FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 878.847
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
Proffy7 kaže...
C3c1l kaže...
Proffy7 kaže...

Aj nek netko preporuci nekog stopera iz spanjolske, se isplati uzimat ramosa posto je oko 350k
Kakav je umtiti, varane ili godin ?

 Imam crvenog Godina i plavog Murilla, mogu slobodno reci da je plavi Murillo bolji.. probaj sa njim, brijem da je jako jeftin

 Imam ga, neznam zasto ali mi ne lezi bas bolji mi je gabriel paulista obicni

Posto sam se dokopao brdo coinsa isao sam na kupi/probaj/prodaj opciju pa sam isprobavao "skupe" igrace kao sto su recimo Alba, Umtiti i slicni.

Jako male ako ne i nikakve razlike su recimo izmedu Albe i Gaye od 1k coinsa, a ja nemam namjeru dati 70k za nekog igraca koji aposlutno ne radi nikakvu razliku, rađe kupim nekog brutalnog napadaca nego defenzivca.

Razmisli si prije nego puknes brdo coinsa za CB-a.

Koja ti je druga ekipa uz te spanjolce?

 U potpunosti se slazem. Prosli vikend sa Ramosom i Van Dijkom na stoperima do 20 pobjeda u wl, a ovaj sa Thiagom i Kimpembeom (83 rated ne ucl live verzija) do 19 pobjeda i 3 utakmice mi preostale kad su im pali serveri. Prije toga sam 150tak utakmica imao Gabriela Paulistu i zivotinja je. Visok, a ima dobar agility i balance sto je jako rijetko na visokim stoperima, brz je i ima dobar reactions rating. 

A razlika u napadu između recimo obicnog Lacazette-a i obicnog Aube je jako velika. Lacazette mi je bio na prosjeku od 0,5 gola po tekmi, a Auba je trpao u prosjeku 1,2 po tekmi. Lijevom, desnom, izvan i u šesnaestercu sve je ulazilo. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Valeri IF? 

 Razmisljao sam o njemu, ali malo mi je preofenzivan buduci da vec imam 3 ofenzivca u ekipi. Volio bih "box to box" veznjaka.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
A razlika u napadu između recimo obicnog Lacazette-a i obicnog Aube je jako velika. Lacazette mi je bio na prosjeku od 0,5 gola po tekmi, a Auba je trpao u prosjeku 1,2 po tekmi. Lijevom, desnom, izvan i u šesnaestercu sve je ulazilo. 

 

e vidis, kod mene druga prica, ja sam uzeo za probu na par dana Aguera, do sada sam imao vardya u kombinaciji sa jesusom.

Aguero nije nista bolji od Vardya koji kosta 1500 coinsa :)

6 godina
offline
Re: FIFA 19

Ako ti se igra, probaj scream Deeneya, trenutni boostevi ga nabrijavaju do jaja, simpaticna kartica.

12 godina
offline
FIFA 19

Ja u napadu imam zlatnog Arnautovića i POTM Lucasa.

Lucas je OK, ali Marko, pa jebe me Marko svako malo.

Promaši mi takve zicere i onda dok igram bih ga discardao isti čas, ali svako malo me iznenadi s nekim potezom ili golom tako da ga još uvijek imam u ekipi :)

Volim u napadu imati jednog jakog konja i malog brzog, a osim Kanea koji mi je preskup ne vidim s kojim igračem bih Marka mogao zamijeniti.

Mislio sam na Vardyja i Jesusa, ali oni su isti tip igrača kao Lucas.

Potajno se nadam da će staviti SBC Rooneyja uskoro pa da njega napravim i Marka pošaljem na klupu :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Prosle godine je meni IF Arnautovic bio cudo. Fenomenalna kartica. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel ima neko prijedloge sta mjenjati?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Osim Marcela na LB ja nebi nista drugo dirao. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja u napadu imam zlatnog Arnautovića i POTM Lucasa.

Lucas je OK, ali Marko, pa jebe me Marko svako malo.

Promaši mi takve zicere i onda dok igram bih ga discardao isti čas, ali svako malo me iznenadi s nekim potezom ili golom tako da ga još uvijek imam u ekipi :)

Volim u napadu imati jednog jakog konja i malog brzog, a osim Kanea koji mi je preskup ne vidim s kojim igračem bih Marka mogao zamijeniti.

Mislio sam na Vardyja i Jesusa, ali oni su isti tip igrača kao Lucas.

Potajno se nadam da će staviti SBC Rooneyja uskoro pa da njega napravim i Marka pošaljem na klupu :)

 Rooney je dobio League SBC karticu tako da se ja nebih nadao flashback Rooneyu. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
Skilledžija kaže...

Ja u napadu imam zlatnog Arnautovića i POTM Lucasa.

Lucas je OK, ali Marko, pa jebe me Marko svako malo.

Promaši mi takve zicere i onda dok igram bih ga discardao isti čas, ali svako malo me iznenadi s nekim potezom ili golom tako da ga još uvijek imam u ekipi :)

Volim u napadu imati jednog jakog konja i malog brzog, a osim Kanea koji mi je preskup ne vidim s kojim igračem bih Marka mogao zamijeniti.

Mislio sam na Vardyja i Jesusa, ali oni su isti tip igrača kao Lucas.

Potajno se nadam da će staviti SBC Rooneyja uskoro pa da njega napravim i Marka pošaljem na klupu :)

 Rooney je dobio League SBC karticu tako da se ja nebih nadao flashback Rooneyu. 

 Nije on to niti skuzio :)

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Nije on to niti skuzio :)

Naravno da nisam :P

Riješio sam samo par klubova za koje se dobije dobar paket tako da me ostalo nije zanimalo.

Sad možda budem i slagao MSL, u kurac :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Po svemu sudeci Mahrez bi trebao biti opet u TOTW. Isplati li se uzeti 1 OTW karticu pa ju prodati kada izađe sad TOTW?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Po svemu sudeci Mahrez bi trebao biti opet u TOTW. Isplati li se uzeti 1 OTW karticu pa ju prodati kada izađe sad TOTW?

Ma mislim da ne, otisle su cijene debelo gore..

Ja sam ga kupio za 109k prije nego li je dobio prvi IF, i to sam ga uzeo na blef jer sam bio ljut na MOTM Lucasa koji voli promasit sve sto moze.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
zlurad kaže...

Po svemu sudeci Mahrez bi trebao biti opet u TOTW. Isplati li se uzeti 1 OTW karticu pa ju prodati kada izađe sad TOTW?

Ma mislim da ne, otisle su cijene debelo gore..

Ja sam ga kupio za 109k prije nego li je dobio prvi IF, i to sam ga uzeo na blef jer sam bio ljut na MOTM Lucasa koji voli promasit sve sto moze.

 Kupi ga oko 20h-21h veceras. Svi koji su "investirali" u njega ce ga masovno stavljati na market i "undercat" jedan drugog, jer ce biti u panici i htjeti prodati sto prije, tako da mozes ocekivat dosta velik pad cijene. Ali do nekih 23-24h bi se mogao vratiti gore.

11 godina
offline
FIFA 19

To bi se moglo dogodit s Mahrezom da, ali riskatno je sad s obzirom da je black friday blizu.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...

To bi se moglo dogodit s Mahrezom da, ali riskatno je sad s obzirom da je black friday blizu.

 Nema sanse da ce on puno pasti

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
C3c1l kaže...
Proffy7 kaže...
C3c1l kaže...
Proffy7 kaže...

Aj nek netko preporuci nekog stopera iz spanjolske, se isplati uzimat ramosa posto je oko 350k
Kakav je umtiti, varane ili godin ?

 Imam crvenog Godina i plavog Murilla, mogu slobodno reci da je plavi Murillo bolji.. probaj sa njim, brijem da je jako jeftin

 Imam ga, neznam zasto ali mi ne lezi bas bolji mi je gabriel paulista obicni

Posto sam se dokopao brdo coinsa isao sam na kupi/probaj/prodaj opciju pa sam isprobavao "skupe" igrace kao sto su recimo Alba, Umtiti i slicni.

Jako male ako ne i nikakve razlike su recimo izmedu Albe i Gaye od 1k coinsa, a ja nemam namjeru dati 70k za nekog igraca koji aposlutno ne radi nikakvu razliku, rađe kupim nekog brutalnog napadaca nego defenzivca.

Razmisli si prije nego puknes brdo coinsa za CB-a.

Koja ti je druga ekipa uz te spanjolce?

 

 Imam jos ove engleze 

15 godina
online
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
Cofinho kaže...

To bi se moglo dogodit s Mahrezom da, ali riskatno je sad s obzirom da je black friday blizu.

 Nema sanse da ce on puno pasti

Po dosadašnjoj praksi, hoće. Prošlu nadogradnju sam ga prodao za oko 240k coinsa oko 17 h a u 20h sam ga kupio nazad za 160k coinsa. Kupio ih nekoliko po 160k i oko ponoći ih sve prodao za 196k coinsa. Vjerujem da će ista stvar biti i danas. Ja svoga prodajem oko 17h i onda čekam povrat oko 20h. Ljudi se precijene i zaborave da izlazi IF kartica koja ruši cijenu OTW kartice. Kada IF kartice preplave market,OTW kartica na jedno dva sata pada na vrijednost IF kartice. Frka me jedino za alissona pa ću jednog asada prodati za 79k coinsa za koliko ide a drugog čuvam za poslijepodne. Ako ne dobije nadograadnju, nisam ništa izgubio čak nešto zaradio a ako dobije nadogradnju zaradio sam za de geu.

5 godina
offline
FIFA 19

Evo Mahreza trenutno na 275k OTW. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19

U pravu sifulao sam. Ovako je;:

 

Gold 3:

Paketi: 120k

Coins: 30k

 

Gold 2:

Paketi: 135k

Coins: 45k

 

Gold 1:

Paketi: 200k

Coins: 50k

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Kakva je to la liga momcad bez IF Ben Yeddera...

 

Imam 60ak utakmica sa njim i oko 45 golova i 20ak asista

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Kakva je to la liga momcad bez IF Ben Yeddera...

 

Imam 60ak utakmica sa njim i oko 45 golova i 20ak asista

 mrzim tog lika!

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Kakva je to la liga momcad bez IF Ben Yeddera...

 

Imam 60ak utakmica sa njim i oko 45 golova i 20ak asista

 Jedino za cam, mislim da nema sta trazit pored grizia

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Kakva je to la liga momcad bez IF Ben Yeddera...

 

Imam 60ak utakmica sa njim i oko 45 golova i 20ak asista

 Jedino za cam, mislim da nema sta trazit pored grizia

 ti to igras offline, nije isto :P

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
Proffy7 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Kakva je to la liga momcad bez IF Ben Yeddera...

 

Imam 60ak utakmica sa njim i oko 45 golova i 20ak asista

 Jedino za cam, mislim da nema sta trazit pored grizia

 ti to igras offline, nije isto :P

 Hahahaha a mozda pola i je offline ;) , salu na stranu dobar je griezmann ima odlican finess shot

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...

 Hahahaha a mozda pola i je offline ;) , salu na stranu dobar je griezmann ima odlican finess shot

Imao sam ga na posudbu par utakmica i trebalo je riješiti neki zadatak s Francuzima ili španjolska liga - ne sjećam se točno.

Uglavnom, sastavio sam oko njega neke panjeve da to odradim i točno ovo što pišeš.

Finess kako god opali ulazi... da može finess guzicom opalit, vjerojatno bi i taj ušao :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
 točno ovo što pišeš.

Finess kako god opali ulazi... da može finess guzicom opalit, vjerojatno bi i taj ušao :)

 znaci moram ga dovesti na probu ovaj tjedan 

12 godina
offline
FIFA 19

Jedva cekam pat h da nerfa ove idiote sa High pressure i konstantnim sprintanjem. Koji kencer to nije normalno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Yep Griezmann spada u drustvo najboljih kartica ove godine skupa sa Aguerom, Mbappeom i Neymarom kad god igram protiv tih igraca uvijek mi bude trulo. Griezmann ne zna promasiti sa 30m bilo bi lijepo da to covjek moze u stvarnosti napraviti pa da moze imat po 100golova u sezoni i osvojiti sve sa Atleticom

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Novi totw

Edit- dobro da je Kolarov usao nisam ga bezveze gomilao u klubu

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 16:08 (zagid3).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice