FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.054.575
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Da, to sta kazes o golmanima je istina, izgubio sam dosta utakmica u WL jer kad pucaju golman odbije igracu direkt u noge.. kad ides 1na1 brani sve, a loptu iz kornera ne moze uhvatit. Katastrofa, kao i sam sta kazes u svojih 5 metara bi trebali bit bog i batina, ali njima to nije bitno, bitno da izlaze nove kartice i neke druge picke materine.. a ovo sta bi trebali ispraviti ih boli kurac!!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...



Plug koji nitko nece pogledati - https://www.twitch.tv/superhandsometoiletpaper

 Evo ja sam kliknio, vidim da koristis fitness iteme, a trenutno nema potrebe buduci da je fitnes zbugan trenutno i svakako ti igraci krenu sa 99 fitnessa pa mozes stedjeti za ubuduce kada poprave.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
sexytoiletpaper kaže...



Plug koji nitko nece pogledati - https://www.twitch.tv/superhandsometoiletpaper

 Evo ja sam kliknio, vidim da koristis fitness iteme, a trenutno nema potrebe buduci da je fitnes zbugan trenutno i svakako ti igraci krenu sa 99 fitnessa pa mozes stedjeti za ubuduce kada poprave.

 Znam znam, ali ponekad mi se cini kao da prestanu igrati kako treba pa reko, tu i tamo me nista ne kosta.

12 godina
offline
FIFA 20

Jel to opcenito nema zvuka ili je do mene ? 

 

Upalim bzvz WebApp, cisto da vidim jel ima koji cheap koulibaly. I naletim na bidanje koje je startalo na 2k... prema futbinu, ulovio ga skoro 10k ispod cijene.

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2019 14:35 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Jel to opcenito nema zvuka ili je do mene ? 

 Nisam ni ja imao zvuk

14 godina
offline
FIFA 20

Zavrsio WL  sa 18/12 .. moglo je bolje..

PSN: Chov1ch
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ova fora što su maknuli bodove iz SB-a i Rivalsa, a bogami i odigrane utakmice u vikend ligi im je odlična.

Umjesto da oplemenjuju igru, da dodaju posebne statistike igrača i odigranih utakmica, oni miču prilično važne stvari iz igre.

Pa neka maknu onda golmane...koji kurac će nam golmani u igri?!

Nabijem ih na retardirani kurac.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

kad se dobijaju ove nagrade od WL? da li je u ponedjeljak ili neki drugi dan...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ova fora što su maknuli bodove iz SB-a i Rivalsa, a bogami i odigrane utakmice u vikend ligi im je odlična.

Umjesto da oplemenjuju igru, da dodaju posebne statistike igrača i odigranih utakmica, oni miču prilično važne stvari iz igre.

Pa neka maknu onda golmane...koji kurac će nam golmani u igri?!

Nabijem ih na retardirani kurac.

 Meni dobro dode da se manje sekiram, posto ne vidim katastrofu od moje wl. :D

12 godina
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...

kad se dobijaju ove nagrade od WL? da li je u ponedjeljak ili neki drugi dan...

 Cetvrtak u 10. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

 Meni dobro dode da se manje sekiram, posto ne vidim katastrofu od moje wl. :D

Nisam 100% siguran u poraze, ali znam da imam 11 pobjeda zato jer to piše :)

Mislim da sam na 7 poraza... nabijem ih na kurac kako su glupi.

Ako je suditi po prošloj FIFI sad mi predstoji napetija borba do gold 3, a tu stajem bez obzira i da mi ostane 10 utakmica do kraja.

 

Sad sam na ovog pajsera naletio u Rivalsima... 2-2 završilo jer njegovi su prebrzi i svaka napucana lopta im se odbije barem triput.

Ima da mu stari jebe majku kad mu dođe račun od VISE :D

 

 

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 Meni dobro dode da se manje sekiram, posto ne vidim katastrofu od moje wl. :D

Nisam 100% siguran u poraze, ali znam da imam 11 pobjeda zato jer to piše :)

Mislim da sam na 7 poraza... nabijem ih na kurac kako su glupi.

Ako je suditi po prošloj FIFI sad mi predstoji napetija borba do gold 3, a tu stajem bez obzira i da mi ostane 10 utakmica do kraja.

 

Sad sam na ovog pajsera naletio u Rivalsima... 2-2 završilo jer njegovi su prebrzi i svaka napucana lopta im se odbije barem triput.

Ima da mu stari jebe majku kad mu dođe račun od VISE :D

 

 

 Kakav debos, cak ni Van Dijka nema u obrani :P

Ja sam za sada na 14-4. Sve 4 mislim da su bile cista nesreca, i moram priznati da je barem jedna pobjeda bila sreca. Lik mi rusi igrace po 16tercu, pobro tri penala :D

13 godina
odjavljen
offline
FIFA 20

Igra li itko offline Career mode? Meni je već nekoliko godina dosta očaja kojeg zovu FUT pa sam se prebacio na to. Sve do ovog zadnjeg update-a igra je bila koliko toliko igriva, a sada je ovo stvarno smiješno. Inače uvijek igram na najtežem nivou i uspijem izvući pobjedu više manje 80% utakmica (AC Milan) te mi se na početku 20-ka svidjela puno više od 19-ice, i to sve do update-a. Nakon update-a moja obrana kao da ne postoji, Lukaku ih dribla k'o panjeve, a ja ne mogu ni 2 dodavanja u protivničkih 30 metara spojiti bez da netko nešto ne zajebe od mojih. Ni sam ne znam zašto, no vidim da se ljudi žale jer je stvarno dosta toga išlo dolje od update-a, toliko da Lukaku ima savršen first touch i pretrči Bellerina bez previše problema. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Otvori se rupa da idem 1na1 frajer mi ubije igraca ne svira se nista, opet mi se otvori rupa da izadjem 1na1 opet mi ubije igraca opet sudac ne svira nista. U 85min frajer ide meni 1na1 ja mu skrsim igraca odmah dobivam crveni karton on izvodi slobodni ja mu blokiram sa igracem odbija se lopta do njega on puca ja opet blokiram opet se odbija on opet puca i sa Piresom zabije gol sa 25m udaljenosti i komentator kaze zbog ovoga volimo ovu igru i ja stiscem alt+tab idem u settingse gasim komentatore i onda pritiscem alt+f4. Kakvo je to sranje doslo mi je da monitor skucam sakom. Otkad sam usao u tu diviziju 4 nikad mi nisu sudili prekrsaj a stalno mi fizicki zlostavljaju igrace. Svako malo ja vodim loptu oni se zakucaju u mog igraca i onda sa drugim pokupe loptu a sudac nista ne svira i onda kad se zaustavi igra obavezno jednom mom igracu da zuti karton a ja nemam pojma sto sam napravio nikakvu snimku mi ne stave. To mi najvise ide na zivce nema vise snimke za zaledje nema vise snimke za prekrsaj nista vise ne mozes vidjeti a to su napravili jer su uvijek grijesili i ljudi su masovno stavljali na internet i ovako kad nema snimke nema dokaza da su pogrijesili

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Otvori se rupa da idem 1na1 frajer mi ubije igraca ne svira se nista, opet mi se otvori rupa da izadjem 1na1 opet mi ubije igraca opet sudac ne svira nista. U 85min frajer ide meni 1na1 ja mu skrsim igraca odmah dobivam crveni karton on izvodi slobodni ja mu blokiram sa igracem odbija se lopta do njega on puca ja opet blokiram opet se odbija on opet puca i sa Piresom zabije gol sa 25m udaljenosti i komentator kaze zbog ovoga volimo ovu igru i ja stiscem alt+tab idem u settingse gasim komentatore i onda pritiscem alt+f4. Kakvo je to sranje doslo mi je da monitor skucam sakom. Otkad sam usao u tu diviziju 4 nikad mi nisu sudili prekrsaj a stalno mi fizicki zlostavljaju igrace. Svako malo ja vodim loptu oni se zakucaju u mog igraca i onda sa drugim pokupe loptu a sudac nista ne svira i onda kad se zaustavi igra obavezno jednom mom igracu da zuti karton a ja nemam pojma sto sam napravio nikakvu snimku mi ne stave. To mi najvise ide na zivce nema vise snimke za zaledje nema vise snimke za prekrsaj nista vise ne mozes vidjeti a to su napravili jer su uvijek grijesili i ljudi su masovno stavljali na internet i ovako kad nema snimke nema dokaza da su pogrijesili

 Odigram danas part tekmi SB da poberem neke packove. Ono, ovaj mod je živo silovanje igrača. No zna biti i zabavno, pogotovo kada se dogodi ovo.

 

10 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
The_K kaže...

Otvori se rupa da idem 1na1 frajer mi ubije igraca ne svira se nista, opet mi se otvori rupa da izadjem 1na1 opet mi ubije igraca opet sudac ne svira nista. U 85min frajer ide meni 1na1 ja mu skrsim igraca odmah dobivam crveni karton on izvodi slobodni ja mu blokiram sa igracem odbija se lopta do njega on puca ja opet blokiram opet se odbija on opet puca i sa Piresom zabije gol sa 25m udaljenosti i komentator kaze zbog ovoga volimo ovu igru i ja stiscem alt+tab idem u settingse gasim komentatore i onda pritiscem alt+f4. Kakvo je to sranje doslo mi je da monitor skucam sakom. Otkad sam usao u tu diviziju 4 nikad mi nisu sudili prekrsaj a stalno mi fizicki zlostavljaju igrace. Svako malo ja vodim loptu oni se zakucaju u mog igraca i onda sa drugim pokupe loptu a sudac nista ne svira i onda kad se zaustavi igra obavezno jednom mom igracu da zuti karton a ja nemam pojma sto sam napravio nikakvu snimku mi ne stave. To mi najvise ide na zivce nema vise snimke za zaledje nema vise snimke za prekrsaj nista vise ne mozes vidjeti a to su napravili jer su uvijek grijesili i ljudi su masovno stavljali na internet i ovako kad nema snimke nema dokaza da su pogrijesili

 Odigram danas part tekmi SB da poberem neke packove. Ono, ovaj mod je živo silovanje igrača. No zna biti i zabavno, pogotovo kada se dogodi ovo.

 

 HAHAAHHAHAHA zviznuo je toliko jako da je probio mrezu

13 godina
offline
Re: FIFA 20

Koji k je sa DC? Vodim 2-0 lik stisne pauzu i dc, primim gol u 8.oj minuti i dc. Od 10 utakmica 4 poraza od tog 3 dc..

14 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

 Odigram danas part tekmi SB da poberem neke packove. Ono, ovaj mod je živo silovanje igrača. No zna biti i zabavno, pogotovo kada se dogodi ovo.

 

 Pogledao sam ti desetak klipova na kanalu, pukno sam od smjeha hahahaa

PSN: Chov1ch
13 godina
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...

Koji k je sa DC? Vodim 2-0 lik stisne pauzu i dc, primim gol u 8.oj minuti i dc. Od 10 utakmica 4 poraza od tog 3 dc..

 Šta je DC? Kad je najbolje vrijeme za kupovinu igrača 

Who bolan cares
10 godina
offline
FIFA 20

DC znaci disconnect.

 

Kojim danom su igraci inace najjeftiniji imam nekih 110k coinsa i mislim to sve potrositi za izgradnju tima za sljedecu WL?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ma zajebi ovu igru ovo je previse iritantno ne mogu to vise trpiti. Stvorim 4 sanse 1na1 u prvih 20min njegov golman sve obrani i onda mi frajer izadje iz igre bez da ja dobijem pobjedu. Upalim drugu tekmu krene on trcati sa Aubameyangom ja mu uzmem loptu lopta mu se vrati zapuca on odmah sa 20m blokiram udarac sa obranbenim i lopta se odbija u prazan dio gola. Potom promasim jos 3 prlike 1na1 sve njegov golman obrani. On ubaci loptu na 5m moj golman umjesto da uhvati udara je sakama i lopta ode tocno na 20m na njegovog KDB on puca moj golman obrani ode u korner ja namjestim golmana na 5m on posalje loptu prema mom golmanu moj golman opet udara sakama umjesto da je uhvati lopta se odbije samo 5m dalje i onda on nesto petlja u mom sesnaestercu i onda mi loba mog golmana koji je stajao na crti jer logika je ta da se ti kao golman ne smijes pomaknuti u stranu da uhvatis loptu kad ona jedva leti prema tebi najlakse se baciti na guzicu. Onda sam izasao iz igre jer ne zelim da me igra toliko raspizdi da krenem razbijati po kuci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
footballer kaže...

Igra li itko offline Career mode? Meni je već nekoliko godina dosta očaja kojeg zovu FUT pa sam se prebacio na to. Sve do ovog zadnjeg update-a igra je bila koliko toliko igriva, a sada je ovo stvarno smiješno. Inače uvijek igram na najtežem nivou i uspijem izvući pobjedu više manje 80% utakmica (AC Milan) te mi se na početku 20-ka svidjela puno više od 19-ice, i to sve do update-a. Nakon update-a moja obrana kao da ne postoji, Lukaku ih dribla k'o panjeve, a ja ne mogu ni 2 dodavanja u protivničkih 30 metara spojiti bez da netko nešto ne zajebe od mojih. Ni sam ne znam zašto, no vidim da se ljudi žale jer je stvarno dosta toga išlo dolje od update-a, toliko da Lukaku ima savršen first touch i pretrči Bellerina bez previše problema. 

 

sa pravim career mode cekam da prvo isprave vecinu onih bugova koje u njemu postoje pa ga zato jos nisam krenio igrat...

ali igram svih 5 top europskih liga apsolutno sve utakmice u svakoj ligi...sto bi bilo oko 1.800 utakmica ukupno

poluvrijeme 8min...na world class...i uvijek igram sa domacinom tako da svi imaju iste uvijete...

i to mi je 100 puta zanimljivije i bolje za igrat nego fut-ovi i ostala sranja...

i nas 10ak igramo cesto pro clubs...ako ima nekoga da bi igrao s nama slobodno nek se javi u inbox pa ga dodamo u nasu whatsapp grupu

12 godina
offline
FIFA 20

WL Gold 3 (14/9) - dosta, ispunio sam cilj i sad odmor do idućeg vikenda.

 

Inače, ne znam da li me momentum mazio ili što, ali osim jedne-dvije utakmice nisam primjetio da me igra značajnije "krade".

Možda su protivnici bili preslabi pa to nisam osjetio, ne znam?

Imao sam doduše pa čudnih situacija i glupih golova, ali u globalu me igra nije previše jebala.

 

U ovoj vikend ligi sam primio dva gola koja do sada u Rivalsima nisam.

U dvije različite utakmice se dogodilo, od kojih sam jednu pobijedio, tako da isključujem adjustment, ali čudno da baš u vikend ligi dobijem takve golove?!

Znači oba lika su pucala u suprotan kut, lopta bi se odbila od noge mog braniča, promijenila smijer i tik uz prvu stativu u gol, golman gleda k'o tele jer ustvari ništa nije ni mogao napraviti.

 

I još jedna zanimljvost... na to sam naviko još u FIFI 19... kad igram prvu utakmicu za 14 pobjedu obavezno mi namjesti protivnika protiv kojeg nemam šanse.

Inače mi je nalazilo protivnike u istoj sekundi kad bih stisnuo spajanje, a kad sam stisnuo za tu utakmicu koja mi igra za gold 3 morao sam čekati nekih 7-8 sekundi.

Dovoljno da mi igra pronađe macana koji ima jebačku ekipu, a vrlo vjerojatno bi me zgazio i sa srebrnima da je igrao.

 

Još jedna stvar i pitanje...

Rješavam jučer ovo glupe zadatke i moram zabit gol glavom s igračem koji ima pace manji od 70 - tako nešto.

Ja stavim Mandžu jer je najbolji za to od igrača kojih imam u klubu.

Prva stvar... ne bi moji nabacili na Madžu, nema jebene šanse... sve gađaju samo ne Mandžu.

I onda kad nakon 10 promašenih nabačaja napokon pogodim Mandžu, panj tuče nogom umjesto glavom.

Ajde, nema veze, idemo dalje... mučim se ja ko idiot i opet pogodim Mandžu, ovaj put tuče glavom, ali preko jebenog gola.

Imao sam nekoliko udarca glavom i nema jebene šanse da panj opali prema dolje, sve idu preko gola.

Šta nije kad stisnem jedanput pucanje da puca ravno u gol, a dvaput da puca u pod?

Ili mi je kontroler otišo u kurac?

A moguće da je jer toliko pogrešnih dodavanja moji igrači rade u ovoj FIFI da to nisu istine (sarkazam!).

Nadam se da će pačirati to sranje jer mi ide na kurac to promašivanje najobičnijih i ispravno odrađenih dodavanja.

Najbolje mi je kad dodajem naprijed, a igra unazad odluči poslati loptu - to mi se dogodilo par puta - strašno!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Hej ekipa, jedno pitanje za PS4 specificno.

Da li ikome "trza" ciljaznik kada pucate slobodnjake? Kod mene trza kao da imam Parkinsonovu, ciljam lijevu spojnicu, kontroler trza izmedu vrha stadiona i desnog kuta! Ima kakva kalibracija na PSu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam uspio povezati 4 pobjede u WL. Presedan. Sutra cete o tome citati u 24sata. :D vjerojatno sam uhvatio malo vjetra u jedra, ali mi je drago sto sam sve golove zabio iz izradnih akcija a ne flipera. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 14:25 (cicek).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Evo prva tekma da sam bas popizdio.

Frajer igra Drop Back i counter sa bolesnom momcadi. U nadapu Mbappe (Hunter) i Sane (Marksman) na 4312. Cijelu tekmu ga drzim pod kontrolom, nije sposoban napasti kako treba unatoc svim nabijanjima naprijed na ovu dvojcu iz svojeg peterca, u 80 zabije gol nakon sto napravim savrsen tackle sa Rose-om i Rose odluci stat. Stiscem da doda, frajer stoji. Dembele se digne, doda na Mbappea i gol. Prva tekma da sam poceo psovat majke jer u kakvu god sansu da sam dosao u njegovom 16ercu ili je udarila u zid 7 igraca ispred mene ili skine Ter Stegen. Jedan savrsen ubacaj po podu F. Andersona na B. Silvu Ter Stegen skida kao da sam mu dodao loptu. Na kraju sam ga dobio 3-2 i pauza do iza rucka.

Bog ti mater jebo takvom nacinu igranja.

Dodatno pitanje, jel se samo meni cini ili samo ja igram daleko cesce u gostima nego doma? Delay ponekad zna biti stvarno jebeno ocit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Evo prva tekma da sam bas popizdio.

Frajer igra Drop Back i counter sa bolesnom momcadi. U nadapu Mbappe (Hunter) i Sane (Marksman) na 4312. Cijelu tekmu ga drzim pod kontrolom, nije sposoban napasti kako treba unatoc svim nabijanjima naprijed na ovu dvojcu iz svojeg peterca, u 80 zabije gol nakon sto napravim savrsen tackle sa Rose-om i Rose odluci stat. Stiscem da doda, frajer stoji. Dembele se digne, doda na Mbappea i gol. Prva tekma da sam poceo psovat majke jer u kakvu god sansu da sam dosao u njegovom 16ercu ili je udarila u zid 7 igraca ispred mene ili skine Ter Stegen. Jedan savrsen ubacaj po podu F. Andersona na B. Silvu Ter Stegen skida kao da sam mu dodao loptu. Na kraju sam ga dobio 3-2 i pauza do iza rucka.

Bog ti mater jebo takvom nacinu igranja.

Dodatno pitanje, jel se samo meni cini ili samo ja igram daleko cesce u gostima nego doma? Delay ponekad zna biti stvarno jebeno ocit.

 Ea je tu ciljao na taj neki realizam nogometne srece. Dok gledas nogomet dosta toga je sreca. Od ubacaja do driblinga. Al jebes ga kad to nebres implementirati u arkadnu igricu jer izgleda glupo i kida zivce bez veze. Oni su imali dobru viziju al realizirali su je lose. To jest dobili su sta su htjeli al ne funkcionira to na takvoj vrsti igre.

6 godina
offline
FIFA 20

Evo prva tekma da sam bas popizdio.

Frajer igra Drop Back i counter sa bolesnom momcadi. U nadapu Mbappe (Hunter) i Sane (Marksman) na 4312. Cijelu tekmu ga drzim pod kontrolom, nije sposoban napasti kako treba unatoc svim nabijanjima naprijed na ovu dvojcu iz svojeg peterca, u 80 zabije gol nakon sto napravim savrsen tackle sa Rose-om i Rose odluci stat. Stiscem da doda, frajer stoji. Dembele se digne, doda na Mbappea i gol. Prva tekma da sam poceo psovat majke jer u kakvu god sansu da sam dosao u njegovom 16ercu ili je udarila u zid 7 igraca ispred mene ili skine Ter Stegen. Jedan savrsen ubacaj po podu F. Andersona na B. Silvu Ter Stegen skida kao da sam mu dodao loptu. Na kraju sam ga dobio 3-2 i pauza do iza rucka.

Bog ti mater jebo takvom nacinu igranja.

Dodatno pitanje, jel se samo meni cini ili samo ja igram daleko cesce u gostima nego doma? Delay ponekad zna biti stvarno jebeno ocit.

EDIT: 13-8 za tekme u gostima, prosao sam po VODovima. Bas ti hvala EA! /s

EDIT 2 - ne znam kako sam postao dva puta, sry.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 14:37 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Hej ekipa, jedno pitanje za PS4 specificno.

Da li ikome "trza" ciljaznik kada pucate slobodnjake? Kod mene trza kao da imam Parkinsonovu, ciljam lijevu spojnicu, kontroler trza izmedu vrha stadiona i desnog kuta! Ima kakva kalibracija na PSu?

Vadlja trza zato jer je jako osjetljiv na pomake.

Zato kad naštimaš, ne smiješ trepnut da se ne pomakne.

Ja jutros penal pucam i namjestim desni gornji kut.

Dok sam stiskao tipku za pucanje minimalno sam izgleda pomaknuo lijevu gljivu i onog ciljnika više nije bilo na ekranu - ode lopta u tri pičke materine :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Kako je ovo gadljivo igrat. Tu nema nogometa, tu nema nadmudrivanja, nema lijepih akcija, nema NOGOMETA. 

 

IZgubim dvije za redom u WLu, covjek doslovno u prvoj tekmi 4 puta gurne loptu u for nakon kaj je osvojil u obrani. Igra depth 1, sirina 1 i ti tu ne mozes proc da se jebes. Uzaludno je gurati lopte na bok jer ih u 16m ne budes dobio nema teoretske sanse. Jedino kaj sam skuzil je da u skoku moras tipkat L2 pa cesce dobijes skok jer se kao remplaju... 

 

Jel oni ne vide da idioti iskoristavaju takav nacin igranja i doslovno izgubis tekmu nakon kaj si od 20 udaraca upucenih prema golu 15 spremil u njegovoj van Dijka ili nekog 10tog. Ne zelim tako igrat, nije mi do toga... kupio sam FIFAu da igram jebeni nogomet, ne da patim svaku jebenu tekmu jer moram pazit di cu odigrat, jer znam da ce svaka njegova dubinska zavrsit u mom golu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice