FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 879.915
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Pa ja netrebam ali ako njemu treba za neki sbc sad a nema mora kupiti. Jel netko koristi llorisa jel icemu ili ne. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jeli netko slozio ovaj Half time SBC? Lega u njemu dobio Tellesa, ja Pizzia ... jeli EA podmazala pack luck samo u tom packu ili su zasolili veceras?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja ga vidio prekasno jbg. Vidim puno ljudi dobilo dobre kartice. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Jeli netko slozio ovaj Half time SBC? Lega u njemu dobio Tellesa, ja Pizzia ... jeli EA podmazala pack luck samo u tom packu ili su zasolili veceras?

 Je podmazala ga je, dobio sam karu. Lako mi je ušla. Svih 12 kartica koje sam dobio ne vrijedi 15k coinsa.

12 godina
offline
FIFA 19

Podmazala mi ga sa Kagawom. Dobro podmazivanje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Podmazala mi ga sa Kagawom. Dobro podmazivanje. 

Meni je malcom nositelj paketa. Znači, ladno sam uzeo 1000 coinsa više od tebe. Fakat si u kurcu kada uspiješ dobiti gori pack od mog.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 9:46 (movie).
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Auu racuno sam bar na jednog golmana al ovo je vrh...

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Kolko god su nagrade primamljive i nikad lakse nije bilo doc do elite ranga jednostavno mi se neda. 14 pobjeda i vozi. Uletit ce u silver packu ako si te srece. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Otvorio gold 2 nagrade i u pickovima dobio dva LB-a Shulza i nekog drugog iz leipziga zaboravio sam mu ime a samo sam htio da mi daju jovica pa da uparim sa UEL Rebicem pa da bar malo uzivam. Ova dva LB mi ne trebaju. Potom otvaram ostale pakete od rivalsa i WL i ne mogu dobiti walkout i otvaram zadnji paketic i zaderem se PA DAJTE MI BAREM SMRDLJIVOG VERRATIA i izlazi onaj signal za walkout i dobijem Verratia hahahahaha nisam znao da to tako funkcionira nije ni cudo sto sam samo jednom dobio dobrog igraca iz paketica (Varane prije par mjeseci kad je vrijedio 250k) od sad ima da vicem sto zelim prije otvaranja paketica makar me ukucani bacili na ulicu

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Probat cu i ja tako hehe
Leo
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 13:48 (Dzem1234).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Otvorio gold 2 nagrade i u pickovima dobio dva LB-a Shulza i nekog drugog iz leipziga zaboravio sam mu ime a samo sam htio da mi daju jovica pa da uparim sa UEL Rebicem pa da bar malo uzivam. Ova dva LB mi ne trebaju. Potom otvaram ostale pakete od rivalsa i WL i ne mogu dobiti walkout i otvaram zadnji paketic i zaderem se PA DAJTE MI BAREM SMRDLJIVOG VERRATIA i izlazi onaj signal za walkout i dobijem Verratia hahahahaha nisam znao da to tako funkcionira nije ni cudo sto sam samo jednom dobio dobrog igraca iz paketica (Varane prije par mjeseci kad je vrijedio 250k) od sad ima da vicem sto zelim prije otvaranja paketica makar me ukucani bacili na ulicu

 

Dobio sam ja Jovica :)

12 godina
offline
FIFA 19

Red pick - Brandt i neki zvaljo iz lige Nos. 

 

Od ostaloga vrijedno spomena Allison i Mandzukic. 

 

 

Nije ue lose. Brandt je svakako prva postava. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Sommer i Pizzi, jebo im sve. 

Nego, jel se može ikako namjestit i pozicija igrača na game planu? Tipa Bernardo Silva mi je CDM na početku zbog linka sa Laporteom, mogu ikako stavit da recimo na Attacking game planu osim što promijeni formaciju promijeni i njega na CAM? Il baš svaki put moram u postavu i ručno mijenjat? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Sommer i Pizzi, jebo im sve. 

Nego, jel se može ikako namjestit i pozicija igrača na game planu? Tipa Bernardo Silva mi je CDM na početku zbog linka sa Laporteom, mogu ikako stavit da recimo na Attacking game planu osim što promijeni formaciju promijeni i njega na CAM? Il baš svaki put moram u postavu i ručno mijenjat? 

 Naravno. U squad meniu, L2 i onda odaberes za balanced, attacking i ultra atracking postave kak ti hoces. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
blowfish_cro kaže...

Sommer i Pizzi, jebo im sve. 

Nego, jel se može ikako namjestit i pozicija igrača na game planu? Tipa Bernardo Silva mi je CDM na početku zbog linka sa Laporteom, mogu ikako stavit da recimo na Attacking game planu osim što promijeni formaciju promijeni i njega na CAM? Il baš svaki put moram u postavu i ručno mijenjat? 

 Naravno. U squad meniu, L2 i onda odaberes za balanced, attacking i ultra atracking postave kak ti hoces. 

 Ma znam, to, al onda mi je on uvijek rasporedio igrače po defaultu. Bernardo ostao na CDM i slično.

Al skužio sam, kad se mijenja formacija u recimo attackingu, treba stisnut trokut pa možeš sam rasporedit. 

Tnx.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
SimeKZ kaže...
blowfish_cro kaže...

Sommer i Pizzi, jebo im sve. 

Nego, jel se može ikako namjestit i pozicija igrača na game planu? Tipa Bernardo Silva mi je CDM na početku zbog linka sa Laporteom, mogu ikako stavit da recimo na Attacking game planu osim što promijeni formaciju promijeni i njega na CAM? Il baš svaki put moram u postavu i ručno mijenjat? 

 Naravno. U squad meniu, L2 i onda odaberes za balanced, attacking i ultra atracking postave kak ti hoces. 

 Ma znam, to, al onda mi je on uvijek rasporedio igrače po defaultu. Bernardo ostao na CDM i slično.

Al skužio sam, kad se mijenja formacija u recimo attackingu, treba stisnut trokut pa možeš sam rasporedit. 

Tnx.

 E to da, to je najbitnije za napravit. Pod formations sloziti bas za svaku kako zelis da izgleda.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Kolko god su nagrade primamljive i nikad lakse nije bilo doc do elite ranga jednostavno mi se neda. 14 pobjeda i vozi. Uletit ce u silver packu ako si te srece. 

 Koliko sam skontao po tvojim postovima ti redovito igras vikend ligu i vijao si elite3 tokom godine, kada je vrijedilo igrati do elite 3 ako ne sada kada ti je iz paketa jamceno 500k milijuna coinsa, sa prosjecnom srecom 1mil?

 

Moje misljenje je da nikad nije ni vrijedilo.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Kolko god su nagrade primamljive i nikad lakse nije bilo doc do elite ranga jednostavno mi se neda. 14 pobjeda i vozi. Uletit ce u silver packu ako si te srece. 

 Koliko sam skontao po tvojim postovima ti redovito igras vikend ligu i vijao si elite3 tokom godine, kada je vrijedilo igrati do elite 3 ako ne sada kada ti je iz paketa jamceno 500k milijuna coinsa, sa prosjecnom srecom 1mil?

 

Moje misljenje je da nikad nije ni vrijedilo.

 Pa napisal sam da mi se jednostavno neda. Ono kad me još igra tolko drzala da sam "potrosil" joystick na nju, ganjal Prime Seedorfa i ostalo. U to vrijeme sam cak Desaillya dogural do 6/10, al mi se sad jednostavno neda. Mozda probam ovaj vikend i to samo ako cu imat vremena.

 

Cak su mi ovi objectivsi u SB i online matchevima zanimljiviji jer igram sa drugacijim ekipama, igracima koje drzim u clubu a nikad ih iskoristil nisam. Nadam se dobrom challengu u petak, jer imam par igraca iz LaLige s kojima bi htio igrat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja dobio schulza lwb odlicna kartica. Inace pizzi je super kartica ja ga ubacim ako trebam zabit gol i brzu igru na CM poziciji je odlican brz okretan a dodavanja odlicna ipak ima passing 94 mislim. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobio Kimmicha u onom packu za svih 6 objectiva. 

A imam već Da Costu. Oba untradeable, oba odlična. I kad imam sreće, opet nemam sreće 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Odigrao marquee i ona dva sbc i najbolja kartica Rose. Ne mogu vjerovati do kad me misle jebati u mozak? Šesti mjesec je pred vratima, igra skoro pa mrtva a ja i dalje ne znam kako je to dobiti u packu solidnu karticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

"igraj WL, isplati se, nagrade nisu nikad bile bolje" isus te jebo i igrica mutava. Dcije tekme za redom ovako gubim. U ovoj tekmi mi Pulisic i Paco Alcacer gadaju 90 ko iz sale. Ja sa druge strane ne mogu gol sa 2m pogodit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

"igraj WL, isplati se, nagrade nisu nikad bile bolje" isus te jebo i igrica mutava. Dcije tekme za redom ovako gubim. U ovoj tekmi mi Pulisic i Paco Alcacer gadaju 90 ko iz sale. Ja sa druge strane ne mogu gol sa 2m pogodit. 

 Ja sam rivalse još igrao jutros, ista stvar. 83 rated timovi me trpaju ko budalu, a ja sa 91-92 attackerima pogađam 10 stativa po tekmi ili fulam cijeli gol. Već vidim večeras šta me čeka u WL....

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Meni isto 4 dana igra radila normalno jutros 1 odigrao katastrofa nemozes igrat pa sam odustao odmah

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 19

Maloprije uletava mi lik, 83 squad. Onaj Havertz POTM u napadu. Dva gola s glavom sa 16m. Tocno rub 16m. Moj Mbappe pogodi 4 stative sa 6-7m. Tekma nakon te... Mbappe 4 komada stisne. Dobijem 5-0.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Sad je pitanje hoce li oni stvarno napraviti ove stvari koje su rekli 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ne bi me cudilo da su vlasnici EA-a istovremeno i vlasnici neke kompanije koja prodaje ljekove za smirenje pa da si poduplaju zaradu jer drugacije ja ovakvo jebanje u mozak ne mogu objasniti. Ja sam ovog frajera JEDVA pobjedio JEDVA a trebao sam mu zabiti najmanje 15 golova kakve sam prilike imao. Najveci promasaj mi je bio taj da sam otisao mkhtariyanom po krilu a on budala je ostavio praznog shevchenka i besta u sredini znaci niti jedan obranbeni pored njih i ja ubacim, sheva dodje do lopte udari glavom pogodi precku lopta se odbije na crtu uletavam sa bestom da je pospremim frajer promasi loptu i on se otkotrlja u gol i dodje njegov obranbeni i izbije loptu. Kad sam to vidio znao sam sto me ceka ali svejedno sam poludio jednostavno ja to ne mogu gledati miran. Pogledajte zelene tockice ni ne vide se koliko je gusto. A ovo su dva gola koja je zabio na prevaru. Prvi video kako radi dva dodavanja za redom iz okreta kroz stopala svojih igraca i onda njegovom napadacu lopta prodje kroz nogu tako da mu sjedne na drugu nogu. A ovaj drugi video to je bilo kad sam zabio za 4-3 rekao sam sebi necu se zajebavati idem izbiti loptu a ovaj moj tudum nabije protivnika to mi se opet dogodilo poslije tokom utakmice ali srecom nisam primio gol. Uglavnom na kraju opet njegovom igracu lopta prolazi kroz nogu tako da mu sjedne savrseno na drugu nogu

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

87' onaj ljubicasti benzema sam samcat na 6 metara promasi cijeli jebeni gol, a komentator ce "he shaved the bar". Da mozda na pomocnom terenu jer je lopta preletila 7m od gola. 90' znaci sljedeci napad... soncina s 25 metara raslje. Bravo pobjedio si majstore, ne samo mene nego pobjedio si ti i zdrav razum, kako onda neces mene. 

A na servere im se serem fino po redu po obiteljskom stablu.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Serveri su u banani... Predtal igrat na 6-4. Najhori ulaz u WL od kad igram a protivnici nikad losiji. 

 

Jebeno mi jenkak ubace TOTS nebitne lige uz TOTS bitne lige kako bi osvajanje TOTSa koji necem vrijedi bilo jos teze dobit. 

Kaj se tice TOTS LaLige, najlosiji do sad, doslovno su sve kartice drlog u usporedbi sa Bundesligom i PL. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

Kaj se tice TOTS LaLige, najlosiji do sad, doslovno su sve kartice drlog u usporedbi sa Bundesligom i PL. 

 Bas to, kao da su danas izasle dvije turske lige TOTS takva je kvaliteta kartica.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice