FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 920.402
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 18

Vec ga vidim skupa sa Salahom i 17 icona kod svakog drugog "pro" igraca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Nije bilo dosta kaj im obicna kartica jede govna, nego jos ovo izbace. Strasno jbt.

Tolike ocjene će ti imati njihove TOTS kartice tako da se ovo ne isplati slagati. Aj,bar vidimo kako će im izgledati TOTS kartica. Svake godine se bira najbolji igrač EPL i najbolji mladi igrač EPL. I prošle godine je tako bilo s kanteom. Ljudi ga masovno slagali a onda izašla identična TOTS kartica.  Zahtjevi za salaha su jebeni.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Vec ga vidim skupa sa Salahom i 17 icona kod svakog drugog "pro" igraca.

Teško. Jedan ima slabiju nogu 2* a drugi skill 3*. Svi oni vole vidjeti bar 4* i za WF i za skill. 

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
C3c1l kaže...

Vec ga vidim skupa sa Salahom i 17 icona kod svakog drugog "pro" igraca.

Teško. Jedan ima slabiju nogu 2* a drugi skill 3*. Svi oni vole vidjeti bar 4* i za WF i za skill. 

 oni vole da trci 100m ispod 2 i pol sekunde i plus da mu se u tom trku lopta svaki put odbije nazad, a za to su ove kartice stvorene.

10 godina
offline
FIFA 18

Ja budem definitivno napravio Sanea posto vec imam njegovu potm karticu. Treba skupit coinse za sve ove 85 rating timove

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
movie kaže...
C3c1l kaže...

Vec ga vidim skupa sa Salahom i 17 icona kod svakog drugog "pro" igraca.

Teško. Jedan ima slabiju nogu 2* a drugi skill 3*. Svi oni vole vidjeti bar 4* i za WF i za skill. 

 oni vole da trci 100m ispod 2 i pol sekunde i plus da mu se u tom trku lopta svaki put odbije nazad, a za to su ove kartice stvorene.

 Doslovno stvorene za tu spiku. Samo guraj na njega. Pogledaj mu agility, strenght. Rodeno da od Baillya i ekipe napravi sprdacinu. Messi je gola karina za ove kartice. Sa Messiem se nabacujes po terenu, ovome ne mozes meda.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
FIFA 18

Osvojena divizija 3 sa silver timom 😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Eto rijesio jedan sbc za sane dobio jumbo rare players pack otvorim ga najveci rating je bio 81. Nije dobro krenulo uopce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Osvojena divizija 3 sa silver timom 😂

 Svaka cast. 

 

Ja sam danas prije puta prepisal 2Div sa 7-0-1. Cisto da imam coinsa za igrat se na marketu.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Osvojena divizija 3 sa silver timom 😂

 Ja se vratio sa obicnim PL gold timom u 5. div . :)

 Kad gubim bar imam opravdanje da je los tim . :)

 Sledecu fifu nista ne radim samo igram sa osnovnim igracima ,ne mogu vise biti rob igre ,jbg.

Imam 32 TV pa kad se izvalim da lezim onda ne vidim dobro gap izmedju igraca ,onda moram da sjedim na metar od TV-a. Razmisljam da uzmem neki 52 pa bi mozda bilo bolje ! hahahahah

 

Ovi srebreni tim si sastavio onako iz glave ili si pazljivo birao igrace ?

 

Ima li ovog na forumu Djordje Combo igra lik vrhunski .

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 20:03 (goust78).
8 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
ruya kaže...

Osvojena divizija 3 sa silver timom 😂

 Ja se vratio sa obicnim PL gold timom u 5. div . :)

 Kad gubim bar imam opravdanje da je los tim . :)

 Sledecu fifu nista ne radim samo igram sa osnovnim igracima ,ne mogu vise biti rob igre ,jbg.

Imam 32 TV pa kad se izvalim da lezim onda ne vidim dobro gap izmedju igraca ,onda moram da sjedim na metar od TV-a. Razmisljam da uzmem neki 52 pa bi mozda bilo bolje ! hahahahah

 

Ovi srebreni tim si sastavio onako iz glave ili si pazljivo birao igrace ?

 

Ima li ovog na forumu Djordje Combo igra lik vrhunski .

 Sam sam sastavljao po svom ukusu. 

 

Gledao sam sad ovog lika, igra dobro, ima dobru ekipu ali sto se lik nervira to je bruka haha. Ja isto se nerviram ali kad bih se toliko nervirao zavrsio bih tacno na psihijatrijskom odeljenju.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 22:41 (ruya).
8 godina
offline
FIFA 18

Da li se i vama ovo desava u sezoni, ili mi ne moze naci protivnika ili i kad ga nadje latency je katastrofa. Na onom mom glavnom acc lakse mi je nalazio protivnike cini mi se. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 

Ima li ovog na forumu Djordje Combo igra lik vrhunski .

 

Gdje pronalaziš te idiote? Pa ne mogu ga slušati koliko je glup. Plače kako stalno dobija P2W momčadi a i sam ima 5 icona, ronalda itd. Drketa sa zadnjim igračem i lik mu uzme loptu i zabije gol a onda vrišti kako je igra strgana? Stalno sere protiv igre a i dalje igra. Lik mu utrpa osam komada, strgao ga a kriva mu igra. Kad protivnički golman obrani onda je to nerealno a kada njegov obrani onda šuti kao pichka. Kada protivnik doda kroz dva igrača to je zato kaj je igra smiješna a kada on to napravi onda nema komentra. Ne komentiram njegovu igru nego njegovo idiotsko ponašanje i komentiranje. Možda bi mu bolje bilo da umjesto svog glasa pusti neku glazbu. Izdržao sam jednu i pol tekmu pogledati s malim prebacivanjima i dosta je. Toliko je antipatičan u komentarima da je negledljiv. Neka pogleda recimo borasa ili ovvya kako komentiraju tekme. Možda nešto nauči.

8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

 

Ima li ovog na forumu Djordje Combo igra lik vrhunski .

 

Gdje pronalaziš te idiote? Pa ne mogu ga slušati koliko je glup. Plače kako stalno dobija P2W momčadi a i sam ima 5 icona, ronalda itd. Drketa sa zadnjim igračem i lik mu uzme loptu i zabije gol a onda vrišti kako je igra strgana? Stalno sere protiv igre a i dalje igra. Lik mu utrpa osam komada, strgao ga a kriva mu igra. Kad protivnički golman obrani onda je to nerealno a kada njegov obrani onda šuti kao pichka. Kada protivnik doda kroz dva igrača to je zato kaj je igra smiješna a kada on to napravi onda nema komentra. Ne komentiram njegovu igru nego njegovo idiotsko ponašanje i komentiranje. Možda bi mu bolje bilo da umjesto svog glasa pusti neku glazbu. Izdržao sam jednu i pol tekmu pogledati s malim prebacivanjima i dosta je. Toliko je antipatičan u komentarima da je negledljiv. Neka pogleda recimo borasa ili ovvya kako komentiraju tekme. Možda nešto nauči.

 Sve se slazem stobom, lik je lud definitivno haha. A ono kad je izgubio loptu sa zadnjim igracem i primio gol msm da se sa pravom ljutio jer verovatno nije hteo da vrati loptu gilmanu, imao sam x takvih situacija kao da jednostavno zabaguje igrac i ne mozes nista. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

 

Ima li ovog na forumu Djordje Combo igra lik vrhunski .

 

Gdje pronalaziš te idiote? Pa ne mogu ga slušati koliko je glup. Plače kako stalno dobija P2W momčadi a i sam ima 5 icona, ronalda itd. Drketa sa zadnjim igračem i lik mu uzme loptu i zabije gol a onda vrišti kako je igra strgana? Stalno sere protiv igre a i dalje igra. Lik mu utrpa osam komada, strgao ga a kriva mu igra. Kad protivnički golman obrani onda je to nerealno a kada njegov obrani onda šuti kao pichka. Kada protivnik doda kroz dva igrača to je zato kaj je igra smiješna a kada on to napravi onda nema komentra. Ne komentiram njegovu igru nego njegovo idiotsko ponašanje i komentiranje. Možda bi mu bolje bilo da umjesto svog glasa pusti neku glazbu. Izdržao sam jednu i pol tekmu pogledati s malim prebacivanjima i dosta je. Toliko je antipatičan u komentarima da je negledljiv. Neka pogleda recimo borasa ili ovvya kako komentiraju tekme. Možda nešto nauči.

 Ima i po 30 w u wl !Jeste zivcan ,to stoji . :)

 Mlad,mozda 16-17 god.

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 6:54 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Ima i po 30 w u wl !Jeste zivcan ,to stoji . :)

 Mlad,mozda 16-17 god.

Nisu problem godine i živčanost, svi smo u nekom trenutku živčani dok igramo. Problem je što lik priča bedastoće koje nemaju veze s mozgom i onim što se događa na terenu. Ako bih već nekoga gledao onda je to boras ili ovvy koji imaju i po 40 pobjeda (ako ti to nešto znači a vidim da ti znači)  i uvijek su staloženi i komentiraju kulturno. Koliki moraš biti idiot ako imaš 5 icona i ronalda da vrištiš kada dobiješ protivnika identične snage? Što bi htio igrati s takvom momčadi protiv srebrnih kartica? I naravno, svi protivnicu su P2W s takvim momčadima, jedino je on igračina kojoj je sve to palo s neba.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Bahati klinjo. Samo njega jebe igra i sve se urotilo baš protiv njega. 

Neobjektivni preserator. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Bahati klinjo. Samo njega jebe igra i sve se urotilo baš protiv njega. 

Neobjektivni preserator. 

 Ima po 30+  win pa ti vidi !Nije naivan, sad sto lupeta ....

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
15 godina
offline
FIFA 18

Može imati i svih 40 no to ne mijenja činjenicu da je idiot. U prvom postu sam rekao da ne komentiram njegovu igru već ponašanje. Ako želiš nešto staviti na net onda se ne ponašaš kao idiot. Ima dosta likova na netu koji naprave lijepe klipove pa neka ih pogleda. Naučio je igrati, sada neka se nauči kulturno ponašati poput borasa, ovvya, marshalla itd.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 10:18 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
blowfish_cro kaže...

Bahati klinjo. Samo njega jebe igra i sve se urotilo baš protiv njega. 

Neobjektivni preserator. 

 Ima po 30+  win pa ti vidi !Nije naivan, sad sto lupeta ....

 Imo sam ja 25 i tekmu viska. Kaj sad ? Momak ima cudo ekipu i jos serenda cijelo vrijeme. Da nema te igrace niti jedan pas mu nebi proso ovak kak on igra. 

 

Odma na pocetku prve tekme majstor gura na ronalda. Ovaj trci ko sumanut i gura pola protivnicke ekipe. Smijesno.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
goust78 kaže...
blowfish_cro kaže...

Bahati klinjo. Samo njega jebe igra i sve se urotilo baš protiv njega. 

Neobjektivni preserator. 

 Ima po 30+  win pa ti vidi !Nije naivan, sad sto lupeta ....

 Imo sam ja 25 i tekmu viska. Kaj sad ? Momak ima cudo ekipu i jos serenda cijelo vrijeme. Da nema te igrace niti jedan pas mu nebi proso ovak kak on igra. 

 

Odma na pocetku prve tekme majstor gura na ronalda. Ovaj trci ko sumanut i gura pola protivnicke ekipe. Smijesno.

 Gledam po fb mu cestitaju ,kao tako mlad a tako uspjesan ! Hahahah

 Nova Balkanska nada u fifi ..... :)

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
12 godina
offline
FIFA 18

Ma tko mu cestita? balavci njemu slicni?? 

Neka napravi silver tim kao kolega sa foruma pa da vidimo gdje ce dogurati. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Gledam po fb mu cestitaju ,kao tako mlad a tako uspjesan ! Hahahah

 Nova Balkanska nada u fifi ..... :)

I Kelemincu čestitaju po fb, je li to znak da je on mlad i uspješan te nova nada hrvatske politike? Inače, vidio sam na ovom forumu bar troje ljudi koje bi on jako teško mogao dobiti. Svaka rupa nađe zakrpu pa tako i on svoju publiku. Uživajte.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
goust78 kaže...
blowfish_cro kaže...

Bahati klinjo. Samo njega jebe igra i sve se urotilo baš protiv njega. 

Neobjektivni preserator. 

 Ima po 30+  win pa ti vidi !Nije naivan, sad sto lupeta ....

 Imo sam ja 25 i tekmu viska. Kaj sad ? Momak ima cudo ekipu i jos serenda cijelo vrijeme. Da nema te igrace niti jedan pas mu nebi proso ovak kak on igra. 

 

Odma na pocetku prve tekme majstor gura na ronalda. Ovaj trci ko sumanut i gura pola protivnicke ekipe. Smijesno.

 Pa to baš. Po meni ne igra ništa posebno, samo ima dobar tim. Predvidljivi pasovi, bez imalo ideje, driven pasovi sa 2 metra, dodavanja u svom šesnaestercu nakon čega plače kako ga igra zakida... to bih mu i ja presjekao sve, a gdje tek ne bi bolji igrači.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ja kad igram obicno se zalecem i idem na tackle ,nekad prodje nekad ne .Kako to treba raditi ?Vidim bolji igraci vise brane prostor ne idu odmah na tackle vec pokusavaju da presjeku pasove .Posto ne saltam sa RS vec sa l1 nikako ne mogu uspjesno da sjecem pas .Kako vi igrate ?

 

I kamera me ebe posto igram na tele broadcast ,zum 0 ali opet ne vidim kad neko protrci ili driven pass !

Co-op opet presitna a radar naravno ne gledam ne stignem.

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 12:06 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Samo guraj dobru spiku !! Slozio Marque. Dobio Selezynova i u zadnjem packu uleti francuski stroj :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Samo guraj dobru spiku !! Slozio Marque. Dobio Selezynova i u zadnjem packu uleti francuski stroj :D 

Ti baš izazivaš moviea da ga još jedan infarkt strese 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Samo guraj dobru spiku !! Slozio Marque. Dobio Selezynova i u zadnjem packu uleti francuski stroj :D 

Ti baš izazivaš moviea da ga još jedan infarkt strese 

 Nikad nisam mislio da cu sa cetvrt stoljeca zivota skakat od srece na jebenu karticu u igri :D Ko nekad na panini :D :D 

 

Cekam njegov komentar ko nista 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 12:50 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Samo guraj dobru spiku !! Slozio Marque. Dobio Selezynova i u zadnjem packu uleti francuski stroj :D 

 

jebalo sve kako tebe sere to nije istina 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Ja kad igram obicno se zalecem i idem na tackle ,nekad prodje nekad ne .Kako to treba raditi ?Vidim bolji igraci vise brane prostor ne idu odmah na tackle vec pokusavaju da presjeku pasove .Posto ne saltam sa RS vec sa l1 nikako ne mogu uspjesno da sjecem pas .Kako vi igrate ?

 

I kamera me ebe posto igram na tele broadcast ,zum 0 ali opet ne vidim kad neko protrci ili driven pass !

Co-op opet presitna a radar naravno ne gledam ne stignem.

Što ne pitaš novu balkansku nadu? Sigurno ima neki pametan savjet u rukavu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice