FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 931.493
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: FIFA 18
Jasperr kaže...

Kada bi trebali biti poznati system req za Fifu 18?
Na game debate vec ima ali to nije znanicno pa ne znam koliko je tacno.

 Koliko su pouzdani pogle samo iz primjera HDD gdje navode 15GB praznog prostora za igru a fifa 17 je bila teška 31GB?

13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

 Koliko su pouzdani pogle samo iz primjera HDD gdje navode 15GB praznog prostora za igru a fifa 17 je bila teška 31GB?

 To je ona fora gdje igra kao ima 15GB kod releasea, ali onda imaš day one patch koji ima 35GB  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Je li bilo najava u vezi licenci za lige? Ali, kao što je engleska liga od igrača, navijača, stadiona itd. Za nas koji igramo karijere jako bitne vijesti:) Šanjolska i Italija da budu ne bi se skidao sa karijere. Velika je razlika sada igrati Englesku ligu i druge jer ovo sa premier ligom je extra urađeno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

jedino sto sam vidio od novosti je da ce napokon u njemackoj biti i ''3.liga''

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Znaći moramo se strpiti. Pokušavao sam i na pesu tu karijeru tj. master ligu, ali to je neusporedivo bolje na fifi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

jeli se  isplati prednaručiti za 450kn za pc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 18
Vladitor kaže...

jeli se  isplati prednaručiti za 450kn za pc?

Izgleda mi puno. Obično je samo ključ koštao oko 300kn pa i debelo ispod toga. Toliko je do sada koštala basic verzija. Ovisi sada na koju od tri verzije igre misliš? No ako je basic onda je definitivno puno, bar po iskustvima od zadnjih par godina.

6 godina
odjavljen
offline
Re: Fifa 18

Hello,

 

FIFA 18’s lead consoles are going to be the Xbox One and PS4 professional.

It’ll conjointly return on on Xbox One, Ps4, PS3, Xbox 360, computer and Nintendo Switch.

Small print on FIFA 18’s reveal trailer has unconcealed some key variations between the sport and also the Nintendo Switch version.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ma želim osnovnu verziju ali mi 450 izgleda puno a ne znam oće li se ikako smanjit ako se uopće isplati za 5 jumbo packova

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 18
Vladitor kaže...

jeli se  isplati prednaručiti za 450kn za pc?

 Ja sam prednaručio na cdkeys za 35 eura.

9 godina
offline
Re: FIFA 18
Jesi odmah dobio key ili tek po izlasku igrice ćeš dobit?
16 godina
online
Re: FIFA 18
playjob kaže...
Jesi odmah dobio key ili tek po izlasku igrice ćeš dobit?

Uvijek se key šalje pred sam izlazak igre. Dobiješ ga dan dva ranije ili na sam dan izlaska igre. Ovisno gdje si kupio igru. Ja sam ga za PC sve ove godine uzimao na cdkeys i uvijek sam ga dobio par dana ranije. Cijena uvijek povoljna, moja preporuka.

9 godina
offline
Re: FIFA 18
Super, uzet ću ovih dana, hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 18

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2017 7:27 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ovo za ubacaje nadam se da nece svakki igrac to znat napravit inace ce igrica biti puna takvih golova.A ovo za dribling nadam se da nece biti OP kao sto je bilo u 16-ici da samo ides lijevo desno i sve prolazis

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Ovo za ubacaje nadam se da nece svakki igrac to znat napravit inace ce igrica biti puna takvih golova.A ovo za dribling nadam se da nece biti OP kao sto je bilo u 16-ici da samo ides lijevo desno i sve prolazis

Znaš što kažu za nadu? Kada sam ovo vidio naježio sam se. Otvorili su širom vrata silovanju s jednim igračem. Većina ljudi ne kuži nogomet niti shvaća taktiku ali svaka budala brzo nauči silovati s  jednim igračem a to im je cilj. Uz malo truda doći do puno nauke tj. nogomet približiti svima. Mi ćemo to zvati bugom a oni drugi blagoslovom.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Interesantno je da jos nije izaso ni jedan ozbiljan gameplay a sad ce 8. mjesec..

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 18
miikaa77 kaže...

Interesantno je da jos nije izaso ni jedan ozbiljan gameplay a sad ce 8. mjesec..

Kako nije? Pa postao sam dva desetminutna gameplaya prije mjesec dana na ovoj temi?  Mogao si odgledati dvije cijele tekme. Vidim da je nakon par tjedana ea blokirala linkove pa više ne rade ali mogu se naći te tekme na netu uz malo truda na nekim drugim linkovima. Sada do gamescoma nećeš vidjeti ništa, kao i svake godine do sada. Dali su na E3 da ljudi isprobaju ranu demo verziju i tada je iscurilo par filmića koje su više ili manje uspješno blokirali. U periodu između ova dva događaja nikada se ništa nije događalo niti do sada. Evo, uz nimalo truda našao sam dva gameplaya s E3.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 10:22 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pogledo sam oba.. kad je gamescom?

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 18
miikaa77 kaže...

Pogledo sam oba.. kad je gamescom?

 A svake godine negdje oko 20.08.

13 godina
offline
FIFA 18

Od 23 - 26 kolovoza.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
FIFA 18

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
online
Re: FIFA 18

Izmislit će svakakava sranja ali im neće pasti napamet da se pauza može koristiti pri prvom prekidu a ne u svakom trenutku kada nekom debilu padne na pamet. Koliko puta mi se dogodilo da protivnički golman odbije loptu a moj igrač natrčava da bi zabio i onda idiot stisne pauzu nadajući se da će me sjebati. Zar stvarno puno tražimo ako želimo da se pauza može koristiti samo u prekidu igre kako bi sama igra bila poštenija?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.7.2017 20:42 (movie).
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

u pravu si movie, iritanto je, recimo čekam lika da obavi izmjene prije utakmice, a onda tek što je utakmica počela on još po tri puta bimbla po postavkama, treba to drugačije urediti

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 0:26 (gazda099).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Jučer sam igrao protiv panja i u 87 minuti mu zabijem za 4-1.

Već je pucao prije toga tijekom partije, ali taj 4 gol ga je prelomio jako.

Dakle, od tog trenutka on je pauzirao igru triput do kraja partije.

Valjda se nadao da će mi puknut net ili da će me to iznervirat pa da quitam?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Jučer sam igrao protiv panja i u 87 minuti mu zabijem za 4-1.

Već je pucao prije toga tijekom partije, ali taj 4 gol ga je prelomio jako.

Dakle, od tog trenutka on je pauzirao igru triput do kraja partije.

Valjda se nadao da će mi puknut net ili da će me to iznervirat pa da quitam?

Dok cekam da mi odgovoris na poruke na originu bacio sam partiju, dugo tako dobru tekmu nisam igrao, napeta cijelo vrijeme, bilo 1-1 i u 70toj minuti odigram najbolju akciju od svih fifa i uvalim mu gol za 2:1 i resetira mi se ruter.

Bacio sam gamepad u pod i slomio desni thumbstick tako da sad imas priliku da izvuces iks ako se udostojis odgovoriti na poruke.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Dok cekam da mi odgovoris na poruke na originu bacio sam partiju, dugo tako dobru tekmu nisam igrao, napeta cijelo vrijeme, bilo 1-1 i u 70toj minuti odigram najbolju akciju od svih fifa i uvalim mu gol za 2:1 i resetira mi se ruter.

Bacio sam gamepad u pod i slomio desni thumbstick tako da sad imas priliku da izvuces iks ako se udostojis odgovoriti na poruke.

Isključene su mi sve notifikacije u Originu zato jer mi se jedanput dogodilo da mi je u pola partije izletila poruka kako se Battlefield 1 želi updejtat i tu me izbaci iz partije jer sam kao ALT/tabao.

Momentalno sam isključio sve notifikacije i unistall Battlefielda napravio :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 18

Mene je znao na pomak misa izbaciti van sa tom porukom alt+tab.

A sto se poruke tice, moram cekat jos par dana da odgovoris?

Vidim posjedio si kao Đorđ Kluni, mali raste, lovi ribu, bit ce postao si senilan?? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice