GTA San Andreas windows 7 problem

poruka: 73
|
čitano: 51.651
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem
sakibturk kaže...

sada sam instalirao gta san andreas i nemogu da ga otvorim pokusao sam sve navodno sto ste objasnjavali ali ne ide ako neko zna zamolio bih ga da objasni hvala...

Izbaci neki error ili?

11 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Boook, otac mi ima laptop MSI CR620, intel gma hd, celeron p4600, 2gb rama, i na njemu mi je brat insalirao samp, al steka, zapinje, na serveru Croherzegovina.. Kad dode covjek neki pocme zapinjat, probao je stavit i gamebooster 3.5 al nije puno pomoglo, pomoc sta prije molim vas... (postavke igre su na low, rezolucija 1366x768), windowse nije reinsaliravao nekih manje od pola godine. 

 

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem
chrispy450 kaže...

Boook, otac mi ima laptop MSI CR620, intel gma hd, celeron p4600, 2gb rama, i na njemu mi je brat insalirao samp, al steka, zapinje, na serveru Croherzegovina.. Kad dode covjek neki pocme zapinjat, probao je stavit i gamebooster 3.5 al nije puno pomoglo, pomoc sta prije molim vas... (postavke igre su na low, rezolucija 1366x768), windowse nije reinsaliravao nekih manje od pola godine. 

 

ne mozes ocekivat glatku igru na intelovoj integrusi,ali je si li provjerio temperature?

11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem
Square Enix kaže...
chrispy450 kaže...

Boook, otac mi ima laptop MSI CR620, intel gma hd, celeron p4600, 2gb rama, i na njemu mi je brat insalirao samp, al steka, zapinje, na serveru Croherzegovina.. Kad dode covjek neki pocme zapinjat, probao je stavit i gamebooster 3.5 al nije puno pomoglo, pomoc sta prije molim vas... (postavke igre su na low, rezolucija 1366x768), windowse nije reinsaliravao nekih manje od pola godine. 

 

ne mozes ocekivat glatku igru na intelovoj integrusi,ali je si li provjerio temperature?

Temerature bile 49-58max

 

bi li pomoglo jos rama?

Smrdljivi skakavac.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2012 7:39 (chrispy450).
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem
O cemu je rijec P*ratu ili ORG :D
Zovem se Bezimeni Bezprezimeni :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

P.RAT!

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Ofc na Croherzi ( kada sam ja zadnji put igrao ), ekipa ima toliko objekata da je meni na Quadu 3.0 ghz, HD4850 OC, 4 gb rama stekalo, di nece tebi na laptopu. Odi na LS-RP ili na neki drugi server.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Svaka kuća im je skriptana imaju sto ljudi na kolodvoru, imaju trideset mafija i deset organizacija.

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem
chrispy450 kaže...

Svaka kuća im je skriptana imaju sto ljudi na kolodvoru, imaju trideset mafija i deset organizacija.

To je vise DM server nego RP. Ako te zanima RP, zaobidi taj server u sirokom luku, znam sta pricam.

11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem
Fake_Alert kaže...
chrispy450 kaže...

Svaka kuća im je skriptana imaju sto ljudi na kolodvoru, imaju trideset mafija i deset organizacija.

To je vise DM server nego RP. Ako te zanima RP, zaobidi taj server u sirokom luku, znam sta pricam.

Al zabava je tu i sve..

Smrdljivi skakavac.
12 godina
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Moze se na win7 professional sp1 igrati, ja igram. A na win7 ultimate nisam mogao igrati.

Darko
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Sto ti se dogadalo?

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

pozdrav....imam windows 7 i nece mi raditi gta san andreas....ranije mi je radio pa sam ga izbrisao ali bih ga opet htio imati

i kad sve instaliram i koda mi se oce pokrenuti i onda nece opet

molim vas u cemu je problem?

HVALA

sedlar
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice