FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 894.074
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Padat ce to jos ali sto vrijedi sto su nabili statse kad ce messi opet fulat sa 2m prazan gol ld igra to hoće  Hahah. Ja bi modrica toty karticu ako bude ali nista od toga da dode u paketu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
FIFA 19

Odradio ova dva sbc i nisam dobio karticu vrijednu 2000 coinsa. Dakle, mogu oni mijenjati događaje od crnog petka pa do toty i totsa i što ja znam čega sve ne ali ja i dalje ne mogu dobiti goli kurac. Otvorim i dva rare mega packa od SB i ona dva kaj idu ponedjeljkom i najbolja kartica Benzema. Ostalima se niti imena ne sjećam a mislim da sam solidan poznavatelj nogometne igre i igrača. Razmišljam ako me ova igra ne spremi u ludnicu i ako mi srce ne otkaže da za sljedeću igru otvorim novi acc i sve ispočetka. Imam filing da me netko tamo namjerno jebe. No nekako mi se čini da su sve ovo znakovi da konačno kažem ovoj igri zbogom a svima ostalima više sreće u sljedećem izvlačenju te naravno još goru igru jer bolju nismo niti zaslužili  kada za nepune dvije minute uspijemo otvoriti onih 100 tisuća rare mega packova a kao svima nam igra ide na karu i nikada nije bila gora u povijesti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Eno, vec je neki zvaljo otvorio Messia u onoj fifa Balkan grupi. 

 Lik se zajebava. Složio je to u photoshopu ili nečem slično. Obrati pozornost na okvir fotke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 21:39 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Eno, vec je neki zvaljo otvorio Messia u onoj fifa Balkan grupi. 

 Lik se zajebava. Složio je to u photoshopu ili nečem slično. Obrati pozornost na okvir fotke.

 Vidio sam... al prvo je stavio normalnu sliku na monitoru. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Vidio sam... al prvo je stavio normalnu sliku na monitoru. 

 Dobro je, sad nam igra ponovno ima smisla.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Eno, vec je neki zvaljo otvorio Messia u onoj fifa Balkan grupi. 

 Lik se zajebava. Složio je to u photoshopu ili nečem slično. Obrati pozornost na okvir fotke.

 A pogledaj komentara na tu sliku di se vidi da je fotosop...

Origin_Steam: hrka11
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Iz nekog glupog packa belgijske lige sbc lol

 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Išao baš vidit kolko TOTY Messi ima stamine - 99! 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Napravio Raula jucer. Nakon 2h snipanja igraca, izasao me 725k + Rui Costa koji me kostao 400k.

Jucer se sve dalo usnajpati. Kroos za 38k, mi je bio vrh, Godin ispod 50k i slicno...

Vidio sam na futbinu da je Raul ispod 1,5mil pa reko idem napravit, puno ispod toga nece bit.

Packove cu otvoriti u subotu, znam da su sanse za TOTY igrace male, al prosle godine me posrao TOTY Marcelo mozda ce i ove... 

 

Znaci svega je bilo na marketu, vjerojatno ce i dns ljudi mahnito otvarati packove pa probajte nesto usnajpati i odmah preprodati.

 

Jeli netko igrao sa Mbappeom na desnom cam-u u 4231? Dali vrijedi 100k coinsa da ga upgradeam umjesto Salaha? Znam da kao ST vrijedi no kao RCAM me zanima

16 godina
offline
FIFA 19

Ako ova igra ima veze s vezom onda ne znam sta..

Dakle igra ima svoju sprancu a ona ide ovako i tocno je skriptirano:

 

Ako imas jace kartice one nasprem ovih slabijih postaju trome i nikakve.

Ako imas slabije kartice tvoji igracu postanu turbo brzi u superirni.

 

Uglavnom pobjedujem bez problema bolje igrace zbog ovoga i to par golova razlike a muku mucim s slabijim ekipama... 

totalno se vidi drugacija reakcija igraca kada sam na papiru jaci... uzas zivi..

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 13:41 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Napravio Raula jucer. Nakon 2h snipanja igraca, izasao me 725k + Rui Costa koji me kostao 400k.

Jucer se sve dalo usnajpati. Kroos za 38k, mi je bio vrh, Godin ispod 50k i slicno...

Vidio sam na futbinu da je Raul ispod 1,5mil pa reko idem napravit, puno ispod toga nece bit.

Packove cu otvoriti u subotu, znam da su sanse za TOTY igrace male, al prosle godine me posrao TOTY Marcelo mozda ce i ove... 

 

Znaci svega je bilo na marketu, vjerojatno ce i dns ljudi mahnito otvarati packove pa probajte nesto usnajpati i odmah preprodati.

 

Jeli netko igrao sa Mbappeom na desnom cam-u u 4231? Dali vrijedi 100k coinsa da ga upgradeam umjesto Salaha? Znam da kao ST vrijedi no kao RCAM me zanima

 Ja sam isto jucer napravio costu. Al nisam nista zaradio na packovima. Najbolji mi je bio naldo ostalo sve je bilo 2 players pack materijal. Al barem sam si uveo nekvu novost u tim :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Nego, je ko napakirao kojeg plavca ili se ceka vikend pa onda udri po pakovima? :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Jeli netko igrao sa Mbappeom na desnom cam-u u 4231? Dali vrijedi 100k coinsa da ga upgradeam umjesto Salaha? Znam da kao ST vrijedi no kao RCAM me zanima

 Desni CAM je jedino gdje ja ne bih igrao Mbappea. Tu ne dolazi do izražaja niti njegova brzina jer je previše centralno, ni njegov šut jer je dešnjak. Ja sam ga igrao ili kao lijevi CAM, bilo koje krilo ili ST. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jucer sam trpao 4 utakmice za redom minimalno 8 komada likovima i vjerojatno su se ovima u ea popalili alarmi i sad igram trecu tekmu bez gola i vjerojatno 18000 vratnica s zelenom pizdarijom i nevjerojatnih obrana golmana :D hesteg fifajezakon xD

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Ako ova igra ima veze s vezom onda ne znam sta..

Dakle igra ima svoju sprancu a ona ide ovako i tocno je skriptirano:

 

Ako imas jace kartice one nasprem ovih slabijih postaju trome i nikakve.

Ako imas slabije kartice tvoji igracu postanu turbo brzi u superirni.

 

Uglavnom pobjedujem bez problema bolje igrace zbog ovoga i to par golova razlike a muku mucim s slabijim ekipama... 

totalno se vidi drugacija reakcija igraca kada sam na papiru jaci... uzas zivi..

Istina ili ne ali slazem se...haos.

U zdrav mozak me jebu ekipe sa puno losijim igracima od mene,dodje netko s jacom ili slicnom ekipom bez problema ga dobijem ili x odigramo.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
FIFA 19

Vecinu vremena ce losiji igrac imat bolju ekipu jer pati od IF kartica, ikona... Itd... I obrnuto. Nije sve u ekipi koju imas. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Vecinu vremena ce losiji igrac imat bolju ekipu jer pati od IF kartica, ikona... Itd... I obrnuto. Nije sve u ekipi koju imas. 

Znam da nije sve u ekipi koju imam ali isto tako ne virujem da ces ti ili neko drugi koji igra odlicno ili ko igra vec duze vremena igrat s levatima s ocjenom 72-82,dobar igrac ima dobru ekipu,a i ako nije neki igrac,a igra duze ima dobru isto ekipu.

To je 90% slucajeva njubara koja je tek pocela jer ja se muvam od 8-6 kratko i 5 divizija bio i tj je to.Nastavim li ovako ispast cu iz igrice jer cim mi dadne neki kurac sa ocjenom 73 gol s 30m gasim igru,mrs.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 15:05 (hrka11).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
SimeKZ kaže...

Vecinu vremena ce losiji igrac imat bolju ekipu jer pati od IF kartica, ikona... Itd... I obrnuto. Nije sve u ekipi koju imas. 

Znam da nije sve u ekipi koju imam ali isto tako ne virujem da ces ti ili neko drugi koji igra odlicno ili ko igra vec duze vremena igrat s levatima s ocjenom 72-82,dobar igrac ima dobru ekipu,a i ako nije neki igrac,a igra duze ima dobru isto ekipu.

To je 90% slucajeva njubara koja je tek pocela jer ja se muvam od 8-6 kratko i 5 divizija bio i tj je to.Nastavim li ovako ispast cu iz igrice jer cim mi dadne neki kurac sa ocjenom 73 gol s 30m gasim igru,mrs.

 A sad... Po tome niko nebi smio dat gol. Kakve veze ima ako 73 da gol sa 30, jbt led.

Previse je kompetetivna igra i to jako puno ljudi nervira. A ne znam zasto. Ako ne cilja neke visoke tankove, zasto te briga izgubio ili dobio tekmu? Izgubi od losijeg? Kakve veze, ne znaci ti nista jer ti Rank nije bitan. Ljudi koriste kaj je god moguce u ovoj igri da pobijede tekmu... To je tako u svakoj igri. 

 

Imas dobrih igraca koji na jednom accountu na trpaju coinse, prodaju i onda sloze novi account i tako u krug. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
SimeKZ kaže...

Vecinu vremena ce losiji igrac imat bolju ekipu jer pati od IF kartica, ikona... Itd... I obrnuto. Nije sve u ekipi koju imas. 

Znam da nije sve u ekipi koju imam ali isto tako ne virujem da ces ti ili neko drugi koji igra odlicno ili ko igra vec duze vremena igrat s levatima s ocjenom 72-82,dobar igrac ima dobru ekipu,a i ako nije neki igrac,a igra duze ima dobru isto ekipu.

To je 90% slucajeva njubara koja je tek pocela jer ja se muvam od 8-6 kratko i 5 divizija bio i tj je to.Nastavim li ovako ispast cu iz igrice jer cim mi dadne neki kurac sa ocjenom 73 gol s 30m gasim igru,mrs.

 Ako ispadas u 8 div . kako onda igras WL ?Ja sam sad na 502 ona poena ,7. div . i nemam sanse da se kvalifikujem u wl ?

Izgleda da i wl ima losih igraca ? :)

Ispade da i oni sto su u 6-7-8 div . mogu uzwti 10 pobjeda u wl .

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
hrka11 kaže...
SimeKZ kaže...

Vecinu vremena ce losiji igrac imat bolju ekipu jer pati od IF kartica, ikona... Itd... I obrnuto. Nije sve u ekipi koju imas. 

Znam da nije sve u ekipi koju imam ali isto tako ne virujem da ces ti ili neko drugi koji igra odlicno ili ko igra vec duze vremena igrat s levatima s ocjenom 72-82,dobar igrac ima dobru ekipu,a i ako nije neki igrac,a igra duze ima dobru isto ekipu.

To je 90% slucajeva njubara koja je tek pocela jer ja se muvam od 8-6 kratko i 5 divizija bio i tj je to.Nastavim li ovako ispast cu iz igrice jer cim mi dadne neki kurac sa ocjenom 73 gol s 30m gasim igru,mrs.

 Ako ispadas u 8 div . kako onda igras WL ?Ja sam sad na 502 ona poena ,7. div . i nemam sanse da se kvalifikujem u wl ?

Izgleda da i wl ima losih igraca ? :)

Ispade da i oni sto su u 6-7-8 div . mogu uzwti 10 pobjeda u wl .

 

 Kako ne mozes? Da do sada nisi skupio 2000 bodova, nije mi jasno. Samo mi nije jasno kaj bi trazil sa 500 bodova u WL.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Vecinu vremena ce losiji igrac imat bolju ekipu jer pati od IF kartica, ikona... Itd... I obrnuto. Nije sve u ekipi koju imas. 

Pa ne bih se složio. Danas nakon mjesec dana odigram rivals. Prve tri tekme izgubim 3-2 da je to smiješno. Golovi za šaljivi kućni video. Evo pogle kaj moj alisson radi na jednostavni korner. je li to normalno? Naravno popizdim i svi u napad i završi kako završi. Četvrtu tekmu mi dođe lik sa 5 icona a ostalo ove live kartice. Jebena momčad. Lik je pogodio 7 stativa. Da, sedam stativa. Dobio sam ga 2-0. Bez obzira na stative ja sam imao debelo posjed na svojoj strani i tri puta više udaraca po golu. Zabio sam iz dvije lijepe akcije. Imao je i on lijepih akcija ali sve je završilo na mojim stativama. I sada neka mi netko kaže da nakon što me igra karala prve tri tekme ovu četvrtu nije stala na moju stranu.

 

Ovakve golove sam dobijao prve tri tekme. Šteta što igra nije zabilježila jedan od najtragičnijih golova koje sam primio ali opisat ću ga u par riječi. Lik probije stranu i centrira na prvu stativu gdje stoji moj sanches na neka 2m od gola. Sam samcat. Njegov napadač je van peterca, dolati do peterca i s ruba 5m se odrazi, doslovce leti po zraku do mog sanchesa i nekako se tijelom kao zmija ubaci ispred njega i zakuca u gol. Moj obrambeni cijelo vrijeme stoji kao ukopan, naguzio se i čeka da ga lopta pogodi u glavu iako ja gamepad vučem u smjeru dolaska lopte. Dakle bez ikakve reakcije. Je li to normalno? Jedan gol sam dobio isto nakon centaršuta gdje lopta pada na mog igrača koji podiže nogu a protivnik gura svoju nogu kroz noge mog igrača i zabija gol. Ja ne znam tko smišlja takve situacije?

 

 

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ako dobijem ovu TOTY karticu Modrica fifu necu prodati do 2022.godine. 

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

 

Aha, ko da Messi nije dosta, još IF Hazard i Neymar u istom packu ...

 

 

Ja sam otvorio evo sad 6 packova, ni boarda nisam dobio, ni jučer ni danas niti jedan jedini board hahahahaa

14 godina
offline
Re: FIFA 19

I ja bi tu karticu ali nista od toga. Do kad traje to da se mogu dobiti u paketima? 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Vecinu vremena ce losiji igrac imat bolju ekipu jer pati od IF kartica, ikona... Itd... I obrnuto. Nije sve u ekipi koju imas. 

Pa ne bih se složio. Danas nakon mjesec dana odigram rivals. Prve tri tekme izgubim 3-2 da je to smiješno. Golovi za šaljivi kućni video. Evo pogle kaj moj alisson radi na jednostavni korner. je li to normalno? Naravno popizdim i svi u napad i završi kako završi. Četvrtu tekmu mi dođe lik sa 5 icona a ostalo ove live kartice. Jebena momčad. Lik je pogodio 7 stativa. Da, sedam stativa. Dobio sam ga 2-0. Bez obzira na stative ja sam imao debelo posjed na svojoj strani i tri puta više udaraca po golu. Zabio sam iz dvije lijepe akcije. Imao je i on lijepih akcija ali sve je završilo na mojim stativama. I sada neka mi netko kaže da nakon što me igra karala prve tri tekme ovu četvrtu nije stala na moju stranu.

 

Ovakve golove sam dobijao prve tri tekme. Šteta što igra nije zabilježila jedan od najtragičnijih golova koje sam primio ali opisat ću ga u par riječi. Lik probije stranu i centrira na prvu stativu gdje stoji moj sanches na neka 2m od gola. Sam samcat. Njegov napadač je van peterca, dolati do peterca i s ruba 5m se odrazi, doslovce leti po zraku do mog sanchesa i nekako se tijelom kao zmija ubaci ispred njega i zakuca u gol. Moj obrambeni cijelo vrijeme stoji kao ukopan, naguzio se i čeka da ga lopta pogodi u glavu iako ja gamepad vučem u smjeru dolaska lopte. Dakle bez ikakve reakcije. Je li to normalno? Jedan gol sam dobio isto nakon centaršuta gdje lopta pada na mog igrača koji podiže nogu a protivnik gura svoju nogu kroz noge mog igrača i zabija gol. Ja ne znam tko smišlja takve situacije?

 

 

 Ja sam poceo sve manje koristit sprint i sve vise koristim L1. Puno bolje, smirenije igram. Takoder sam poceo sve vise manualno slati igrace u prostor, jednostavno je nenadjebiv potez poslat Balea ili Demebela u prostor i dat u pravi trenutak loptu... 99% je gol.

Upravo sam si digno rating na 1700+, pokusat cu stra odrzati Rank I, DIV 4, radi paketica sljedeci dan. 

 

Za dan kad budu svi TOTY u paketicima, imat cu dosta dobrih paketica, pa se nadam barem nekom high rated igracu. Ikona bi bila idealna. Budemo vidjeli kaj bude... 

 

Onaj MattHD je u jednom danu digno 4 ikone. Razuijem da su to 125k paketici, al opet.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

 Kako ne mozes? Da do sada nisi skupio 2000 bodova, nije mi jasno. Samo mi nije jasno kaj bi trazil sa 500 bodova u WL.

 Ne bih ni pokusavao da igram wl cak i da skupim tih 2000 poena.Vrtim se oko 500 poena u rivalsima ,za

6. div. treba 800 :)

Gledam ja wl na yt i daleko sam ja od tog skila ,doduse imaju ljudi opake ekipe ali ipak sam ja daleko od tog nivoa .

16 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Aha, ko da Messi nije dosta, još IF Hazard i Neymar u istom packu ...

 

 

Ja sam otvorio evo sad 6 packova, ni boarda nisam dobio, ni jučer ni danas niti jedan jedini board hahahahaa

  Baš, evo i ja odradio današnje sbc i par onih upgrade i opet nisam vidio igrača vrijednijeg od 2000 coinsa. S ovim packom mogli su usrećiti trojcu igrača a ne sve dati jednom. Nije fora.

 

SimeKZ kaže...
 Ja sam poceo sve manje koristit sprint i sve vise koristim L1. Puno bolje, smirenije igram. Takoder sam poceo sve vise manualno slati igrace u prostor, jednostavno je nenadjebiv potez poslat Balea ili Demebela u prostor i dat u pravi trenutak loptu... 99% je gol.

Upravo sam si digno rating na 1700+, pokusat cu stra odrzati Rank I, DIV 4, radi paketica sljedeci dan. 

 

Za dan kad budu svi TOTY u paketicima, imat cu dosta dobrih paketica, pa se nadam barem nekom high rated igracu. Ikona bi bila idealna. Budemo vidjeli kaj bude... 

 

Onaj MattHD je u jednom danu digno 4 ikone. Razuijem da su to 125k paketici, al opet.

 Nemam strpljenja čuvati packove. Svaki dan ih otvorim a i da ne otvorim kao da bi bilo bolje. Inače izgubio sam definitivno volju za bilo čim i danas sam uzeo balea za fitness momčad te de bruynea i de geu za prvu. Nakon ovog danas s alissonom nisam više imao strpljenja iako ne sumnjam da će isto u jednom trenutku napraviti i de gea. Dopizdilo mi i ovo, kupi navečer pa ih prodaj pred jutro. ma ne da mi se više. Jebeš igru, jebeš coinse, jebeš kartice...malo igranja bez živciranja i gotovo. Tako sam trebao od prvog dana.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Inače, TOTY Modrulja je po in-game statusima najjača kartica ikad izašla u FUT-u

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

Inače, TOTY Modrulja je po in-game statusima najjača kartica ikad izašla u FUT-u

 Da, daleko najjaca kartica ikad. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice