FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 896.248
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Imam jedno pitanje, posto mi je drugi put da igram Fut champions. Da li je potrebno da se svaki put prijavim, svake nedelje? Ja sam ostvario pravo da ucestvujem preko Fut championsa prosle nedelje, a sada ne mogu da udjem da igram, u cemu je problem? Inace, ovo je moj sastav, zrtvovao sam Boatenga. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Imam jedno pitanje, posto mi je drugi put da igram Fut champions. Da li je potrebno da se svaki put prijavim, svake nedelje? Ja sam ostvario pravo da ucestvujem preko Fut championsa prosle nedelje, a sada ne mogu da udjem da igram, u cemu je problem? Inace, ovo je moj sastav, zrtvovao sam Boatenga. 

 Moras se prijaviti prije nego pocne liga, nmzs tokom lige. Svi se žale na to. I dalje imas 2000bodova i moci ces se prijavit za slijedeci vikend

 

12 godina
offline
FIFA 19

A kaj se imaju zaliti na to? Nagrade od WL dolaze cetvrtkom. Jedna od nagrada je 2000 pointsa kojima kupujes ulazak u WL. To je stavljeno s razlogom jer mozda ovu WL ne mozes igrat pa si cuvas te bodove za sljedeci put. 

 

Tako da je sistem dobar, ljudi koji nisu u stanju procitat kako se prijavljuje su problem. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

A kaj se imaju zaliti na to? Nagrade od WL dolaze cetvrtkom. Jedna od nagrada je 2000 pointsa kojima kupujes ulazak u WL. To je stavljeno s razlogom jer mozda ovu WL ne mozes igrat pa si cuvas te bodove za sljedeci put. 

 

Tako da je sistem dobar, ljudi koji nisu u stanju procitat kako se prijavljuje su problem. 

 Problem je u tome da netko mozda nije kuci cetvrtkom navecer ili tek dolazi gdje mu je konzola vikendom, i zasto se nebi mogao prijaviti u subotu ujutro ili nedjelju ili petak,to nema smisla.

Nije problem u tome da 2000poena ostaje za slijedeci vikend ako se ne prijavis.

12 godina
offline
FIFA 19

A jbg, onda igras drugi tjedan... Niti da zivot ovisi o igranju WL. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Imam jedno pitanje, posto mi je drugi put da igram Fut champions. Da li je potrebno da se svaki put prijavim, svake nedelje? Ja sam ostvario pravo da ucestvujem preko Fut championsa prosle nedelje, a sada ne mogu da udjem da igram, u cemu je problem? Inace, ovo je moj sastav, zrtvovao sam Boatenga. 

I opet ti Casemiro nema full che? 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Nema, imace 7 chemistry posle 10 utakmica, bilo mi je bitno da nema 3. Ono sto me brine je sto ne vidim mogucnost za upgrade, ali videcemo vremenom. 

6 godina
offline
FIFA 19

Odigrao 5, dobio 5, zivci mrtvi. Messi ima svojih problema ali je cisti P2W ako ga se dobije placanjem. Okreces gljivicu, on se okrece za njom savrseno, sutevi koji ne bi trebali ulaziti ulaze (oni koji bi trebali ne ulaze), 28 tekmi, 30 golova, 23 assistencije.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Odigrao 5, dobio 5, zivci mrtvi. Messi ima svojih problema ali je cisti P2W ako ga se dobije placanjem. Okreces gljivicu, on se okrece za njom savrseno, sutevi koji ne bi trebali ulaziti ulaze (oni koji bi trebali ne ulaze), 28 tekmi, 30 golova, 23 assistencije.

 LOL... Sve je p2w ako dobijes placanjem. Ovako je luck2win. Igrac tog kalibra mora radit ovo kaj si naveo... Inace nema smisla. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Odigrao 5, dobio 5, zivci mrtvi. Messi ima svojih problema ali je cisti P2W ako ga se dobije placanjem. Okreces gljivicu, on se okrece za njom savrseno, sutevi koji ne bi trebali ulaziti ulaze (oni koji bi trebali ne ulaze), 28 tekmi, 30 golova, 23 assistencije.

 LOL... Sve je p2w ako dobijes placanjem. Ovako je luck2win. Igrac tog kalibra mora radit ovo kaj si naveo... Inace nema smisla. 

 Ajmo iskreno, ova igra je toliko daleko od necega kompetitivnoga koliko moze biti. Ja ga serem kada pokusavam postati bolji jer je dovoljno zakucati 8 igraca u 16erac, dvojcu na kontru i imati malo srece da dobijes ikoga. Ako ista, trebam staviti podsjetnik da iduce godine prestanem kupovati ovo smece.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ono kad uspijes kupit 5 Bas Dostova(ultimate scream cards) za 20k, jer ima weekly objective sa nizozemskim igracima i boostani mu pace i dribling ovaj mjesec,i odma skoci na 30k u roku od par minuta. Feels good 

Edit- dobro da sam odma prodo pao na 24k u roku od nekoliko minuta opet

2.Edit- povecaju mu dribling na 90, a agility i balance ostave na 45, neznam zasto su stavili te kartice u igri(ultiamte scream) ako nece omugucit da budu zabavne kada su im potrebni statsi boostani.

      Nitko ne koristi to Bas Dost-a u igri samo za SBC-e, neka bude koristan 4 tjedna u godini  

      Evo npr. Busquetsu podigli shooting i pace na 90 i 4 tjedna ce bit perverzija od kartice, a ovako bi ga svi samo u sbc-eve za rating stavljali(onom tko je ulozio u njega 120k skidam kapu pokupite 100k zarade po kartici)

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 19:20 (zagid3).
16 godina
online
FIFA 19

Super, pojela mi igra 39k coinsa. Standardna greška koja ti prikaže da imaš nula coinsa i u tom trenutku sam prodao igrača. Kada su se vratili coinsi nije mi pribrojilo ovih 39k. nabijem ih..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Super, pojela mi igra 39k coinsa. Standardna greška koja ti prikaže da imaš nula coinsa i u tom trenutku sam prodao igrača. Kada su se vratili coinsi nije mi pribrojilo ovih 39k. nabijem ih..

 Doci ce ti coinsi. I meni se to dogodilo, pa je nakon par sati doslo k sebi. Iz nekog razloga danas cijeli dan imaju frku sa tim pizdarijama.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
16 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Doci ce ti coinsi. I meni se to dogodilo, pa je nakon par sati doslo k sebi. Iz nekog razloga danas cijeli dan imaju frku sa tim pizdarijama.

Je, vratilo mi nakon pola sata. Prodam par Dosta pa mi i ti coinsi nestali ali ti su se brže vratili. Infarkt sam dobio. Navodno taj problem rješavaju s novim patchem.

 

Inače, večeras lijepo pale cijene pa se dalo dosta toga kupiti i brzo preprodati. Lijepo sam potegao te usput uspio uhvatiti Hazarda po dobroj cijeni. Još mi dva igrača nedostaju da kompletno dignem ruke od marketa. Nadam se da ću i to riješiti do sljedećeg vikenda.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 23:10 (movie).
12 godina
offline
FIFA 19

Ovo je najgore vrijeme za igrat WL. Igras samo protiv teskih abjuser timova. Nikad losiji start 3-4 imam. Izgubio sam 3 tekme za redom jedan razlike gdje su mi protivnici sve ukupno u te tri tekme puknuli 11 puta po golu i 7 puta u okvir. Ocito.nie neki dan za WL. Valjda ce sutra bit bolje. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Odigrao sam jučer turnir s četvoricom frendova u FIFI. I nisam ostao oduševljen, dapače. Meni je igra i dalje fliper, previše šansi i vaterpolo rezultati. U mojih 5 utakmica imao sam samo jednu utakmicu gdje sam dobio 2-0, 6-3, 7-2. Dugogodišnji smo igrači FIFE i redovito igramo sve nastavke. Svaki napad je bila šansa  za nekoga, što god da činio u obrani. Niži igrači redovito u skoku bolji od stopera, npr iz kornera sam primio par golova gdje je golman sam istrčao bog zna gdje. 

Probao sam sa jedno 4 različite formacije smanjiti rupu u sredini, postavim DMF da stoji ispred obrane, indvidualne postavke igračima i opet je rupa u sredini. Za zabavu je ok kad se skupe frendovi ali samo za to. 

10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam se poceo braniti od kornera tako da upravljam golmanom pomocu desne gljive samo je treba stisnuti i micati u stranu koju zelite da golman ide. Svaki put pokupim loptu sa njime jer mi nema vise smisla strahovati da mi Hazard,mertens i ekipa nadskoce oba dva moja stopera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Vidim da Tass igra 532...Jel tko probao tu formaciju mogao bi i ja kreniti tako jer mi treba 10 stopera s obzirom na moju obranu.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Eto jednom zaboravim pomaknuti golmana kod kornera odmah mi mali Taison sa svoja 172cm nadskoci moja tri igraca koji su veci i jaci od njega ovo samo dokazuje da cim igras normalno igra te odmah kazni najbolje je biti supak koji iskoristava glitcheve

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Eto jednom zaboravim pomaknuti golmana kod kornera odmah mi mali Taison sa svoja 172cm nadskoci moja tri igraca koji su veci i jaci od njega ovo samo dokazuje da cim igras normalno igra te odmah kazni najbolje je biti supak koji iskoristava glitcheve

 Mozes i tokom igre pomaknuti golmana kad vidis da ce opaliti finese sa 16-25m, jako dobra taktika.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
The_K kaže...

Eto jednom zaboravim pomaknuti golmana kod kornera odmah mi mali Taison sa svoja 172cm nadskoci moja tri igraca koji su veci i jaci od njega ovo samo dokazuje da cim igras normalno igra te odmah kazni najbolje je biti supak koji iskoristava glitcheve

 Mozes i tokom igre pomaknuti golmana kad vidis da ce opaliti finese sa 16-25m, jako dobra taktika.

 Na to je vec teze se koncentrirati jer vec upravljam jednim igracem sa lijevom gljivom pratim igru sa jos jednim igracem sa tipkom R1 kad bi jos golmana morao ubaciti u vidno polje smucilo bi mi se od koncentriranja na tri strane

12 godina
offline
FIFA 19

Uzeo sam swap Lallanu i u 2 utakmice što je igrao 3 gola i asistencija.

Posebno me se dojmio jedan gol što je lijevom nogom zabio iz teške situacije, ali kad znamo da imam lijevu nogu 5 zvjezdica onda nam je puno toga jasnije :)

Uglavnom, preporučam da ga uzmete ukoliko oklijevate između njega i El Sharavija.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Jeli netko zna zasto je EA promijenio u fifi17 ili fifi 18 ne sjecam se vise kornere, slobodnjake i penale ja se sjecam da smo se svi bunili na onaj L1 trokut i ostale pizdarije ali ne mogu se sjetiti da smo se bunili na slobodnjake kornere i penale po meni tada su bili puno bolji. Kad je netko puco slobodnjak mogao si zabiti iz pucanja a i mogao si se lako obraniti tako sto postavis igraca na gol liniju pa ono ako nekako lopta prodje iznad igraca svaka cast nema ljutnje ako si to uspio onda si zasluzio zabiti sada su se slobodnjaci sveli na to da posaljes dva igraca da trce ravno i ti izaberes kome ces dodati i zabijes vrlo laki gol ako znas sto radis prilikom izvodjenja nema sanse da se itko uspije obraniti jer onaj koji se brani uvijek ce biti korak unazad naspram onoga koji napada. Penale si mogao pucati na bilo koju visinu si htio sada koda lopta se ne moze odlijepiti od trave a cim zapucas jace leti preko gola jedina stvar kod penala koja je prije bila glupa sto si mogao napucati golmanu iznad glave i on to nije mogao obraniti. Prije si iz kornera mogao zabiti iz bilo kuda unutar sesnaesterca ako si imao pravog igraca za to i ako si bio pozicijski nadmocniji od protivnika dok sada svaki malac moze zabiti gol glavom na prvoj stativi tako sto ti nadskoci igraca ili 2 koji su za glavu veci od njega i koji su puno sposobniji u zraku od njega. Zasto su oni mjenjali stvari na koje se nitko nije bunio dok neke stvari na koje se svi bune nista ne rade i prave se slijepi?

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Nikad gora WL...

 

 

Imam jo s10-ak tekmi ako sam skupio 5 pobjeda evo kidajte mi glavu...

 

Ne moguce da ja i dalje nakon 200 tekmi ne znam kako mi retardi uzimaju loptu pomocu AI-a.-

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ne znam kaj moram napravit za win. Nije mi jasno. Osjecam se ko debil, prvi puta u zivotu sam bacio joystick i sad nest zvecka unutra. Sve utakmice su mi ovakve, bas sve ovaj vikend. Bolji sma za duplo, ali jos za toliko moram bit bolji da dobijem tekmu. 17 tekmi ja imam 8 pobjeda... Bila je jedna tekma di sam imal 32-20 udarci, protivnik 5-3 i jedva dobil 3-1. 

 

Ne znam kaj vise. Kaj vi radite kad dodete u 16m, kak zabijetr gol? Dajte neki savjet. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Vidim da Tass igra 532...Jel tko probao tu formaciju mogao bi i ja kreniti tako jer mi treba 10 stopera s obzirom na moju obranu.

Zaboravio si dodati da igra sa 6 icona plus 4 plave kartice te ronaldo ili messi. Sve u svemu momčad preko 10 milijuna coinsa. I onda se muči protiv momčadi od 200k coinsa. Volio sam ga gledati prošle godine ali ove godine igra i od njega pravi idiota. Sve što se meni događa i gdje griješim, griješi i on a zabija kao i svi. Centrašut je uvijek učinkovit kao i finesse s messiem sa 30m. Nema više lepršavosti u igri već samo silovanje propusta igre. Jedva sam ofgledao tekmu i pol. Dosadno i predvidljivo da nije za gledanje. Što su oni ove godine od igre napravili da ovakvog znalca ne mogu gledati?

12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

Ne znam kaj vise. Kaj vi radite kad dodete u 16m, kak zabijetr gol? Dajte neki savjet. 

Najelegantnije rješenje je da napucaš loptu i izmuzeš korner.

Onda na prvu ili gađaš nekog od svojih nebodera u sredini i od 3-4 kornera moraš jedan gol zabit da ga jebeš.

 

Ako nećeš korner onda na krilo stavi nekog panja s dobrim centaršutom i samo ubacuj.

Od 3-4 ubačaja ćeš zabit jedan gol da ga jebeš :)

 

Šalim se malo jer i meni ide na kurac što sam podlego igri, jer jednostavno ne može se drugačije, i onda ponekad radim ove dvije stvari.

Prije pokušavam korner izmusti nego nabacivati jer ne igram formaciju s krilima... eventualno ponekad kad izvučem bekove u napad onda znam nabaciti.

Danas sam u jednoj utakmici zabio 2 gola iz kornera (izgubio sam tu utkamicu na kraju mada sam bi bolji, al jebat ga), a sjećam se lani kad su bili zadaci da se zabije gol iz kornera pa se znalo dogoditi da ne riješim taj zadatak.

Sad k'o iz pičke zabijam iz kornera... najjači igrač glavom iz kornera mi je trenutno Nzonzi... njega kad vidim da je malo otkirven, to je 90% gol.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

To i radim. Gadam kondogbiu unutra ili Allia. Druge nema. Sad kad uleti patch pa promijeni sve. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

To i radim. Gadam kondogbiu unutra ili Allia. Druge nema. Sad kad uleti patch pa promijeni sve. 

Ne budi naivan...

10 godina
offline
FIFA 19

Evo sada primio dva gola tako sto je on ubacio a moja dva stopera cuvaju mog golmana dok napadaci sami stoje u petercu i samo pospreme loptu i kako da ja na takvu situaciju ne pritisnem Alt+tab kad jednostavno nema smisla da ista drugo napravim.

 

A i skuzio sam vec davno ali svaki put zaboravim spomenut na ovom forumu da su ovdje napadaci puno jaci u svakom segmentu od obranbenih igraca ja kad idem napraviti standing tackle sa obranbenim to uvijek bude nekako traljavo lopta se odbije gotovo uvijek negdje ili napadacu nazad u nogu ili drugom protivnickom igracu ili sto je jako rijetko ode lopta sa strane ili kad ima cistu poziciju da oduzme napadacu loptu on napravi neki glupi raskorak i napravi prekrsaj dok kad npr. sa napadacem napravim standing tackle to bude presavrseno lopta ostane uvijek na njegovoj nozi nikad se ne odbije nigdje nit napravi prekrsaj i ja se pitam kako je to moguce moj obranbeni ima standing tackle 90 a napadac 30 sto ne bi trebalo biti obrnuto?

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice