Heroes of the Storm

poruka: 621
|
čitano: 94.919
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Heroes of the Storm

Neznma zašto se stalno vadite na te teamove i timsku igru...igram godinama online, na publicu nema timske igre, imaš samo sreće ako se pojedinci u timu susretnu sa svojim solo zamislima i tada team pobijedi.

 

Timska igra u online igrama ne postoji ili je jako jako rijetka.

 

Druga stvar je ekipa na ts i prijatelji kolege.

 

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2013 14:09 (fila2208).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Pa ko se vadi? Ja osobno igram Starcraft 2 i meni je timska igra nepoznat pojam. Ali isto mi se čini da ko bude tija igrat Heroje morat igrat sa teamom inače će teško dobit sam game. Fokus je na team bitkama i ono najbitnije zajnički su leveli tako da se jedan igrač nemože nalevelat i ubijat sve ispred sebe dok ostali gledaju.

Tako da ti solo igrači koji odluče uopce probat igrat ovo, mislim da im se igra neće svidit upravo zbog tog dijela, što sami neće moć dobivat game iako su "skilleri"

Samo skill
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

to je dobro! Sa ovom mehanikom ce doslovce natjerat public team koji nije na tsu da radi zajedno. Jer cim nemas iteme i te piz*darije nemoguce je steamrollat cijeli protivnicki team sam. Naravno,ako dobro igras imat ces nekakvog utjecaja,ali nece biti toliko izrazeno.

Zapravo kad razmislis ovo je genijalno. Nakon par igara odma ce bit jasno svima unutra da moraju skupa radit da bi pobijedili. Druge nema.

 

 

13 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Rocinante2112 kaže...

to je dobro! Sa ovom mehanikom ce doslovce natjerat public team koji nije na tsu da radi zajedno. Jer cim nemas iteme i te piz*darije nemoguce je steamrollat cijeli protivnicki team sam. Naravno,ako dobro igras imat ces nekakvog utjecaja,ali nece biti toliko izrazeno.

Zapravo kad razmislis ovo je genijalno. Nakon par igara odma ce bit jasno svima unutra da moraju skupa radit da bi pobijedili. Druge nema.

 

 

Sve i jedna timska igra forsira ljude da igraju timski pa ih opet zaboli njonja.

kad dođu rusi, rumunji i brazilci, svaka igra prestaje biti timska i zabavna i postaje frustrirajuća.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
15 godina
offline
Heroes of the Storm

Jesmo li upravo vidjeli kako Diablo biva nuke-an? Mislim da da.

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Heroes of the Storm

Blizzard i dalje nastavlja bez straha, keyevi podjeljeni no NDA , twitch ludilo počelo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Heroes of the Storm

Mene kod ove igre strah samo kako ce ic levelanje - buduci je sheran exp i nema iema - jer bi se moglo desit all mid 5v5 svaki game. Zanima me gameplay, naravno, ali i u kojem smjeru ce se igra razvijat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Ko dobije pozivnicu dajem 50 eura za nju, tako da ako vam nije napeto odma odma igrat, javite mi se u inbox.

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Heroes of the Storm

hehhe ponuda ti je malo slabija ( nisam dobio ! :) ) vjeruj da ce ici za PUNO više

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Heroes of the Storm

Iskreno, 50€ za beta invite (nakon kojeg moras kupit igru, vjerojatno po slicnoj ili manjoj cijeni) nije malo ako se pita mene... ali vjerujem da ima ljudi koji ce platit i dosta vise samo da medju prvima vide novi blizzardov proizvod.

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Rhodin kaže...

Iskreno, 50€ za beta invite (nakon kojeg moras kupit igru, vjerojatno po slicnoj ili manjoj cijeni) nije malo ako se pita mene... ali vjerujem da ima ljudi koji ce platit i dosta vise samo da medju prvima vide novi blizzardov proizvod.

igra če biti free2play s rotacijom heroja kao u LoLu

15 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm

Kao što rekoh, dajem 50 eura za onoga ko mi prvi riješi key. ako ga negdi ne riješim prije.

Samo skill
16 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Keyeva nema, igra se automatski attacha na account
15 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

DA vidio sam, ali bit će, nemislim da ću u prvom valu uhvatit igru. Sad su dali samo community likovima i poznatim strimerima da što više je promoviraju.

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

bezbeze mi je igra. Igraš ogromnog lika na konjiću skupljaš zlatne kovčiće na piratskoj mapi. Preglupo za nekog tko ima 28 godina.

 
3 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Ja se samo upisujem da mogu lakse pratit temu ako dolete kakavi beta keyevi.

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Ja dobio alphu...bas se skida

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
12 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
R4zOR229 kaže...

Ja dobio alphu...bas se skida

 

cestitke

 

ja jos uvijek niš.

 

 

9 godina
offline
Heroes of the Storm

Jeste vi dobili da se može skinuti? Ja da

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Heroes of the Storm

Jel ima ljudi sa foruma koji igraju, dobih alphu i fali društvo sad, pa ako netko pika, i prihvača nubaru, here i am :D

Jeberštaub and Mudalo, they are out there!!!! They only appear to be unreal, to the untrained eye!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

ja san dobio alpha invite na jednom acc kojeg ne koristin (iako je na njemu wow ko zna od kada, davno san igra) pa ako nekoga zanima nek se javi u inbox

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Igram vam ja par mjeseci vec, ali dosta rjetko pa oce more me dodat.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Eto igra se pomalo. 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Heroes of the Storm

The Lost Vikings će biti u igri ... to mi baci  {#}

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Dobia san key za closed betu. Odlična mi je igra. Nije mi za competitive play ali ono super mi je za casual. nema presinga a uživancija

youtube.com/summercroatia
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Heroes of the Storm
Upala alpha. zasad odigrao tutorial i 1 protiv kompa.danas probat bas pravi mp pa vidit kak ce ici...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

mrzim vas trenutno.

pokusavam upast u alphu otkad je igra izasla u igrivo stanje.

 

Ništa...

 

 

16 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Meni se nekaj cudno dogodilo. Dobio sam upad u technical alpha. Tak mi pise pod account na battle netu. I skinem i instaliram igru, ali ne mogu pokrenut, jer kaze da nemam, nemrem se sad sjetit kaj - key, ili nesto.

15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Dachande kaže...

Meni se nekaj cudno dogodilo. Dobio sam upad u technical alpha. Tak mi pise pod account na battle netu. I skinem i instaliram igru, ali ne mogu pokrenut, jer kaze da nemam, nemrem se sad sjetit kaj - key, ili nesto.

Hm..ne bi trebalo tražiti ništa, sve ide kao što piše u mailu: 

1. Log-in to your Battle.net account

2. Download the Heroes of the Storm installer

3. Run it, log in and follow the installation instructions

4. That’s it! Now get ready for some action-packed team-based play!

Možda se nije neki fajl dobro skinuo pa je koruptiran ali nažalost nemam koristan prijedlog, zgasit i upalit bnet aplikaciju, možda će nanovo skinuti sam a u svakom slučaju vidjet što se javlja, možda ima više detalja oko toga na službenom forumu. Pogledat ću kasnije malo piše li ekipa o sličnim problemima.

 

Link na forum za tehnikalije ako zatreba ali to već vjerojatno imaš. 

 

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
16 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Ne mogu se uopce ulogirat. Onaj gumb koji bi trebao bit za play, na istom mjestu gdje je za HS, SC, D3, WOW, je zasivljen i ne mogu. Kaze mi not eligible, ili tak nesto.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice