FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.054.743
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

S obzirom na govna koje mi je mogao dati ovaj alli će čak i možda koristiti kao sub, dobro da je i to dao :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Mislim da cu zamjenit Firmina s Mcginom na CM, i dodat mu Anchor?! Sta kazete?!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Dobio Immobilea i Bendera, koji su po mene totalno neupotrebljivi u ovoj igri  

Od rivals nagrada div 3 rank 1 od 2 rare mega packa i 2 rare untreadables nisam dobio ništa vrijedno spomena, najbolja kartica Rudiger..

I sad ti imaj volje  i motiva  igrati ovo sranje od igre?

Sustav nagrađivanja od strane Ea je stvarno loš, tjeraju te na to da staviš karticu i kupiš fifa poene  klasika. Njima je bitno da uzmu što više novaca i boli ih uvo .  

Sve je više i više ljudi i pro igrača koji im ovo zamjeraju i igraju do gold 1,igra gubi na važnosti .. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Mega, premiuum, ovo, ono, picka materina i na kraju Coman jedino vrijedno spomena. Ajde nabrojat ću još jednog...onaj veterean iz Betisa, Joaquin. Pička im materinabezobrazna...

 

Od crvenih se sjećam samo Pašalića, utjero ima Pašalić. Jbt., da me čuju ljudi koji me poznaju, ne bi vjerovali o kakvom se prostaku radi i koje rijeci ispadaju iz mene.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Zato se iz Rivalsa uvijek uzimaju pare. A ako jednom izvuces Mbappea ili nesto slicne vrijednosti, onda sutis iducih 40 tjedana jer si vise pobrao u jednom packu nego st obi para pobrao da si ih uvijek uzimao.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Mislim da cu zamjenit Firmina s Mcginom na CM, i dodat mu Anchor?! Sta kazete?!

 Ne, bolje shadow..Već ima dovoljno strenght i agression .. Sa shadow dobiješ na brzini i defending stats bolji .

11 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Zato se iz Rivalsa uvijek uzimaju pare. A ako jednom izvuces Mbappea ili nesto slicne vrijednosti, onda sutis iducih 40 tjedana jer si vise pobrao u jednom packu nego st obi para pobrao da si ih uvijek uzimao.

 Pa ja sam dobio Mbape ucl untreadable iz rivalsa.  .Zato stalno i uzimam untreadables..ne tražim ja sad da on meni da Messija  Neymara itd.  Nego ono, daj bar 2 ili 3 87 88 kartice za sbc da imam ako nista drugo. A ne u smislu 25 i 50 k packovima dobiješ rudigera, to nije fer i o tome pričam. Rudigera koji košta 2k...

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ok manipulator, mislim da imam u klubu jos jedan shadow!!

Cura mi Austrijanka, pa kad cuje da psujem samo dode i kaze da ugasim, da ona te paovke ne zeli slusati, ali hvala Bogu pa idem na godisnji ubrzo na Havae i nece me bit 3 tjedna, da se malo zivci smire od ovih majmuna iz Kanade!!
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kupio sam scream Gameira (hunter) i vidim da su prije mene žarili i palili sa njim (102 tekme-143 gola). 

 

Sada opet šparanje i tako već 8 godina. Uvijek pješobus do rudnika i kopaj...Da mi ponude 3 icone na izbor, nisu zaslužili da im zahvalim, kada se pogleda koliko sam godina, mjeseci, dana i sati ulupao u igru. Jbg.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
Gerro kaže...
Mislim da cu zamjenit Firmina s Mcginom na CM, i dodat mu Anchor?! Sta kazete?!

 Ne, bolje shadow..Već ima dovoljno strenght i agression .. Sa shadow dobiješ na brzini i defending stats bolji .

Ja sam jučer kupio Mcgina s engineom i nisam mijenjao jer shadow više nemam niti jedan.

Odigrao par utakmica s njim i baš me oduševio.

Zabio je više golova (2) u 3-4 utakmice nego Fernandinho i Guardiola u 50 što zabiju.

Dobar pas ima, baš se nekako osjeti da je kartica dobra, drugačija.

 

Zato me s druge strane 86 Nainggolan ničim nije impresionirao.

Nije pogriješio niti jedno dodavanje, ali je nekako samozatajan, nevidljiv bio na terenu.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Zato se iz Rivalsa uvijek uzimaju pare. A ako jednom izvuces Mbappea ili nesto slicne vrijednosti, onda sutis iducih 40 tjedana jer si vise pobrao u jednom packu nego st obi para pobrao da si ih uvijek uzimao.

 Pa ja sam dobio Mbape ucl untreadable iz rivalsa.  .Zato stalno i uzimam untreadables..ne tražim ja sad da on meni da Messija  Neymara itd.  Nego ono, daj bar 2 ili 3 87 88 kartice za sbc da imam ako nista drugo. A ne u smislu 25 i 50 k packovima dobiješ rudigera, to nije fer i o tome pričam. Rudigera koji košta 2k...

 Zato ti i kazem, sjedi, suti i budi zadovoljan sto si pokupio jednu od najjacih kartica u igri. Ako jednom osvojis Loto, moras bit mutav da ga opet ides igrati jer su sanse da ga jednom dobijes nikakve, a kamo li dva puta. Uzmi pare, 150k tjedno cca i gradi iz toga, ako nesto uleti iz WL super, ako ne, nikom nista.

Sad bi ti i ovce i novce i gusku sto nese zlatna jaja.

12 godina
offline
FIFA 20

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/e69elz/ive_been_playing_a_few_rivals_games_recently_and/?utm_medium=android_app&utm_source=share

 

Cisti prikaz kako je registriranje cija je lopta u kurcu u ovoj igri. Odnosno registriranje plus delay uzrokuje ovo.

Prema serveru CB je oduzeo loptu, no prema onome kaj mi vidimo nas igrac i dalje vodi loptu.

Dok ne dodu novi serveri, necemo imat normalan gameplay. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ovako bi to izgledalo, nije predefenzivno?!

Plus u klubu ca 80K
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kaj bi bilo defanzivno. Dobro je to. 

 

Ovo je moje. Sane i Wijnaldum su sljedeci za otpis. Sane iz razloga jer je truba kad treba nekaj ispred gola napravit. Tak da bi tu najrade Nedveda. Dok umjesto Wijnalduma mi treba jedan pravi BtB igrac. Najbolje bi bil Gullit. Al da, gullit 🤣🤣

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Ja od pickova 83 golman i Dele ali.

Taman ce u ekipu umjesto Firmina.

 

U packovima Lopez i Bemder IF.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Imam tolki OCD kad vidim da netko nije na 10 chem da je to strašno 

 

Ni Messia nebi držao na 7 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kaj bi bilo defanzivno. Dobro je to. 

 

Ovo je moje. Sane i Wijnaldum su sljedeci za otpis. Sane iz razloga jer je truba kad treba nekaj ispred gola napravit. Tak da bi tu najrade Nedveda. Dok umjesto Wijnalduma mi treba jedan pravi BtB igrac. Najbolje bi bil Gullit. Al da, gullit 🤣🤣

 

 

 

Probaj Scream Dele Alli sa Shadowom,dobar prema nazad i prema naprijed.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
nul-3 kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Imam tolki OCD kad vidim da netko nije na 10 chem da je to strašno 

 

Ni Messia nebi držao na 7 

 Ovo je nakon sto ih pozicioniram :) Postavim ih u 4-2-2-2 prije tekme da svi dobiju 10chema.

14 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kaj bi bilo defanzivno. Dobro je to. 

 

Ovo je moje. Sane i Wijnaldum su sljedeci za otpis. Sane iz razloga jer je truba kad treba nekaj ispred gola napravit. Tak da bi tu najrade Nedveda. Dok umjesto Wijnalduma mi treba jedan pravi BtB igrac. Najbolje bi bil Gullit. Al da, gullit 🤣🤣

 

 

 Sane je katastrofa ja imam untr. Jedino je dobar za slobodnjake ima power shot free kick trait i nemoras previse ciljat niti mrdat samo u kut koliko ide napunis da ima dosta snage i ako pogodis zeleno 100posto je gol

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja nikak nisam zadovoljan sa Sterlinog koji mi igra desno krilo,moram pronaći neku dobru adekvatnu zamjenu.

čak niti sa Hazardom nisam nešto pretjerano zadovoljan s obzirom koliko sam ga platio.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Ja nikak nisam zadovoljan sa Sterlinog koji mi igra desno krilo,moram pronaći neku dobru adekvatnu zamjenu.

čak niti sa Hazardom nisam nešto pretjerano zadovoljan s obzirom koliko sam ga platio.

 

 Ja sam imao Salaha nisam bio zadovoljan nešto posebno, imo sa Sterlinga ne paše, imo sam IF Mahreza ne paše i vjerovao ili ne iz eng lige jedini koji mi je pasao je bio Adama Traore if. Znači ako imaš love probaj, nećeš požaliti ,lik jedino ima manu 2 star wf ali to ti ni ne treba  bitno da je prodje uz liniju, par okretaja, uz gradjenje mi ne može nitko  ali baš nitko uzeti loptu pa čak ni vam dijk...

A hazard je sranje od početka igre .  

11 godina
offline
FIFA 20

Neki dan sam sa frendom bio na ps4 party i tako smo pričali, reko ajd da odigramo koju Classic match da se zagrijemo a i da vidim kakav tim imaš. 

Lik nije dosegao nikad gold 3 da budem iskren imao je prosjecan tim uložio je nešto fifa pointsa, uglavnom oko 1 do 3 mil mu je bio squad vrijednosti. Kada smo počeli meč lik stisne pauzu i kaže pogledaj moj tim..

Imao sam šta i vidjeti. Pele i R9 u napadu, Rug Gullit preko 6 milijuna, eusebio, Messi itd.. Pa reko kako jbt led? Nisi valjda utukao 1000e fifa pointsa ili šta !? Ili si reko za Black friday imao sreće?? Našao je nekog tipa na YouTube  neki BigMods, koji zna glitch kako duplicirati coinse na fifi..

Kao moras imati za početak 2 milijuna da bi mogao duplicirati ih na 4 milijuna, postupak se može samo jednom mjesečno napravit.. Nije donio ban ni on ni još 2 njegova prijatelja niti se tko žalio da je. E sad ne znam dal je to istina ili moguće uooce, zna i on malo slagati, ali mi je dao link od youtube channela od toga lika da mu se javim a psn i da ga tražim da mi pomogne, usluga je navodno besplatna. Neda meni vrag mira ja ga dodam i javim se, reko scam je neki nema šta bit. Vjerojatno ce tražit podatke logina ili nešto slično gdje ću ga otpiliti. I tako dodam ja lika, lik se taj javi, aha trebate 2 mil za početak, udjite u meni i budite spremni. Pitam ga reko nećete vi na share play ili login podatke, kaže ne, ja ću te navoditi a to ćeš to obavit.. Jbg u međuvremenu mi došli i gosti neki, pa sam mu reko ok  thx cut ćemo se sutra .E sad ,dal to napravit ili ne ?s obzirom da je ea smeće bezobrazno i nisu zaslužili bolje..da lik mi je reko da je dosta pro igrača pomogao da zarade coinse tako na brzinu.. 

Šta vi mislite?? Jel se isplati riskirati ili ne ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Na lw mi je baby overmars sad puno bolji nego Sane. Treba mi ST jel cu prodati IF mertensa. Kakav je Baby Shevchenko imao sam Prime u fifi 19 i bio je dobar. Passing mu je los na papiru ali kakav je in game

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Neki dan sam sa frendom bio na ps4 party i tako smo pričali, reko ajd da odigramo koju Classic match da se zagrijemo a i da vidim kakav tim imaš. 

Lik nije dosegao nikad gold 3 da budem iskren imao je prosjecan tim uložio je nešto fifa pointsa, uglavnom oko 1 do 3 mil mu je bio squad vrijednosti. Kada smo počeli meč lik stisne pauzu i kaže pogledaj moj tim..

Imao sam šta i vidjeti. Pele i R9 u napadu, Rug Gullit preko 6 milijuna, eusebio, Messi itd.. Pa reko kako jbt led? Nisi valjda utukao 1000e fifa pointsa ili šta !? Ili si reko za Black friday imao sreće?? Našao je nekog tipa na YouTube  neki BigMods, koji zna glitch kako duplicirati coinse na fifi..

Kao moras imati za početak 2 milijuna da bi mogao duplicirati ih na 4 milijuna, postupak se može samo jednom mjesečno napravit.. Nije donio ban ni on ni još 2 njegova prijatelja niti se tko žalio da je. E sad ne znam dal je to istina ili moguće uooce, zna i on malo slagati, ali mi je dao link od youtube channela od toga lika da mu se javim a psn i da ga tražim da mi pomogne, usluga je navodno besplatna. Neda meni vrag mira ja ga dodam i javim se, reko scam je neki nema šta bit. Vjerojatno ce tražit podatke logina ili nešto slično gdje ću ga otpiliti. I tako dodam ja lika, lik se taj javi, aha trebate 2 mil za početak, udjite u meni i budite spremni. Pitam ga reko nećete vi na share play ili login podatke, kaže ne, ja ću te navoditi a to ćeš to obavit.. Jbg u međuvremenu mi došli i gosti neki, pa sam mu reko ok  thx cut ćemo se sutra .E sad ,dal to napravit ili ne ?s obzirom da je ea smeće bezobrazno i nisu zaslužili bolje..da lik mi je reko da je dosta pro igrača pomogao da zarade coinse tako na brzinu.. 

Šta vi mislite?? Jel se isplati riskirati ili ne ? 

 Mene samo zanima kaj tebi to sad treba kraj onakve ekipe kaj imas?

Ovdje nitko ne moze samo sjest i igrat igru 

 

Nego, MONITOR JE MAMA. Pa ja igram drugu igru jbt led. Ovo je komicno koliko fludinosti, lakoce u igranju cak i kad je delay pristuan postoji na monitor. Sve kaj je cicek reko za monizor i igranje sa istim je istina. Druga igra. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20

Danas najbolji pack uletio otkako igram rivalse a to je od početka igre. Dobio saula. Skoro da vrijedi 10k coinsa. Isplatilo se igrati, živcirati i pljugati sve one golove zbog ove kartice. Ovaj tjedan ću još zežće igrati, možda mi uleti opet.

 

edit: lik je uzeo 7 x 100k pack i evo što je dobio. Znači da se može i gore od mene.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 14:11 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

 Ja sam imao Salaha nisam bio zadovoljan nešto posebno, imo sa Sterlinga ne paše, imo sam IF Mahreza ne paše i vjerovao ili ne iz eng lige jedini koji mi je pasao je bio Adama Traore if. Znači ako imaš love probaj, nećeš požaliti ,lik jedino ima manu 2 star wf ali to ti ni ne treba  bitno da je prodje uz liniju, par okretaja, uz gradjenje mi ne može nitko  ali baš nitko uzeti loptu pa čak ni vam dijk...

A hazard je sranje od početka igre .  

Meni je Salah odličan. Imao sam ga na početku igre pa prodao i sada sam ga opet kupio te spojio njega i manea na ST. Za moj nivo igre bolje mi ne treba. Što se Hazarda tiče, kupio sam ovu IF karticu kada je pala cijenom i odigrao nekih 15 tekmi s njim i da, totalno bezveze kartica. Uzeo sam i IF Modrića da ga lakše linkam i ne znam koja je od te dvije kartice bila bezveznija. Modirća sam prodao a Hazard mi još stoji na marketu. Ne bih baš htio spljugati na njemu pa ću pričekati da bar dobijem za njega koliko sam uložio. Na Modriću sam zaradio 20k coinsa pa sam s njim s te strane zadovoljan.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Neki dan sam sa frendom bio na ps4 party i tako smo pričali, reko ajd da odigramo koju Classic match da se zagrijemo a i da vidim kakav tim imaš. 

Lik nije dosegao nikad gold 3 da budem iskren imao je prosjecan tim uložio je nešto fifa pointsa, uglavnom oko 1 do 3 mil mu je bio squad vrijednosti. Kada smo počeli meč lik stisne pauzu i kaže pogledaj moj tim..

Imao sam šta i vidjeti. Pele i R9 u napadu, Rug Gullit preko 6 milijuna, eusebio, Messi itd.. Pa reko kako jbt led? Nisi valjda utukao 1000e fifa pointsa ili šta !? Ili si reko za Black friday imao sreće?? Našao je nekog tipa na YouTube  neki BigMods, koji zna glitch kako duplicirati coinse na fifi..

Kao moras imati za početak 2 milijuna da bi mogao duplicirati ih na 4 milijuna, postupak se može samo jednom mjesečno napravit.. Nije donio ban ni on ni još 2 njegova prijatelja niti se tko žalio da je. E sad ne znam dal je to istina ili moguće uooce, zna i on malo slagati, ali mi je dao link od youtube channela od toga lika da mu se javim a psn i da ga tražim da mi pomogne, usluga je navodno besplatna. Neda meni vrag mira ja ga dodam i javim se, reko scam je neki nema šta bit. Vjerojatno ce tražit podatke logina ili nešto slično gdje ću ga otpiliti. I tako dodam ja lika, lik se taj javi, aha trebate 2 mil za početak, udjite u meni i budite spremni. Pitam ga reko nećete vi na share play ili login podatke, kaže ne, ja ću te navoditi a to ćeš to obavit.. Jbg u međuvremenu mi došli i gosti neki, pa sam mu reko ok  thx cut ćemo se sutra .E sad ,dal to napravit ili ne ?s obzirom da je ea smeće bezobrazno i nisu zaslužili bolje..da lik mi je reko da je dosta pro igrača pomogao da zarade coinse tako na brzinu.. 

Šta vi mislite?? Jel se isplati riskirati ili ne ? 

 Napravi pa javi :)

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Napravi pa javi :)

 ... i svi ćemo postati milijunaši i jebe nam se onda za packove. Što se bana tiče možda bi dobro došao jer se jedino tako mogu skinuti s ovog otrova.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Napravi pa javi :)

 ... i svi ćemo postati milijunaši i jebe nam se onda za packove. Što se bana tiče možda bi dobro došao jer se jedino tako mogu skinuti s ovog otrova.

 Snazno sumnjam. Ali i Leicester je osvojio EPL.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice