FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 919.648
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

6:00 pa dalje. Umirem od smijeha :D :D 

Izgleda da je veća vjerojatnost dobiti dvije iste nego različite. To nije normalno i o tome pričam cijelo vrijeme. Jednostavno nije fer.

Vidim na webapp da su izasli ti paketici, pa reko, odem na youtubu da vidim o cem se radi. Otvorim njega, dobije ikonu owenu, otvara drugi... pafff drugi. Sjetio se tebe odmah :D Popiso se od smijeha skoro :D :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Kakvi su to igraci st Patrika?
Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 18
Svake godine isto i ti pitaš. Irski praznik i povodom njega svake godine izlaze zelene kartice iraca uz prigodne turnire itd
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

 

Prodao sve vrijedne igrace u savrsenom trenutku. Sad mogu opet kupit svoj team i ostat ce mi 500k za nova pojacanja. Vjerojatno ce jos padat cijena svim IF igracima kako se TOTS blizi tako da cu pricekat, a i odmaram od fife vec 2 tjedna. Bit ce osvjezenje igrat s TOTS igracima.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Svake godine isto i ti pitaš. Irski praznik i povodom njega svake godine izlaze zelene kartice iraca uz prigodne turnire itd

 Koliko kostaju 4 igraca ?Mislio sma napraviti SBC za Yaju .

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Za nadimak naforumu

 

Pogledaj ovog lika ,pravi serijal od 10-1 div .

Lik igra prosto a ubitacno ,sve 1-2 pass igra !

 

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ovi su definitivno nesto dirali po gamplayu kad su izbacili patch. Previse golova pada nakon 10 odigranih utakmica napokon je dosla utakmica u kojoj je palo samo 5 golova. Najcesce bude 8+ golova. Kick off glitch se desava svaku utakmicu sa oba dvije strane. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Pre sam svaku vikend ligu gledao da zavrsim i da odigram svih 40 utakmica, u zadnje vreme mi svedno da li cu odigrati 5 ili sve. Da li to znaci da se hladim od fife

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Danas je ocito dan za FIFAu isto kakvo je i vrijeme. Nije mi se dogodilo od pocetka da skupim u 13-14 tekmi samo 5-6 pobjeda. Neke tekme izgubim da mi uopce nije jasno kako :D Ali i dalje ne mogu vjerovat da jednostavno nema counter taktike na ultra def od vecine ekipe koja igra WL. Dode mi lik sa Peleom, Petitom, Ferdinandom i onda mi gura ultra def. To je za doc u kucu i zadavit. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Vi sa ps4 mozete se pocet molit da ne ubace patch na konzolu jer ovo je KATASTROFA. Gameplay je 10 puta gori. Izgubio sam od frajera 7-6 4 gola mi je zabio iz kick offa.3 gola mi je zabio tako sto je pucao mojim igracima kroz noge. Ovo nije nogomet ova fifa18 ne znam koji sport oni simuliraju. Igrica je skroz strgana svako malo se mijenja gameplay u igri malo su ti igraci brzi pa potom postanu tromi pa mozez napraviti 25 first touch dodavanja za redom pa potom ne mozez dodat covjeku koji je pored tebe. Eto molite se konzolasi da ne stave taj patch. Uvijek sam mislio da fifa 18 ne moze biti gora eto poslije patcha sam otkrio da sam bio u krivu. Oni trebaju podijeliti otkaze cijelom onom timu za fifu osim onima koji su zaduzeni za marketing jer ja nezz sto ovi programeri rade da samo pogorsavaju stvari. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Vi sa ps4 mozete se pocet molit da ne ubace patch na konzolu jer ovo je KATASTROFA. Gameplay je 10 puta gori. Izgubio sam od frajera 7-6 4 gola mi je zabio iz kick offa.3 gola mi je zabio tako sto je pucao mojim igracima kroz noge. Ovo nije nogomet ova fifa18 ne znam koji sport oni simuliraju. Igrica je skroz strgana svako malo se mijenja gameplay u igri malo su ti igraci brzi pa potom postanu tromi pa mozez napraviti 25 first touch dodavanja za redom pa potom ne mozez dodat covjeku koji je pored tebe. Eto molite se konzolasi da ne stave taj patch. Uvijek sam mislio da fifa 18 ne moze biti gora eto poslije patcha sam otkrio da sam bio u krivu. Oni trebaju podijeliti otkaze cijelom onom timu za fifu osim onima koji su zaduzeni za marketing jer ja nezz sto ovi programeri rade da samo pogorsavaju stvari. 

 Juce ili prekljuce je bio neki update od oko 1 gb, malo jace.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 18

Ne znam jel do patcha ili mi EA namiješta lakše protivnike, ali ovu WL rasturam... 7/13.

Prošli vikend sam imao sveukupno 7 pobjeda od 23 utakmice što sam odigrao :)

Bilo bi super kad bih ulovio još makar 4 pobjede pa da dođem do gold 3, ali i sa ovim sam više nego zadovoljan - iduća vikend liga je već osigurana tako da dalje igram opušteno.

 

BTW

Kombinirao sam Rijkaarda već dugo i puk'o mi film pa sam ga složio na kraju.

Riješio sam jutros dva Irca - 10 golova i gol od stative pa sam uzeo Schweinsteigera i momentalno ga ubacio u SBC za Rijkaarda.

Još sam nešto nadokupio, a koliko me izašlo sve skupa nemam pojma.

Od "živih" kartica sam uložio dosta 84 i par 85 + 90 Higuaina.

Imao sam nekoliko untradable tipa Lloris, Čech, Vidal, Ter Stegen i dao sam SBC Hamšika i SBC Thiaga.

 

Odigrao sam dvije s Rijkaardom i iz toga što sam vidio, vrlo vjerojatno da se nisam zajeb'o.

Dobar pas, čvrst, oduzeo par lopti s lakoćom, kreće se sam kako treba... istrčava na "ničije lopte" i kupi ih, u obrani je par puta bio u pravom trenutku na pravom mjestu kad su obrambeni "ispali", a to je ono što sam i tražio tako da sam za sada zadovoljan.

 

E da, riješio jutros onaj glupi SBC za untradable TOTW - mislim da je potrebno 82 rated ekipu složit - i uleti mi 87 Ederson :)

A baš jučer sam pizdio na Llorisa kako kurca ne može obranit, pogotovo u jednoj što me lik rastavio 7-2... jebote, lagane lopte neke je lik pucao, to još nisam vidio u ovoj FIFI, a jebeni Lloris samo gleda kako lopta prolazi pored njega.

Još jutros razmišljam kako da ubacim Begovića jer mi je puna kapa ove "rupe" na golu i dobijem Edersona :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ja sam kupio 87 Edersona nije nista bolji od LLorisa jedva skupi 3 obrane po utakmici. Sa 30m ga redovno buse. Zelio bi imat golmana koji moze branit te longshootove smanjio bi broj primljenih golova za 60%. Do sada sam probao cecha,llorisa,courtois,begovic,butland,ederson 87 nitko od njih nije sposoban za to obranit jos budem probao in form cecha pa potom De geu premda mi je glupo davat 200k za golmana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Ja sam kupio 87 Edersona nije nista bolji od LLorisa jedva skupi 3 obrane po utakmici. Sa 30m ga redovno buse. Zelio bi imat golmana koji moze branit te longshootove smanjio bi broj primljenih golova za 60%. Do sada sam probao cecha,llorisa,courtois,begovic,butland,ederson 87 nitko od njih nije sposoban za to obranit jos budem probao in form cecha pa potom De geu premda mi je glupo davat 200k za golmana.

Nisam puno igrao s Edersonom pa ne znam za long shotove jer mi protivnici nisu pucali iz daljine.

Ovo malo što sam ga vidio na djelu je bilo OK.

Jbga, ne možeš golmana odmah procijeniti kao igrača s kojim igraš, tako da mu moram dati još vremena da me razočara :)

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
The_K kaže...

Ja sam kupio 87 Edersona nije nista bolji od LLorisa jedva skupi 3 obrane po utakmici. Sa 30m ga redovno buse. Zelio bi imat golmana koji moze branit te longshootove smanjio bi broj primljenih golova za 60%. Do sada sam probao cecha,llorisa,courtois,begovic,butland,ederson 87 nitko od njih nije sposoban za to obranit jos budem probao in form cecha pa potom De geu premda mi je glupo davat 200k za golmana.

Nisam puno igrao s Edersonom pa ne znam za long shotove jer mi protivnici nisu pucali iz daljine.

Ovo malo što sam ga vidio na djelu je bilo OK.

Jbga, ne možeš golmana odmah procijeniti kao igrača s kojim igraš, tako da mu moram dati još vremena da me razočara :)

 Ja se nemam sta razmisljat u 5 tekmi popio oko 20 golova hahhahahha

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Nije mi se više dalo natezat pa sam kupio novu FIFU, čisto zbog tog jer ne želim 19 početi kao svježi start...nakupio sam 30 000 coinsa, i sad ako imate kakav savjet kako se podići brzo...rješavati SBC-eve ispočetka?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
dr4zh3n kaže...

Nije mi se više dalo natezat pa sam kupio novu FIFU, čisto zbog tog jer ne želim 19 početi kao svježi start...nakupio sam 30 000 coinsa, i sad ako imate kakav savjet kako se podići brzo...rješavati SBC-eve ispočetka?

 Ti si lud za takvo smece od igre davat opet novce. Ajde da su ti posteno uzeli igricu ali ljudi ti maznuli igricu ni kriv ni duzan.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
dr4zh3n kaže...

Nije mi se više dalo natezat pa sam kupio novu FIFU, čisto zbog tog jer ne želim 19 početi kao svježi start...nakupio sam 30 000 coinsa, i sad ako imate kakav savjet kako se podići brzo...rješavati SBC-eve ispočetka?

 Ti si lud za takvo smece od igre davat opet novce. Ajde da su ti posteno uzeli igricu ali ljudi ti maznuli igricu ni kriv ni duzan.

 a jebeš 200 kuna, nije nitko propo za te pare...uspio sam na redditu kontaktirat onog lika što su mu na isto način uzeli account i javio se da je UZEO ODVJETNIKA i tek onda su mu vratili account, s tim mi se pogotovo ne d zajebavat lol

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
U 6. div mi dodje lik sa 3 ikone. Nema pravde ni u fifi.
Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
U 6. div mi dodje lik sa 3 ikone. Nema pravde ni u fifi.

O kakvoj pravdi ti pričaš? Zar je zabranjeno imati iconu u momčadi? Kakve to ima veze s bilo kojom divizijom? Do kartica dolaziš otvaranjem packova, slaganjem sbc ili trgovanjem na marketu a ne samo igranjem.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...
U 6. div mi dodje lik sa 3 ikone. Nema pravde ni u fifi.

O kakvoj pravdi ti pričaš? Zar je zabranjeno imati iconu u momčadi? Kakve to ima veze s bilo kojom divizijom? Do kartica dolaziš otvaranjem packova, slaganjem sbc ili trgovanjem na marketu a ne samo igranjem.

 Halo ,svi trube da nije posteno da ikone idu na " obicne ' igrace .Zasto to ne izbalansiraju malo ?

 Doduse sad sam otresao jednog sa Owenmarsom 6:0 !Jedna od najboljih tekmi koji sam odigrao .

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Poz dugo citam ovaj forum, ali nikad mi se nije dalo registrirat i pisat.

 

Uglavnom igram igru od ove godine i ne smatram se nista posebno dobrim igracem, imao sam srece kod slaganja sbc pa sam dobivao igrace i mogao sam si sastavit jako dobru ekipu... tipa aguera, de brujne, dobio jednog informa kojeg sam odma prodao za 1.4 m i sastavio ostatak ekipe da to izgleda oke.. 

 

sto se tice same igre nesta tako frustrirajuce i jadnije nisam vidio..  da toliko moze igra sama kreirat rezultat nisam jos vidio... igram 4 tjedan vec vikend ligu i uvijek skupim potrebnih 11 pobjeda za ostanak... e sad ovaj tjedan sam imao 11 pobjeda i jos 15 tekmi za odigrat i tu stupa moja frustracija 8 tekmi u nizu gubim od losijih igraca koji imaju 2 do 3 legende ili cijelu ekipu i oni udare 2 udarca i oba gola a ja 14 do 15 udaraca prvo poluvrijeme i 4 do 5 stativa a ostatak golan skida ili tipa debruyne mi sam na dva metra loba gol a nikog na golu. ali ni to nije problem u tih 8 utakmica ja nemogu sastavit 3 dodavanja... golovi tipa moj ramos trci i umjesto da uzme loptu produzi njemu u for u zadnje 3 tekme 4 gola sam tako dobio... sjednem i prestan igrat 2 minute lik nemoze zabit pocnrm igrat moji naprave odma krivo dodavanje bum gol... 

 

nisam jedan od likova koji kad gube odma izlaze ili zadrzavaju igru s tim i ja gubim vrijeme tako da mi se neda.. gubio sam i po 8:1 i nisam izlazio volim igrat protiv jacih da ucim.. ali ovo na smisla stvarnoo.

 

btw da se razumijemo jedno 3 do 4 tekme sam ja osjetio da je igra na mojoj strani i pobjedio sam decke koji su bili 20 puta bolji od mene.. 

 

stavio sam dole samo jedan prikaz mojeg poluvremena jedino se jedno 4 stative ne vide kao udarci u okvir... 

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Ma igra je totalno ofanzivno orjentisana sa puno golova tacno ne znas do samog kraja da li ces pobediti. Prekljuce u wl neki lik vodi protiv mene na poluvremenu 3:0 kraj utakmice 3:3 dam gol u 105' i pobedim do duse jesam bolji bio ali 3:0 je imao. A najvise me nerviraju golovi tipa 45, 90, 105 i 120'.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ma da totalno je unistena igra s tim da kad povedes 2:0 ili 3:0 da te igra odjednom zakoci moji igraci ne znaju dva dodavanja napravit a on najednom proigra i s tri dodavanja gol sanse i naravno sve to i prolazi da na kraju i izgubis nerijetko mi se to desavalo.. probam i taktiku promjenit probam se dodavat iza ali odjednom igra doda na totalno krivu stranu i od 3 moja igraca doda njegovom direkt u noge on dodavanje njegov sam i bum gol... sto puta videno 

 

naravno kad je netko bolji ma nije bed izgubit i 40 od 40 ali ovo je totalno lose bas me nazivcira i samo si razmisljam sta to meni treba da umjesto igre i uzivancije ja gubim samo zivce... 

 

usudio bi se reci da 70 posto rezultata igra sam rezira..

 

 

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
movie kaže...
goust78 kaže...
U 6. div mi dodje lik sa 3 ikone. Nema pravde ni u fifi.

O kakvoj pravdi ti pričaš? Zar je zabranjeno imati iconu u momčadi? Kakve to ima veze s bilo kojom divizijom? Do kartica dolaziš otvaranjem packova, slaganjem sbc ili trgovanjem na marketu a ne samo igranjem.

 Halo ,svi trube da nije posteno da ikone idu na " obicne ' igrace .Zasto to ne izbalansiraju malo ?

 Doduse sad sam otresao jednog sa Owenmarsom 6:0 !Jedna od najboljih tekmi koji sam odigrao .

 Kome da balansiraju ? Zbog cega da balansiraju ? To kaj on ima ikone ne znaci bas nista. Jucer mi u WL doleti lik sa full IF i ikone sastavom. TOTGS Ronaldo u napadu sa Baleom, Rui Costa i ostala bagra. Popije 7 komada do 60min. Ikone su sastavni dio igre, elitne kartice i nesto cemu svi teze kako bi bili bolji u igri. Netko to radi novcima, a netko igrom. Govorit kak nest nije posteno je smijesno.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
beli2402 kaže...

ma da totalno je unistena igra s tim da kad povedes 2:0 ili 3:0 da te igra odjednom zakoci moji igraci ne znaju dva dodavanja napravit a on najednom proigra i s tri dodavanja gol sanse i naravno sve to i prolazi da na kraju i izgubis nerijetko mi se to desavalo.. probam i taktiku promjenit probam se dodavat iza ali odjednom igra doda na totalno krivu stranu i od 3 moja igraca doda njegovom direkt u noge on dodavanje njegov sam i bum gol... sto puta videno 

 

naravno kad je netko bolji ma nije bed izgubit i 40 od 40 ali ovo je totalno lose bas me nazivcira i samo si razmisljam sta to meni treba da umjesto igre i uzivancije ja gubim samo zivce... 

 

usudio bi se reci da 70 posto rezultata igra sam rezira..

 

 

 Vi bolji igraci sto se nervirate to je ok,posto je meni svejedno da li sam u 6-7 ili 8 div. Ja sam prestao da se nerviram.Vise sebi ne zelim da dozviolim luksuz da se zbog igre nevrivam uopste.Kako god da bude rezultat prihvatam to kao nesto normalno.Igram po svom misljenju solidno sad sto nekad igra gura mene nekad protivnika ,to je drugi par opanaka .

Redovno me nakanta neko 2-3 razlike da bih je posle nekog drugog poderao i tako  ...

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ma nisam ni ja nista od igraca... kad igram ovako doma s nekim bezveze tekme totalno druga igra...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
beli2402 kaže...

ma nisam ni ja nista od igraca... kad igram ovako doma s nekim bezveze tekme totalno druga igra...

 Sinoc sam sa drugom igrao fut naizmjenicno .Jedva smo ostali u 6 div. teretana.Zadnu sam morao dobiti ,to je bilo mucenje ,nece ni mene ni protivnika.Lopta kao da je izduvala.

Posle sam bio slomljen kao da sam kopao.

Sudaraju se moji igraci,po trojica se nakamaraju,onda autogolov,golman zabije gol.Ma svasta ali boli me patka ...

Gadno je to kada si u 1. div pa ti trebaju bodovi da je osvojis ,ovako svejedno mi .... :)

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
8 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
beli2402 kaže...

ma nisam ni ja nista od igraca... kad igram ovako doma s nekim bezveze tekme totalno druga igra...

 Sinoc sam sa drugom igrao fut naizmjenicno .Jedva smo ostali u 6 div. teretana.Zadnu sam morao dobiti ,to je bilo mucenje ,nece ni mene ni protivnika.Lopta kao da je izduvala.

Posle sam bio slomljen kao da sam kopao.

Sudaraju se moji igraci,po trojica se nakamaraju,onda autogolov,golman zabije gol.Ma svasta ali boli me patka ...

Gadno je to kada si u 1. div pa ti trebaju bodovi da je osvojis ,ovako svejedno mi .... :)

 Mare pripremi gajbu Jelena i eto me ima da te proguram do prve divizije

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...
goust78 kaže...
beli2402 kaže...

ma nisam ni ja nista od igraca... kad igram ovako doma s nekim bezveze tekme totalno druga igra...

 Sinoc sam sa drugom igrao fut naizmjenicno .Jedva smo ostali u 6 div. teretana.Zadnu sam morao dobiti ,to je bilo mucenje ,nece ni mene ni protivnika.Lopta kao da je izduvala.

Posle sam bio slomljen kao da sam kopao.

Sudaraju se moji igraci,po trojica se nakamaraju,onda autogolov,golman zabije gol.Ma svasta ali boli me patka ...

Gadno je to kada si u 1. div pa ti trebaju bodovi da je osvojis ,ovako svejedno mi .... :)

 Mare pripremi gajbu Jelena i eto me ima da te proguram do prve divizije

 Dobices i rostilj ! :)

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice