FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 879.484
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...
C3c1l kaže...

U paketu od weekend lige.

Moj prvi ikad

 Ja sam prošle godine isto prvi i zadnji put dobio ikonu i to mrtvog Desaillya od 86. Mislim da sam ga prodao za cca. 280k.

Koliko Laudrup vrijedi?

 Pa Desailly je bio zvijer, jako dobra kartica koju je koristilo dosta pro igrača. Prime verziju, al sigurno je i ovaj bio koristan, barem za ekipu kao što smo mi.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ma imao sam tada već stopere sličnih ocjena kao on pa mi se više isplatilo ga prodati

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Meni je krajnji domet ruffier po stoti put. Dobio sam do sada 4 if kartice i sve četiri sam obrisao jer su mi trebali coinsi a nisam ih mogao prodati niti za 10 k coinsa. Između opcije prodati za 9700 i obrisati uvijek izaberem obrisati jer nema ea poreza. Sljedeći tjedan sljedeća šansa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ruffierova glava mi je oduvijek bila simpatična, zato mi brani u prvoj jer imam stopere iz PSG-a a buffon mi je bio preskup kada sam gradio ekipu. Mada nisam primjetio osjetne razlike među golmanima šta imaju ocjenu preko 83+

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

De Gea brani čuda tu i tamo. Prvih par tekmi mi je bio prosječan, ali u zadnje vrijeme fakat nekad vadi nemoguće.  

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Kepa je meni cudo i ne mislim ga minjat.

 

Nego sta vi radit s vecinom ovih zlatni i rare zlatnim karticama,na market sve ili quick sell ?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

De Gea brani čuda tu i tamo. Prvih par tekmi mi je bio prosječan, ali u zadnje vrijeme fakat nekad vadi nemoguće.  

U ovoj igri i onaj kinez s ocjenom 50 brani nemoguće, stoga je uopće spominjanje golmana kao ključnih kartica u nekoj momčadi bezveze. Gotovo svaki golman ocjene 82 s basic che karticom ima sve statse na 90+

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

De Gea brani čuda tu i tamo. Prvih par tekmi mi je bio prosječan, ali u zadnje vrijeme fakat nekad vadi nemoguće.  

U ovoj igri i onaj kinez s ocjenom 50 brani nemoguće, stoga je uopće spominjanje golmana kao ključnih kartica u nekoj momčadi bezveze. Gotovo svaki golman ocjene 82 s basic che karticom ima sve statse na 90+

Kinez s ocjenom 50 možda, ali Navas ne. Sve što je trebalo ući u gol je ušlo, branio je samo najjednostavnije šuteve. 

De Gea jedino previše boksa, ništ ne lovi.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

De Gea brani čuda tu i tamo. Prvih par tekmi mi je bio prosječan, ali u zadnje vrijeme fakat nekad vadi nemoguće.  

U ovoj igri i onaj kinez s ocjenom 50 brani nemoguće, stoga je uopće spominjanje golmana kao ključnih kartica u nekoj momčadi bezveze. Gotovo svaki golman ocjene 82 s basic che karticom ima sve statse na 90+

Kinez s ocjenom 50 možda, ali Navas ne. Sve što je trebalo ući u gol je ušlo, branio je samo najjednostavnije šuteve. 

De Gea jedino previše boksa, ništ ne lovi.

 

Kazu da je Courtois najbolji golman u igri.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

De Gea brani čuda tu i tamo. Prvih par tekmi mi je bio prosječan, ali u zadnje vrijeme fakat nekad vadi nemoguće.  

U ovoj igri i onaj kinez s ocjenom 50 brani nemoguće, stoga je uopće spominjanje golmana kao ključnih kartica u nekoj momčadi bezveze. Gotovo svaki golman ocjene 82 s basic che karticom ima sve statse na 90+

 O tome ti ja pričam...

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

5 utakmice wl 5 poraza.

 

555 teskih psovki i zamalo razbijen joystick i ormar.

 

Evoo ljudi kedno pitanje za vas stp znate uzet loptu bez da usta stiscete?

 

 

Kakooooo jbt gubim svaku tekmu na tu caku satarem se u obrani a ovi idioti nista ne stiscu i svaki put su na lopti prije mene

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

 

 

 

Kakooooo jbt gubim svaku tekmu na tu caku satarem se u obrani a ovi idioti nista ne stiscu i svaki put su na lopti prije mene

Valjda igraju presing?

Kad ti netko igra presing onda mu uzvrati istom mjerom.

Jest da to više neće biti nogomet nego ragbi, ali 'ko ga jebe, glavno da se igra :)

[19xx] 4ntraks
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Znam ali kako se igra presing?

 

Znam za costum taktike ali u igre vidom da to nije to...koje tipke drzat na to mislim

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Znam ali kako se igra presing?

 

Znam za costum taktike ali u igre vidom da to nije to...koje tipke drzat na to mislim

Na kontroleru imaš onaj križ, stisneš donju tipku i otvori ti se meni i onda lijevu tipku stisneš za team pressing.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 19

Kako su vako pale cijene igracima?

npr. Lacazette sada po 18k ja ga 25 platio i to ga snajpa,pa onda vardy placen 20k sada za 15k ima itd...je li neki poseban razlog ili ce se cijene opet dizat?

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Evo savjeti sa reddita 

 

Defending: Run around like a headless chicken as a cdm or cm don't touch the defence because AI.

Shooting: Run down wing get onto the byline and do a driven ball for a sweaty goal in the middle or have your players pass it around the outside of the box of the opposition til you get a finesse shot from a angle.

Passing: Dont rush just be a pretend "tiki taka" player as you pass with no purpose.

Tactics: All out constant pressure make sure everyone has 99 stamina and let the AI do the rest.

Guide to Elite: Get 3 Mil + abuse AI

Guide to Gold: Get 100k + manual defending.

Guide to division 1: Don't,
Guide to division 2: Don't,
Guide to division 3: Don't,
Guide to division 4+: Stay Here

Guide to good pack luck : Be 12 or terrible at the game.

Skills: LB right stick down or up for a pace boost or LB fake shot.

Corners: Select player move him near post, press x, hold LT shoot, bicycle kick goal.

Manual Defending part 2: Don't do it, if you do, the ball will bounce inevitably to your opponent til he scores.

Substitutes : Loan ronaldo for corners.

Goal kicks: Don't throw it just kick and be hopeful

Timed finishing: Turn it off.

Driven shot: It'll lob 70% of the time.

Be a mindless goat: Buy the game and never complain about the state of the game and hurl insults at the opinions of others.

Youtubers: Make sure after losing a game to go on Youtube and type in "Custom tactics" then proceed to copying them only to find out you don't have CR7 in CM and Gullit at CM.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 

Kazu da je Courtois najbolji golman u igri.

 Ja sam ga imao i postao sam mali šaljivi kućni video od njegovih intervencija nekoliko puta. Smiješan kao i svi ostali, dobar kao i svi ostali. Kad ti brani s druge strane i obrani nekoliko nemogućih situacija misliš da je najbolji, no kada ga imaš mjesec dana i vidiš koliko brani i koliko pljuga da je to sve isto. Promijenio sam nekoliko golmana u ovoj igri i svi su identični. Razlika je samo koliko koji košta na marketu.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Kako su vako pale cijene igracima?

npr. Lacazette sada po 18k ja ga 25 platio i to ga snajpa,pa onda vardy placen 20k sada za 15k ima itd...je li neki poseban razlog ili ce se cijene opet dizat?

 

Sinoć je bio apsolutni rekord kartica na marketu. Preko 10 milijuna. Nikada do sada nije bilo preko 8 milijuna. Naravno da tolika ponuda uzrokuje pad cijena jer svi hoće što prije prodati i kupiti ono što ih interesira. Više manje tako će ti biti svaki ponedjeljak i četvrtak. Znači, kupuješ u te dane a prodaješ u ostale dane.

 

 

Kaj su ove godine odlučili smanjiti ocjene na scream karticama zbog korištenja u sbc? Mandžikić ima nabijene statse a ocjenu samo višu za jedan. Ništa me od ovog ne interesira.

 

https://www.futhead.com/news/fifa-19/1989/fut-19-scream-team-shaqiri-dost-diego-costa/

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 14:18 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Ja sam ga imao i postao sam mali šaljivi kućni video od njegovih intervencija nekoliko puta. Smiješan kao i svi ostali, dobar kao i svi ostali. Kad ti brani s druge strane i obrani nekoliko nemogućih situacija misliš da je najbolji, no kada ga imaš mjesec dana i vidiš koliko brani i koliko pljuga da je to sve isto. Promijenio sam nekoliko golmana u ovoj igri i svi su identični. Razlika je samo koliko koji košta na marketu.

Lani je De Gea bio dobar zbog toga što je branio nogom... i onaj Švabo Fahrman... zato su ih svi imali.

Kasnije su to branjenje nogom ubacili i ostalim golmanima koliko se sjećam.

 

Ove godine kod golmana gledam samo da je visok i da ima relativno dobro ispucavanje.

Kod Engleza na golu imam Pickforda, a kod Talijana Sirigua i brane točno kako pišeš... neki put ih ne možeš probit, a neki put se izmiču da lopta uđe.

Vjerujem da su i ostali golmani slični zato mi je ulaganje u boljeg golmana na zadnjem mjestu.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Lani je De Gea bio dobar zbog toga što je branio nogom... i onaj Švabo Fahrman... zato su ih svi imali.

Kasnije su to branjenje nogom ubacili i ostalim golmanima koliko se sjećam.

 

Ove godine kod golmana gledam samo da je visok i da ima relativno dobro ispucavanje.

Kod Engleza na golu imam Pickforda, a kod Talijana Sirigua i brane točno kako pišeš... neki put ih ne možeš probit, a neki put se izmiču da lopta uđe.

Vjerujem da su i ostali golmani slični zato mi je ulaganje u boljeg golmana na zadnjem mjestu.

 To kažem svake godine. Kada sve posložiš onda si kupiš golmana po guštu, ne zato kaj će biti nenadjebiv već zato što ga želiš imati. Ja svake godine više manje imam iste kartice jer volim igrati s tim igračima. Kada dođe red na de geu uzet ću ga bez obzira kakav bio jer mi je to na neki način tradicija baš kao i de bruyne, aguero, pogba itd.

 

Jučer uzeo lewa jer je jeftin za takvu karticu. Za sada me oduševio. Stara škola centarfora plus što su mu ove godine dali skill 4*

Kako ove godine nema bodova u online već samo ona crta po kojoj šetamo lijevo desno pa mi svejedno, tako jednu tekmu igram s fitness momčadi a drugu s prvom momčadi. U fitness momčadi mi falio dobar centarfor pa rekoh da ga probam. Uklopio ga u ovih par kartica što ne mogu prodati pa složio neku kombinaciju španjolaca i nijemaca iako prevladavaju španjolci.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

5 utakmice wl 5 poraza.

 

555 teskih psovki i zamalo razbijen joystick i ormar.

 

Evoo ljudi kedno pitanje za vas stp znate uzet loptu bez da usta stiscete?

 

 

Kakooooo jbt gubim svaku tekmu na tu caku satarem se u obrani a ovi idioti nista ne stiscu i svaki put su na lopti prije mene

 Evo jedan savjet koji je meni puno pomogao. Vjerojatno je basic i možda ga znaš, ali just in case...


Kad stišćeš krug da napraviš tackle, tvoj igrač će reagirati brzinom kojom otpustiš taj krug. Znači ako je protivnik na 2 metra od tebe, držiš krug pola sekunde do sekundu i on će sa malim delayom napraviti tackle, prije čega će se primaknuti protivniku. Ako je protivnik jako blizu i na malom prostoru, samo tapni krug jer ako ćeš ga držat, ili ćeš zakasnit ili će ga pokosit i bit će faul. I naravno, glavna finta je da stišćeš krug samo kad si apsolutno siguran da ćeš uzet loptu. Ako vidiš da će ti pobjeć, radije probaj samo trčat ili promijenit igrača na nekog u boljoj poziciji umjesto da očajnički pokušavaš napraviti tackle. Ak promašiš, ode on i ti si s jednim igračem manje u obrani. 

Samo strpljivo. Razmisli di bi ti išao ili kome dodao na napadačevom mjestu i tu pokrij prostor, nemoj trčat za igračem koji ima loptu. Znam da je teško, pogotovo kad gubiš, ali ja mogu obranit bilo koga kad sam strpljiv, a kad bezveze rusham (što je dosta često jer sam mutav) izigraju me i najveće panjine.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Sinoć je bio apsolutni rekord kartica na marketu. Preko 10 milijuna. Nikada do sada nije bilo preko 8 milijuna. Naravno da tolika ponuda uzrokuje pad cijena jer svi hoće što prije prodati i kupiti ono što ih interesira. Više manje tako će ti biti svaki ponedjeljak i četvrtak. Znači, kupuješ u te dane a prodaješ u ostale dane...

 

A predpostavio sam da je nessto vezi toga ali ne pratim to toliko pa nezz...

Ti koliko sam skonta igras sa englezima,koje su po tebi must have kartice iz premier lige?

Jesu to sve standarno najjaci ujedno i najskuplji igraci ili?...npr. za obranu imam Ake-a koji nije skup uopce ali je cudo u obrani i Smalinga koji je odlican,a nisu skupi.Ako me razumis na sta mislim...

Origin_Steam: hrka11
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Preporodio sam se odkad sam stavio team presing.

 

Inače sam prijašnje fife igrao stalno prvu diviziju ili drugu i znao sam da ima neka caka jer me debili pobjeduju a da ni ne igraju.

 

Prebacujem se na staru svoju fromaciju 41212 sa 4 konja u sredini pa cemo vidjeti.

 

Isprobat cu vcrs tu shemu sa krugom . Hvala

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam preso u 433 sa custom postavkama... 2 pobjede u WL od dvije tekme. Nije neko mjerilo, al osjecam se lagodbije od kad sam slozio to kako treba.

 

Kaj se tice paketa. Consigli je najkonzistentniji sa cak 6 pojavljivanja. Za sada najbolja kartica Busquets i Witsel sa onom OTW karticom. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo ti vikend liga, jebote vikend liga, i faking odbijanja lopte o nogu mojim stoperima koda su paraplegičari, jebote team pressing i takav nogomet

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 16:10 (zlurad).
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 19

Za mene je fifa RIP. Odigracu ponekad neku utakmicu kad sam je vec kupio i poceo jesti govna ali da igram konstantno kao predhodne ne pada mi na pamet. Ova igra uopste nije merilo skila kao neke predhodne fife. Danas odigrao 3 utakmice i zadnju kod 3:3 rezultata izadjem iz igre, svaki put cim povedem obavezno primim kick off glitch gol, pa iz kornera i tonu drugih budalastina koje nemaju veze ni sa sportom ni sa fudbalom. U ovoj fifi jedino sto valja je matchmaking jer te u sekundi spoji sa protivnikom i nista vise, totalno promasena igra i kung fu fudbal. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Zdravo svima. Citam ovaj forum od izlaska FIFE 19, i u velikoj meri se slazem sa vama po pitanju nekih gluposti u igri, pa da se ne ponavljam. Korneri, golovi glavom Grizmana, nadoknada od 2 minuta koja traje 4 minuta, presing, tesko iznosenje lopte sa svoje polovine... Ima i dobrih stvari u ovoj FIFI, pa verovatno ne zele da naprave savrsenu igru kako bi svake godine imali dovoljno stvari da promene.  Uglavnom mi igra dosadi do aprila, pa racunam da ubijem slobodno vreme makar do tada. Trenutno igram sa ovom ekipom i imao sam za moje standarde mnogo srece u SBC i prvenstveno onim untradeable paketima u izvlacenju prosle nedelje. Prvo sam dobio Milinkovic Savica, koji mi sedi na klupi, a potom i Sterlinga, koji je takodje na klupi, i na kraju Boatenga, Rasforda i Pikea. U SBC sam dobio prvo Dibalu, koga sam prodao za 300k, a onda i Gabriela Jesusa i Valensiju. Od prodaje Dibale i Valensije sam doveo Sancheza, Alabu, Vardija, Sona, Eriksena i Goretzku. Cesto igram i Formaciju 4-2-3-1 i onda izbacim Vardija u ubacim Goretzku. Sledeci upgrade planiram na spicu gde bih voleo Kejna umesto Vardija. Dosta igraca sam probao a potom i prodavao, recimo Fabinho me nije odusevio, Matic mi je spor, Dembele ima losu desnu nogu, Lakazet isto poprilicno spor. Otkrovenja od tih jeftinijih igraca su mi Ndidi i Gueye, ali Gueye ima prednost jer je nizi, nekako mi deluje mobilnije. Voleo bih Kejna prvenstveno zbog skoka i snage, mozda uspem da prenesem teziste igre na protivnikovu polovinu kad mi udare presing.  Eto, to je to za pocetak, ako imate neke predloge za spica ili ideje za upgrade bio bih zahvalan. U vikend ligi mi je skor 5 pobeda i 5 poraza za sada, dosta za danas. Pozdrav jos jednom. 

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kada scream kartice dolaze u paketiće?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Jeli mi moze netko objasniti kako je moj Mandzo uspio lobati golmana unutarnjim djelom noge? Te kanađane fakat treba potjerati na livadu pa da vide kako se puca lopta 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Za mene je fifa RIP. Odigracu ponekad neku utakmicu kad sam je vec kupio i poceo jesti govna ali da igram konstantno kao predhodne ne pada mi na pamet. Ova igra uopste nije merilo skila kao neke predhodne fife. Danas odigrao 3 utakmice i zadnju kod 3:3 rezultata izadjem iz igre, svaki put cim povedem obavezno primim kick off glitch gol, pa iz kornera i tonu drugih budalastina koje nemaju veze ni sa sportom ni sa fudbalom. U ovoj fifi jedino sto valja je matchmaking jer te u sekundi spoji sa protivnikom i nista vise, totalno promasena igra i kung fu fudbal. 

 Meni je npr. career mode sasvim solidan ove godine. Igram s Liverpoolom na ultimate tezini i ok je, zabavno, a i teze nego prijasnjih godina. Sto se tice WL-a...odigrao sam prve dvije WL i to je to. Prvu WL sam igrao s svojim panj timom tako da se nisam ni zivcirao. Drugu WL kap koja je prelila casu bila je tekma negdje na pola WL. Znaci lik igra neku formaciju s 5 iza. Rokne ingame d-pad za taktiku i stavi opciju hug the sideline. Cijelu tekmu nije odigrao pass po podu vec samo cross na stranu i centarsut u 16. Dobio me 4-3 anti-nogometom, 4 gola glavom, od kojih je 2 zabio glavom sa 16m, a ja sam u tekmi pogodio jedno 4 stative/precke. Zao mi sto nisam snimao tekmu. Nakon toga sam rekao da cu odigrat WL do kraja samo sto sam bio na pola puta, ali da slijedece vise nema sanse ukoliko ne dodje neki patch kojim ce igra online postat postenija. Tako da ovu WL pauziram bez obzira sto uredno imam osiguranu kvalifikaciju, ali nema smisla. Dns sam odigrao par tekmi division rivalsa i to je bilo to. Ubuduce ce bit jedna-dve tekme dnevno i dosta. RDR2 je prednarucen, treba malo igrat igre koje ne rade igraca debilom.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice