FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 920.228
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

 Već te vidim kako se hvališ jednom iconom ili bar toty igračem....

I ja.

Samo što će to biti kad složim neki Icon SBC :P

 

BTW

Neki dan kad su digli ocjene halloween igračima sam se napalio da složim Ruija Costu.

Naime, imam 3 takve kartice u klubu, a s dvije uopće ne igram pa sam mislio iskoristiti trenutak.

Na kraju sam odustao jer nikad nisam probao tu karticu i još sam vidio da mu je WR M/M i to me odbilo.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 18

Rui Costa je zvijer ja nisam zazalio kad sam slozio taj sbc. Brz je,ima dobar sut iz blizine i iz daljine i odlicno uzima loptu premda ima mali defending

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Rui Costa je zvijer ja nisam zazalio kad sam slozio taj sbc. Brz je,ima dobar sut iz blizine i iz daljine i odlicno uzima loptu premda ima mali defending

Od ponuđenih SBC ikona koje su relativno pristupačne, on mi se čini najbolji izbor.

Vjerojatno ću ga složiti jednog dana kad nakupim coinsa i visokih kartica koje mi ne trebaju.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 18
Ne kužim kako su vam ti sbc s iconama pristupačni? Jeftinije je kupiti rui costu nego raditi sbc. Moraš staviti unutra jednu iconu a nje nema ispod 400k da ne kažem da moraš složiti momčadi ovrl 85, 86, 87 a ponekat i 88 i još dodati oko 8 IF kartica. To je debelo više nego što na marketu dođe ta icona i još si vjenčan s njim do kraja igre. Meni je to totalno neisplativo. Inače meni je svaki taj sbc u kojem me igrač dođe više od 100k neisplativ.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Za neke igrače ne treba Icon za rješavanje.

Recimo za Ruija Costu ne treba pa je zato pristupačan.

 

Imam u klubu Halloween Sturridgea, Delofeua i Cuadrada s tim da su Sturridge i Cuadrado untradable.

Kad im dignu boost Sturridge bude 90, ova dvojica nešto manje.

Znači s njima već praktički imam riješen zadatak 86.

Ovo ostalo bih rješavalo lagano kako skupim kojeg igrača ili coinse.

 

Evo, jučer sam riješio MLS i onaj mali Giovinco će 100% završiti u nekom SBC-u jer nemam namjeru s njim igrati, a 86 rated je kartica.

Tako sam utopio skoro sve SBC kartice koje sam napravio.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ja sam Rui Costu rjesio tim Halloween karticama jos davno kad su bile jos jeftinije nego sad. Mozda sam dao 200k sveukupno za 90 ovrl igraca sto mi se cini isplativo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 9:28 (The_K).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Onaj osjećaj kad Basel tuče Manchester City :D

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ne isplati se radit ICON sbc jer se utuku coinsi u igrace koje kasnije ne mozes prodati.

 

Na pocetku igre su jos donekle bili isplativi, ali sada su cijene prime verzija igraca na tm-u dosta slicne cijeni SBC-a.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
virusulja kaže...

Ne isplati se radit ICON sbc jer se utuku coinsi u igrace koje kasnije ne mozes prodati.

 

Na pocetku igre su jos donekle bili isplativi, ali sada su cijene prime verzija igraca na tm-u dosta slicne cijeni SBC-a.

 

 

Naravno da se ne isplati ulagati coinse u nešto što ne možeš prodati kasnije.

 

Pa nisam niti mislio utrpat sve coinse u to.

Ponavljam, imam nekliko untradable kartica s kojima uopće ne igram, a kako budem rješavao buduće SBC-ove, bit će ih još više.

Zbog toga mi je bolje upotrijebiti ih i uložiti nešto coinsa u karticu s kojom ću igrati, pogotovo ako je dobra kartica u pitanju.

 

Recimo, složio sam si futmas Naingolana i u njega sam utrpao SBC Cavanija, Gignaca i još neke gluposti koje me ne zanimaju, a nisam ih mogao prodati.

S Naingolanom igram non-stop i to je bio dobar potez, pogotovo što je Naingolan zvijer.

[19xx] 4ntraks
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kakva su vam iskustva sa packovima u vikend ligi ?

Nisam još probao vikend ligu igrat, sad razmišljam da idem odradit kvalifikacije il ne? Reko ako su iskustva dobra da i to još probam ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

 

 

 

Evo, jučer sam riješio MLS i onaj mali Giovinco će 100% završiti u nekom SBC-u jer nemam namjeru s njim igrati, a 86 rated je kartica.

Tako sam utopio skoro sve SBC kartice koje sam napravio.

Čekaj, slažeš 22 kluba da bi složio giovinca koji ti ne treba? Pa zar nije jednostavnije i jeftinije kupiti za sbc mirandu za 15k coinsa ako ti već treba za sbc ovrl 86 igrač? Pa meni se ta 22 kluba ne bi dalo slagati do kraja igre a ne u par dana. 

12 godina
offline
Re: FIFA 18
Iniesta21 kaže...

Kakva su vam iskustva sa packovima u vikend ligi ?

Nisam još probao vikend ligu igrat, sad razmišljam da idem odradit kvalifikacije il ne? Reko ako su iskustva dobra da i to još probam ?

 Prvo se kvalificiraj pa onda mozemo dalje o packovima. 

 

Uostalom, zasto nisi probao ? sta te kosta ? Igrat ces igru identicno kao i do sada, samo sta ces ovako svakog cetvrtka dobit neku nagradu za to. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Skilledžija kaže...

 

 

 

Evo, jučer sam riješio MLS i onaj mali Giovinco će 100% završiti u nekom SBC-u jer nemam namjeru s njim igrati, a 86 rated je kartica.

Tako sam utopio skoro sve SBC kartice koje sam napravio.

Čekaj, slažeš 22 kluba da bi složio giovinca koji ti ne treba? Pa zar nije jednostavnije i jeftinije kupiti za sbc mirandu za 15k coinsa ako ti već treba za sbc ovrl 86 igrač? Pa meni se ta 22 kluba ne bi dalo slagati do kraja igre a ne u par dana. 

 On to konstantno slaze kako bi otvarao paketice :D Ko normalan ide slagat Giovinca, beskoristan igrac u beskorisnoj ligi. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 On to konstantno slaze kako bi otvarao paketice :D Ko normalan ide slagat Giovinca, beskoristan igrac u beskorisnoj ligi. 

 Ha, ha.. dobro, nećemo se vrijeđati no meni se fakat to ne da slagati. Kada vidim sbc u kojem ima više od 4 zahtijeva niti ne razmišljam o njemu. Prošle godine mi se slagao suarez ali kada sam vidio koliko klubova ima odustao sam i prije nego sam probao. Pa meni za četiri zahtijeva treba nekoliko sati da sve složim. Dok iskombiniram što je najjeftinije, dok to sve ne provjerim pa kupim, pa čekam da dođe jeftinija kartica, prođe pola dana. Previše posla za nikakve nagrade, bar iz moje perspektive. Nikada ništa nisam dobio u tim sbc. No kužim da ima ljudi kojima je to zabava. Meni nije.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
Iniesta21 kaže...

Kakva su vam iskustva sa packovima u vikend ligi ?

Nisam još probao vikend ligu igrat, sad razmišljam da idem odradit kvalifikacije il ne? Reko ako su iskustva dobra da i to još probam ?

 Prvo se kvalificiraj pa onda mozemo dalje o packovima. 

 

Uostalom, zasto nisi probao ? sta te kosta ? Igrat ces igru identicno kao i do sada, samo sta ces ovako svakog cetvrtka dobit neku nagradu za to. 

 

Ma nisam zato što mi se pun k čini odigrat 40 utakmica u 3 dana, a bzvz mi je krenut u to a odigrat tipa 15-20 utakmica ...

 

Al ak su dobri packovi mogao bi probat ovaj vikend.

 

Btw šta nagrade za wl dolaze tek u četvrtak ?

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Čekaj, slažeš 22 kluba da bi složio giovinca koji ti ne treba? Pa zar nije jednostavnije i jeftinije kupiti za sbc mirandu za 15k coinsa ako ti već treba za sbc ovrl 86 igrač? Pa meni se ta 22 kluba ne bi dalo slagati do kraja igre a ne u par dana. 

Šime ti je već odgovorio, ali ću ponoviti.

Pa nisam lud da slažem zbog Giovinca SBC :P

Otvaram sve SBC koji postoje, osim onih koji su mi neisplativi.

Sve lige koje su do sada izašle sam složio.

Tebi to izgleda glupo, ali da to nisam radio ne bih imao ovu ekipu koju trenutno imam + 1500 kartica koje čekaju da završe u nekom SBC-u :P

Slaganjem lige dobiješ 20 paketa, neki su zakurac, ali i oni što se čine glupi su ustvari dobri.

Evo npr. za kraj MLS-a sam ostavio srebrne pakete, a u njima sam ustvari dobio najbolje igrače - srebne koji se skupo prodaju upravo zbog SBC-a.

Osim toga, dobio sam 25.000 coinsa i visoku karticu koju ću utrpati u neku ikonu ili slično.

 

Sve što otvorim spremam u klub, osim kartica koje idu za više od 1000 coinsa - te sve prodajem.

I kad tad se dogodi da mi treba neka kartica ili da imam viška kartica koje idu zbog SBC-a za ogromne pare pa ih onda prodam.

 

Ne da mi se drkat po marketu - to sam radio u FIFI 15 i 16 tako da mi se više ne da.

FIFU 17 i 18 isključivo SBC rješavam.

To me i opušta za razliku od igranja jbga :)

[19xx] 4ntraks
8 godina
offline
FIFA 18

Znaci strasno kako igra zna da kenja

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Tebi to izgleda glupo, ali da to nisam radio ne bih imao ovu ekipu koju trenutno imam + 1500 kartica koje čekaju da završe u nekom SBC-u :P

Slaganjem lige dobiješ 20 paketa, neki su zakurac, ali i oni što se čine glupi su ustvari dobri.

Evo npr. za kraj MLS-a sam ostavio srebrne pakete, a u njima sam ustvari dobio najbolje igrače - srebne koji se skupo prodaju upravo zbog SBC-a.

Osim toga, dobio sam 25.000 coinsa i visoku karticu koju ću utrpati u neku ikonu ili slično.

 

Sve što otvorim spremam u klub, osim kartica koje idu za više od 1000 coinsa - te sve prodajem.

I kad tad se dogodi da mi treba neka kartica ili da imam viška kartica koje idu zbog SBC-a za ogromne pare pa ih onda prodam.

 

Ne da mi se drkat po marketu - to sam radio u FIFI 15 i 16 tako da mi se više ne da.

FIFU 17 i 18 isključivo SBC rješavam.

To me i opušta za razliku od igranja jbga :)

 Ne, nisam rekao da mi izgleda glupo. Samo mi se ne da jer mi je zamorno. Kažem, da složim sbc s 4 zahtijeva treba mi par sati. Niti meni se ove godine ne da drketati po marketu kao prošlih godina. Sada sam na marketu isključivo svaku srijedu u 19 h kada izlazi novi totw. Ove godine je novi trend i u tih pola sata ako me pomazi sreća mogu zaraditi po 100k, 200k pa i više. Sve ovisi o brzom prstu i malo sreće. Nevjerojatno je da ljudi u prvih 15 minuta stavljaju kartice na market po smiješnim cijenama. Recimo prošli tjedan je bilo arnautovića po 25k coinsa a dva sata kasnije je išao po 110k coinsa. I da dalje ne nabrajam. Nikada se nije lakše moglo doći do coinsa nego ove godine trgujući samo totw karticama. Nikakav rizik, zarada sigurna. Samo malo sreće i brz prst.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
Iniesta21 kaže...
SimeKZ kaže...
Iniesta21 kaže...

Kakva su vam iskustva sa packovima u vikend ligi ?

Nisam još probao vikend ligu igrat, sad razmišljam da idem odradit kvalifikacije il ne? Reko ako su iskustva dobra da i to još probam ?

 Prvo se kvalificiraj pa onda mozemo dalje o packovima. 

 

Uostalom, zasto nisi probao ? sta te kosta ? Igrat ces igru identicno kao i do sada, samo sta ces ovako svakog cetvrtka dobit neku nagradu za to. 

 

Ma nisam zato što mi se pun k čini odigrat 40 utakmica u 3 dana, a bzvz mi je krenut u to a odigrat tipa 15-20 utakmica ...

 

Al ak su dobri packovi mogao bi probat ovaj vikend.

 

Btw šta nagrade za wl dolaze tek u četvrtak ?

Nista te ne tjera da odigras svih 40 tekmi. Jedini cilj mi je da udem u Gold tako da ne moram prolazit kroz psihijatriju Daily Cupa :D Pretprosli vikend bi to bez problema napravio da nije bilo nove godine. Sad imam 3 dana za Gold ili cak vise... a onda na faks pa mi opet propada sve :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Evo kvalificirao sam se u WL, da vidimo i šta je to.

 

Šta ako završim u gold onda ne trebam opet kval igrat za slj. vikend ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Iniesta21 kaže...

Evo kvalificirao sam se u WL, da vidimo i šta je to.

 

Šta ako završim u gold onda ne trebam opet kval igrat za slj. vikend ?

 Yep... ulazak u gold rank ( 17 pobjeda cini mi se ) automatski te kvalificira za WL sljedeci vikend. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
Iniesta21 kaže...

Evo kvalificirao sam se u WL, da vidimo i šta je to.

 

Šta ako završim u gold onda ne trebam opet kval igrat za slj. vikend ?

 Yep... ulazak u gold rank ( 17 pobjeda cini mi se ) automatski te kvalificira za WL sljedeci vikend. 

 

Ajd to je bar onda ok ...

 

10 godina
offline
FIFA 18

90min 2-2 on je blizu mog sesnaesterca ja idem uzet sa Valenciom njegovom napadacu loptu zbog nekog razloga igra mi sama switcha igraca premda meni je u postavkama promjena igraca manual Valencia sa kojim ja vise ne upravljam vec je upravljen od strane kompjutora potckaljuje njegovog napadaca i sudac svira penal. EA mrs u 3 PM

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

90min 2-2 on je blizu mog sesnaesterca ja idem uzet sa Valenciom njegovom napadacu loptu zbog nekog razloga igra mi sama switcha igraca premda meni je u postavkama promjena igraca manual Valencia sa kojim ja vise ne upravljam vec je upravljen od strane kompjutora potckaljuje njegovog napadaca i sudac svira penal. EA mrs u 3 PM

 Niti jedne godine do sada promjena igrača nije bila tako loše napravljena kao ove godine. Prebacim na bližeg igrača lopti i odjednom igra prebaci na onog daljeg i oba počnu trčati od lopte i lik mi sam ušeta u gol. Takvih i sličnih situacija bilo je mali milijun. Zašto to rade?

12 godina
offline
FIFA 18

ovaj put u paketima od vikend lige propuh, sve quick sell.

jel posralo nekoga nesto? ja se priblizavam na 300k coinsa, samo da me ne opali pa otvorim pakete :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Znaci strasno kako igra zna da kenja

 Pa promasio si tackle i rukom igro po lopti. Opravdani penal.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Samo mi se ne da jer mi je zamorno. Kažem, da složim sbc s 4 zahtijeva treba mi par sati.

Ako ti za jedan SBC treba više od 15 minuta onda vjerujem da je to dosadno, ni meni se to ne bi dalo raditi.

Ne znam koliko ti trenutno imaš igrača u klubu, no vjerujem da npr. skilledžija ima negdje kao i ja cca 4k igrača u klubu. S tolikim izborom igrača meni za MM (4 SBCa) treba cca 15-tak minuta. Svaki utorak i prvi petak u mjesecu postalu su mi nadraži dani u fifi :)

12 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...
skilledžija ima negdje kao i ja cca 4k igrača u klubu.

Nemam toliko, nešto sam ipak prodao usput :)

Imam oko 1500 igrača, ali isto kao i ti, samo trpam jer gotovo nikad ne moram kupovati igrače tako da MM riješim u 15 minuta.

 

Recimo za MLS SBC sam imao 70% igrača u klubu jer sam svaki put kad je bio daily da se kupi neki igrač, kupovao ciljano srebrne iz MLS-a.

Sad kupujem iz Belgije srebrnjake :)

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Jel vas nekad zasiti fifa pa prestanete malo igrat fut ili bas derete svaki dan? Ja sam svaki dan igrao jedno mjesec dana bez da nisam igrao niti jednu drugu igru a evo danas odigrao 2 matcha i nekako kao da mi se neda vise
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Eto drago mi je sto su za potm Kanea stavili da ti treba njegova specijalna kartica jer zbog toga mi koji smo napravili prvog potm Kanea necemo izgubiti puno. Sad treba vidjeti kakav mu je ovaj drugi POTM.

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice