FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 879.531
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Zna li netko može li se i kako isključiti zvuk s mikrofona osobe protiv koje igram u Division Rivals?
Valjda znate na šta mislim.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Evo ovo sam ja dobio u tom 3 player packu

 Meni uletio Sane. Aj da i ja mogu reći da sam dobio igrača vrijednog oko 190k coinsa. Kompa dobio kao i ti. Ne mogu vjerovati kako se mogu ujebati tako loše tri kartice. Strašno. Druge dvije koje sam dobio, bezveze. U onom uefa sbc zbog potrađnje za karticama izvukao sam oko 30k coinsa. Nije loše s obzirom da sam potrošio tri puta manje. Zadovoljan.

 

edit: sada sam u dilemi što prodati? OTW Andersona ili plavog Sanea? Svaki ima svoje prednosti i mane.  Mislim da je bolje prodati Sanea jer će vrijediti sve manje i manje kako će dolaziti novi tjedan lige prvaka i novi sbc. Pričekat ću par dana. Imam fore do novog kola lige prvaka. Kupio sam nekoliko trippiera, auriera, arthura, daviesa. Jako im pala cijena i nadam se da će u narednim danima porasti. Gledam trippier je već narastao 5k coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 22:36 (movie).
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Samo jako.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Tko ima viška coinsa i strpljena može uložiti u 84 rated igrače, De Vrij i Illaramendi se daju dobiti za 1.8 do 2k.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Uvijek kad otvaram paketiće preko mobitela dobijem sranja, ali uvijek. Preko pleja je ipak bilo ponekad sreće

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
virusulja kaže...

Tko ima viška coinsa i strpljena može uložiti u 84 rated igrače, De Vrij i Illaramendi se daju dobiti za 1.8 do 2k.

 Misliš da će biti neki SBC?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
virusulja kaže...

Tko ima viška coinsa i strpljena može uložiti u 84 rated igrače, De Vrij i Illaramendi se daju dobiti za 1.8 do 2k.

 Misliš da će biti neki SBC?

 Neki SBC će biti, samo je pitanje vremena kada, zato sam i napisao za one sa strpljenjem jer 84 kartice za 1.8k garantirano donose profit.

 

Bilo da bude neki Scream SBC koji traži malo veći rating ili sljedeći Icon SBC koji će kad tad doći.

 

Pogledaj malo futbin grafove pa ćeš vidjeti da ovi igrači nikad nisu bili jeftiniji.

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Dobio Perisica i Alissona u onim CL packovima...3  puta ih napravio ja zadovoljan.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja prvo potrpao sve što sam imao u klubu i napravio 14 onih UCL SBC-a, u tih 14 packova ja nisam dobio jednog jebenog iskoristivog igrača, sve tuga, jad i čemer, neki jazavci iz Shakhtara, Galate, rusi munjeni, ono odvratno nešto, toliko su dobri bili da sam njih trpao u onaj UCL Marquee, tamo 3 packa i opet naravno kurčina, najjači igrač rat. 78, onda se otvori onaj UCL 3 pack, u njemu dobijem Casillasa, Butka i još nekog konja, imao još oko 40-ak k coinsa i to ulupam u još igrača za UCL packove i opet teška katastrofa, na kraju sam ih otvorio cca 25 komada i kurčina.

Suma sumarum potrošio pun kur.. igrača, potrošio 40k coinsa a dobio more UCL beskorisnih jazavaca, jednog upotrebljivog igrača nisam otvorio.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Imam plavih kartica masu, a jedan klub me voli više od svih ostalih... Benfica.

Ako me nastave masirat s tim dalje, mogao bih složiti cijelu Benficu od plavih kartica - u kurac!

 

Inače, jedina kartica koja vrijedi od plavih što sam dobio je Vidal.

Jedini problem je što ne igram sa Španjolcima pa ga čuvam za neki SBC.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Koliko ima utjecaj na igru suareza ako ga stavim u napad i kemija mu je 4,a ne 10?

Igraci su mi premier liga,a suareza ne mogu prodat,steta da mi stoji vamo medju ostalim pa ne znam da slazem spanjolsku ligu ili da ga drzim u napadu medju trenutnom ekipom?

Ipak je on posle mesija koliko vidim najjaca kartica u spanjolskoj ligi pa nezz sta da napravim.

Ovo doli mi je ekipa trenutno.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 8:52 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Koliko ima utjecaj na igru suareza ako ga stavim u napad i kemija mu je 4,a ne 10?

Igraci su mi premier liga,a suareza ne mogu prodat,steta da mi stoji vamo medju ostalim pa ne znam da slazem spanjolsku ligu ili da ga drzim u napadu medju trenutnom ekipom?

Ipak je on posle mesija koliko vidim najjaca kartica u spanjolskoj ligi pa nezz sta da napravim.

Ovo doli mi je ekipa trenutno.

 Bit će dosta lošiji, a zbog njega su ti i kartice okolo na manjem chemu. Radije ga ubacuj kao izmjenu ili probaj napravit neki hibrid. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Imam plavih kartica masu, a jedan klub me voli više od svih ostalih... Benfica.

Ako me nastave masirat s tim dalje, mogao bih složiti cijelu Benficu od plavih kartica - u kurac!

 

Inače, jedina kartica koja vrijedi od plavih što sam dobio je Vidal.

Jedini problem je što ne igram sa Španjolcima pa ga čuvam za neki SBC.

 

 

 

Tog Rafu ne mogu vidjeti vise! dobio sam ga 4 puta plavog, a obican sam prestao brojati.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Koliko ima utjecaj na igru suareza ako ga stavim u napad i kemija mu je 4,a ne 10?

Igraci su mi premier liga,a suareza ne mogu prodat,steta da mi stoji vamo medju ostalim pa ne znam da slazem spanjolsku ligu ili da ga drzim u napadu medju trenutnom ekipom?

Ipak je on posle mesija koliko vidim najjaca kartica u spanjolskoj ligi pa nezz sta da napravim.

Ovo doli mi je ekipa trenutno.

Možeš iskombinirat ekipu s 2 igrača Barce pa će Suarez imati bolji chem.

Npr. stavi na CDM Andera Herreru, a na desnog CM Suareza onog CM iz Barce (mislim da se tako zove?) tako da se on spaja s Herrerom i Bellerinom i gore sa Suarezom.

 

Ili iskombiniraj s Brazilcima ovima koji su ti na lijevoj strani.

Igraj se malo, vidi koji ti je chem najbolji, odnosno koji igrači ti najviše odgovaraju.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Možeš iskombinirat ekipu s 2 igrača Barce pa će Suarez imati bolji chem.

Npr. stavi na CDM Andera Herreru, a na desnog CM Suareza onog CM iz Barce (mislim da se tako zove?) tako da se on spaja s Herrerom i Bellerinom i gore sa Suarezom.

 

Ili iskombiniraj s Brazilcima ovima koji su ti na lijevoj strani.

Igraj se malo, vidi koji ti je chem najbolji, odnosno koji igrači ti najviše odgovaraju.

 Ma onda cu rasprodat engleze i sastavit spanjolsku ligu...imam 140k jos prodam njih i sad sto sam odbio u paketicim igrace,nadam se nekih 250k plus ovaj suarez,valjda cu moc sastavit pristojnu ekipu.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

 Ma onda cu rasprodat engleze i sastavit spanjolsku ligu...imam 140k jos prodam njih i sad sto sam odbio u paketicim igrace,nadam se nekih 250k plus ovaj suarez,valjda cu moc sastavit pristojnu ekipu.

Po ovome što pišeš izgleda mi da koristiš samo jednu ekipu?

Što ne napraviš dvije onda pa se nećeš više zajebavati sa fitness karticama?

U svakom slučaju, ja bih oko Suareza napravio ekipu jer nema smisla da takva kartica skuplja prašinu.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovaj tjedan dobra odluka uzet tradeable packove 

 

Matuidi 75k

Jordi Alba 80k al mi nije mogao bolje sjest za squad

Scream Deeney 16k al čekam neki SBC

Ibrahimović kojeg tolko ne volim da bi ga discardao al pričekat će neki SBC

Milinković Savić 20k

 

Taman da vratim De Geu kojeg sam prodao da uzmem Pogbu 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Ovaj tjedan dobra odluka uzet tradeable packove 

 

Matuidi 75k

Jordi Alba 80k al mi nije mogao bolje sjest za squad

Scream Deeney 16k al čekam neki SBC

Ibrahimović kojeg tolko ne volim da bi ga discardao al pričekat će neki SBC

Milinković Savić 20k

 

Taman da vratim De Geu kojeg sam prodao da uzmem Pogbu 

 

Ja sam uzeo coinse, zadnja dva puta nisam dobio ocjenu vecu od 82

 

Ja cekam vecer i nagrade od WL pa da opet padne jedna Icona 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 9:47 (C3c1l).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Po ovome što pišeš izgleda mi da koristiš samo jednu ekipu?

Što ne napraviš dvije onda pa se nećeš više zajebavati sa fitness karticama?

U svakom slučaju, ja bih oko Suareza napravio ekipu jer nema smisla da takva kartica skuplja prašinu.

S ovim si upravu 100% zato cu to i napravit ali zelim imat jednu jaku ekipu,a to ne mogu ako cu sastavit jos drugu ekipu.

Konta sam rasprodat sve uzet modrica tu je suarez i ostatak vidit sta dalje.

Kad bi radio drugu ekipu onda nebi bila bas jaka osim suareza u napadu.

Ovo stvarno idje na k...kako skupit coinsa uz to da imas dobru ekpiu osim kupovat s parama coinse i otvarat paketice pa da te posere nesto.

Sad kupovat nesto pa visit non stop na marketu nema smisla.

Pun k...utakmica neda mi se igrat imam volje za 4-5 nekad i 10 utakmica i to je to,boost od 1000 potrosen sad samo kljukat pomalo i to je to.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 11:48 (hrka11).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Izaberem untradeable nagrade od divison rivalsa i u jumbo premium gold packu uleti mi prva ikona u Fifi.
Steta sto ga ne mogu prodati, ali dobro ce doci po toj levoj strani. Ne bunim se 😆
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Izaberem untradeable nagrade od divison rivalsa i u jumbo premium gold packu uleti mi prva ikona u Fifi.
Steta sto ga ne mogu prodati, ali dobro ce doci po toj levoj strani. Ne bunim se 😆

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 12:28 (kicana).
 
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja napravio 2 UCL i u prvom uletio neuer, taman da malo ojaca starter squad :D od ostalih imalo vrijedan spomena paco alcacer

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Razmišljam da bi možda najbolje bilo iz division rivalsa uzet ovih 6 untradeble packova pa onda ako dobiješ sranja možeš od njih napravit i nekih 4 UCL SBC-a dok još traju, bolje mi nekako uzet 10 packova nego 65k coinsa, šta vi mislite ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 12:51 (Iniesta21).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Razmišljam da bi možda najbolje bilo iz division rivalsa uzet ovih 6 untradeble packova pa onda ako dobiješ sranja možeš od njih napravit i nekih 4 UCL SBC-a dok još traju, bolje mi nekako uzet 10 packova nego 65k coinsa, šta vi mislite ?

 Da li ce ti coinsi pomoci da uzmes kvalitetnijeg igraca za WL?

15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

S ovim si upravu 100% zato cu to i napravit ali zelim imat jednu jaku ekipu,a to ne mogu ako cu sastavit jos drugu ekipu.

Konta sam rasprodat sve uzet modrica tu je suarez i ostatak vidit sta dalje.

Kad bi radio drugu ekipu onda nebi bila bas jaka osim suareza u napadu.

Ovo stvarno idje na k...kako skupit coinsa uz to da imas dobru ekpiu osim kupovat s parama coinse i otvarat paketice pa da te posere nesto.

Sad kupovat nesto pa visit non stop na marketu nema smisla.

Pun k...utakmica neda mi se igrat imam volje za 4-5 nekad i 10 utakmica i to je to,boost od 1000 potrosen sad samo kljukat pomalo i to je to.

 

Ako se ne varam rekao si da imaš 140k coinsa? Danas si mogao imati 280k coinsa da si ih uložio u plave kartice. Sinoć si trippiera mogao uzeti za 17k consa a već danas ide za 32k coinsa. Aurier ista priča, sinoć po 18k coinsa a danas je već na 30k coinsa i da dalje ne nabrajam. Do subote kada će se opet povećat interes za karticama za očekivati je da će još malo porasti. Žao mi što nisam imao više coinsa no nakupovao sam se plavih kartica za oko 80k coinsa. Vjerujem da ću zaraditi najmanje toliko. Stoga, ne treba ti novac već samo malo angažmana na marketu. Sinoć si mogao uhvatiti plavih kartica za kikiriki.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 13:04 (movie).
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Razmišljam da bi možda najbolje bilo iz division rivalsa uzet ovih 6 untradeble packova pa onda ako dobiješ sranja možeš od njih napravit i nekih 4 UCL SBC-a dok još traju, bolje mi nekako uzet 10 packova nego 65k coinsa, šta vi mislite ?

 

Ma neće, zato i kažem, al opet čovjek vrti u glavi 60 po 60 pa ćeš i nakupit 300k koliko mi treba za kvalitetnog igrača, a opet s druge strane to traje i traje ...

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže... 

Ako se ne varam rekao si da imaš 140k coinsa? Danas si mogao imati 280k coinsa da si ih uložio u plave kartice. Sinoć si trippiera mogao uzeti za 17k consa a već danas ide za 32k coinsa. Aurier ista priča, sinoć po 18k coinsa a danas je već na 30k coinsa i da dalje ne nabrajam. Do subote kada će se opet povećat interes za karticama za očekivati je da će još malo porasti. Žao mi što nisam imao više coinsa no nakupovao sam se plavih kartica za oko 80k coinsa. Vjerujem da ću zaraditi najmanje toliko. Stoga, ne treba ti novac već samo malo angažmana na marketu. Sinoć si mogao uhvatiti plavih kartica za kikiriki.

A prci ga,ja ne znam za te stvari...ne znam ni di naletis na to,ali ne visim na marketu stalno i jedine informacije sto procitam to je ovdje.

npr. da sam to procita sinoc napravio bi tako ali jbga...

 

Proda engleze,sastavio spanjolsku ligu...ako imate prijedloge recite.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 13:47 (hrka11).
12 godina
offline
FIFA 19

Jbt led... 3k bodova prednosti i opet sam stigo past u Rank II. Bas razocarenje. Osto bez južno premium packova a taman se mislio napunit sa fitness karticama pred WL. 

Uzeo untradable packove. Bit ce za SBC milina. Navecer gold 3 WL pa kaj bude. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Mane u packu. Otiso za 112k. Ovamo imam jos 40k svojih tako da upada Nainggolan. Jel ima neko iskustva s njim? U kick offu je meni najveci OP igrac do sad sto sam vidio. Lik je ko Messi.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

A prci ga,ja ne znam za te stvari...ne znam ni di naletis na to,ali ne visim na marketu stalno i jedine informacije sto procitam to je ovdje.

npr. da sam to procita sinoc napravio bi tako ali jbga...

 

Proda engleze,sastavio spanjolsku ligu...ako imate prijedloge recite.

FUT se sastoji od dva dijela. Igre i marketa. Jedno bez drugog ne ide. Na tvom mjestu kada si već naumio prodati engleze, prodao bi ih ali ne bih kupovao španjolce do poslije 20h. Kada ekipa krene otvarati packove obično cijene jako padnu na neka dva sata jer je velika ponuda i ljudi se žele što prije riješiti dobivenog kako bi si kupili ono što im treba. Pogledaj poslije 20h koliko će koštati modrić i rakitić a koliko si ih ti platio.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice