FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 879.256
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 19

Prije su u packovima po pozicijama igrači bili po dva dana a sada su po jedan dan. Po tome ispada da će prije doći svi zajedno u packu, već u četvrtak ili će sve ponoviti još jednom pa opet napadači u četvrtak itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Sutra su na redu obrambeni. U petak ce biti svi, skroz do nedjelje.

Jedino se nezna sto ce biti u cetvrtak, znamo da su u EA židovi pa bi mogli na dan kada izlaze nagrade maknuti TOTY kartice.

Tako da je "najbolje" otvoriti pakete u petak/subotu kada su svi u packovima. Realno nitko nece nista dobiti ali bar tad imas sansu za svih 12 TOTY igraca.

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja cu cuvat i uzet untradable pakete ali dzabe kad nece biti nista

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 A sad... Po tome niko nebi smio dat gol. Kakve veze ima ako 73 da gol sa 30, jbt led.

Previse je kompetetivna igra i to jako puno ljudi nervira. A ne znam zasto. Ako ne cilja neke visoke tankove, zasto te briga izgubio ili dobio tekmu? Izgubi od losijeg? Kakve veze, ne znaci ti nista jer ti Rank nije bitan. Ljudi koriste kaj je god moguce u ovoj igri da pobijede tekmu... To je tako u svakoj igri. 

 

Imas dobrih igraca koji na jednom accountu na trpaju coinse, prodaju i onda sloze novi account i tako u krug. 

Kakve veze ima kompetetivnost ako on s igracem koji je npr.72 daje gol s 30m,ja sa suarezom sa 3m u jednoj utakmici 6 puta stetivu ili precku pogodim?

Da to je lik koji skuplja coinse sigurno.Ovakvi slucajevi nisu dobri igraci jer vecinu stvari sto znaju dodaju na krila nabaci pa sta bude nema to veze s igrom.

Ovakve stvari me zivciraju,a to sto cu popusit od igraca koji je 10 puta bolji nebi nista reka.Da sam samo sinoc snima 6 utakmica sto sam odigra poludio sam,e i nisam ih izgubio nego sam dobio 4,a 2 sam odigra x.

To je komedija ziva,stetive,precke cudesa on mene povede 2:0 iz dva udarca,opet sam ga dobio ali koji je to show nidje veze.Mene ne zanima dobio ili izgubio ne igram to za pare,ali nesto kad nema smisla,onda stvarno nema.Nekad sam sebe iznenadim ako zvekenm sa 30m ona uleti ko iz picke,posle toga ne mogu dat 5 udaraca s 5m nema sanse nema logike nikakve.

Oblak na golu lopta idje 2 na sat on stoji i gleda u nju,wtf.

Inace ne kenjam ovde toliko o igri jer ni sam ne zelim citat kad neko kuka stalno,ali mora sam ovo napisat igra je smece zesce i sjebana je skroz ali kad nema bolje stas igraj i suti.

 

Origin_Steam: hrka11
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jedna od najgorih stvari u ovoj retardiranoj igri mi je što promijenim taktiku nakon cijelog dana mučenja i počnem pobjeđivat, ali ne znam je li to zbog neke od promjena ili mi je igra jednostavno odlučila poklonit par laganih protivnika da mi vrati volju. Brijem da ovo drugo.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Mehanika igre je cudna..

Ali je hebeno zarazna...

Kada dolaze nakrade od wikend lige? Jbte vec sam skupio pola bodova za upad dakle 1000 od 2000 a u nagradama u wikend ligi sam si osigurao sigune kvalifikacije, kak ce se to gledat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Sutra dolaze nemozes imati preko 2000bodova i ako se ne regas za wl ostaje ti tih 2000 i nemozes skupiti preko

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Ako ispadas u 8 div . kako onda igras WL ?Ja sam sad na 502 ona poena ,7. div . i nemam sanse da se kvalifikujem u wl ?

Izgleda da i wl ima losih igraca ? :)

Ispade da i oni sto su u 6-7-8 div . mogu uzwti 10 pobjeda u wl .

 

Sta kako igram?

Skupim 2000 i igram bio 5 ili 8 divizija,bodove skupljam preko division rivalsa,ne znam uopce kako ti onda igras i stsa skupljas.

A kad ih i skupim par puta nisam ulazio igrat pa odigram drugi vikend itd...ali nemam vrimena vikendom za 30 utakmica,niti vrime na to zelim trosit tako da me za tu vikend ligu ne briga toliko.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Sutra dolaze nemozes imati preko 2000bodova i ako se ne regas za wl ostaje ti tih 2000 i nemozes skupiti preko

 U prijevodu popusti cu ovih 1000 bezveze?

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ako vec sad imas 2000 i dobit ce 1000 iz nagrada mozes jedino regat se na iducu wl ako ces iz nagrada dobit 2000 propaat ce ti da

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
CroVandal kaže...

Sutra dolaze nemozes imati preko 2000bodova i ako se ne regas za wl ostaje ti tih 2000 i nemozes skupiti preko

 U prijevodu popusti cu ovih 1000 bezveze?

 Pa tak to svejedno ako imas 2000 sigurnih. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
CroVandal kaže...

Sutra dolaze nemozes imati preko 2000bodova i ako se ne regas za wl ostaje ti tih 2000 i nemozes skupiti preko

 U prijevodu popusti cu ovih 1000 bezveze?

 Pa tak to svejedno ako imas 2000 sigurnih. 

 Da a recimo da se kvalificiram i iz nekog razloga ne mogu/iskrsne mi nesto odigrati ili odigram katastrofa, tada dobijem kilfu i to je to.. 

Dakle ovih 1000 ode u nepovrat..

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
CroVandal kaže...

Sutra dolaze nemozes imati preko 2000bodova i ako se ne regas za wl ostaje ti tih 2000 i nemozes skupiti preko

 U prijevodu popusti cu ovih 1000 bezveze?

 Pa tak to svejedno ako imas 2000 sigurnih. 

 Da a recimo da se kvalificiram i iz nekog razloga ne mogu/iskrsne mi nesto odigrati ili odigram katastrofa, tada dobijem kilfu i to je to.. 

Dakle ovih 1000 ode u nepovrat..

 

 Ja sam jedno vrijeme imal 2000 bodova viska. Pa sam odmah u ponedjeljak kvalificiral se u WL. I jos 2000 dobil od WL plasmana.

Al mislim, vec sa 8 pobjeda dobijes 1000 bodova a ovih ostalih 1000 nije neka frka skupiti. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
goust78 kaže...

 Ako ispadas u 8 div . kako onda igras WL ?Ja sam sad na 502 ona poena ,7. div . i nemam sanse da se kvalifikujem u wl ?

Izgleda da i wl ima losih igraca ? :)

Ispade da i oni sto su u 6-7-8 div . mogu uzwti 10 pobjeda u wl .

 

Sta kako igram?

Skupim 2000 i igram bio 5 ili 8 divizija,bodove skupljam preko division rivalsa,ne znam uopce kako ti onda igras i stsa skupljas.

A kad ih i skupim par puta nisam ulazio igrat pa odigram drugi vikend itd...ali nemam vrimena vikendom za 30 utakmica,niti vrime na to zelim trosit tako da me za tu vikend ligu ne briga toliko.

 Mislim sto kaze Sime da ako si u 8. div. sta trazis u wl ? :)

Imam 467/2000 do sad,malo igram rivalse .

Koliko mozes da skupis pobjeda ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 12:34 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Mislim sto kaze Sime da ako si u 8. div. sta trazis u wl ? :)

Ljudi prvenstveno traže zabavu a s obzirom da ove godine nije teško ući u WL imaš svakakvih igrača. Onih koje ćeš lagano dobiti i one od kojih ćeš popiti desetak golova. U startu ćeš dobijati sebi slične igrače a onda sve bolje i bolje. Mislim što šime kaže da osam pobjeda ne bi trebao biti preveliki zalogaj velikoj većini. Od kćeri dečko počeo igrati fifu u trećem mjesecu prošle godine a sada s prosječnom momčadi složi dvadesetak pobjeda bez problema. Onda odigra samnom i jednu ja dobijem jednu on. On skill bodova oko 1600 a ja oko 1350 s time da igra osjetno više tekmi online od mene. Koliko god je igra nerealno frustrirajuće sranje i dalje velika većina igrača traži zabavu i nije opterećana svojom i protivničkom kvalitetom. Šime uvijek voli reći, igraj s boljima da bi bio bolji. Stoga, nemoj biti toliko samokritičan i stalno si postavljati besmislena pitanja. Traži zabavu, što više pobjeda, što bolje packove te na kraju što bolje nagrade u njima. Svi imamo pravo o tome sanjati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 13:00 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Mislim sto kaze Sime da ako si u 8. div. sta trazis u wl ? :)

Ljudi prvenstveno traže zabavu a s obzirom da ove godine nije teško ući u WL imaš svakakvih igrača. Onih koje ćeš lagano dobiti i one od kojih ćeš popiti desetak golova. U startu ćeš dobijati sebi slične igrače a onda sve bolje i bolje. Mislim što šime kaže da osam pobjeda ne bi trebao biti preveliki zalogaj velikoj većini.

 Daleko je WL od zabave. To je ono najgore. Možda nekom ko nema neki imperativ je zabavno, al meni koji hocu elite i nikako da ga stignem bas i nije. Odnosno, zabavno mi je grindat... Samo bi htio da me konekcija posluzi da mi je gameplay ujednacen i to je to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Daleko je WL od zabave. To je ono najgore. Možda nekom ko nema neki imperativ je zabavno, al meni koji hocu elite i nikako da ga stignem bas i nije. Odnosno, zabavno mi je grindat... Samo bi htio da me konekcija posluzi da mi je gameplay ujednacen i to je to. 

 Kad je shvatiš kao zabavu a ne kao posao koji moraš odraditi jer si si napravio neki imperativ u glavi bit će ti lakše. Znam da je teško posložiti glavu ali u većini slučajeva to je ključ. Danas neopterećeno uđem i nanižem nekoliko pobjeda a onda zadnju tekmu vodim 2-0 i počnem taktizirati i odmah me igra kazni s dva smiješna gola u zadnjih par minuta i završi neriješeno. Dok sam igrao gol za gol, sve ok. Čim počnem slagati konstrukcije u glavi ode sve k vragu. Ok, nije to WL ali je online tekma. Skužio sam da što sam više flegma to se bolje osjećam i igram. Događaju se i dalje neka sranja ali se samo nasmijem i vozi dalje.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Mislim sto kaze Sime da ako si u 8. div. sta trazis u wl ? :)

Imam 467/2000 do sad,malo igram rivalse .

Koliko mozes da skupis pobjeda ?

Jeli ti ne znas citat ili ne kuzis ili sta?

Diviziju lako dignes ako ti se poklopi sve tako da oscilira sad trenutno jesam 8 neki dan sam bio 6 kratko 5 itd...sve ovisi ako primim glup gol gasim i palim novu tako da me zaboli k...za te bodove i koju div idjem.

Vec sam napisao od te wl odigram par utakmica samo..i ne igram je uopce da valja tako da mi je i propalo bodova jer se kvalificiram,a ne igram...pokusavam ti objasnit da mi se jebe za to i vikendom pogotovo ne zelim trosit vrime na to.Bio divizija 8 ili 1 svak se more kvalificirat.

Origin_Steam: hrka11
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Mislim sto kaze Sime da ako si u 8. div. sta trazis u wl ? :)

Ljudi prvenstveno traže zabavu a s obzirom da ove godine nije teško ući u WL imaš svakakvih igrača. Onih koje ćeš lagano dobiti i one od kojih ćeš popiti desetak golova. U startu ćeš dobijati sebi slične igrače a onda sve bolje i bolje. Mislim što šime kaže da osam pobjeda ne bi trebao biti preveliki zalogaj velikoj većini. Od kćeri dečko počeo igrati fifu u trećem mjesecu prošle godine a sada s prosječnom momčadi složi dvadesetak pobjeda bez problema. Onda odigra samnom i jednu ja dobijem jednu on. On skill bodova oko 1600 a ja oko 1350 s time da igra osjetno više tekmi online od mene. Koliko god je igra nerealno frustrirajuće sranje i dalje velika većina igrača traži zabavu i nije opterećana svojom i protivničkom kvalitetom. Šime uvijek voli reći, igraj s boljima da bi bio bolji. Stoga, nemoj biti toliko samokritičan i stalno si postavljati besmislena pitanja. Traži zabavu, što više pobjeda, što bolje packove te na kraju što bolje nagrade u njima. Svi imamo pravo o tome sanjati.

 Koliko gledam WL na yt  ljudi ubise sa finessima .Niti znam da pucam finess niti ima cime a niti zelim.

Igram na neku jalovu kombinatoriku ...

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel ko za gejm danas? Skupio sam dosta za Rank 1, pa da malo i uživam u igri. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19

Ako si na ps4 ja sam iza 4 kuci pa mozemo... levat44 dodaj me.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Da, da. PS4, poslao sam ti request preko aplikacije. Ja sam isto do 4 na poslu. 

Koji ti je SR?

10 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Da, da. PS4, poslao sam ti request preko aplikacije. Ja sam isto do 4 na poslu. 

Koji ti je SR?

 Ne znam sada napamet ali nisam ti je neki strucnjak ne sekiraj se ;)

Origin_Steam: hrka11
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
blowfish_cro kaže...

Da, da. PS4, poslao sam ti request preko aplikacije. Ja sam isto do 4 na poslu. 

Koji ti je SR?

 Ne znam sada napamet ali nisam ti je neki strucnjak ne sekiraj se ;)

 Ma ne sekiram, bitno da se igra :)

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Upravo sam slucajno kupio 9 obicnih rare kartica za ukupno 90k. Nisam namestio cenu u filteru i bacio 90k. Genije. Naravno u 20 premium bpl upgrade ni board. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam odlucio 100k roknit na ovaj jedan paketic pa sta bude...samo da uzmem ova dva od 55k ili jedan od 100k ? :D

Nisam kupova to do sada pa ko ga jebe stas bude.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Ja sam odlucio 100k roknit na ovaj jedan paketic pa sta bude...samo da uzmem ova dva od 55k ili jedan od 100k ? :D

Nisam kupova to do sada pa ko ga jebe stas bude.

bolje sacekaj da ti bude svih 11 plavih

ja sam otvorio 1.1 milion tih 100k i 125k pa sam dobio kurcinu.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

bolje sacekaj da ti bude svih 11 plavih

ja sam otvorio 1.1 milion tih 100k i 125k pa sam dobio kurcinu.

A dobio sam i ja kurcinu neki golman 84 rated.

Prije toga najobicniji pack di dodju 3 rare dobijem informa nekog otisa za 20k 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
FIFA 19

Sve kaj dobijete a ratinga je 84+ cuvaj te. Jer sad nikako nema smisla prodavat. Tek poslije toty ludila prodajte.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ovaj Eder Militao sa slike mi izgleda kao da ce bit jedan od onih jeftinih stopera sto ce nas sekirat + ima savrsen link sa Tellesom.

Morat cu ga isprobat u Div3, djeluje mi odlicno kartica

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 17:33 (zagid3).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice