really great.
Pass Speed - 35/35 - Probably the breakthrough here thanks to balla. It not only slows the pass speed (Driven pass), but also slows down the animation speeds of all players. Very nice find, and allows us to modify the other values accordingly.
Injury Frequency - 50/50
Injury Severity - 50/50
GK Ability - 45/45 - Kudos to Josh here because the saves, relative to the shot speed, look much more in sync and less twitchy. Seeing some nice save animations and adequate, realistic, goals given up.
Marking - 40/50 - The discrepancy is because the CPU defense is fine, so there is no need to adjust their values away from default anymore. The user's, however, is a bit more chaotic at default. The defenders tend to turn their back and follow the attackers deep into the box. With this lower marking approach, it allows more calmness defensively, and not have the users defenders running around aimlessly. More zonal look means less of chasing an attacker out of position, and more opportunities for offsides.
Run Frequency - 50/50 - With the adjustment to pass speed, and the line values, there is no need to handicap the CPU with a lower run frequency. Thankfully the driven pass is lessened, so now the CPU has to find these players that are making their runs. In addition, it was found that the run frequency affects some physicality chances as well, since on a lower setting, there are not enough players up the pitch - thuse not enough opportunity for physicality.
Height - 50/50
Length - 45/45 - Bit the bullet on this one, reluctantly, as we did not want to modify any line values. Enough was enough though as the length of the pitch was too far decompressed, and resulted in 15-30 yard passes with ease, and to feet. This change, relative to the set, has now allowed a bit more opportunity for physicality and more actual build up.
Width - 48/48 - Lowered this just a bit to compliment the adjustments to length and pass speed. The driven pass tends to occur in more width in the midfield, so lessened the space has helped quite a bit. Have to pay attention to the FBs getting too cramped though, but this should be okay relative to the run frequency and marking settings.
FB Positioning - 50/50
FT Control - 55/55 Allows for a slight bad touch on occasion, and separates quality players form lower level.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

I koji ste rank ekipa na SB? Ja sam gold1 i trebo bi u elite3 upast.. inace 29 utakmica se moze odigrat?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Pocetni squad! Do jaja!
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Pocetni squad! Do jaja!

 Zasto nisi radio bundesligu ili talijansku ili spanjolsku ligu. Igraci su puno jeftiniji i moci ces bolju momcad slozit kazem ti zato jer ne igras nikakve sbc-eove,WL i ne trgujes uopce pa ti se premier liga ne isplati gradit jer su im svi bolji igraci precjenjeni.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
goust78 kaže...
Pocetni squad! Do jaja!

 Zasto nisi radio bundesligu ili talijansku ili spanjolsku ligu. Igraci su puno jeftiniji i moci ces bolju momcad slozit kazem ti zato jer ne igras nikakve sbc-eove,WL i ne trgujes uopce pa ti se premier liga ne isplati gradit jer su im svi bolji igraci precjenjeni.

 ok,imas li neki squad od tih liga ?433 ili 4321 ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

E ljudi zasto se moraju svaki put kad ulazim u igru štimati kontrole za džojstik?? svaki put se mora na novo štimati, u fifa 17 su mi ostajale kontrole, neznam zasto sada neostaju, jel znate mozda u cemu je problem, ajd nek neko odg ako zna???

miki12345
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=hAdDHgfpnMSLW:FFA18PCC

evo ti moji spanjolci jedino sam za Carrasca dao 20k ovi ostali sveukupno mozda kostaju 25k a ovo mi je bundesliga koja je trenutno pod izgradnjom BPL cu poslije napravit kad kartice pojeftine https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=ibNz5pHvnMSL3:FFA18PCC

Ne znam na kojoj platformi igras pc ili ps4 pa ti ne mogu preporucit igrace pogledaj si na marketu cijene igraca,ovdje imas sve igrace od futa i mozez slagat momcad http://www.futhead.com/18/players/ pa si pogledaj malo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 19:48 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=hAdDHgfpnMSLW:FFA18PCC

evo ti moji spanjolci jedino sam za Carrasca dao 20k ovi ostali sveukupno mozda kostaju 25k a ovo mi je bundesliga koja je trenutno pod izgradnjom BPL cu poslije napravit kad kartice pojeftine https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=ibNz5pHvnMSL3:FFA18PCC

Ne znam na kojoj platformi igras pc ili ps4 pa ti ne mogu preporucit igrace pogledaj si na marketu cijene igraca,ovdje imas sve igrace od futa i mozez slagat momcad http://www.futhead.com/18/players/ pa si pogledaj malo.

Hvala, igram na ps4 !

Ovaj SB je pun pogodak.

Za Gold 3 cu dobiti 2 mega paketa i 12000 coinsa a ima i sutra da se igra .Sta ce biti u paketima to je vec drugo ,bar ugovori ,fitnes i sl. :)

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 21:30 (goust78).
16 godina
offline
Re: FIFA 18
goran973 kaže...
Je l ima neko problem na TM u Futu na pc da mu ne da da biduje? Izlazi mi poruka stalno da je drugi igrac ponudio vise ma za koliko ja povecam ponudu isto tako I kod ovih igraca gde je jos pocetna cena isto mi govori da je neko ponudio vise a nije. Inace ja od utorka od 16:00 pa do danas transferima zaradih 360.000 a ov likovi sto igraju celu godinu sa maltene srebrnima neka I dalje misle da krisom pravimo takve timove potezuci kreditnu karticu :-) ali priznajemnisam izasao iz kuce od tad, na tl sam do sest sedam ujutru I od 13-14 popodne kad ustanem

 Stari, i ja sam tako zadnjih par godina radio. Kaže mi žena da sam za ludnicu spreman. Prva dva mjeseca nikada nisam igrao. Samo sam .na marketu visio. Napokon sam shvatio da je to ovisnost koja nema smisla. U fifi 17 ostavio sak nekoliko milijuna coinsa. I tako svaku fifu. Dosta više. Složim si solidan tim i više ne visim na marketu. Ovu fifu potrošim sat vremena dnevno na marketu. Odigram desetak tekmi dnevno i gotovo.

16 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

 Ne moras ni cekat WL za squad fitnesse. Ja danas cijeli dan kupujem iste za 750 coinsa i uredno prodajem vec sad za 1300. Ekipa je zbunjena i postoje ljudi koji uopce ne prate cijene, samo kupuju. Jos kad ih nanizas tak jedno 50 komada odjednom jos ce ti lakse ici jer ima ekipe kojoj se neda listat vec kupuju prvo sto vide.

 Ja ih 100 komada nanižem za redom i onda sam formiram cijenu. Nikome se ne lista desetak i više stranica a cijene iste. To sam objašnjavao u prošloj fifi. Ovaj vikend je krenio otw pa market divlja pa kada dođem pogledam ima li kakva prilika tako da fitnesse još nisam stavljao ja market. Stignem, ne žuri mi se.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Sta mislite Sanea kupit sad ili kasnije? Mislim na to kako ce se cijena kretati

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
miikaa77 kaže...

Sta mislite Sanea kupit sad ili kasnije? Mislim na to kako ce se cijena kretati

 MIslim da ce mu past cijena jer prosle godine malo je kartica ostalo na istoj cijeni kao na pocetku.Cim dodje WL past ce cijene ovim precjenjenim BPL igracima bar po mojoj procjeni.

14 godina
offline
FIFA 18

Jel' netko probao igrati koji kick-off, protiv AI-a? Upravo mi se skinula igra, pirat naravno, pošto ne mislim opet na PC-u trpjeti čitere cijelu godinu, i dobim PSG s Barcom 8-3 na legendary... Rakitić 4 šuta 3 gola, sve van šesnaesterca... Nemam volje odigrati još koju trenutno, al' me zanima wtf, dal' je stvarno tako lagano dobiti AI? 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Zna li mozda netko od vas da li postoji ijedan drugi emulator za gamepad osim x360ce, cim napravim x360ce fifa mi koci i ne mogu igrati, a inace sa svojim gamepad-om ne mogu braniti penale i mjenjati kameru prilikom prekida, jer ne radi desni analog?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Prezadovoljan sam Carrer Ligom :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 18
miikaa77 kaže...

I koji ste rank ekipa na SB? Ja sam gold1 i trebo bi u elite3 upast.. inace 29 utakmica se moze odigrat?

 Koliko vidim može se odigrati puno više. Vidim da svi vodeći imaju po 33 utakmice. To sam gledao sinoć a u 2 sata su se mijenjali protivnici. Slučajno pogledam i odigram te 4 tekme koje do sada nisam odigrao. Ujutro ti se opet mijenja. Tri puta dnevno mijenjaju, bar preko vikenda. Preko tjedna nisam skužio.

 

Znači fale mi četiri neodigrane tekme sa petka na subotu. Nedostaje mi jako malo do elite 1. No teško ću do tamo, samo da zadržim ovaj status i ja zadovoljan. Na kraju ispada da ću Biti rob i ovog moda. Igram jučer oko 15 h jer ponuda završava u 18h, pa igram u 21h jer ponuda završava u dva poslije ponoći, pa igram u tri poslije ponoći jer ponuda protivnika završava ujutro u osam sati. Teretana. Koliko još danas tekmi preostaje do kraja?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 10:21 (movie).
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

skino sam piratsku na pcu, ne radi desni analog nema ga nikako u igri a igram sa ds4, ja davno dok sam fifu na pcu igrao mjenjao sam ime dzojsteka u oemu na speed link nemogu se sjetit točno kako sam radio da to namjestim? može pomoć

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Erm, ima tko šugavi Thomson TG782i koji savršeno radi u FUT championsu na dedicated serverima, ali je u divisionu latency mizeran i jedva nalazi opponenta? I koje je rješenje toga ako ga ima? Jasno, sve ostale online igre rade normalno, ali eto FIFA 16 i 18 ne.

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The Unforgiven kaže...

Jel' netko probao igrati koji kick-off, protiv AI-a? Upravo mi se skinula igra, pirat naravno, pošto ne mislim opet na PC-u trpjeti čitere cijelu godinu, i dobim PSG s Barcom 8-3 na legendary... Rakitić 4 šuta 3 gola, sve van šesnaesterca... Nemam volje odigrati još koju trenutno, al' me zanima wtf, dal' je stvarno tako lagano dobiti AI? 

 igraj na full manual pa ces vidjet dali je tako lako ;)

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Uletio mi Bailly iz tjednog paketića, vidim da ide na marketu za ~50k (PC). Keep or sell?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Kada pocinje fut champion? danas dolazi igra pa sam u zaostatku velikom

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Stani, pa kad sad zavrsava ovaj SB?

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

i to me zanima pa ako netko zna neka javi

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Kupim noćas 63 gold squad fitnessa po 150-400 coinsa na bidanju, reko taman cu malo zaradit i danas odem u FUT i oduzeli mi sve squad fitnesse i naravno otišli svi coinsi, pa je*em te igrico!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 18

odkud vama za toliko tih fitnessa? Igra je izašla prije dan dva a ekipa već okreće desetke tisuća u coinsima. Sve igrače koje sam dobio iz početnih packova ne mogu prodat ni za 350 coinsa, druga stvar ak kupujete fifa points. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 18
miikaa77 kaže...

Stani, pa kad sad zavrsava ovaj SB?

 Kaj sam ti ja rekao? Već je preko 40 tekmi. Sada sam odigrao 4 i piše novi update za 6 sati. Valjda je to zadnje. Više mi se ne igra a ako sada odustanem bojim se da ne ispadnem iz elite 2 a niti elite 1 mi nije daleko. Mislim da je ovo prvi i zadnji vikend da sam rob nekog moda.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice