FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.054.766
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

 

Ovaj squad sam nazvao MANIPULATORI u cast kolege manipulator. 

 

Nevjerovatno je kakve su ekipe u stanju istresti. Ova dvojica u vezi stvarno nisu normalni, a Mertens je jebena bestija.

 

11 pobjeda kao iz picke uz dosta neodigranih tekmi. Meni dosta s obzirom na obveze.

 

Morao sam zaleci Modrica, ali budem ga vratio kroz odredjeni period.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 18:06 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Ovaj squad sam nazvao MANIPULATORI u cast kolege manipulator. 

 

Nevjerovatno je kakve su ekipe u stanju istresti. Ova dvojica u vezi stvarno nisu normalni, a Mertens je jebena bestija.

 

11 pobjeda kao iz picke uz dosta neodigranih tekmi. Meni dosta s obzirom na obveze.

 

Morao sam zaleci Modrica, ali budem ga vratio kroz odredjeni period.

 Ma kakav Modric, on je medium/medium work Rate i phisycal 66 ,spram ove dvojice nema šanse. Bolje kupi ako imaš coinsa dembelea i stavi ga umjesto Assensia, može on i na 7 chemistry sa Hunterom da rastura..  :)

 

Stvar je u tome što igra pomaže low rating ekipe. Ako imaš kao ja 86 ili 87 dobijat ćeš sve takve i protivnike, pogotovo u mojoj 3 diviziji.  Ovo što ti imaš je super rating ekipa sa dobrim igračima.. 

6 godina
offline
FIFA 20

Stvarno sori ako cu ispasti egotriper ali nemam se gdje drugdje pohvaliti. Ako izuzmem DC, dogurao sam upravo do G3 bez poraza! Slabo sam ovaj vikend imao vremena ali strasno :D za sada 43 zabijena i 7 primljenih golova, sa prosjecnim 56% posjeda lopte!

Sad me pritisak šusa ko budalu da vidim do kuda mogu dogurati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Pa igraj dalje polako ako imas vremena. Ako uhvatis elite super vjerovatno ce VVD biti u Totw

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
TheMaverick kaže...

 

Ovaj squad sam nazvao MANIPULATORI u cast kolege manipulator. 

 

Nevjerovatno je kakve su ekipe u stanju istresti. Ova dvojica u vezi stvarno nisu normalni, a Mertens je jebena bestija.

 

11 pobjeda kao iz picke uz dosta neodigranih tekmi. Meni dosta s obzirom na obveze.

 

Morao sam zaleci Modrica, ali budem ga vratio kroz odredjeni period.

 Ma kakav Modric, on je medium/medium work Rate i phisycal 66 ,spram ove dvojice nema šanse. Bolje kupi ako imaš coinsa dembelea i stavi ga umjesto Assensia, može on i na 7 chemistry sa Hunterom da rastura..  :)

 

Stvar je u tome što igra pomaže low rating ekipe. Ako imaš kao ja 86 ili 87 dobijat ćeš sve takve i protivnike, pogotovo u mojoj 3 diviziji.  Ovo što ti imaš je super rating ekipa sa dobrim igračima.. 

 

Modric je High/High i dobar je ofanzivno, ali slab defanzivno.

 

Imam Dembelea i probat cu ga na LM.

 

Sve mi je poznato jer sam dugo u futu, ali ova dvojica cod cheatera igraju iznad svojih statsa.

 

Jedina mana De Jonga je stamina.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 19:01 (TheMaverick).
11 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
manipulator kaže...
TheMaverick kaže...

 

Ovaj squad sam nazvao MANIPULATORI u cast kolege manipulator. 

 

Nevjerovatno je kakve su ekipe u stanju istresti. Ova dvojica u vezi stvarno nisu normalni, a Mertens je jebena bestija.

 

11 pobjeda kao iz picke uz dosta neodigranih tekmi. Meni dosta s obzirom na obveze.

 

Morao sam zaleci Modrica, ali budem ga vratio kroz odredjeni period.

 Ma kakav Modric, on je medium/medium work Rate i phisycal 66 ,spram ove dvojice nema šanse. Bolje kupi ako imaš coinsa dembelea i stavi ga umjesto Assensia, može on i na 7 chemistry sa Hunterom da rastura..  :)

 

Stvar je u tome što igra pomaže low rating ekipe. Ako imaš kao ja 86 ili 87 dobijat ćeš sve takve i protivnike, pogotovo u mojoj 3 diviziji.  Ovo što ti imaš je super rating ekipa sa dobrim igračima.. 

 

Modric je High/High i dobar je ofanzivno, ali slab defanzivno.

 

Imam Dembelea i probat cu ga na LM.

 

Sve mi je poznato jer sam dugo u futu, ali ova dvojica cod cheatera igraju iznad svojih statsa.

 

Jedina mana De Jonga je stamina.

 

 

 

 

 Malo ti to bolje pogledaj.  Imaš sliku dole . 

12 godina
offline
FIFA 20

Taj mrtvi De Jong je broken kartica do kraja. Jednostavno je nevjerovatno kako je jak u duelu. Prema naprijed, prema nazad... sve ima.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
TheMaverick
Modric je High/High i dobar je ofanzivno, ali slab defanzivno.

 

Imam Dembelea i probat cu ga na LM.

 

Sve mi je poznato jer sam dugo u futu, ali ova dvojica cod cheatera igraju iznad svojih statsa.

 

Jedina mana De Jonga je stamina.

 

 

 

 

 Malo ti to bolje pogledaj.  Imaš sliku dole . 

 

Companion je sjeban i zato ti pise M/M. Kada gledas companion svi igraci su M/M.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 19:15 (TheMaverick).
14 godina
offline
FIFA 20

Evo moje ekipe, sad je na redu upgrade veznog reda, planiram Pogbu uzeti. In game je 4 4 2. 

 

Sad bi trebalo malo trejdati, dosta sam zaradio sad na black friday zbog flash SBCeva, dosta igrača i prodao. Mahreza sam uzeo za 78k, valjda će narast preko 100, ne sviđa mi se baš kartica. 

 

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

 Zato sam i napisao bolje se isplati prodati i zaraditi nego ugruvati kartice u gluposti . Pušiš coinse bezveze  nemoj bit naivan . Ako već radiš upgrade radi francusku ligu jer imas veliku mogućnost da dobiješ Mbape  Neymar its jer oni imaju najmanje gold kartica 

Ne pušim ništa jer unutra bacam samo untradeable kartice. Imam ih preko tristo. Da, dobit ću mbappea a ne mogu dobiti karticu ratinga 84. Odigrao sam u ova dva dana ziher 15 upgrade SBC i nisam dobio karticu ratinga 84.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Jumbo gold pack za 90 chema, 72 rated. Kakvi likovi.

Evo ti moj pack iz tog SBC. Ono, gdje je kraj ovome sranju?

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Jumbo gold pack za 90 chema, 72 rated. Kakvi likovi.

Evo ti moj pack iz tog SBC. Ono, gdje je kraj ovome sranju?

 SVasta sam izvlacil iz SBCa, al ovi flash sbc imaju najnizi drop rate ikad. Nisam nista pod milim bogom dobio. Potrosio preko 150 igraca iz kluba i nista. Zakonom nekih jebenih brojeva je red vise da povuces nekaj... al ne kod ove gamadi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
FIFA 20

 Stavi si arapski jezik!

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Jedina mana De Jonga je stamina.

 

 

 

 

 A što onda kažeš za mertensa? Taj nema niti stamine niti snage a vidim da ljudi vole s njim igrati. Meni on ne bi bio na nogamo koliko bi mi ga bacali po terenu. Kupio sam jučer IF karticu za preprodaju pa ću ga baš probati. Taman trebam odraditi one zadatke za objectives i treba mi igrač talijanske lige za dva zadatka.

14 godina
offline
Re: FIFA 20

Koliko si ga platio, mozda ga i ja uzmem da znam jel se isplati kupovati. imam obicnog sada. Sa Mertensom treba treba samo driblat problem je kad je delay onda je los inace prolazi pokraj igraca napravis ball roll obicni ispada obrana kao nista.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
TheMaverick kaže...

 

Jedina mana De Jonga je stamina.

 

 

 

 

 A što onda kažeš za mertensa? Taj nema niti stamine niti snage a vidim da ljudi vole s njim igrati. Meni on ne bi bio na nogamo koliko bi mi ga bacali po terenu. Kupio sam jučer IF karticu za preprodaju pa ću ga baš probati. Taman trebam odraditi one zadatke za objectives i treba mi igrač talijanske lige za dva zadatka.

 

Lako je Mertensa bacati po terenu kad ga ulovis, ali valja ga ulovit. 

 

Ja sam ga rasteretio max., plus ima WR  L/H.

 

Kod njega sam primjetio da zna dodati, a onda brze bolje pravovremeno utrcati. Kada dodje u priliku, para mrezu.

 

The Commissioner of Football
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Jumbo gold pack za 90 chema, 72 rated. Kakvi likovi.

Evo ti moj pack iz tog SBC. Ono, gdje je kraj ovome sranju?

 SVasta sam izvlacil iz SBCa, al ovi flash sbc imaju najnizi drop rate ikad. Nisam nista pod milim bogom dobio. Potrosio preko 150 igraca iz kluba i nista. Zakonom nekih jebenih brojeva je red vise da povuces nekaj... al ne kod ove gamadi. 

 Ja sam isto klub ispraznio i jedino sto sam dobio je felipe anderson. Sta ces. Uspio sam danas doci do gold 3 al nemam vise snage igrati. Previse je 30 tekmi u 3 dana. 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Koliko si ga platio, mozda ga i ja uzmem da znam jel se isplati kupovati. imam obicnog sada. Sa Mertensom treba treba samo driblat problem je kad je delay onda je los inace prolazi pokraj igraca napravis ball roll obicni ispada obrana kao nista.

Sinoć sam ga uzeo za 250k coinsa a vidim da je večeras išao za 280k coinsa. Nadam se da će se podići cijenom blizu 300k. U svakom slučaju riješit ću ga se sljedeći petak.

12 godina
offline
FIFA 20

IF Tarkowski i Veratti. Ajde, barem nekaj.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
CroVandal kaže...

Koliko si ga platio, mozda ga i ja uzmem da znam jel se isplati kupovati. imam obicnog sada. Sa Mertensom treba treba samo driblat problem je kad je delay onda je los inace prolazi pokraj igraca napravis ball roll obicni ispada obrana kao nista.

Sinoć sam ga uzeo za 250k coinsa a vidim da je večeras išao za 280k coinsa. Nadam se da će se podići cijenom blizu 300k. U svakom slučaju riješit ću ga se sljedeći petak.

 Vec ti sad ide za 310k mislim da je bio oko 500k prije ovih upgrade SBC a

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 20:52 (CroVandal).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

IF Tarkowski i Veratti. Ajde, barem nekaj.

Ja opet ništa. Najbolja kartica iz novog sbc neka silver kartica koja je otišla za 7k coinsa. Ostalo voda...

7 godina
offline
FIFA 20

Kolika je razlika samo između home i away timova. Kao domaćin ne mogu izgubit utakmice, delay izuzetno mal, broj postignutih golova po utakmici izuzetno velik. Tačno vidim koliko imam prednost. Kao gost me delay ubija, imam nenormalno manji win %, manje golova dajem, manje šansi pravim itd. itd.

 

Ne znam da li postoji način da forsiraš svaku tekmu da te stavlja kao HOME team, ali ovo nije normalno kolika se prednost iz banalne stvari može stvorit, bar sad dok su im serveri gori nego ikad tokom godine.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Prije se moglo vidjeti ali su fixali sad neznam kako se moze vidjeti. Ja gledam na Ping jel ostaje sve zeleno ili pada ako ostane onda udem ako ne izlazim ali nije pouzdana metoda

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ter Stegen veceras kao u fifi. 

 

Ne znam kako ostali, ali poslije zadnjeg updatea poceo sam ubadati slobodnjake i bas im se veselim. Jedan sa Suarezom, drugi s Mertensom.

Prije toga sam uvjek greda ili vratnica x puta.

 

Btw., u objectives-ima za 15 pobjeda dobio Koulibalya u mega packu.

 

Nije lose, samo nema sanse da ga uguram u ekipu bez totalnog remonta.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Evo prva weekend liga odigrana...14 pobjeda ja sam zadovoljan. Ostale su mi 2 tekme jos , mislio sam pokloniti 2 pobjede ali kad su ljudi govna onda necu ni palit ps4 vise do cetvrtka.

 

S obzirom na squad ovo je po meni sasvim okej.Gadi mi se igrati protiv Guardiole.Lik je izgleda bolji od Gullita.

Kante takoder.

 

Uglavnom nadam se da cu dobiti nesto u packovima, da malo isprobam ove skuplje igrace tipa Griezmann,Sane i Mane.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Ja skupim 8 pobjeda u prvih 14 tekmi, i onda kasnije katastrofa. Danas sam dvaput vodio po 3:0 i uspio izgubiti. Dvaput u 118. nevjerovatni golovi...

 

Mogao sam lagano G3 uhvatit danas, da sam gledao replayeve i cutscene mozda bi ljudi izašli, ali ne mogu to raditi 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Može se igrati home uvijek.
Kad ti traži protivnika i napiše loading... Ako Loading traje 2-3 sec onda si home, a ako traje 5-6 i duže si away
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Cijelo popodne bidam na silver igrace 150coinsa i preprodajem ih za 500-600, treba mi cca 20min za zaraditi 20-25k i svaki puta kada sam toliko skupio napravim totw sbc. 

Napravio sam ih ukupno 17(12 untradeable i 5 tradeable) i jos nisam dobio walkout, znaci 84 rateanog igraca, nestajem dok to nevidim... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

Cijelo popodne bidam na silver igrace 150coinsa i preprodajem ih za 500-600, treba mi cca 20min za zaraditi 20-25k i svaki puta kada sam toliko skupio napravim totw sbc. 

Napravio sam ih ukupno 17(12 untradeable i 5 tradeable) i jos nisam dobio walkout, znaci 84 rateanog igraca, nestajem dok to nevidim... 

Pa imaš jednostavnijih načina za zaraditi brže i više. Evo recimo Traore. Rare kartica ide za 1900 coinsa. Svi je bidaju a istovremeno nitko ne bida njegovu UCL karticu koja sam uzimao po početnoj cijeni a onda buy now prodavao za 1900 coinsa. Znači to ti je ziher zarada od 1200 coinsa po kartici. Uzimaš ih dok ti ne dosadi. Natukao sam 100k i više mi se nije dalo. Gledao sam barcu.

 

Složio sam 4 SBC. Nisam otvarao packove. Budem sutra s ona dva packa što dojdu ponedjeljkom plus 2 rare mega packa od SB. To je solidnih 8 packova. Pa valjda će nešto ući.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 23:40 (movie).
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

malo srece i za mene

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 1:19 (nedac96).
 
10 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice