FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 878.934
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Nakupovao sam se i prodao 85 rated, Mili mi donio najvecu zarade jer se dogodilo da treba za sbc tj. visoko rated srpski igrac je dobro dosao. Illara i Nacho su skocili jer su bili potrebni spanjolski igraci (nacho sa 1,2k na 4,5), no zanima me dali ima nesto sto se moze flippati na dnevnoj bazi (mozda jeftinje nesto od ovih kartica koje trenutno flipam jer su cca 110k kad ih ja kupujem).

Neznam u sto da ulozim za ovaj vikend osim starijih IF kartica tipa Talisca.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Nakupovao sam se i prodao 85 rated, Mili mi donio najvecu zarade jer se dogodilo da treba za sbc tj. visoko rated srpski igrac je dobro dosao. Illara i Nacho su skocili jer su bili potrebni spanjolski igraci (nacho sa 1,2k na 4,5), no zanima me dali ima nesto sto se moze flippati na dnevnoj bazi (mozda jeftinje nesto od ovih kartica koje trenutno flipam jer su cca 110k kad ih ja kupujem).

Neznam u sto da ulozim za ovaj vikend osim starijih IF kartica tipa Talisca.

 Rizik veliki, zarada mala, nema tu kruva.

10 godina
offline
FIFA 19

Idem izbit loptu i umjesto da moj igrac izbije loptu lopta prodje mom igracu kroz nogu i dolazi lopta do suparnickog igraca i zabija gol. Znaci frajer mi je zabio gol prevarom igrica je samo odllucila napraviti nogu mog igraca kao da je nema i onda je opet stvori tako da lopta prodje kroz nju.

Jebeno V A R A NJ E

Moj PC  
0 2 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Imao sam već sve isplanirano šta ću dalje kupovat od igrača i onda oni izbace SBC Alonsa i Mikia, sad ga jebi.

Gledam Miki bi me izašao nekih 100k coinsa uz ove šta imam u klubu, sad nisam pametan, nije malo a opet dobiješ i 3 dobra packa, samo šta ja iz packova uglavnom izvučem kurčinu.

 

Možda netko već složio i probao Mkhitarjana ? 

Da li djeluje bolje od Firmina na CAM-u ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Složio sam jučer Alonsa i zadovoljan sam s karticom.

A u onom packu 24 rare igrača.... najjača kartica 83 neki panj - pa jebote niti ogradu mi nije dao.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Složio sam jučer Alonsa i zadovoljan sam s karticom.

A u onom packu 24 rare igrača.... najjača kartica 83 neki panj - pa jebote niti ogradu mi nije dao.

 Ja sam dobio IF Belottia i Thiaga Alcantaru iz Bayerna :)

Interesantno je sto sam IF Belottia dao da slozim taj paket 

Uglavnom, vratio sam si ono sto sam dao za Alonsa pa sam uzeo De Geu.

3 tekme za redom sa njim na golu i po svakoj tekmi je dobio 3 komada. Skoro sam ga quick sello.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 9:13 (C3c1l).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Ja sam dobio IF Belottia i Thiaga Alcantaru iz Bayerna :)

Interesantno je sto sam IF Belottia dao da slozim taj paket 

Uglavnom, vratio sam si ono sto sam dao za Alonsa pa sam uzeo De Geu.

3 tekme za redom sa njim na golu i po svakoj tekmi je dobio 3 komada. Skoro sam ga quick sello.

Ja u onom drugom dobio 3 kartice 84 ratinga pa nisam toliko ljut :)

Čak sam dvije utrpao dalje u SBC tako da nisam puno potrošio na Alonsa na kraju.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 

Uglavnom, vratio sam si ono sto sam dao za Alonsa pa sam uzeo De Geu.

3 tekme za redom sa njim na golu i po svakoj tekmi je dobio 3 komada. Skoro sam ga quick sello.

Ista stvar kod mene. De Gea mi niti u jednoj tekmi nije imao više od 4 obrane. Izgledao je gore nego brončana kartica.

10 godina
offline
FIFA 19

Ja za te sbc-ove cekam nagrade od rivalsa budem si uzeo untradable packove da si napunim klub igracima i onda cu sve to rjesiti a i bilo bi lijepo kad bi me posralo u jednom od packova sto se dobije u sbc-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ista stvar kod mene. De Gea mi niti u jednoj tekmi nije imao više od 4 obrane. Izgledao je gore nego brončana kartica.

 

Frendu trebas vidjeti istog tog De Geu u jednoj drugoj igri. Oci bi ti bile kao dvije salice, kada bi vidio kako brani i izgleda.

 

Da sam ja De Gea trazio bi da me maknu iz fife.

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...
movie kaže...

Ista stvar kod mene. De Gea mi niti u jednoj tekmi nije imao više od 4 obrane. Izgledao je gore nego brončana kartica.

 

Frendu trebas vidjeti istog tog De Geu u jednoj drugoj igri. Oci bi ti bile kao dvije salice, kada bi vidio kako brani i izgleda.

 

Da sam ja De Gea trazio bi da me maknu iz fife.

 Ma jasno, med i mlijeko... A nasrali 3 stranice istih problema ko i u FIFAi... Al bitna je brada od De Gea u FUTu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ja za te sbc-ove cekam nagrade od rivalsa budem si uzeo untradable packove da si napunim klub igracima i onda cu sve to rjesiti a i bilo bi lijepo kad bi me posralo u jednom od packova sto se dobije u sbc-u

Mene su posrali ti packovi ali doslovno.  Prošle godine sam složio dvije icone i u packovima nazad dobio svaki put oko 300k coinsa.  Sada kada dobijem 30k razvučem osmijeh. Aj za alonsa mi nije žao. Potrošio oko 40k coinsa a nazad dobio oko 30k coinsa i kartica mi djeluje za sada ok ali za aubu potrošim 500k coinsa a nazad nisam dobio 50k coinsa a packovi kao jako solidni.

11 godina
offline
FIFA 19

Najsigurnije je investirat u totw discard kartice. Roknes par komada svake kartice koja taj tjedan ide za discard, bacis ih u klub i zaboravis na njih. Za par tjedana se iznenadis kad budu trazeni za neki sbc i dignes se s coinsima. Takodjer ove godine mass bidding na non rare gold igrace mi radi super. Bez previse stresa tjedno 100k zaradjujem. Da sam ranije krenuo trejdat ove godine, imao bi neku ekipu, ovako nemam nista posebno.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Jel moze neko da mi pojasni vezano za discard kartice? Kako to funkcionira?
12 godina
offline
FIFA 19

Stoji na marketu za discard value,pa se zove totw discard kartica. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Firminho-najveće smece od igraca kaj postoji,znači krš 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
fixxer_zg kaže...

Firminho-najveće smece od igraca kaj postoji,znači krš 

 

 

Jesi ozbiljan ?

Znači meni na CAM -u topčina, jedan od igrača sa kojima sam najviše zadovoljan, razmišljam da li da slažem Mkhitaryana samo zbog toga što onda ne bi bilo mjesta za Firmina a žao mi ga prodavat ...

 

 

 

12 godina
offline
FIFA 19

Firmino otac CAMa. UCL Lingard mi je bio bomba on je jos jaci. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

 

Možda netko već složio i probao Mkhitarjana ? 

Da li djeluje bolje od Firmina na CAM-u ?

 

https://m.youtube.com/watch?v=3fFko7ZY3NM

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Uradio ovaj novi SBC sa 3 UCL igraca i vidim walkout, ponadam se, kad ono Vidal. Sto je najgore ako izuzmemo pace ima super karticu. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Uradio ovaj novi SBC sa 3 UCL igraca i vidim walkout, ponadam se, kad ono Vidal. Sto je najgore ako izuzmemo pace ima super karticu. 

 

Dobar je Vidal, za ući u 70. min da sačuvaš rezultat dušu dao :D


Upravo sam gubio 4-0, došao na 4-4 i izgubio u 90. golom s 30 metara. Jebo te život.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Vec imam Guilavogui-a na klupi, ovog prodajem. Steta sto vredi samo 30k.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
fixxer_zg kaže...

Firminho-najveće smece od igraca kaj postoji,znači krš 

 

 

Jesi ozbiljan ?

Znači meni na CAM -u topčina, jedan od igrača sa kojima sam najviše zadovoljan, razmišljam da li da slažem Mkhitaryana samo zbog toga što onda ne bi bilo mjesta za Firmina a žao mi ga prodavat ...

 

 

 

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovi SBC-i su največe zlo ove igre, uvijek me navuku da ga napravim a onda redovito ispušim, potrošim više nego što dobijem natrag

Iz ovoga UCL packa dobijem Dialla iz Dortmunda, 79 rat, ostala dvojica šta su došla uz njega idu za discard ...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Evo ga. Dugo ocekivani market crash video MattHDGamera je stigao

Svi panic sellaju, a vidim da trejderi u komentarima sarkasticno jos to podupiru da kupe igrace od ekipe po smjesnim cijenama. Kupujte ove meta igrace sto prije pa prodajte sutra poslijepodne/navecer pred WL i eto zarade.

 

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Igram nogometne igrice od 2002 ili 2003 godine i jos mi se nikad nije desilo da igrica iskljuci mene i igra sa mojim timom bez mene. Znaci maknuo se na pocetku utakmice onaj crveni trokutic sto stoji iznad igraca i igra igrala bez mene cak je i vrsila zamjene bez mene a ja nisam mogao upravljat jedino sam start mogao stisnuti i svakih 30 sec sam morao proci po gljivice da me nebi izbacilo jer sam kao neaktivan a to sto sam ja neaktivan sto oni meni ne daju da ja igram to nikom nista. Na kraju rezultat bio 2-1 za protivnika a meni falilo 6 bodova da se vratim u diviziju 3 izgleda nista od toga. Ali ne kuzim i dalje koliko moras biti los u programiranju u 2018 godini da napravis igru koja neda igracu da igra ajde da se to desilo 2004 tad su bili ti počeci gaminga bili je sve to u razvojnoj fazi ali da se takvo nesto desi u 2018 godini jednoj firmi koja zaradjuje milijarde dolara to mi fakat nema smisla

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Napravim obicni gold upgrade i dobijem UCL RTF Fabinha 86,350-400 somića na PC-u,vrištanje,šteta kaj je untradeable al necu se žalit :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 3:33 (fixxer_zg).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Slozio SBC-ove, uzeo pakete u squadu i nagrade od WL, znaci dugo takvu kurcinu nisam dobio u preko 10 paketa. 

A bas sam se nadao, u kurac.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Za što sam ja kidao živce cijeli vikend... Najbolji igrač Pepe Reina, a iz pickova Rami i Plea.

 

Danas ću upiknut Mbappea, jebo coinse. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Iz WL uzeo Parteya, mada se nikako ne uklapa u prvih 11, a iz Division rivalsa najbolji Thauvin. Jako lose. 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice