FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 896.682
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19
ertz111 kaže...

@hrka11

 

napravi squad ot tih igraca sto ih stavis u sbc,udji u single player seasons utakmicu,napravi kick off i nakon minut izadji iz tekme,uradi to 10 puta,sve sec zavrsiti za 10min,nalo toga ces dobiti za sve igrace loyalti. 

 

Mene je u zadnjih deset dana usralo samo tako sa advanced sbc. Kada sam sve zavrsio i otvorio sam pekove i dobio Modrica,Koulibalija,SMS i u zadnjem Grizmana. Dali su mi za citavu godinu,sad nece vise nista sigurno :))

 Ma evo nasao sam nacin za neki 7-8k cu ga rijesit bez toga...svejedno bi morao kupovat igrace jer koliko vidim sve je iz jedne lige na vecinia nemam ih toliko da to rijesim bez kupovanja.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
FIFA 19

u 19 dolaze nagrade od wl?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ne loši paketići od division rivalsa: Džeko,Glik,Benatia, Fabinho. Zapravo odlični, šteta šta su untradeable. Posralo me sa paketićima danas i jučer, još moram prodati Bernarda silvu TOTW, šta mislite kad je najbolji tajming za to? Nisam baš iskusan u marketu

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Mislio sam da cu ostat u div 1 ali priko noci pao u 2 i umjestso 30k uzeo ove paketice i rijesio ovaj sbc dobio dodatna 2.

Sad kad kurcina bude.

Edit: Rakitic od vridniji,vec se isplatilo ostatak kad se proda bit ce sigurno priko 30k jos.

Definitivno se isplatilo.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 11:06 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Evo pokupio upravo nagrade na Appu, reko - ajmo riskirati. 4 Mega Packa untradable. Prvi - Higuain, Drugi - Kepa+Rudiger+Ake, Treci - Draft Token, Cetvrti - IF Ighalo + Gold Pack. Sve u svemu, vrijedi vise od 33k coinova koje sam mogao pokupiti i sad cu biti debil i ponovno ici u WL.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
blowfish_cro kaže...

I od mene preporuka za Modrića, daleko najbolji igrač kod mene. Brz, okretan, dobar pas, dobar šut, 4* SM, 4* WF... vrijedi svakog coina! 

 

Ja sad skupljam za Suareza, malo mi fali dobrih napadača kod Španjolaca 

 Koristio ga jucer u Draftu, ni vrit ni mimo iskreno. Ako ga dovedes u situaciju gdje moze pucati, bit ce super ali tesko ces sa njime predriblati protivnike jer su ga smanjili na 3* skill moves. Takoder, mozda je do formacije koju sam koristio 4-4-1-1 ali je cesto bio blize CMovima nego nekoj ST poziciji dok sam napadao unatoc tome sto sam ga postavio kao Target Man-a.

 

  O hebote... A realno, za ST jedino koristim heel-to-heel, više mi 4* trebaju za krilo da mogu ući unutra nekom fintom, al svejedno je 3* za Suareza sramotno. 

 

Više me brine što je dosta spor, jel se osjeti? Imam Griezmanna i on je odličan, al valjalo bi ga uparit s još nekim sa high work rate, ovako mi Rodrigo kao drugi napadač slabo utrčava i teško stvaram višak prostora. Sa Hunterom bi Suarez mogao biti OK.

 

zlurad kaže...

Ne loši paketići od division rivalsa: Džeko,Glik,Benatia, Fabinho. Zapravo odlični, šteta šta su untradeable. Posralo me sa paketićima danas i jučer, još moram prodati Bernarda silvu TOTW, šta mislite kad je najbolji tajming za to? Nisam baš iskusan u marketu

 Danas navečer ili sutra bi trebao biti najskuplji, prije vikend lige. S obzirom da sad svi otvaraju packove od Rivalsa i stavljaju na market, možda bolje sutra.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

u 19 dolaze nagrade od wl?

 Da

6 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
sexytoiletpaper kaže...
blowfish_cro kaže...

I od mene preporuka za Modrića, daleko najbolji igrač kod mene. Brz, okretan, dobar pas, dobar šut, 4* SM, 4* WF... vrijedi svakog coina! 

 

Ja sad skupljam za Suareza, malo mi fali dobrih napadača kod Španjolaca 

 Koristio ga jucer u Draftu, ni vrit ni mimo iskreno. Ako ga dovedes u situaciju gdje moze pucati, bit ce super ali tesko ces sa njime predriblati protivnike jer su ga smanjili na 3* skill moves. Takoder, mozda je do formacije koju sam koristio 4-4-1-1 ali je cesto bio blize CMovima nego nekoj ST poziciji dok sam napadao unatoc tome sto sam ga postavio kao Target Man-a.

 

 O hebote... A realno, za ST jedino koristim heel-to-heel, više mi 4* trebaju za krilo da mogu ući unutra nekom fintom, al svejedno je 3* za Suareza sramotno. 

 

Više me brine što je dosta spor, jel se osjeti? Imam Griezmanna i on je odličan, al valjalo bi ga uparit s još nekim sa high work rate, ovako mi Rodrigo kao drugi napadač slabo utrčava i teško stvaram višak prostora. Sa Hunterom bi Suarez mogao biti OK.

 

zlurad kaže...

Ne loši paketići od division rivalsa: Džeko,Glik,Benatia, Fabinho. Zapravo odlični, šteta šta su untradeable. Posralo me sa paketićima danas i jučer, još moram prodati Bernarda silvu TOTW, šta mislite kad je najbolji tajming za to? Nisam baš iskusan u marketu

 Danas navečer ili sutra bi trebao biti najskuplji, prije vikend lige. S obzirom da sad svi otvaraju packove od Rivalsa i stavljaju na market, možda bolje sutra.

 Berba je super u sredini ako imas mjesta jer nitko ne ocekuje da to koristis. Takoder, scoop turn je odlican za postaviti se u poziciju i tesko ga je obraniti. A sto se brzine tice, nije brz, sa Hunterom dobiva sto, +10pace? Mislim da je Griezz bolja opcija za to, Suarez se cini vise kao ili cisti finisher ili za nekakav kvazi-posjed lopte jer je solidan u driblingu i dodavanjima. Griez je vjerojatno bolji sve u svemu.

12 godina
offline
FIFA 19

I ja sam pokleknuo i nisam uzeo coinse.

Zavrsio sam diviziju 4 sa 28k bodova, znaci najjacu nagradu sto se moze uzeti.

Uzeo sam 2xplayer pack, 2xmega pack i 2x jos neki kurac.

 

dobio sam 2x2x2xKURAC U USTA I DUPE!

 

KURCEVOG BENZEMU sam dobio kao najjacu karticu u 6 MEGA SUPER NAJJACIH PAKETA U JEBENOJ IGRI!! 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

I ja sam pokleknuo i nisam uzeo coinse.

Zavrsio sam diviziju 4 sa 28k bodova, znaci najjacu nagradu sto se moze uzeti.

Uzeo sam 2xplayer pack, 2xmega pack i 2x jos neki kurac.

 

dobio sam 2x2x2xKURAC U USTA I DUPE!

 

KURCEVOG BENZEMU sam dobio kao najjacu karticu u 6 MEGA SUPER NAJJACIH PAKETA U JEBENOJ IGRI!! 

 

 Ultimate su najjaci u igrici :P

Ali da, to je rizik, tim vise ako uzmes untradable.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Berba je super u sredini ako imas mjesta jer nitko ne ocekuje da to koristis. Takoder, scoop turn je odlican za postaviti se u poziciju i tesko ga je obraniti. A sto se brzine tice, nije brz, sa Hunterom dobiva sto, +10pace? Mislim da je Griezz bolja opcija za to, Suarez se cini vise kao ili cisti finisher ili za nekakav kvazi-posjed lopte jer je solidan u driblingu i dodavanjima. Griez je vjerojatno bolji sve u svemu.

 Ma Griezmanna već imam, treba mi drugi napadač. Nisam lik koji samo stišće trokut pa nek napadač trči, više mi je bitno da si zna stvorit poziciju i utrčat kad je postavljena obrana. 

Možda uzmem ovog IF Ben Yeddera, izgleda OK. 

6 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Berba je super u sredini ako imas mjesta jer nitko ne ocekuje da to koristis. Takoder, scoop turn je odlican za postaviti se u poziciju i tesko ga je obraniti. A sto se brzine tice, nije brz, sa Hunterom dobiva sto, +10pace? Mislim da je Griezz bolja opcija za to, Suarez se cini vise kao ili cisti finisher ili za nekakav kvazi-posjed lopte jer je solidan u driblingu i dodavanjima. Griez je vjerojatno bolji sve u svemu.

 Ma Griezmanna već imam, treba mi drugi napadač. Nisam lik koji samo stišće trokut pa nek napadač trči, više mi je bitno da si zna stvorit poziciju i utrčat kad je postavljena obrana. 

Možda uzmem ovog IF Ben Yeddera, izgleda OK. 

 Iskreno, ako imas para, pokusaj nesto sklepati u 4-3-3 i ubaci Mbappea u ekipu pa mijenjaj formaciju kako zelis u tekmi. Mbappe je definitvno najbolji igrac u igri po meni, izuzev kornera iz kojih Ronaldo zabija gdje god se nalazi i eventualno ikona.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Mbappe je 470k, nemam tolko para. Imam trenutno 200k i mislio sam prodat Casemira, onda bi za par dana možda skupio za Suareza. 

 

4-3-3 mi jednostavno nije funkcionirao iako sam vidio da hrpa boljih igrača igra tako. Igrao sam onaj 4-3-3 sa LF i RF i imao Balea i Promesa, ali jednostavno je Griezmann uvijek bio zatvoren u sredini, a ova dvojica ili nisu utrčavali ili jesu prema aut liniji. Sad sam prebacio na 4-2-4 i mogu reći da mi osjetno bolje ide. Prodao Balea i kupio Ramosa i De Geu, a na krilu mi je Malcom koji mi je skroz OK za 500k manje od Balea. Nemam CDM, ali ko ga jebe jer ionako golovi koje primam nisu zbog taktike nego retardiranog odbijanja lopte napadaču, ljepljenja za nogu osrednjim napadačima, škarica i slično. 

16 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Dobio sam Bernarda Silvu team od the week u packu. Stavim ga na market početna 100k buy now 350k jer vidim da ekipa nudi 200k+, dosta ih ima da su ponudili 349k a meni se nije uspio prodati niti za 100k iako sam mu stavio chemistry i contractse. Ne kužim u čemu je caka. Ima ih za buy now ispod 100k a ekipa baca 300k+ za njega, naravno ne za mog...

 Najgluplja stvar koju možeš napraviti je stavljati mu chemistry. Zašto? Ja volim možda s osnovnim che ili nekim drugim pa moram dodatno trošiti da promijenim ono što si ti stavio. Druga stvar koja mi je bezveze su contractsi. Ovo sve govorim iz svoje perspektive. Kada kupujem karticu a shvatio sam da dosta ljudi ima istu naviku, želim karticu kojoj sam ja drugi vlasnik i koja nije igrana. Kada vidim na kartici 75 contractsa produžim dalje i tražim onu sa sedam. Potom je provjerim i najpovoljniju takvu kupim ili bidam. Dosta ekipe spremno je platiti više samo da ima novu karticu.

 

Ovako ju sjebeš s che i contractsima pa ti ekipa pređe preko nje, naravno, oni kojima je to bitno. No na taj si način smanjiš broj ljudi koji gleda tvoju karticu. Ovi o kojima govoriš prebacuju coinse putem if kartica a ja ti govorim općenito kako kupujem godinama a vidim da dosta ljudi ima istu naviku. Uvijek prije stavljanja na market provjeri koliko kartica ide putek bidanja te koliko je najniža cijena buy now i tako formiraj svoju cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 12:07 (movie).
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Jesu li dosle nagrade od WL?

 

Znam da su dosle ove od divzija ali kad ce WL?

Uzeo untrable pakete dobio k****....

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zlurad kaže...

Dobio sam Bernarda Silvu team od the week u packu. Stavim ga na market početna 100k buy now 350k jer vidim da ekipa nudi 200k+, dosta ih ima da su ponudili 349k a meni se nije uspio prodati niti za 100k iako sam mu stavio chemistry i contractse. Ne kužim u čemu je caka. Ima ih za buy now ispod 100k a ekipa baca 300k+ za njega, naravno ne za mog...

 Najgluplja stvar koju možeš napraviti je stavljati mu chemistry. Zašto? Ja volim možda s osnovnim che ili nekim drugim pa moram dodatno trošiti da promijenim ono što si ti stavio. Druga stvar koja mi je bezveze su contractsi. Ovo sve govorim iz svoje perspektive. Kada kupujem karticu a shvatio sam da dosta ljudi ima istu naviku, želim karticu kojoj sam ja drugi vlasnik i koja nije igrana. Kada vidim na kartici 75 contractsa produžim dalje i tražim onu sa sedam. Potom je provjerim i najpovoljniju takvu kupim ili bidam. Dosta ekipe spremno je platiti više samo da ima novu karticu.

 

Ovako ju sjebeš s che i contractsima pa ti ekipa pređe preko nje, naravno, oni kojima je to bitno. No na taj si način smanjiš broj ljudi koji gleda tvoju karticu. Ovi o kojima govoriš prebacuju coinse putem if kartica a ja ti govorim općenito kako kupujem godinama a vidim da dosta ljudi ima istu naviku. Uvijek prije stavljanja na market provjeri koliko kartica ide putek bidanja te koliko je najniža cijena buy now i tako formiraj svoju cijenu.

 Mislim da se u ovom slucaju radi cisto o coin-tradingu. Za 300k+ mozes dobiti daleko bolje igrace od IF Bernarda Silve.

16 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
SimeKZ kaže...

..... 3tekme gubim od 85 do 90...

 Bas ovo sam jucer komentirao sa prijateljima...desilo mi se ne u 3 nego zadnji 10 najmanje utakmica da primam gol izmedju te minutaze 85-90+produzetaka ili gubim ili izjednaceno.Jos ako sam slucajno gol dao prije toga minut,gotovo je,on podje s centra 3 dodavanja i gol,moji se sklanjaju nema logike nikakve.

Jučer izjednačim na 2-2 u 90 min. Lik krene s centra, moji samo prolaze pored njega i dođe do gola opali i zabije. Ja krenem s centra i gotovo. Sljedeću tekmu igram protiv dva igrača. Ove godine je to zamorno zbog presinga. Ne sjećam se da sam ikada izgubio kada bih igrao protiv dva igrača.  Ljudi ništa ne rade, samo bježe po krilu i centriraju i tako mi zabiju dva gola. Ja milijun šansi ali neće u gol. I onda oko 80 minute smanjim smiješnim golom, snimio sam ga.

 

Potom oko 88 min izjednačim i stavim sve u obranu da mi opet ne prodaju neki centaršut. No prodam ja njima u 92 min L1 plus trokut i pobijedim. Što hoću reći? Jednu tekmu te igra uzme a drugu ti vrati. Doduše bio sam bolji u obje ali na kraju jednu sam izgubio zaslugom igre a drugu dobio. Gadljivo je što ova igra radi. Danas u dva packa dobio kurčinu. Nisam dobio na kraju pola koliko sam coinsa mogao uzeti. Ja to ne kužim.

16 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Mislim da se u ovom slucaju radi cisto o coin-tradingu. Za 300k+ mozes dobiti daleko bolje igrace od IF Bernarda Silve.

Je, rekao sam da je stvar u prebacivanju coinsa. No općenito sam rekao da ne truje novu karticu bezveznim chemistryem. Ja sam alergičan na to a vjerujem i dobar dio ljudi. Osnova kod prodaje kartice je praćenje za koliko kartica ide putem bidanja te pogled na najnižu cijenu buy now. Nakon toga formiraš svoju cijenu. Možeš riskirati pa staviti početnu cijenu i moliti se da na karticu nalete dva lika koja vole bidati pa možda izvuče objektivno više nego što ona vrijedi a može se dogoditi da tako dobije i manje nego što ona objektivno vrijedi. Neka sam odluči je li bolje vrabac u ruci ili golub na grani. 

10 godina
offline
FIFA 19

Sto se tice prodaje,je li bolje sacekad do sutra pa stavljat igrace na market posto danas svak stavlja predpostsavljam?

Osim rakitica koji je cca. 40k dobio sam dosta igraca koji mogu otic za cca. 1500-2000 coinsa i ima ih 20ak bar pa ne znam da cekam ili prodajem.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Sexy WC Papiru, jedno pitanje za tebe. Vidim da imaš relativno mali transfer profit, a mach earnings su ti tek nešto malo veći nego meni, a imaš veći club value. Kak je to moguće? Puno sreće u packovima? Pointsi? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zlurad kaže...

Dobio sam Bernarda Silvu team od the week u packu. Stavim ga na market početna 100k buy now 350k jer vidim da ekipa nudi 200k+, dosta ih ima da su ponudili 349k a meni se nije uspio prodati niti za 100k iako sam mu stavio chemistry i contractse. Ne kužim u čemu je caka. Ima ih za buy now ispod 100k a ekipa baca 300k+ za njega, naravno ne za mog...

 Najgluplja stvar koju možeš napraviti je stavljati mu chemistry. Zašto? Ja volim možda s osnovnim che ili nekim drugim pa moram dodatno trošiti da promijenim ono što si ti stavio. Druga stvar koja mi je bezveze su contractsi. Ovo sve govorim iz svoje perspektive. Kada kupujem karticu a shvatio sam da dosta ljudi ima istu naviku, želim karticu kojoj sam ja drugi vlasnik i koja nije igrana. Kada vidim na kartici 75 contractsa produžim dalje i tražim onu sa sedam. Potom je provjerim i najpovoljniju takvu kupim ili bidam. Dosta ekipe spremno je platiti više samo da ima novu karticu.

 

Ovako ju sjebeš s che i contractsima pa ti ekipa pređe preko nje, naravno, oni kojima je to bitno. No na taj si način smanjiš broj ljudi koji gleda tvoju karticu. Ovi o kojima govoriš prebacuju coinse putem if kartica a ja ti govorim općenito kako kupujem godinama a vidim da dosta ljudi ima istu naviku. Uvijek prije stavljanja na market provjeri koliko kartica ide putek bidanja te koliko je najniža cijena buy now i tako formiraj svoju cijenu.

 

 

 Hvala ti na savjetima još sam relativno novi u FUT-u iako fifu igram od 2004 tako da će mi dobro doći :)

7 godina
offline
FIFA 19

Ja sam za Div 5 Rank 3 uzeo untradeable pakete. 2x Mega Pack i 4x Jumbo Premium Gold Pack. Najbolji igrač iz toga mi je Naby Keita (83). A inače sam imao sreće s packovima. Izvukao Griezmana, Davida Silvu i Edersona koji su mi donijeli cca 400k coinsa + Ter Stegena koji mi je untradeable i Dybalu kojeg nisam prodavao.

 

Packovi za weekend ligu su večeras? Čekam Silver 2 nagrade - 1x Mega Pack, 1x Rare Gold Pack, 1x Player Pick Pack

 

Sad kad bolje razmislim svi ovi gore nabrojani igrači su mi iz paketa iz Squad Battlesa. Jučer sam imao 3 disconnecta zbog pucanaj interneta, a bio sam da dobrom putu da uhvatim Elite 1 u SB. Mislim da je sada Elite 3 neupitno, a možda bude i rank više ako sve odigram. Ali večeras bi trebao Football Manager izaći tako da bi FIFA moga ostati u drugom planu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Meni su se još najbolji pokazali packovi koje sam dobio preko gold upgradea. Jutros sam ih napravio 5 i pobacao sve 75-79 rated igrače koji nemaju neku cijenu na marketu. Dobio sam Martiala, Fabinha, Payeta, Kepu i ostale koji nisu za spomen. Samo šteta što su untradeble ali dobro će doći za neki sbc ili ako nekad pređem na premier ligu.

Frend na tom gold upgradeu par dana nakon što je igrica izašla dobije Griezmana, znači isplati se investirat malo kad nastupi dosada nakon odigranog division rivalsa i čekanja wl.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam jučer pobacao neke gold untradable kartice pripremajući se za otvaranje današnjih untradable paketa i dobio dva igrača 76 ratinga.

Tako da me taj gold upgrade neće tako skoro vidjeti.

Osim ako budem imao pun kurac untradable kojih se treba riješiti.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ma sve ovisi kako te sreća posere na kraju krajeva

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Rank 3,dobio u packu tradable Sona...

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Sexy WC Papiru, jedno pitanje za tebe. Vidim da imaš relativno mali transfer profit, a mach earnings su ti tek nešto malo veći nego meni, a imaš veći club value. Kak je to moguće? Puno sreće u packovima? Pointsi? 

 Club Value je besmislena statistika. Ne znam da li itko zna kako funkcionira, a moja je vjerojatno pretjerana zbog kolicine loan igraca koje imam u klubu, dobar dio njih nema vise ni contractse ali s obzirom da jedva igram zadnja dva tjedna i da sam lijen, jos su u klubu.

A FP, pa necemo se vrijedati, jesam glup ali toliko... :P

Ajde ako ces biti doma iza 6 da odigramo koju tekmu, i sa Ruyom moram :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 14:17 (sexytoiletpaper).
8 godina
offline
FIFA 19

Evo da li je ovo realno znaci samo sam dotakao sut manje od jednog bara napunio i da ovako prepuca prazan gol lol

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Ne loši paketići od division rivalsa: Džeko,Glik,Benatia, Fabinho. Zapravo odlični, šteta šta su untradeable. Posralo me sa paketićima danas i jučer, još moram prodati Bernarda silvu TOTW, šta mislite kad je najbolji tajming za to? Nisam baš iskusan u marketu

 IF kartice su najskuplje cim izađu(znaci srijeda navecer) zatim pada cijena tokom tjedna i onda stagnira ili malo raste kada ih vise nema u packovima.

Npr. ja sam Mandzukica IF (86 rated) kupio za 35k coinsova dok je bio u paketicima cijena mu se digla sad na 50k i vjerojatno ce tu stagnirati.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znači da ga prodam kada izađe novi TOTW?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice