FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 879.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...
JohnnyBlaze kaže...
The_K kaže...

upalim nakon 2 i pol sata nakon 30min utakmice skuzim da mi je opet formacija sjebana lucas mi igra cdma torreria cam i mkhtariyan ram premda u mojoj formaciji lucas igra ram toreria cdm a mkhtariyan cam odmah alt+f4 uopce mi se neda igrati ovo strgano nedovrseno smece. Igre kad inace nisu zavrsene pise na njima da su early access zasto to kod smeca ne pise?

 Kako si naporan s tim plakanjem u zadnjim postovima. Ako ne znas igrat onda nemoj igrat, a ne plakat tu da igra ne valja. 

 

Kolega Johnny, vjeruj mi da bi se dobro zajampurio i uznojio u tekmi protiv kolege The_K.

 

Poznaj dosta igraca fife pa tako i vas dvojicu, te znam sto pisem.

 

Ova "igrica" je trula u samoj srzi i do grla je zagazila u arkadno blato, koje ju je btw. oduvijek i krasilo.

 

Antinogometna zabava za sire mase.

 Siroke narodne mase ne pucaju finesse vec igraju sa jeftinim igracima.Finesse i slicno je ostavljeno za proff. igrace .

U svakoj fifi namjerno ostave nesto OP koje onda explatisu proff. i " bolji" igraci .

15 godina
offline
Re: FIFA 19
balky1911 kaže...

Jeli neko gleda manchester - tottenham. De Gea ulazi uTotw 100%. Lik je obranija bar 5 zicera.

Svaka čast ali ne volim taj njegov stil branjenja nogama. Onda po njemu naprave golmana u fifi pa mi golman brani udarac sa 16m nogom i naravno sve ulazi. Infarkt dobijem kada popijem takav gol. S druge strane, de gea klekne i u toj poziciji objektivno ne može ništa obraniti jer je sjeo guzicom na svoje pete ali je nevjerojatno da Alli potpuno neometan  s par metara pogodi golmana koji mu se doslovce predao, i on umjesto da lagano pukne pored njega on ga nabije i pogodi. Gol je širok 7 metara a de gea u toj poziciji pokrije jedva jedan metar. Meni su neshvatljive reakcije igrača spursa koji su ga proslavili. No svejedno treba skupiti 11 obrana u jednoj takvoj utakmci. S druge strane jednako je dobar bio Lloris koji je skupio 7 obrana ali ga nitko neće spomenuti pored ovakvog De Geae. Posve zasluženo ulazi u TOTW. Ja bih stavio i Llorisa jer sumnjam da je još netko ovaj vikend u tako teškoj tekmi skupio 7 obrana.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Siroke narodne mase ne pucaju finesse vec igraju sa jeftinim igracima.Finesse i slicno je ostavljeno za proff. igrace .

U svakoj fifi namjerno ostave nesto OP koje onda explatisu proff. i " bolji" igraci .

Daj ne pričaj gluposti. Svaki dan srećem ljudi koji nemaju pojma već se cijelu tekmu štele na jaču nogu kako bi opizdili finesse. Što manje znaš to više tražiš pomoć igre u vidu finesse ili kornera na prvu stativu. Pola ih zbog toga izgubi tekmu jer ne igraju nogomet već ga siluju. Neki put ih pomazi neki put ne i to je razlika jer ove nazovimo ih profići često mazi jer imaju to u prstima uz naravno dobre kartice igrača. To je onda ubojita kombinacija.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Siroke narodne mase ne pucaju finesse vec igraju sa jeftinim igracima.Finesse i slicno je ostavljeno za proff. igrace .

U svakoj fifi namjerno ostave nesto OP koje onda explatisu proff. i " bolji" igraci .

Daj ne pričaj gluposti. Svaki dan srećem ljudi koji nemaju pojma već se cijelu tekmu štele na jaču nogu kako bi opizdili finesse. Što manje znaš to više tražiš pomoć igre u vidu finesse ili kornera na prvu stativu. Pola ih zbog toga izgubi tekmu jer ne igraju nogomet već ga siluju. Neki put ih pomazi neki put ne i to je razlika jer ove nazovimo ih profići često mazi jer imaju to u prstima uz naravno dobre kartice igrača. To je onda ubojita kombinacija.

 Nikad nisam imao vrhunsku ekipu i to mi je zao.

Uvijek igram sa losom ekipom jer u tome trazim izgovor za poraz.

I daj kontrolisi se malo.kad sam ja tebi ili bilo kome rekao da pise gluposti. :)

100 x ti pises iste stvari ,kontam ja to krecana ,godine ,jbg i sam sam takav. :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 21:34 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Nikad nisam imao vrhunsku ekipu i to mi je zao.

Uvijek igram sa losom ekipom jer u tome trazim izgovor za poraz.

I daj kontrolisi se malo.kad sam ja tebi ili bilo kome rekao da pise gluposti. :)

100 x ti pises iste stvari ,kontam ja to krecana ,godine ,jbg i sam sam takav. :)

 

 

Ne kužim te? Čemu izgovor zbog poraza i koga uopće boli kita? I onaj koji te dobio zaboravio je to za par minuta jer već igra sljedeću tekmu. Igraš i pobjediš, igraš i izgubiš i tako svaki dan. Jednu te tekmu igra pokrade pa te jednu pomazi, pa te jednu ide pa te već sljedeću ne ide itd. To je samo jedna jebeno nesavršena igra. Već ako ti treba izgobor traži ga u propustima igre, bit će ti lakše a moći ćeš onda igrati i sa solidnom momčadi. Pogotovo ove godine porazi ne bole kada igraš rivalse. Nemam uopće pritisak rezultata. Igram dok ne osiguram određene nagrade i gotovo.

 

Kažeš, široke narodne mase ne pucaju finesee. Što da ti čovjek na to kaže? Kada napišem nešto slično slobodno mi skreni pozornost. Neću se ljutiti. Svatko puca finesse kada je u prilici puknuti. Ziher 80% golova dobijem iz finesse udarca i kornera na prvu stativu. Sada nešto manje iz kornera ali opet znam popiti.

14 godina
offline
FIFA 19

Evo jedna ex yu ekipa sa 100posto chem.

 

I slazite Ibrahimovica tko moze kartica je cudo u svakoj zabije. Korner samo ga treba pogodit i ulazi bolji nego bale i suarez

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 9:51 (CroVandal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Otvorio 10 packova. Od onog što pamtim su tri Begovića i Barzagli. Znači, normalan dan u uredu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Ajde nek mi proba netko pomoci.

Gledao sam na futbinu, u nadi da ce mi pomoci, za koliko se je Tah prodavao. Najvisa cijena mu je bila oko 6300 na PS4.

Vidio sam da je ta cijena bila 14.11. prosle godine, ali nigdje ne mogu pronaci razlog zbog kojeg je bila tako visoka cijena, pa ne znam sto ocekivati ovaj tjedan kad objave taj POTM Bundeslige.

 

Hvala svakom koji proba pomoci!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Ajde nek mi proba netko pomoci.

Gledao sam na futbinu, u nadi da ce mi pomoci, za koliko se je Tah prodavao. Najvisa cijena mu je bila oko 6300 na PS4.

Vidio sam da je ta cijena bila 14.11. prosle godine, ali nigdje ne mogu pronaci razlog zbog kojeg je bila tako visoka cijena, pa ne znam sto ocekivati ovaj tjedan kad objave taj POTM Bundeslige.

 

Hvala svakom koji proba pomoci!

 Izgleda da cemo popusiti na Tahu .

11 godina
offline
Re: FIFA 19

A necemo, samo ne znamo jos ni kad ce taj POTM Bundeslige izaci, nemoj odmah tako. Ja samo pitam sta je bilo tog 14.11. takvog da mu je cijena bila tolika.

Sad da se i za 3000 prodaje, ja cu biti prezadovoljan.

Kovačić
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

A necemo, samo ne znamo jos ni kad ce taj POTM Bundeslige izaci, nemoj odmah tako. Ja samo pitam sta je bilo tog 14.11. takvog da mu je cijena bila tolika.

Sad da se i za 3000 prodaje, ja cu biti prezadovoljan.

 Ma jasno ,valjda ce neko da java kad da bacamo na market i po kolikoj cijeni . :)

Sreca moze i sa telefona pa nije bitno kad ce poceti i gdje ce ko biti .

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
acmilan2 kaže...

A necemo, samo ne znamo jos ni kad ce taj POTM Bundeslige izaci, nemoj odmah tako. Ja samo pitam sta je bilo tog 14.11. takvog da mu je cijena bila tolika.

Sad da se i za 3000 prodaje, ja cu biti prezadovoljan.

 Ma jasno ,valjda ce neko da java kad da bacamo na market i po kolikoj cijeni . :)

Sreca moze i sa telefona pa nije bitno kad ce poceti i gdje ce ko biti .

 Evo sad vam je 2000, jucer je bio 1600, ako mislite da ce ici dole prodajte ga i pokupit 20% profita... nije lose za jedan dan

 

Izaso je 14.11. Potm Bundeslige, uvijek izađe negdje u pola mjeseca

15 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

A necemo, samo ne znamo jos ni kad ce taj POTM Bundeslige izaci, nemoj odmah tako. Ja samo pitam sta je bilo tog 14.11. takvog da mu je cijena bila tolika.

Sad da se i za 3000 prodaje, ja cu biti prezadovoljan.

 Aj da kod Šime pobudim novu sumnju, prodao sam dva Taha, svakog po 4k coinsa a pun market ih po 2k coinsa. 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
 

 Ma jasno ,valjda ce neko da java kad da bacamo na market i po kolikoj cijeni . :)

Sreca moze i sa telefona pa nije bitno kad ce poceti i gdje ce ko biti .

 To je ustvari najbitnije, kad će početi. Gledajući u povijest kartice se najbolje prodaju u tih prvih sat ili dva po izlasku nekog sbc ili potm jer uvijek ima ljudi koji žele odmah složiti karticu i jebe im se za par tisuća coinsa. Najveću grešku možeš napraviti ako karticu staviš na max cijenu jer ekipa pregledava market i kupuje u startu najjeftinije kartice. Primjerice, meni je za taha ok 3400 coinsa i tu cijenu stavim kao početnu a maksimalnu stavim 4500 coinsa i jebe mi se hoće li ići za parsto više. Ne kockam se i bitno mi je da mi se kartice u startu rasprodaju. Ne znam što ti ima tko javljati, čim kartice kupiš odmah ih staviš na market po cijenama za koje ti misliš da te zadovoljavaju. Eto, ja sam već prodao dva taha po 4k coinsa. Za početak stavim par različitih cijena da vidim što mogu očekivati.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
acmilan2 kaže...

A necemo, samo ne znamo jos ni kad ce taj POTM Bundeslige izaci, nemoj odmah tako. Ja samo pitam sta je bilo tog 14.11. takvog da mu je cijena bila tolika.

Sad da se i za 3000 prodaje, ja cu biti prezadovoljan.

 Aj da kod Šime pobudim novu sumnju, prodao sam dva Taha, svakog po 4k coinsa a pun market ih po 2k coinsa. 

 Ma kakvu sumnju druze. Samo sam se smijal kak je tvoj otisel za 7.5k a moj stoji za 5k. Nije mene to nista zasmetalocili nekaj... Bilo mi je smijesno 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
FIFA 19

Nakon sta sam u prva dva packa dobio 4 golmana od kojih je Butland najbolji, treci pack me posrao sa Coutinhom :)

 

Mislim da odustajem od igranja online futa jer je to preveliko govno. O takvom downgradeu igre u online modu bi se mogle knjige pisati.

Kad me neki dan lik razbio 6:1 nisam se nervo, a ujutro kad sam pobijedio 6:3 skoro sam dobio PTSP. U toj tekmi sam naucio da su Pulisich, Reus i Son nenadjebivi skakaci, da bez obzira tko ih cuvao, oni ce tebe nadskocit. Isto tako igra dodaje loptu kome ona zeli, puca i izbija takoder kada zeli, nedo bog da odigras dodavanje iz prve, prvo igrac mora povest 2-3 koraka loptu, faulovi se sude nekim random kriterijem, kada imas aut dva tvoja igraca medusobno cuvaju jedan drugog, a kad vuces kontru igraci se sudaraju jedan sa drugim...

 

Zajebi rank, coinse i paketice, nemam vise zivaca za to... Laganini single player, koja opustajuca utakmica i to je to, a ne da me jebu kojekakve skripte koje od tebe u jednom trenutku naprave svjetskog prvaka, a u drugom mentalno zaostalu osobu...

I am over 9000!!!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Imo si lag... Ocito je iz toga da nisi mogo dodat iz prve. Jucer do ponoci nije bilo igrivo kka su ljudi ganjali Rank u WL.

U subotu 6-1, jucer 11-6... Nisam imo snage dalje igrat za gold 1. I do da kod ovih, 11-6 sam imo dobrih 10 pobjeda za redom dok nije krenulo izdrkavanje sa lagom. 

Nevjerovatno je koliko ljudi pate na to da su domacin. Stalno mi ljudi izlaze dok skute da nisu domacin ( to skuzis po tome dok cekas da se tebi neko spoji ). Presmiješno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

Nevjerovatno je koliko ljudi pate na to da su domacin. Stalno mi ljudi izlaze dok skute da nisu domacin ( to skuzis po tome dok cekas da se tebi neko spoji ). Presmiješno. 

Mene to ne jebe. 

Na kraju opet dodes na isto. Ja sam bio away 5 tekmi za redom pa sam natamburao sve redom, nakon toga gubio kao domacin jer je igra tako odlucila.

Zavrsio WL Gold 3, ostalo mi jos 9 tekmi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Znaci nista u packovima dns od gold 1 SB, Lewandovski i IF Fernandinho...

Onda Iconraftam Keanea za 330k i onda dobijem uzasni rare players pack...

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

 

Nevjerovatno je koliko ljudi pate na to da su domacin. Stalno mi ljudi izlaze dok skute da nisu domacin ( to skuzis po tome dok cekas da se tebi neko spoji ). Presmiješno. 

Mene to ne jebe. 

Na kraju opet dodes na isto. Ja sam bio away 5 tekmi za redom pa sam natamburao sve redom, nakon toga gubio kao domacin jer je igra tako odlucila.

Zavrsio WL Gold 3, ostalo mi jos 9 tekmi.

 Vidio sam da si stao na 14. Sve poslije 14 je teretana i kamenolom u jednom... Tak da te razumijem.

 

Vise mi je zao propustenih bodova za diviziju nego WL. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 15:27 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Vidio sam da si stao na 14. Sve poslije 14 je teretana i kamenolom u jednom... Tak da te razumijem.

 

Vise mi je zao propustenih bodova za diviziju nego WL. 

 

Ma to sam odigrao u komadu od 9 ujutro do pola 13, sralo me pa su mi vec na vodstvu od 2-0 neki izlazili van u prvom poluvremenu. Jedan mi je izasao van cim sam mu dao prvi gol.

A i igra se Monopoly pa se moram maknuti sa plejke 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 15:40 (C3c1l).
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Evo meni prvi Tah oso za 4000 buy it now.

Kovačić
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ibra je čudo. Dodaš mu, stisneš krug i gol je. Mašina.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja uvek kad prodajem nesto stavim najnizu cenu na marketu, ali vidim da ljudi i ne gledaju previse. Tah 4k, a najnizi na marketu oko 2.4k 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Zadnji pokušaj do 19h. Odigram desetak sbc upgrade EPL i nisam dobio niti u jednom igrača 82. Najbolje kaj je došlo je 81. Mogu igrati do jutra i opet bi bilo ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Ibra je čudo. Dodaš mu, stisneš krug i gol je. Mašina.

 Ma ibro je cudo najbolja kartica koju imam. Netreba ni finesu pucat samo pucat normalno zabija sa 30m i to ulazi sa klupe vjerovatno sa chem 10 je jos bolji. Uglavnom odustajem od igre gameplay nije normalan ako zabijem protiv momentuma onda me sjebe skroz I branici sami prave rupe, nije vrijedno zivaca. Bacit cu tu i tamo koju tekmu i trejdat preko mob a ali ionako igram sve manje... Steta da je igra postena zadrzali bi vise igraca ovo kad gubis protiv slabijih protivnika zato sto igra zeli me nervira. U paketima nista par ifova koje sam ulupao u sbc i nista otvorio bar 50 untradable premium la liga i govno....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Zadnji pokušaj do 19h. Odigram desetak sbc upgrade EPL i nisam dobio niti u jednom igrača 82. Najbolje kaj je došlo je 81. Mogu igrati do jutra i opet bi bilo ništa.

 I ja isto slovo teski te paketice. Aj, izaso IF Arthur. Al opet. Preko 300 paketica, niti jedan toty ili ikona. Nista. I onda kad vidim MattHD izvlaci po 4 ikone dnevno, lose mi je. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Zadnji pokušaj do 19h. Odigram desetak sbc upgrade EPL i nisam dobio niti u jednom igrača 82. Najbolje kaj je došlo je 81. Mogu igrati do jutra i opet bi bilo ništa.

 I ja isto slovo teski te paketice. Aj, izaso IF Arthur. Al opet. Preko 300 paketica, niti jedan toty ili ikona. Nista. I onda kad vidim MattHD izvlaci po 4 ikone dnevno, lose mi je. 

Sve vise i vise vjerujem da ti youtuberi imaju boostane accounte, svaki od njih je dobio bar jednog totya, i to iz tih upgrade packova, a ovdje od nas 20tak nitko...

Ja sam otvovorio nebrojeno paketa(nisam kupovao pointse), dovoljno da od ostataka craftam 2 ikone, ali nista od totya....

12 godina
offline
FIFA 19

Doslovno sam sve bacio... Jedva sam imal za ovaj fut swap sbc.

 

Kaj se tice YouTube ta, slazem se... Previse tu neceg smrdi. Ja razumijem da su to sve jumbo players pack. Al jebemu mater, ima nas ovdje koji smo sad vec redovni u gold 1 i ne mozemo 84+ dobit... On otvara prvi, pufff prime makelele. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Mene ove godine sere pa sam pokupio iz upgradea TOTY Van Dijka, a iskreno otvorio sam max 10 paketića tih.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice