FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 879.768
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 19

Jedva cekam kad prestanu ljudi igrat ovu igricu pa da serveri budu normalni

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ne znam da li se može varat u vikend ligi?

To bi bilo jedino objašnjenje osim ako mu EA nije obilato pripomogao da dođe do golda?

Ali ako je varao onda, zašto nije večeras?

 A možda mu je netko odigrao WL? Igram s likom i trgam ga do poluvremena 3-0. Drugo poluvrijeme očito netko drugi uzima gamepad jer lik igra jako dobro. Sada on trga mene. Jednostavno vidim da nemam izgleda. Panično se branim i nekako obranim. Jedva.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Meni radi, ali je igra nenormalno spora, komande nisu responzivne, jedva sam odigrao ova 4 meca. 

Izgleda da je Origin opet vrisnuo jer vidim po komentarima da se događa mnogima.

To je zbog Battlefielda 100%... ili ih netko napada ili su nesposobni održavati servere kako treba?!

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 19

igram na ps4 na legendary, ne mogu prdnit, zabijem gol, oni izjednace i onda krece meljava. Sta su ukenjali sa tim, pa zar sam tako loš? Što se događa sa fifom

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 A možda mu je netko odigrao WL? Igram s likom i trgam ga do poluvremena 3-0. Drugo poluvrijeme očito netko drugi uzima gamepad jer lik igra jako dobro. Sada on trga mene. Jednostavno vidim da nemam izgleda. Panično se branim i nekako obranim. Jedva.

Moguće je sve pa i to.

Možda je kupio account od nekog?

U svakom slučaju taj nije za 10 diviziju, a igra vikend ligu.

To je kao da baciš giricu u more puno pirana, samo on to još ne kuži :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Samo neka produze WL jer ovo sa microstutteringom vise nije normalno. Fakat ne znam zakaj igramo... Sve mi zao joysticka koliko ga meljem u ruci. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Vatam gold 2, trebaju mi 3 pobjede iz 5 tekmi, gubim 1:0 i izjednacim na 1:1 i paf dobijem DC i poraz. Sad mi trebaju 3 pobjede iz 4 tekme, cari ove igre.  -.-

 

Sad vidim da su imali neke probleme sa serverima pa sam ocito zbog njih dobio dc.  :)

 

Najgore se zivcirati, igru ne treba shvacati ozbiljno, to je jedini nacin da se ne poludi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Samo neka produze WL jer ovo sa microstutteringom vise nije normalno. Fakat ne znam zakaj igramo... Sve mi zao joysticka koliko ga meljem u ruci. 

 Sto posto ce produziti jer evo sto je mene docekalo sada kad sam pokusao pokrenuti WL

12 godina
offline
FIFA 19

Yep... Kompletno sve su pogasili. 2 vikenda za redom oni useru svoje najvece natjecanje. Svaka cast. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Samo neka produze WL jer ovo sa microstutteringom vise nije normalno. Fakat ne znam zakaj igramo... Sve mi zao joysticka koliko ga meljem u ruci. 

 Sto posto ce produziti jer evo sto je mene docekalo sada kad sam pokusao pokrenuti WL

Evo, imeni se sada pojavila ista poruka. Mogu drketati po marketu ali ne mogu igrati. U nadi da će sve crknuti bidao sam igrača za dvije milje. No vidim da i drugi imaju istu ideju pa se nadjebavam i stalno podižem. 

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Netko probao ovog SBC Alonsa ? 

Vrijedi li tih 150-200k koliko treba za njega ?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Probao netko ovog SBC Alonsa ?

Vrijedi li tih 150-200k ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Probao netko ovog SBC Alonsa ?

Vrijedi li tih 150-200k ?

Mene ta kartica veseli a koliko vrijedi teško je reći. I Mendy za 4k coinsa dobro je obavljao svoj posao. Bilo bi ki krivo da ga nisam složio.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Probao netko ovog SBC Alonsa ?

Vrijedi li tih 150-200k ?

 Ne vrijedi. 

Napravio sam ga ali lik je mrtav.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Probao netko ovog SBC Alonsa ?

Vrijedi li tih 150-200k ?

Kada te interesira neki igrač onda pogledaš njegovu recenziju gdje lik argumentirano sve kaže o kartici. Gledao sam kojekakve likove ali njegvoe osvrte najviše poštujem. Evo ti njegove ocjene isplativosti kartice.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 16:06 (movie).
10 godina
offline
FIFA 19

Nakon servera igrica i dalje strgana. Koliko mi puta nije htjelo prebaciti igraca u prvom poluvremenu i poceo sam brojat od drugog poluvremena. 18 puta mi nije htjelo prebaciti igraca u samo drugom poluvremenu

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 17:53 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Igrica je skroz strgana jos vise nego prije neda mi da prebacim igraca a testirao sam joystick sve radi normalno i sve jebeno steka testirao sam internet 60Mbit/s ping 4. Upalio sam overwatch ping mi je bio 20. Jebem ti mrtve nesposobne kanadjane

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Gasi Fifu i pali neku SP igru ja danas to napravio i cudo manje sam zivcan nego obicno iako HR izgubila dobivenu tekmu... Haha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Krenio igrat dns WL da dođem do 8 pobjeda i dobijem 1000 quali poena za slijedeci vikend. Prvih 7 laganica pobjede i reko jos jednu odigram skoncentrirano i gotov sa WL u roku od tri sata.

... dobijem protivnika sa Ronaldom i 8 ikona Cruyf, Gullit, Vieira reko pokidat ce me, lik rage quita jer gubi 6-3 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Krenio igrat dns WL da dođem do 8 pobjeda i dobijem 1000 quali poena za slijedeci vikend. Prvih 7 laganica pobjede i reko jos jednu odigram skoncentrirano i gotov sa WL u roku od tri sata.

... dobijem protivnika sa Ronaldom i 8 ikona Cruyf, Gullit, Vieira reko pokidat ce me, lik rage quita jer gubi 6-3 

 Kad ljudi ne znaju igrat sa takvim timovima. Da je frajer pucao cim ti dodje na 30m pobjedio bi te kao od sale jer njima svaki drugi longshoot ulazi. Kako krasi i ovvy kazu da bi dosao do divizije jedan moras pucati najmanje 10 puta iz daljine po utakmici i nikad se ne braniti manualno vec pusti da AI napravi posao. Po njihovim savjetima vidim da mnogo ljudi voli nogomet u diviziji jedan 

15 godina
offline
FIFA 19

Ne mogu više. Ja sam glup za ovu igru i gotovo. Meni treba 30 udaraca po golu da bih liku zabio a njima je dovoljan samo jedan. Pa kako može biti normalno da svaku jebenu tekmu pogodim 5 stativa. Da mi skaču u sve udarce, blokiraju nemoguće. Niti jedan taj odbijanac mi se ne vrati dok s druge strane lopta kao magnetom vođena uvijek se odbija protivniku na noge. Fakat ću odustati jer ovo nema smisla. Najgore mi kada stisnem dodavanje a moj igrač napravi još dva koraka i onda doda kada mi pokriju igrača ili kada se na svojih 16m hoću dodati a igra doda protivniku u noge. Ja pola golova dobijem jer se u svojih 16 ili na 16m krivo dodam. Ili mi igrač nakon dodavanja napravi još dva koraka pa doda krivo ili u startu doda tamo gdje ja neću a sve radim normalno. Gledam svog igrača u oči i dodajem ziher loptu a igrač mi doda sekundu ili dvije nakon što sam ja stisnuo dodavanje. Jednostavno me igra jebe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ma neralno je to sve skupa meni dembelea stize corluka a dembele ima bar 5m prednosti jos je u punom trku i ima puni chemistry plus hawk al znaci corluka trci kao Bolt hahaha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
zagid3 kaže...

Krenio igrat dns WL da dođem do 8 pobjeda i dobijem 1000 quali poena za slijedeci vikend. Prvih 7 laganica pobjede i reko jos jednu odigram skoncentrirano i gotov sa WL u roku od tri sata.

... dobijem protivnika sa Ronaldom i 8 ikona Cruyf, Gullit, Vieira reko pokidat ce me, lik rage quita jer gubi 6-3 

 Kad ljudi ne znaju igrat sa takvim timovima. Da je frajer pucao cim ti dodje na 30m pobjedio bi te kao od sale jer njima svaki drugi longshoot ulazi. Kako krasi i ovvy kazu da bi dosao do divizije jedan moras pucati najmanje 10 puta iz daljine po utakmici i nikad se ne braniti manualno vec pusti da AI napravi posao. Po njihovim savjetima vidim da mnogo ljudi voli nogomet u diviziji jedan 

 Lik je samo pucao finesse sa 20m tak mi je i zabio 3 gola, ali sam ja micao golmana i pohvatao dosta lopti. Nije bio ocajan igrac ali je bio dosta nestrpljiv u napadu i gradio napad samo na finesse sutevima. Pod nestrpljiv u napadu mislim prebrzo dodavao dok mu se igrac ne okrene, nije radio rollice da si otvori kut za pas, nije bilo dragbacka puno, nije iskoristava la croquetu... iako me nasekirao dosta sa rabona fake shotom 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Jeli netko isprobao Firmina i Aguera dali Aguero vrijedi dodatnih 210k coinsa. Na slikama su concepti ekipa (btw svejedno mi dali igram 4231 ili 41212(2) ) 

 

Edit-Auba je loan kartica sto se vidi u zamjenama

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 21:12 (zagid3).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Prezirem ovu igru. Boli me mozak od nje. 

Odigrat ću WL sljedeći vikend, pričekat da se cijene stabiliziraju nakon black fridaya i onda prodat sve vrijedno što imam u klubu. Igrat ću sa 100k squadom, ionako sam užasan.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Mahrez zabio dva gola i proglašen motm. Alisson sačuvao mrežu i proglašen motm. Moguće da obje otw kartice dobiju nadogradnju. Mahrez već porastao cijenom za oko 50k na marketu a i alisson se polako diže.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 23:33 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

11 pobjeda skupio u WL + 2 utakmice mi ostale, ali nema smisla da igram jer ne mogu dalje od trenutnog ranka.

A kako je počelo, mislio sam da ću imati 4 pobjede na kraju :)

U petak jedna pobjeda od jedne odigrane, a u subotu ujutro 1 pobjeda od 11 odigranih.

I onda je krenulo u subotu navečer 2/2 i danas nastavio - imao sam 6 pobjeda u nizu u jednom trenutku.

Ne znam da li su svi bolji igrači ranije završili WL pa smo ostali mi njubovi ili što je bilo, ali od svih utakmica danas što sam igrao 2 igrača su bila nekoliko klasa bolja od mene po ekipi i skillu, a ovo ostalo je bilo taman po mjeri da se možemo igrati i nadmudrivati.

Oni koji su bili bolji od mene su pobijedili, a oni lošiji su gubili i to je to - kad bi tako bilo svaki put to bi bilo uživancija za igrat.

Priznajem, jednu sam pobijedio 3-2, a protivnik je bio bolji, imao je veći posjed i udarce na gol - ne da me ubio, ali bio je malo bolji i bilo bi pravedno da smo makar u produžetke otišli na kraju, ali ovaj put je FIFA nagradila mene za promjenu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Prebacite na 6minutu frajer je zabio takav trago komican gol sa Lewom. Pucao sa 25m prosla lopta igrac i golmanu kroz noge   

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

11 pobjeda skupio u WL + 2 utakmice mi ostale, ali nema smisla da igram jer ne mogu dalje od trenutnog ranka.

A kako je počelo, mislio sam da ću imati 4 pobjede na kraju :)

U petak jedna pobjeda od jedne odigrane, a u subotu ujutro 1 pobjeda od 11 odigranih.

I onda je krenulo u subotu navečer 2/2 i danas nastavio - imao sam 6 pobjeda u nizu u jednom trenutku.

Ne znam da li su svi bolji igrači ranije završili WL pa smo ostali mi njubovi ili što je bilo, ali od svih utakmica danas što sam igrao 2 igrača su bila nekoliko klasa bolja od mene po ekipi i skillu, a ovo ostalo je bilo taman po mjeri da se možemo igrati i nadmudrivati.

Oni koji su bili bolji od mene su pobijedili, a oni lošiji su gubili i to je to - kad bi tako bilo svaki put to bi bilo uživancija za igrat.

Priznajem, jednu sam pobijedio 3-2, a protivnik je bio bolji, imao je veći posjed i udarce na gol - ne da me ubio, ali bio je malo bolji i bilo bi pravedno da smo makar u produžetke otišli na kraju, ali ovaj put je FIFA nagradila mene za promjenu.

 

Ja sam zavrsio sa 18 pobjeda od 30.

Jednu tekmu sa izgubio jer je puknuo moj ruter, i nakon toga jos 3 u nizu mi je pucala veza drugog igraca ali pisalo se meni poraz bez obzira sto sam vodio.

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znači WL, u petak jebeno, 8 utakmica 7 pobjeda, sve super, sve radi savršeno, bez pizdarija, subotu uhvatim nekih sat vremena, odigram 3 utakmice, 2 pobijedim, ovu šta sam spušio tragikomedija al ajde, znači 11 utakmica 9 pobjeda, do jučer.

 

Nisam htio igrat jučer ujutro jer sam bio mamuran, probudio se oko 11, otišao kod svojih na ručak, vratim se oko 3, odspavam do 6 i reko ajmo uhvatit tih 23 pobjede. 

Prva utakmica krenem, vodim 2-0, 60 i neka minuta i izbaci me sa servera, moj poraz, jebeno, skuliram se, igram drugu dobijem laganini 4-1, idem igrat treću i u 5-oj minuti me opet izbaci sa servera, nisam ni počeo kako treba, tad sam već izpizdio na veliko a onda tek kreče show.

Slijedeću primam u prvih 20 minuta 2 gola iz kornera, i to oba mi Gabriel Jesus zabija, najmanji čovjek na terenu, kilavim se, mučim ko kreten, bolji 25 puta al promašujem sve, nekako u 89-oj minuti zabijam za 2-2 i onda frajer krene sa centra, 2 pasa odigra i moja obrana i vezni se doslovno razmaknu, autoput mi kroz sredinu terena i frajer sam sa golmanom i Lloris prima gol kroz noge.

Zatim slj. zabijem 3 gola u 1. poluvremenu, vodim 3-0 a drugo poluvrijeme kao neki drugi svijet, ja više ne postojim na terenu, svaki duel njegov igrač jači, na svakoj lopti on prije mene, pokušavam mijenjat igrače, taktiku, ma sve, uvodim druge stopere sa klupe, sve mi đabe, jednostavno ne postojim na terenu, šta god da probam ništa ne djeluje, a on meni zabije 2 gola sa 20-ak metara, jedan iz kornera i jedan slobodni udarac sa 20-ak m.

Poslije još dvije igram i nema niš od toga, kad vidiš da si bolji od protivnika, da imaš više skila al šta god da radiš ništa ti ne može proć, dodavanja ne možeš spojit, dodajem svom igraču a on u zadnji tren radi promjene smijera i lopta ode u prazan prostor, mon POTM Aubameyang ne može nikom pobjeć, gurnem ga 5m ispred protivničke obrane al za čas ga pregaze, doslovno pregaze, odnesu loptu a on se zakuca nosom u pod a ima mi 99 ubrzanje i brzinu, tako da reko jebeš ti to, smisla nema, 7 utakmica za redon gubim, ik me izbacuju il me jebu, a dan prije 9/11 imam, goni to sve u 3 pm

 

Sam ne shvaćam šta oni imaju od toga da nas tako jebu ?

Zašto pravi budalu od mene ?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice