H.a.w.x.

poruka: 456
|
čitano: 100.464
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
jastreb.

Ova je igra zakon!!! Vidio sam triler i fakat je do jaja. Igra je povezana s GRAW-om slušajte samo što pilot kaže (roger that captain mitchell)

Samo se nadam da će moja očekivanja biti ispunjena!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: jastreb.
šta nikog ne zanima ta odlićna igra?
:(((
16 godina
neaktivan
offline
H.a.w.k.s.

hmm, pa jako dugo nisam vidio dobru ratno-avio-simulaciju (izmislio sam taj naziv), jedina dobra je meni bila Eagle One za ps1, a vidit ćemo, svakako ću je probati... trailer izgleda dobro, ali zašto me lik u avionu podsjeća na Master Cheifa? :)

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
H.a.w.k.s.

a, je bit će dobra igra, al daj se ubuduće bolje informiraj, igra se zove HAWX, ili punim imenom Tom Clancy's HAWX, bez ikakvih točaka ili sokola, nije jedina važna stvar imati najviše postova, malo misli

 

inače, jedva čekam igu, kako se i sam bavim zrakoplovima...

I Can't Hold On For Much Longer, But I Will Never Let Go
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.k.s.

konačno i na pc-u.Jedva čekam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.k.s.

Danas je trebala izaći demo verzija za PC, ali stranica im je vjerovatno preopterećina pa ne  mogu doć do downloada..

 

Link: http://www.hawxgame.com/

Q6600 (3.0Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: jastreb.

Ja jedva čekam da izađe HAWK. Mislim da će to biti igra godine.

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+ Matična: MSI K9N Neo V2 Grafička kartica: MSI Nvidia 8400GS 512MB RAM: 2GB HDD: Maxtor 160GB Monitor: Philips 190CW Kućište: Coolmaster OS: Windows Vista Ultimate SP1
16 godina
online
RE: jastreb.

Kako su vjerovatno vec neki culi, onda za one koji nisu demo je ODGODEN za 2.3.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt."- Rami Belson
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.k.s.

igra izlazi 13.3

preporučen system requirements:

Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM, graphic card 256 MB (GeForce 7800 or better), 7 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP1.

bar se nadam da ima podršku za multi core

 

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
H.a.w.k.s.

Trailer izgleda stvarno odlično.Možda si kupim i joystick za avio simulacije ako bude dobra kao što izgleda

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: H.a.w.k.s.
StormZg kaže...

igra izlazi 13.3

preporučen system requirements:

Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM, graphic card 256 MB (GeForce 7800 or better), 7 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP1.

bar se nadam da ima podršku za multi core

 

bemti, fala bogu da sam kupio novi proc, moci cu sve na very high stavit. Najviše mi se sviđaju to što su stavili satelitske snimke.
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,6GHz 1,45V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

hm.. cod2duo na 2.8, valjda ce bit dosta athlonx2 3.0... oce taj demo vise???!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
H.a.w.x.

danas je demo

piratski ce doc na moju omiljenu gametorrents stranicu kroz neki 10 dana (taman do izlaska)

 

Cool

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

Moze li tko staviti link za download demoa , ovaj gore link ne mogu naci download.Mršti se

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.

Koja idiotarija na sluzbenoj stranici uopce nema link za download demoa nego moram tu trazit okolo ko debil...Citavih 6minuta kasne :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2009 18:06 (mislav_01).
15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.

http://www.bigdownload.com/games/tom-clancys-hawx/pc/tom-clancys-hawx-demo

 

Evo ga meni link, brz download, meni ide 1.4MB/S

15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

Ja si nikako nemogu složiti joystick... imam logitech extreme 3d pro... lol

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.

Ovo je totalno bezveze igrat bez joysticka...Morat cu uzicat od nekog frenda il neš...Grafika na vecim visinama, modeli aviona, voda su stvarno impresivni s obzirom kako sve fluidno ide, ali su texture tla mogle i biti nesta bolje, pogotovo kad se leti iznad grada pa imamo oštre modele zgrada na muljavoj podlozi.

16 godina
online
H.a.w.x.

Tek sam jutros instalirao, tako da nisam mogao nesto previse igrati, uglavnom na posao sam zakasnio :D

Na brzinu sam ukljucio, i nisam skuzio da se moze u mrezi igrati, ali bolje cu pogledati kad popodne dodem kuci.

Na prvi pogled mi se cini sasvim OK, iako se nisam borio, nego sam samo malo vozao, ito tipkovmnica + mis, zacudujuce je dobro upravljivo misom, kako sam navikao u bilo kojoj drugoj igri avion misom vozat je bilo skoro nemoguce, ali koliko sam jutros vidio, bit ce itekako moguce, ali ja kupujem joystick. ipak zelim uzivat igrajuci. Kako je kolega rekao podloga jest mutna, a grad se vidi ostro, to je samo u naletu, nisam "vozio" kroz grad. Sve u svemu, mislim da danas ranije bjezim kuci :D.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt."- Rami Belson
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

KAKO JE TEška igro sam cijelu pa mi je dosadila

Pentium 100MHz @102 MHz, nvidia 1 4 mb , dram 8 mb , Windows 3.1 , 64 mb hdd,monitor u boji, ne radi mi GTA IV uskoro ču instalirat vistu tamo bi onda trebala radit !!!! ipak je komp predobar mogla bi onda i na high :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
H.a.w.x.

Ja sam sinoc instalirao i igrao. Pricali smo o tome u nespavalicama, ja sam pricao, a niko nije slusao/citao (i naxeem :))

Igra je sve u svemu ok, ali ima par stvari koje me smetaju.

Ali danas cu kad dodjem s posla ponovo probati jer sam sinoc sve na brzinu odradio.

Trenutno se lomim da li je vrijedno kupnje originala ili ne.

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: H.a.w.x.
DrNasty kaže...

Ja sam sinoc instalirao i igrao. Pricali smo o tome u nespavalicama, ja sam pricao, a niko nije slusao/citao (i naxeem :))

Igra je sve u svemu ok, ali ima par stvari koje me smetaju.

Ali danas cu kad dodjem s posla ponovo probati jer sam sinoc sve na brzinu odradio.

Trenutno se lomim da li je vrijedno kupnje originala ili ne.

To je ono sto mene najvise muci.
Ne baca mi se 300 kn u vjetar, ali opet volio bi se ganjati s orginalom.
Nego, najbolje se sjesti sada i par dana igrati demo pa vidjeti, ako budem zadovoljan, kupujem, ako ne onda cemo vidjet kako do igre :D!
We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt."- Rami Belson
16 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

Igra mi je super.

Nije zahtjevna .

Nije ni teška kako sam mislio .

Dobar mi je onaj avionćič koji ispali d o4 rakete i 4 odjednom kokne.

Dobor mi jr kaj možeš pratiti raketu.

Eksplozije su super .

Kontrole su malo sj.... (ima ih dosta).

Sve su svemu igra je cool.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
H.a.w.x.

jel ima kakve šanse da se to igra na tipkovnici?

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: H.a.w.x.

JAsam prešao demo na tipkovnici.

Nije teško .

16 godina
online
RE: H.a.w.x.

Koliko sam jutros vidio, ima ito velike sanse, ako imas imal zivaca, mislim da bi mogao dobro preci s misom i tipkovnicom.

 

Nego WItcher daj malo nam vise reci kakva je igra, kakvi su avioni, kako je letjeti ?

Ljudi nemojte biti skrti, recite nam nesto, ima ovde ljudi koji sjede na poslu i cekaju kraj radnog vremena :D.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt."- Rami Belson
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 10:48 (goodye).
15 godina
protjeran
offline
RE: H.a.w.x.
goodye kaže...

Koliko sam jutros vidio, ima ito velike sanse, ako imas imal zivaca, mislim da bi mogao dobro prci s misom i tipkovnicom.

 

Nego WItcher daj malo nam vise reci kakva je igra, kakvi su avioni, kako je letjeti ?

Ljudi nemojte biti skrti, reci te nam nesto, ima ovde ljudi koji sjede na poslu i cekaju kraj radnog vremena :D.

 bogami da
danas kad dodjem doma
upalim da se skida demo...i c&c igra
a dok se demo skine onda opleti po F njesra iz nase nedrage amerike

MiG 4ever
xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
16 godina
moderator
offline
H.a.w.x.

Da razocaram ljubitelje istocnih letjelica:

U demou je u prvoj misiji nekakav avion (radnja je u buducnosti) koji izgleda kao kopile koje je produkt napaljenog Su-35 koji je s ledja zaskocio F-15 i spuco mu addera.

Znaci, taj avion meni izgleda kao F-15 s tri para krila.

Prva misija forsira assist.OFF mod gdje kamera uvijek pokazuje action view, gdje vidit svoj avion i protivnicki, pa morate manevrisati da se okrenete prema njemu.

U drugoj misiji je F-16 koji pogadja 167 targeta istovremeno, dok pilot prica na mobitel.

 

Islo se bas na akciju i taj dio je odlican, grafika je odlicna, podrska za dx10.1 koji izgleda isto a vrti se 2 puta losije, ali ipak ide odlicno sa svim na max.

Dobijam s 4xaa na 10.1 av. 60 fps-a, dok na dx9 ide av. na 130 fps-a, 1280x1024 na 4850@700 MHz.

 

Igra je zabavna i puna akcije, ali ja sam ocekivao Jane's stil, ne hardcore, ali ipak malo realnije.

 

Svidja mi se, ali kao sto sam rekao, ne znam da li mi se svidja toliko da je kupim, da su bar stavili MP u demo, nesto kao sto je most wanted imao kad je izasao.

Ah, da, drvece izbliza izgleda kao hrpa sitnih kockica (sliku sam postavio u temi nespavalice, jer sam tamo offtopicario) :)))

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H.a.w.x.

odigrao sam malo. nista posebno. grafa je veliki plus, dosta kvalitetna i glatka cak i na slabijim strojevima kao ovaj moj lap.

igrivost je ono tipicno pojednostavljena, igrao sam bez problema s mojim chillstream gamepadom

obicna arkadica za ubit sat-dva kad je covjeku dosadno.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
H.a.w.x.

sve bi dao da imam ono nešto kao kaj je imao Ace Combat 2 na ps 1

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice