FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 473.701
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 22

Evo jedan friški ultimate pack.

Top, dva totw smeća+28 low rated smeća unutra. Vrh za nešto što košta 125.000, a u njemu nema 45.000

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Iso 9-1 quali. Paketi ruglo. Sljedece su dva Jumbro Rarea iz milestona + Jumbo rare iz DRa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Odigram 12 upgrade ligue 1 sbc. Dobijem 4 puta Icardija i 2 puta IF smeće Mavididia rating 81 i 2 puta IF smeće Hwang Ui Jo rating 81. Sljedeća najbolja kartica je neka rare 82 pa Aouar 81 i par kartica rating 80.

U SB nagradama sam konačno dobio plavu karticu. Jest da je najjeftinija u povijesti totya ali nema veze, ja zadovoljan. Dobio sam Donnarummu. Sa zadnjim coinsima sam kupio Hakimija i Davida i sad sam na nuli. Krećem ispočetka. Spičkao sam sve što sam mukotrpno zaradio od izlaska igre u ova tri dana. I na kraju nemam idealnu momčad kakvu bih htio ali nema veze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 22

Posralo me pa sam iz nekog random SBC-a dobio Untradeable Jorginha, a taman Kaku složio . U svakom slučaju dosad TOTY Hakimi, TOTY Jorginho i TOTYH Mendy. Solidno, ukupno sam možda 100 paketića otvorio (zanimljivo kad sam otvarao onih 40 sačuvanih "boljih" paketiće nisam nista dobio osim Mendy-a iz 83x 25, a ovako kad složim nešto bezveze i otvorim odmah dođe...). U svakom slučaju sad treba složit ekipu koja je miks spanjolske, francuske i engleske lige, nemam pojma kako ću to uspjet

 

EDIT: Koju ikonu bi preporučili do 1mil coinsa na ST?

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.1.2022 2:31 (crorockycro).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 22
crorockycro kaže...

Posralo me pa sam iz nekog random SBC-a dobio Untradeable Jorginha, a taman Kaku složio . U svakom slučaju dosad TOTY Hakimi, TOTY Jorginho i TOTYH Mendy. Solidno, ukupno sam možda 100 paketića otvorio (zanimljivo kad sam otvarao onih 40 sačuvanih "boljih" paketiće nisam nista dobio osim Mendy-a iz 83x 25, a ovako kad složim nešto bezveze i otvorim odmah dođe...). U svakom slučaju sad treba složit ekipu koja je miks spanjolske, francuske i engleske lige, nemam pojma kako ću to uspjet

 

EDIT: Koju ikonu bi preporučili do 1mil coinsa na ST?

 MID Eto'o.

Ja ga dobio u base/mid icon packu, meni fantastican na ST. Dobro se otvara, sasvim solidno cuva i gradi loptu, udarac ne moram govorit koliko je dobar.

Kovačić
12 godina
offline
FIFA 22

Ekipa grinda DR za milestone. 0-0 je normalan rezultat za izac van. Kakav community, strasno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 22

Mislim da ne dobijes milestone ako ne odigras svih 90 minuta?

12 godina
offline
Re: FIFA 22
Kaj je najbolje, ne, ne dobijes. Tak da ne znam koja im je to fora.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 22

Odigrajte tekmu na beginner i na world class. Gledajte animacije igraca u obrani. Onda se vratite u WL i u DR pa pogledajte animacije vasih igraca kako se kroz tekmu dogada promjena od beginner animacija do world class presjecanja lopti. 

Igram sad protiv lika koji iza ima gold Kimpembea i Varana FB. On i ja imamo Varana, ali to nisu niti priblizno isti igraci tu tekmu. Njegov presjeca lopte petom, koljenom, u skoku poluvolejom... da uopce ne kontrolira igraca. Na drugoj strani, mojem Varanu prolaze lopte kroz noge, kraj njega koda ga nema. U sprintu idu on i butrageno jedan kraj drugog, Butrageno ga izgura i ode 1v1. 

 

Da ne pricam kako je sve iznad 1850 SR TOTY Mbappe i ekipa. Ne znam kako ljudi imaju za 30m ekipe, al dobro.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Odigrajte tekmu na beginner i na world class. Gledajte animacije igraca u obrani. Onda se vratite u WL i u DR pa pogledajte animacije vasih igraca kako se kroz tekmu dogada promjena od beginner animacija do world class presjecanja lopti. 

Igram sad protiv lika koji iza ima gold Kimpembea i Varana FB. On i ja imamo Varana, ali to nisu niti priblizno isti igraci tu tekmu. Njegov presjeca lopte petom, koljenom, u skoku poluvolejom... da uopce ne kontrolira igraca. Na drugoj strani, mojem Varanu prolaze lopte kroz noge, kraj njega koda ga nema. U sprintu idu on i butrageno jedan kraj drugog, Butrageno ga izgura i ode 1v1. 

 

Da ne pricam kako je sve iznad 1850 SR TOTY Mbappe i ekipa. Ne znam kako ljudi imaju za 30m ekipe, al dobro.

A netko nešto dobije u packu. Gledam nekog dečka tu kod nas. Prvi dan je dobio toty messija a i sada je prvi dan dobio toty ronalda. To ti je 15 milja bilo prvi dan ako je prodao kartice. Može kaj hoće a valjda je nešto i prije toga zaradio. Ja sam sretan s Donnarummom kojeg sam jučer dobio i koji sada vrijedi 220k coinsa. Tri mjeseca sam gubio vrijeme na marketu jer nisam ništa dobio u packu i zaradio sam solidne coinse tako da sada imam 4 toty kartice što nisam nikad do sad imao.

 

Odigrao sam danas desetak tekmi rivalsa i došao sam na dvije tekme od elite. Nije mi se više igralo i probat ću u finišu uletjeti jer je sada lakše. Svi su već u elite. No igra me tako jebe da to nije normalno. Povedem lika 4-0 i nakon toga pogodim 5 stativa i fulam tri mrtvca pored toga. Igra mi ne da zabiti. Lik smanji iz nekog penala koji mi niti sada nije jasan. Nakon toga upravo to što pričaš. Varane kao pijan. Sve prolazi oko njega, kroz njega, pored njega. Primam dva smiješna gola. U zadnjoj minuti imam opet mrtvaca ali ne da igra da zabijem. Sljedeća tekma isto takva. Trgam lika ali sve ide u stativu ili golmana. Lik jednom prijeđe centar i zabije mi. Sve do 85 minute gubim 1-0 i onda u pet minuta okrećem rezu na 2-1. Odjednom sve mi polazi za nogom i s lakoćom zabijam dva gola. Igra je tako namještena da je to smiješno i za gledati i za komentirati. Sva sreća pa igram samo iz zabave i jebe mi se za bilo kakvim rezultatom. Nekada sam igrao i plakao, dobijao slom živaca, srčane udare, urlao da me cijela ulica čuje. Sada se samo nasmijem, duboko udahnem da smirim broj otkucaja srca i nastavim dalje.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

On i ja imamo Varana, ali to nisu niti priblizno isti igraci tu tekmu. Njegov presjeca lopte petom, koljenom, u skoku poluvolejom... da uopce ne kontrolira igraca. 

Ja igram na PC-u pa je moguće da je lik imao neki čit, ali što mi je radio s tim Varaneom je potpuno nemoguće.

Full presing je rokao i njegovi Varane i Kimpembe su praktički igrali bez da ih kontrolira.

 

Nešto najčudesnije što mi se dogodilo uovoj FIFI je upravo napravio taj Varane.

Uzmem mu loptu na mojoj polovici i dodajem na lijevo krilo gdje je njegov Varane nekim čudom tik do mog igrača, ja iz prve guram loptu u for na Mbappea koji je sam kao duh pošto je Varane na centru pored aut linije.

Dok je lopta došla do Mbappea, isto tako je i Varane došao do njega i oduzima mi loptu.

Nisam čak siguran, moguće da lik nije niti upravljao s njim.

ALT+F4 momentalno tako da nisam snimio i sad mi je žao zbog toga.

 

BTW

Vidim neki se žale da nisu dobili niti jednu plavu karticu, a neki dobivaju dupliće.

Ja sam očito ispucao svoj bonus za ovu godinu pošto sam dobio Mbappea.

Jedina plava koju imam je Luke Shaw :P

 

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

kako nemam ove godine sreće sa ikonama, mid upgrade inzaghi a prelol

a plavu karticu očito da je dobijem moram je kupit ,nejde i nejde, a napravio sam brat bratu 50 upgradea ,pobacao i boga i vraga, nema ni igrača više ni coinsa

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

U ovih tjedan dana otvorio sam preko 100 paketa, vrhunac mi je bio totw Berwine, ali zato me guši sa Kramaricem, brijem da sam dobio možda 7-8 84 rating kartica 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Evo me napokon u višim rangovima i ono šta ekipa radi mi stvarno nije jasno.

Znači 3 tekme sam igrao i sva trojca igraju na način da se skroz povuku u svojih 5m i čekaju, kad osvoje loptu, dum naprijed na napadača i onda neki skilovi i slične pičke materine. Ali zato nedaj bože da zabijem gol, to obično bude u drugom poluvremenu i onda kreće invazija, takav presing da jednostavno njegovi igrači stoje ispred mojih, sreća pa imam okretnog barellu i mrcinu od ibre pa imam izbora inače je užas, najgore je to šta igra ne kažnjava takav presing. Mislio sam da su me pritiskali prije, ali ovo je next level.

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Već sam tri puta dobio ovog plavog Mendya i Davida. Bar ima ikakvog smisla ovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Shivi kaže...

Evo me napokon u višim rangovima i ono šta ekipa radi mi stvarno nije jasno.

Znači 3 tekme sam igrao i sva trojca igraju na način da se skroz povuku u svojih 5m i čekaju, kad osvoje loptu, dum naprijed na napadača i onda neki skilovi i slične pičke materine. Ali zato nedaj bože da zabijem gol, to obično bude u drugom poluvremenu i onda kreće invazija, takav presing da jednostavno njegovi igrači stoje ispred mojih, sreća pa imam okretnog barellu i mrcinu od ibre pa imam izbora inače je užas, najgore je to šta igra ne kažnjava takav presing. Mislio sam da su me pritiskali prije, ali ovo je next level.

Da, da. Sve to u visem ranku je kaos. 

 

Najgore mi je kad imami slicnu ekipu, on radi presing ja gledam i ne znam kak to radi. Izjede me sa TOTY Lewom u napadu... trci brze od lopte. Moj golman nema.ocjenu iznad 6. Protivnicki je normalno da ima iznad 8.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Nešto najčudesnije što mi se dogodilo uovoj FIFI je upravo napravio taj Varane.

Uzmem mu loptu na mojoj polovici i dodajem na lijevo krilo gdje je njegov Varane nekim čudom tik do mog igrača, ja iz prve guram loptu u for na Mbappea koji je sam kao duh pošto je Varane na centru pored aut linije.

Dok je lopta došla do Mbappea, isto tako je i Varane došao do njega i oduzima mi loptu.


 

O tome sam već pisao. Znači to je jebena idiotarija. Neovisno o Varaneu gotovo svaki protivnički igrač dolazi do mog igrača kad i lopta. Lik igra loptu u prostor. Napadač mu ide na loptu no ja izlazim s golmanom i poberem loptu. Napadač se zabija u mene, ja odigravam desno na bočnu poziciji. Lik s istim tim igračem od mog golmana sada trči do moje bočne pozicije i siluje mi igrača i oduzima loptu a da ja ne mogu ništa napraviti. Ono, u kojem paralernom svemiru je moguće tako nešto napraviti? Zašto nas jebu s takvim glupostima? Stvarno je igra odvratna. Danas sam igrao cijeli dan i što se sve događalo u tekmama nije za opisivati jer graniči s onim vjerovali ili ne.

15 godina
offline
FIFA 22

Znači ja o ovom Kimpembeu mogu složiti šaljivi kućni video. Je li ovo normalno. Lik igra dugu loptu drito na mog Kimpembea. Lopta mu pada na glavu a animacija kako on skače da izbije loptu je smiješna. Prvo, nije se u skoku odvojio od zemlje, drugo promašio je loptu koja pada na prsa toty Lewa od kojeg se odbija njemu u svaršen for. Lik ulazi u 16 m i bum, gol. Kaj da ja sada tu napravim? Zašto moj igrač neće skočiti na loptu a dobro je postavljen? Kakva je to obrambena animacija?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Nešto najčudesnije što mi se dogodilo uovoj FIFI je upravo napravio taj Varane.

Uzmem mu loptu na mojoj polovici i dodajem na lijevo krilo gdje je njegov Varane nekim čudom tik do mog igrača, ja iz prve guram loptu u for na Mbappea koji je sam kao duh pošto je Varane na centru pored aut linije.

Dok je lopta došla do Mbappea, isto tako je i Varane došao do njega i oduzima mi loptu.


 

O tome sam već pisao. Znači to je jebena idiotarija. Neovisno o Varaneu gotovo svaki protivnički igrač dolazi do mog igrača kad i lopta. Lik igra loptu u prostor. Napadač mu ide na loptu no ja izlazim s golmanom i poberem loptu. Napadač se zabija u mene, ja odigravam desno na bočnu poziciji. Lik s istim tim igračem od mog golmana sada trči do moje bočne pozicije i siluje mi igrača i oduzima loptu a da ja ne mogu ništa napraviti. Ono, u kojem paralernom svemiru je moguće tako nešto napraviti? Zašto nas jebu s takvim glupostima? Stvarno je igra odvratna. Danas sam igrao cijeli dan i što se sve događalo u tekmama nije za opisivati jer graniči s onim vjerovali ili ne.

Slozio sam si trokut Goretzka - Kimmich - Lewa. 

 

Toty lewa, 16m, udarac, green time... obrana. 

Druga strana, Hakimi probije do mog gola, mrtvi kut, nabije i pogodi suprotnih 90.

 

To je to. Nema konzistencije. Jucer idem WL Quali 9-1. Danas sam na nekih 50%, jer sam 3 tekme izaso van... jednostavno ne vrijedi mojih zivaca gledat kak TOTY Mbappe gazi preko svega.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Nešto najčudesnije što mi se dogodilo uovoj FIFI je upravo napravio taj Varane.

Uzmem mu loptu na mojoj polovici i dodajem na lijevo krilo gdje je njegov Varane nekim čudom tik do mog igrača, ja iz prve guram loptu u for na Mbappea koji je sam kao duh pošto je Varane na centru pored aut linije.

Dok je lopta došla do Mbappea, isto tako je i Varane došao do njega i oduzima mi loptu.


 

O tome sam već pisao. Znači to je jebena idiotarija. Neovisno o Varaneu gotovo svaki protivnički igrač dolazi do mog igrača kad i lopta. Lik igra loptu u prostor. Napadač mu ide na loptu no ja izlazim s golmanom i poberem loptu. Napadač se zabija u mene, ja odigravam desno na bočnu poziciji. Lik s istim tim igračem od mog golmana sada trči do moje bočne pozicije i siluje mi igrača i oduzima loptu a da ja ne mogu ništa napraviti. Ono, u kojem paralernom svemiru je moguće tako nešto napraviti? Zašto nas jebu s takvim glupostima? Stvarno je igra odvratna. Danas sam igrao cijeli dan i što se sve događalo u tekmama nije za opisivati jer graniči s onim vjerovali ili ne.

Slozio sam si trokut Goretzka - Kimmich - Lewa. 

 

Toty lewa, 16m, udarac, green time... obrana. 

Druga strana, Hakimi probije do mog gola, mrtvi kut, nabije i pogodi suprotnih 90.

 

To je to. Nema konzistencije. Jucer idem WL Quali 9-1. Danas sam na nekih 50%, jer sam 3 tekme izaso van... jednostavno ne vrijedi mojih zivaca gledat kak TOTY Mbappe gazi preko svega.

 

 Ovo je malo žešči glitch, ekipa doslovno dotrči do gol aut linije i ide po njoj, a čim uđe malo u 16m puca i zabija jer lopta prolazi kroz mog golmana zbog neke retardirane animacije gdje se on izmiče lopti kao da igra graničara. Jučer je lik išao 3 na 2, pomirio sam se da će zabit gol jer je probio bok i očekivao sam da će dodat u sredinu i zabit prazan gol, ali ne, napravio je ono o čemu sam prethodno napisao, zajebi dodavanje nego samo udri iz mrtvog kuta i ući će.

I am over 9000!!!
15 godina
offline
FIFA 22

Sad mogu obrisati igru.

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Kako natjerati igrače da igraju fut online? Pa pokradi ih kako znaš i umiješ u SB-u!

Ne znam šta će mi golman u SB-u kad uredno dobiva gol sa glavom sa 16m gdje lopta jedva da ide prema golu, a on radi animaciju gdje "brani" nogom kao da mu igrač ide 1 na 1. Udarac sa 25m po sredini gola? Nema veze, golman će to odbit u malu mrežicu da bude atraktivnije, bolje da nitko ne brani (sjetih se ovog klipa, nije original jer je age restricted:

) nego da me igra ovak razjebe jer jbg world class, moraš primit gol dva ako dozvoliš udarac prema golu, postotak obrana mojih golmana je gori nego postotak naših rukometnih. Popizdio sam sa Handanovičem, ali ni Szczesny nije neka sreća.

I am over 9000!!!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ja nastavljam i dalje jako sa paketima! Movie na aparatima

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Nisam ništa bolji.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Arnold - Muller - Verratti 

 

Jasno da mora bit jedan dupli. Uzeo Arnolda.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Kod mene u izlogu: Mahrez (dupli), Davies i Coutinho. Uzeo Coutinha, mozda za jockera sa klupe. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Evo, ovo meni nije jasno. Lik doda loptu mom Varaneu u kojeg se nakon toga zabije Messi a Varane odleti kao da je dotaknuo golu strujnu žicu. Lik ništa ne napravi i onda ovako dođe do izjednačenja? Na kraju sam dobio ali ovo jednostavno ubija. Ne kužim kaj krivo napravim da mi se ovo dogodi?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

uzeo fofanu mada imam bolju verziju

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ultimate pack za 200 tekmi rivalsa i prva plava koju sam dobio.

U SBC-u me stavilo na muku kojeg odabrat HAHAHAHAHAHA

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice