FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 920.203
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Hoće neko igrat Weekend League ovaj vikend preko mojeg accounta? 

 

3 vikenda za redom me neće biti, pa šteta da propadne 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Evo, TOTS starta 27.04. s communuty tots karticama za koje su mogli i mogu glasovati svi posjetitelji futheada i futwiza

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Ja sam juce predvece zavrsio wl falilo mi 5 pobeda do gold3 i znaci svaki protivnik kog sam dobio po pravilu je imao top tim sa penaldom i top ikonama a bgm i znali su ti igraci igrati. Jedva ziv sam dogurao do 18 pobeda na kraju. Uopste vam to nije tacno da su zadnji dan wl laksi protivnici kako neki kazu.

 

 

I da imate free turnir na fifa balkan community, mozete stranicu naci preko fb, prva nagrada je 250kn,druga 150 a treca 100.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2018 16:45 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Žica me žena da joj narežem poriluk. Ajd reko, narežem pa se bacim da poberem mandya. No, uz poriluk odrežem si i vrh lijevog palca. Krv curi, zamatam palac i gotovo. Zbog ozlijede ću morati pauzirati. Probam držati gamepad i ne ide mi nikako s lijevim palcem. Nema šanse da ovako ikoga dobijem jer moram držati gljivu na polovici palca i nemoguće mi je tako igrati. Ode u nepovrat 11 kartica. Jedino ako ne daju neki bonus pa izađe koja više od 11. Probat ću navečer kada malo otvrdne rana i primi se komad koji mi visi ali ne izgleda dobro.. Stalno mi onaj gore daje znakove da trebam prestati igrati a ja nikako da ih shvatim.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

 

movie baci sve u pizdu mater kroz prozor dok jos dišeš

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Žica me žena da joj narežem poriluk. Ajd reko, narežem pa se bacim da poberem mandya. No, uz poriluk odrežem si i vrh lijevog palca. Krv curi, zamatam palac i gotovo. Zbog ozlijede ću morati pauzirati. Probam držati gamepad i ne ide mi nikako s lijevim palcem. Nema šanse da ovako ikoga dobijem jer moram držati gljivu na polovici palca i nemoguće mi je tako igrati. Ode u nepovrat 11 kartica. Jedino ako ne daju neki bonus pa izađe koja više od 11. Probat ću navečer kada malo otvrdne rana i primi se komad koji mi visi ali ne izgleda dobro.. Stalno mi onaj gore daje znakove da trebam prestati igrati a ja nikako da ih shvatim.

 Jel DKT za Mendy ?

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
8 godina
offline
FIFA 18

Krv, znoj i borba do divizije 1. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Krv, znoj i borba do divizije 1. 

 Sretno tebi i buducem psihijatru kojem ces ic. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Ekipa, ostajem na njemcima ili prelazim nazad na engleze? Kaj velite?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Krv, znoj i borba do divizije 1. 

 Sretno tebi i buducem psihijatru kojem ces ic. 

 Hvala na lepim zeljama, to nesto iz tvog iskustva? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...
Ekipa, ostajem na njemcima ili prelazim nazad na engleze? Kaj velite?

S današnjim datumom prelazak na bilo što je bezveze. Najpametnije je prodati sve ono što vrijedi i čemu još cijena nije pala pa pričekati izlazak totsa. 

15 godina
offline
FIFA 18
Skupio sam ovih dana 15 packova. Nekih 6 mega i sve ostali rare player packovi. Otvorim ih maloprije i strašno. Najbolji igrač ocjene 83 vrijedan 2000 coinsa. Pa ne mogu vjerovati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Krv, znoj i borba do divizije 1. 

 Sretno tebi i buducem psihijatru kojem ces ic. 

 Hvala na lepim zeljama, to nesto iz tvog iskustva? 

 Ja sam se salio. Nije iz mog iskustva jer nemam namjeru ovak shebanj igru gurat silverima 😂

 

Sad igram polufinale DKTa. Naletim na ovu ekipu. Losiji igrac jos nije igrao sa ovakvom ekipom. To je bila tuga gledat kak lik igra.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 

Sad igram polufinale DKTa. Naletim na ovu ekipu. Losiji igrac jos nije igrao sa ovakvom ekipom. To je bila tuga gledat kak lik igra.

 Stari, ja ovako ranjen igram dva finala i oba izgubim. Jedno zasluženo o drugom bi se dalo pričati. Dođem doi trećeg finala i vodim 1-0. U 90 minuti pogodim stativu, lopta mi se ponovno odbije i pogodim drugu stativu. Opet mi se lopta odbije i lagano guram u praznu mrežu i na crti pogodim svog igrača u nogu. Lopta se sada odbije njemu i proda mi kontru i zabije. I neka mi sada netko kaže da me igra ne jebe? U produžecima uspijem zabiti jedan gol i dobijem mandya. Ja sam sav mokar. Teretana je kurac za ovo. Prst mi zamotan, zavoj sav krvav. U igri se zaboravim i sve razjebem. Idem se pogledati u ogledalo, kaže mi žena da sam idiot.

8 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Krv, znoj i borba do divizije 1. 

 Sretno tebi i buducem psihijatru kojem ces ic. 

 Hvala na lepim zeljama, to nesto iz tvog iskustva? 

 Ja sam se salio. Nije iz mog iskustva jer nemam namjeru ovak shebanj igru gurat silverima 😂

 

Sad igram polufinale DKTa. Naletim na ovu ekipu. Losiji igrac jos nije igrao sa ovakvom ekipom. To je bila tuga gledat kak lik igra.

 Ma ok, np. realno pored ove igre psihijatriske ustanove nam i ne ginu .

Ja isto se oprobao u DKT sa mojim silver dream timom i lagano dosao do polufinala gde po pravilu su vec jaki protivnici (mada za moju ekipu su svi jaki xd)

I znaci kad sam video tim protiv kog igram pomislio sam sad budi junak hahha i ugl prvo poluvreme sam satrao lika gotovo da nije centar presao u drugom su moji silveri jako pali u igri ali uspeo sam nekako da ga ipak dobijem i ako je bio preokrenuo rezultat, evo slika pa prosudite sami, ovo je show majke mi xd.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
FIFA 18

Po peti put u finalu po peti put me kradu. Svim svojim karticama sam nabio statse na 99 jer su mi non stop promasivali nemoguce u finalima. Moj Ter Stegen najbolji prokleti golman u ovoj igrici ima sve 99 osim speeda i frajer primi dva gola iz dva udarca. Moj Mkhtaryan, Sane i Kane koji imaju 99 shooting ne mogu pogodit gol sa 8 metara dok majmun ikona Crespo zabije gol sa 30m i zabije gol tako sto napuca mog igraca i dok je on srusen od siline udarca umjesto da se lopta odbije u pm lopta se odbije na metar od Crespa i frajer samo pospremi. Prokleta sugava igrica u dva ujutro sam ja izasao van i razbio 2 joysticka. Sto je previse je previse. U tih 20 utakmica barem su me 12 puta krali odugovlacili utakmice koje sam davno trebao dobit to da ja moram zavrsavat na produzetke ili penale sa likovima koji mi nisu uletili niti jednom u sesnaesterac dok ja imam vise od 20 udaraca na gol. Nema mi logike da profesionalni igraci koji zaradjuju milione eura ne mogu zabit gol sa 7m i to vise puta promase. Lud sam od te proklete igrice. Zivim za dan da ubijem Boga u nekom djelatniku iz EA-a. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Imamo sam vremena za samo jedan pokušaj za uzeti Mandya. Prvu trojicu nakantao s 3+ razlike, a onda u finalu vodio 1-0 do 88. min. te ušao u produžetke i izgubio 3-1. Postao sam gori luzer od Atl. Madrida i Juventusa. 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

 

Ja sam se malo zasitio igre pa zadnjih dana imam taktiku da prekinem nakon što prvi put izgubim ili nakon što odigram deset tekmi. Vjerujem da jednostavno nemamo koncentraciju za igrati cijeli dan, počinjemo forsirat, bit nervozni, manje kreativni... i mogu nabrojiti na prste koliko puta sam izgubio! Jučer opet odigrao DKT bez ikakvih obaveza i osvojio bez većih problema. Nema nerviranja, nema znojenja, imperativa pobjede... Gasim igru na prve znakove nervoze, nema smisla jednostavno.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Two player pack... hahahahahaha

 

Ozil i gundogan

 

EDIT: Nisam napomenuo da sam odigrao dvije tekme sa Maverickom. Dobar igrac, dobra ekipa. Svakom po jedna tekma. GG Maverick ! 

 

EDIT2: https://www.hcl.hr/vijest/pes-nakon-deset-godina-izgubio-licencu-ligu-prvaka-europa-ligu-120125/

 

Prilika da se FUT digne na next lvl sa Ligom prvaka. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 19:28 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Izgubio Konami nakon 10 godina licencu za ligu prvaka i euro ligu. Hoće li sada uskočiti ea sports i u narednoj fifi nam predstaviti ova natjecanja?

 

edit: sorry nisam vidio da je šime već objavio jer mi stranica nije bila osvježena..

 

Usput, jebote, ja u tom packu ne dobijem dva 80 ovrl igrača a ti dobiješ ozila i gundogana?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 19:58 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Izgubio Konami nakon 10 godina licencu za ligu prvaka i euro ligu. Hoće li sada uskočiti ea sports i u narednoj fifi nam predstaviti ova natjecanja?

 

edit: sorry nisam vidio da je šime već objavio jer mi stranica nije bila osvježena..

 

Usput, jebote, ja u tom packu ne dobijem dva 80 ovrl igrača a ti dobiješ ozila i gundogana?

 Sjetio sam se da imam pun kufer bronze igraca. Pa sam slago one packove. Nazalost upload sam radio preko mobitela i ocito nije stavilo sliku. Al' da, Ozil i Gundogan u jednom packu :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
FIFA 18

Evo danas u sbc swap player Ivanović. Ostala još dvojca. Njih će valjda ostaviti za petak i novi tjedni zadatak. Neće valjda sada postaviti neke nebulozne zahtjeve? Uzeo bih sancheza ako me ne ujebu s nekim ludilom kojeg neću moći ispuniti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Evo danas u sbc swap player Ivanović. Ostala još dvojca. Njih će valjda ostaviti za petak i novi tjedni zadatak. Neće valjda sada postaviti neke nebulozne zahtjeve? Uzeo bih sancheza ako me ne ujebu s nekim ludilom kojeg neću moći ispuniti.

 Ja ciljam Ibrahimovica. Taman ce mi nagrade od WL doc pa cu imat coinse da ga slozim. Trenutno imam 500 coinsa pa je malo drama :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Ja ciljam Ibrahimovica. Taman ce mi nagrade od WL doc pa cu imat coinse da ga slozim. Trenutno imam 500 coinsa pa je malo drama :D 

Ja to složio za 5500 coinsa. Uklopio maksimovića s dva rusa a ostalo kuruza. Pazi da ti ne zbriše jer mislim da je do sutra do 19h a zadnji put sam nagrade od WL dobio u 20h. Dobro će mi doći sanchez za 4-2-2-2 formaciju.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Evo danas u sbc swap player Ivanović. Ostala još dvojca. Njih će valjda ostaviti za petak i novi tjedni zadatak. Neće valjda sada postaviti neke nebulozne zahtjeve? Uzeo bih sancheza ako me ne ujebu s nekim ludilom kojeg neću moći ispuniti.

 valjda da ce biti 12 igraca, za sve one koji su iz nekog razloga propustili jednog da i dalje mogu sloziti 11 rozih 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 valjda da ce biti 12 igraca, za sve one koji su iz nekog razloga propustili jednog da i dalje mogu sloziti 11 rozih 

Nadam se da si u pravu ali poznavajući đubretarski mentalitet firme ne bih se kladio.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ma ovog Ivanovića složi bilo tko s više od 20 igrača u klubu, full lagano.

Ja sad imam 8 tih Swap kartica. Namjerno sam propustio Fellainija jer je bio u Marquee, al jel bilo još što dostupno? 

 

Uzet ću si najvjerojatnije Insignea, eventualno Wernera. Ovaj ultimate pack isto ne izgleda loše za pričekat TOTS, ali kakve sam ja sreće dobit ću 20k od toga 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Two player pack... hahahahahaha

 

Ozil i gundogan

 

EDIT: Nisam napomenuo da sam odigrao dvije tekme sa Maverickom. Dobar igrac, dobra ekipa. Svakom po jedna tekma. GG Maverick ! 

 

EDIT2: https://www.hcl.hr/vijest/pes-nakon-deset-godina-izgubio-licencu-ligu-prvaka-europa-ligu-120125/

 

Prilika da se FUT digne na next lvl sa Ligom prvaka. 

 Novinari... Nije Konami "izgubio" licencu, nego im na kraju ove godine ističe ugovor sa Fifom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 9:14 (soft).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

 

 Novinari... Nije Konami "izgubio" licencu, nego im na kraju ove godine ističe ugovor sa Fifom.

Ugovor im je isticao nekoliko puta do sada i uvijek su ga obnavljali. S obzirom da UEFA ne želi produžiti desetogodišnju suradnju može se reći da su izgubili licencu.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...
SimeKZ kaže...

Two player pack... hahahahahaha

 

Ozil i gundogan

 

EDIT: Nisam napomenuo da sam odigrao dvije tekme sa Maverickom. Dobar igrac, dobra ekipa. Svakom po jedna tekma. GG Maverick ! 

 

EDIT2: https://www.hcl.hr/vijest/pes-nakon-deset-godina-izgubio-licencu-ligu-prvaka-europa-ligu-120125/

 

Prilika da se FUT digne na next lvl sa Ligom prvaka. 

 Novinari... Nije Konami "izgubio" licencu, nego im na kraju ove godine ističe ugovor sa Fifom.

 Izgubio licencu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice